Anasayfa

Otobüsle Avrupa Turunun Avantajları

İçerik

İş ya da okul hayatının yoğunluğu ve yorgunluğu sonrasında bulunan her fırsatta tatil yapma isteği ve ihtiyacı hepimizde mevcuttur. Kimimiz sakin yerleri ve otel tatilini tercih ederken kimimiz ise daha hareketli ve maceracı bir tatil tercih etmekteyiz. Ülke sınırları içerisinde kısa ya da uzun tatiller planlayanların yanı sıra tatillerini sınır ötesinde farklı ülkelerde, Avrupa’nın dikkat çeken şehirlerinde planlayanların sayısı da azımsanamayacak kadar fazladır. Avrupa tatili için en ideal yöntemlerden birisi kesinlikle turlara katılmaktır. Bireysel olarak gezmek her ne kadar heyecan verici olsa da gidilen şehir hakkında tam anlamıyla bilgi sahibi olmadığımız için sürpriz durumlarla karşılaşmamız olasıdır. Avrupa turu yaparken ulaşım olarak uçak ya da gemiyi tercih edebiliriz ama en yaygın olan ve en çok tercih edilen otobüsle Avrupa turlarıdır. Avrupa tatili planlayacak gezginler için Otobüsle Avrupa Turunun avantajları nelerdir? Bu yazımızda otobüsle Avrupa turunun bizlere sunduğu imkanlar ve sağlamış olduğu avantajlara hep birlikte göz atalım.

 

Otobüsle Avrupa Turunun Avantajları Nelerdir?

En Kapsamlı Avrupa Turu

Tourbulance Otobüsle Avrupa Turu, 18 ülke ve 27 şehir düşünüldüğünde bir turdan daha çok bir Avrupa macerasıdır. 18 günlük bir devri Avrupa. Otobüsle Avrupa Turunun en büyük avantajlarından bir tanesi zamanı efektif kullanarak çok fazla yer gezebilme imkanı tanımasıdır. Bireysel planlanan bir Avrupa Turunda 23 şehri gezmek çok yorucu ve yıpratıcı olabilmekle birlikte büyük sürprizlere de gebedir. Tecrübeli bir tur ekibi ile birlikte planlı ve organize bir şekilde çok yorulmadan ve yıpranmadan gezilecek şehirlerin pek çok önemli noktasına rahatlıkla ulaşabilir ve keşfedebilirsiniz.

Normal şartlarda çok daha fazla vakit alabilecek olan bu seyahatler Otobüsle Avrupa Turu ile daha kısa sürede ve daha az yorucu olarak gerçekleşmektedir. Otobüsle Avrupa Turları, özellikle Avrupa’yı ilk kez keşfe çıkacak gezginlere, çok para harcamadan keyifli, kapsamlı ve eğlenceli bir Avrupa Turu yapma imkanı sunar. 

 

Planlı, En Güzel Rota Ve Tur Programı

Otobüsle Avrupa Turunun en güzel avantajlarından birisi de rotanın ve tur programının planlı olmasıdır. Pek çok gezgin, seyahat öncesi rotasını ayrıntılı şekilde planlamak ister ve açıkçası planlamalıdır. Tabii ki planlama derken tekdüzelikten bahsetmiyoruz. Ancak bu planlamayı yapmak her zaman çok kolay olmayacaktır. Çünkü 18 ülke ve 27 şehri ele aldığımızda ciddi araştırmalar ve planlamalar yapmamız gerekir. Aksi taktirde can sıkıcı durumlarla karşılaşmak çok olası.

 

Tourbulance Otobüsle Avrupa Turunda rota ve tur programı için detaylı planlamalar yapılmıştır. En güzel ülke ve şehirler tecrübeli rehber ekibimiz tarafından önceden planlanmıştır. Gezginler planlama ile uğraşmaz sadece gidilecek ve görülecek şehirlerde seyahat zevklerine göre küçük araştırmalar yaparlar. Çünkü her şey sizler için Tourbulance tarafından planladı. ☺️

 

Konumuz rota ve program planı olunca her otobüsle Avrupa Turu şirketi bu konuda çok hassas olmayabilir. Otobüsle Avrupa Turu seçerken rota ve detaylı Avrupa Turu programına bakmanızı ve resmi acentelerle seyahat etmenizi tavsiye ederiz. Bilinmeze yolculuk yapmamak için ? (bkz. Otobüsle Avrupa Turu Tur Programı)

 

Tecrübeli Tur Rehberleri

Otobüsle Avrupa Turu programlarımızda, size eşlik eden rehberimizin ve acente yetkilimizin varlığı tur süresince birçok konuda sizi rahat hissettirmekte. Geziyi daha keyifli ve daha planlı hale getirmekte. Okul gezisine dönüşmeden, sıkıcı geziler yerine hem öğrenip hem de eğlenecek zamanı tecrübeli tur yetkililerimiz katılımcılarımız için ayarlıyor. Otobüsle Avrupa Turunda rehberlerimiz sayesinde ziyaret ettiğiniz yerlerde keyifli vakit geçirirken aynı zamanda bilgilendirmeler ile verimli bir seyahat tecrübesi de edinmiş olacaksınız. 

 

En Ekonomik Avrupa Turu

Otobüsle Avrupa Turunun en büyük avantajlarından bir tanesi de en ekonomik Avrupa Turunu yapacak olmanızdır. Tourbulance, Avrupa’nın en güzel 18 ülke ve 27 şehrini eğlenerek ve keşfederek Türkiye’de 1 haftalık tatil ücretine görmenizi sağlıyor. Otobüsle Avrupa Turunun en güzel özelliklerinden bir tanesi de kesinlikle bu. Yaklaşık 7.000 TL gibi bir ücretle 18 gün boyunca Avrupa’nın en güzel 18 ülke ve 27 şehrini keşfedeceksiniz.

Tourbulance Otobüsle Avrupa Turlarında single farkı yoktur. (Tek kişi katılım farkı) Yanınıza bir arkadaş bulamadıysanız ve bir Avrupa Turu yapmayı çok istiyorsanız: Tourbulance size neden tek geldin şu kadar fazla ödeyeceksin ve tek başına kalacaksın demez. Asla yalnız değilsiniz. Bu denli kapsamlı bir Avrupa Turunu bireysel olarak gerçekleştirmek istediğimiz takdirde oldukça masraflı olacağını şöyle küçük bir ön araştırma ile bile anlayabiliyoruz.

Otobüsle Avrupa Turu ile ekonomik bir bütçe karşılığında Avrupa’nın birçok ünlü ülke ve şehrini ziyaret edebilirsiniz. (bkz. Otobüsle Avrupa Turu Ne Kadara Mal Olur ?) Otobüsle Avrupa Turuna katılarak çok sayıda ülkeyi, kolay ve güvenli ulaşım sağlayarak eğlenceli ve en ucuz şekilde gezebilir ve hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

En Eğlenceli Avrupa Turu

Otobüsle Avrupa Turunun en keyifli yanlarından bir taneside sizinle beraber tura katılan bir otobüs dolusu arkadaşınızla Avrupa’yı keşfederken eğlenceli ve keyifli vakit geçirecek olmanız. Sizinle beraber tura katılan insanlar sizin gibi gezme aşkı, hayalleri olan maceraperest ve eğlenceli insanlar olduğunda yolculuğun ne kadar keyifli ve unutulmaz olduğunu hissedeceksiniz. Tur boyunca gençler, öğrenciler veya farklı ortak noktaları olan bütün arkadaşlarımızla bir arada Avrupa Turunun tadını hep birlikte çıkaracağız.

Zaman zaman oyunlar oynayıp, bazen dans edeceğiz, bazen öğrenecek, bazen de geride bıraktığımız şehirlere hep birlikte hüzünleneceğiz. Otobüsle Avrupa Turu son 10 yıldır ülkemizde en çok tercih edilen Avrupa Turu. Zamanını ve parasını güzel kullanmak isteyen ve gerçekten eğlenmek isteyen arkadaşlarımızın ilk tercihi ve ilk tercihi de olmalı. Otobüsle Avrupa Turumuza katılan arkadaşlarımızla birlikte kapsamlı ve heyecan dolu bir Avrupa Turu macerasına 2021 yılında da atılacak ve hep birlikte Avrupa ülkelerinin keyfini çıkaracağız. Siz de salt ve sıkıcı olmayan, planlı bir rota ve program ile en azını ödeyerek ve çok eğlenerek neredeyse Avrupa’nın tamamını Tourbulance ile keşfedin. 2024 yılı Avrupa Turu maceralarımızda görüşmek dileğiyle.

HEMEN BAŞVUR

Son Yazılar
Bilgi Alın    Sosyal Medya'da Paylaş

    × Rezervasyon Oluştur