Anasayfa

Tourbulance Otobüsle Avrupa Turu Katılımcı Yorumları

Otobüsle Avrupa Turu Ekşi Ve Otobüsle Avrupa Turu Yorum.

İçerik

Tourbulance, kuruluşu itibariyle her zaman müşteri memnuniyetini odak noktası yaparak ilerlemeye devam etmiştir. Katılımcılarımızın hayalleri hayallerimizden hiçbir zaman farklı olmadı. Yıllardır olduğu gibi her zaman sizleri mutlu edebilmek ve hayallerinize dokunabilmek için çalışmaya sevgi ile devam ediyoruz. Otobüsle Avrupa turu başta olmak üzere programlarımıza katılmış ve neredeyse tüm Avrupa’yı hep birlikte karış karış gezdiğimiz katılımcılarımız Tourbulance için ne söylediler? Katılımcılarımızın Tourbulance otobüsle Avrupa turu ekşi ve otobüsle Avrupa turu yorum ve görüşleri.

 

otobüsle Avrupa turu ekşi, otobüsle Avrupa turu yorum, kuzey Avrupa turu yorum, mini Avrupa turu yorum
Otobüsle Avrupa turu ekşi | Otobüsle Avrupa turu yorum
Nurdan Dak, Tourbulance Otobüsle Avrupa Turu Yorum 

Tourbulance diyince içim sızlıyor daha şimdiden. Geride bıraktığım 17 gün masal şehirlerinde masal gibi 17 gün, harika Tourbulance ekibi , harika katılımcılar ve geride bırakmanın verdiği üzüntü ilk günden beri güzel geçeceğini biliyordum zaten ama Türkiye’ye dönünce hemen bu kadar özleyeceğimi asla tahmin etmezdim.

 

Biliyorum otobüs ile Avrupa Turumu deli misin sen hemde bu kadara ucuz kesin kötü yerlerde kalırsınız gibi bi sürü olumsuz yorumlara maruz kalıyorsunuzdur. Ben çok kaldım ve insan tereddüt yaşamıyor değil, aman alt tarafı ne olabilir ki diyerek yola çıktım ve 25 yıldır hayatımın en doğru kararını verdim. Gezdiğimiz, kaldığımız, muhatap olduğumuz insanlar öyle güzeldi ki bu tadı unutmak imkansız. Akif Bey, Salih Bey, İskender Bey sizlerle bir yola çıkmak sanırım verilecek en doğru kararlardan. Şimdide Dubai Turu için gün sayıyorum bu seyahat etme mikrobunu bir kere bulaştırdınız bana kurtulmak imkansız artık

 

otobüsle Avrupa turu ekşi, otobüsle Avrupa turu yorum, kuzey Avrupa turu yorum, mini Avrupa turu yorum
Otobüsle Avrupa turu ekşi | Otobüsle Avrupa turu yorum

 

Onur Erol, Tourbulance Otobüsle Avrupa Turu Yorum

Herkese merhaba, Yıllardır hem iş gereği hem de tatil için yurtdışı seyahatleri olan biri olmama rağmen kendimce bir çılgınlık yapıp Tourbulance Büyük Avrupa Turu’na katıldım. Tura katılmadan evvel inanın ki benim de diğer arkadaşlarım gibi kafamda bir çok soru işareti vardı! Acaba rahat edecek miyim? Oteller nasıldır? Bir otobüs dolu insanla nasıl iletişim kuracağım? Fotoğraflarımı kim çekecek? Gibi gibi bir çok soru cümleciği beynimi kemirip duruyordu… Fakat o gün gelip çattığında daha ilk dakikalarda içime su serpildi! Kimseyi tanımamama rağmen çok değerli dostluklar kurdum. Acaip eğlendik hatta abartıp coştuk da ? Gerçekten bu turu herkese tavsiye ediyorum. Çok teşekkür ederim Tourbulance ailesine bana kattıkları tüm güzel dostluklar için. Bu arada youtube kanalımda gezi ile ilgili videoları yayınlamaya başladım. Belki size yardımcı olur. Sevgiler, Onur Erol

Youtube İlk Bölüm Link : Otobüsle Avrupa Turu

Youtube İkinci Bölüm Link Otobüsle Avrupa Turu

otobüsle Avrupa turu ekşi, otobüsle Avrupa turu yorum, kuzey Avrupa turu yorum, mini Avrupa turu yorum
Otobüsle Avrupa turu ekşi | Otobüsle Avrupa turu yorum

 

Şebnem Sönmez, Tourbulance Otobüsle Avrupa Turu Ekşi

Bir otobüs dolusu insan düşünün. Hepsi farklı şehirlerden, çantasında farklı umutlarla gelmiş, aynı serüvenin peşine düşen bir otobüs dolusu insan. Çoğu hayallerini tek başına yakalamaya çalışan ama 17 günün sonunda herkesin birbiri ile can olduğu, yoldaş olduğu bir yolculuk. Hayal gibi değil mi, ama tamamen gerçek, dolu dolu yaşanmış bir macera. Şu an hepimizin cepleri geçirdiğimiz muhteşem anılarla,kalplerimiz ise bir otobüs dolusu insanla dolu. Bir otobüsün eviniz olabileceğine inanabiliyor musunuz? İnanın, çünkü Tourbulance ekibi o otobüsü evinize dönüştürüyor.

Yunanistan ile başladı serüven. 30 Ağustos gibi güzel bir günde Atatürk’ün doğduğu evde olmak belki de turun en güzel denk gelişlerinden biriydi. Üsküp Matka’ da kano savaşları yaptım. Budapeşte’yi çok sevdim. Viyana’da Aziz Stephan Katedrali’ ne vuruldum. Prag’ da kalbimi unuttum. Brugge sokaklarında kayboldum ? Amsterdam’da üşüdüm. Volendem’da huzura tanık oldum. Zcanse Schans’ da yel değirmenlerine aşık oldum. Paris’ te Eiffel’i gece seyre daldım. Monte-Carlo’nun sokaklarında dans ettim. Pisa’ yı düzeltmeyi ben de denedim. Roma’da işgüzarlık yapıp aşk çeşmesinden iki dilek diledim. Vatikan’da hacı oldum. Venedik’te gondola bindim. Belgrad’da Sava ve Tuna nehirlerinin birleştiği yeri gördüm. Daha sayamadığım o kadar çok yer,anı ve resim biriktirdim ve en güzeli de öyle güzel bir aileye dahil oldum ki!!! Sanırım en güzeli de buydu…

HAYAT KISA, TOURBULANCE KALKIYOR

Yeri geldiğinde elbette yoruldum, koşturdum, uykusuz kaldım ama öyle güzel bir ekip vardı ki yanımızda, her zor anımızda yanımızda oldular. Her saniyesine iyi ki diyorum şimdi. Bu rüyadan hiç uyanmak istemedim ama yol bitti, günler bitti. O kadar çok özlüyorum ki geçen her saniyemi. Şimdi olsa yine hiç düşünmeden emanet ederdim hayallerimi Tourbulance ekibine. Edicem de zaten. Daha bir sürü yeni rota da, yeni hayallerin peşinde koşarken görebiliyorum kendimi. Konuşmalarıyla, saygısıyla, o güzel gülüşüyle gönlümüzde taht kuran Salih’e, olgunluğuyla,karizmasıyla,yandan yandan gülümsemesiyle her an yanımızda olan İskender’e, her türlü soru karşısında hiç yorulmadan bizi aydınlatan ve bizi tura katılmaya ikna eden (iyi ki) ailenin reisi Akif Bey’e, yolculuğumuzun gizli kahramanları Aygün ve Olcay abiye çok çok teşekkür ediyorum❤❤ (Bkz. Otobüsle Avrupa Turu Ekşi)

 

Sizinle ilk turumuzu tamamladık ama bir gün o yeni rotaların, yeni anılarını yazıyor olacağım burada…Şimdiden sabırsızlanıyorum…İyi ki yolumuz kesişti sizinle,tekrar görüşmek üzere… O zaman yeni yerler, yeni rotalar için ne diyoruz; HAYAT KISA, TOURBULANCE KALKIYOR…?

Son Yazılar
Bilgi Alın    Sosyal Medya'da Paylaş

    × Rezervasyon Oluştur