Anasayfa

Otobüsle Avrupa Turu Mu Interrail Mı?

Bu blog yazımızda Otobüsle Avrupa Turu ve Interrail arasında ne gibi farklar var ve hangisini yapmak daha mantıklı bu konuyu ela alacağız. Otobüsle Avrupa Turu Mu Interrail Mı?

İçerik

Bu blog yazımızda Otobüsle Avrupa Turu ve Interrail arasında ne gibi farklar var ve hangisini yapmak daha mantıklı bu konuyu ela alacağız.

Otobüsle Avrupa Turu mu Interrail Mı?, Trenle Avrupa Turu, Otobüsle Avrupa Turu, Ekonomik Avrupa Turları, Mini Avrupa Turu.
Otobüsle Avrupa Turu mu Interrail Mı? Trenle Avrupa Turu. Otobüsle Avrupa Turu.

1. POGRAM VE KONAKLAMA

Interrail yapacak bir kişinin çok detaylı araştırmalar ve planlamalar yapması gerekirken Otobüsle Avrupa Turu programımızda bu planlamalar sizler için Tourbulance tarafından yapılmaktadır.

Otel konaklamaları Otobüsle Avrupa Turu programlarımızda Tourbulance tarafından planlanmaktadır. 2 kişilik odalarda 3* ve 4* otellerde kalacağınız programlarımız boyunca konaklama için herhangi bir çalışma yapmanıza gerek kalmaz.

2. VALİZ VE SIRT ÇANTASI

Trenle Avrupa Turu daha çok bilinen adıyla interrail. Otobüsle Avrupa Turu programlarımıza göre kıyasladığımızda önümüze çıkacak en büyük fark katettiğimiz yaklaşık 10.000 kilometrelik mesafeyi trenle katedecek olmanızdır. Trenle Avrupa Turu yapmanın ortaya çıkaracağı en yorucu durum ise 15 günlük interrail biletiniz süresince yapacağınız gezilerde 15 günlük eşyalarınızı da sürekli yanınızda ya da sırt çantanızda taşımak zorunda kalmanızdır. Evet trenle yapılan yolculuklar mistik ve gizemlidir fakat böyle kapsamlı bir Avrupa Turu için çok yorucu olmaktadır.

Otobüsle Avrupa Turu programımızda 18 günlük seyahatimiz boyunca bütün eşyalarımız Tourbulance tur otobüsü tarafından taşınacak olup sizlere sadece seyahatin tadını çıkarmak kalacak.

Programımız boyunca sizlere hediyemiz olan sırt çantalarına gerekli olan birkaç adet pratik eşyanızı koyarak seyahatlerimizde eşya taşıma yorgunluğundan da kurtulmuş olacaksınız. Otobüsle Avrupa Turu Mu Interrail Mı?

3.MALİYETLER

Tourbulance Otobüsle Avrupa Turu programlarında tur ücreti için ödenen miktar dışında sadece kişisel harcamalarınız için paraya ihtiyacınız vardır. Interrailda ise tren biletinin yanı sıra konaklama ve ulaşım için de ödemeler yapmanız gerekir. Tourbulance otellerini toplu olarak aldığı için daha uygun fiyatlara sizlere sunarken bireysel otel rezervasyonlarınızda ciddi miktarlar ödeyebilirsiniz.

Korkutucu bir diğer durum ise internet üzerinden bireysel olarak yapacağınız otel rezervasyonlarında otele gittiğinizde sıkıntı yaşama ihtimalinizdir.

2023 yılında sadece 15 günlük interrail biletinin için ücreti 333 euro. Trenle yapacağınız yolculuk boyunca konaklama ve şehir içi ulaşım gibi diğer maliyetlerde eklendiğinde Otobüsle Avrupa Turu interraile göre çok daha makul ve mantıklıdır. 

4. DOSTLUK VE ARKADAŞLIK

Interrail ile gerçekleştireceğiniz bir Avrupa Turunda yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz. Fakat Otobüsle Avrupa Turu programlarımızda yabancılık çekmeyeceğiniz, paylaşacağınız ve yardımlaşabileceğiniz sizden başka bir otobüs dolusu arkadaşınız olacak.

Bu arkadaşlarınızla yemeğinizi paylaşırken birlikte fotoğraflar çekecek, eğlenecek ve unutulmaz dostluklar kuracaksınız.

Tourbulance her zaman ifade ettiğimiz gibi sadece bir tur şirketi değildir. Hayallerine dokunabildiğimiz binlerce katılımcımızla birlikte kocaman bir aileyiz. Bu bilinç ve sevgiyle Tourbulance her yıl daha da büyümekte ve ailesini genişletmeye de devam etmektedir.

5. SERBEST ZAMAN VE ÖZGÜRLÜK

Büyük Avrupa Turu programları hakkında yanlış bilinen bir bilgi ise Otobüsle Avrupa Turu programlarında serbest zaman ya da özgür zaman olmadığı yönündedir. Bu yanlış bilgiden dolayı serbest ve özgür zamana sahip olabilmek adına yorucu interrail planlarına giren birçok kişi vardır.

Tourbulance tur programlarını diğer şirketler gibi planlamaz. Otobüsle Avrupa Turu programlarımız süresince rehber ve tur koordinatörlerimiz eşliğinde yapılacak 1 ila 3 saat arasındaki panoramik şehir turları dışında kalan bütün süre serbest zaman olarak katılımcılara verilmektedir.

Programlarımızda panoramik şehir turlarımızdan sonra serbest zaman tanınmasının en büyük sebebi katılımcılarımızın kendi seyahat zevklerine göre harcayabilecekleri özgür zamanlarının da olabilmesidir. Çünkü kimimiz müze gezmeyi severken kimimiz eğlenmeyi kimimiz ise dinlenmeyi tercih edebiliriz…

Son Yazılar
Bilgi Alın    Sosyal Medya'da Paylaş

    × Rezervasyon Oluştur