fbpx
 

Kuzey Avrupa Turları Otobüsle Avrupa Turları Turlar KUZEY AVRUPA TURU

YENİ
Fiyat
*1290 € kişi person
Süre
17 GÜN
Destinasyon
1'den Fazla
Kontenjan
40+

OTOBÜSLE iSKANDİNAVYA TURU KUZEY AVRUPA TURU

Stockholm – Oslo – Helsinki – Prag – Amsterdam - Budapeşte - Bergen – Flam – Kopenhag – Turku - Hamburg - Berlin  - Göteborg - Tallin – Varşova – Riga – Vilnius – Belgrad – Krakow – Sofya
 • Bilgi
 • Tur Programı
 • Galeri
 • Konaklama
 • Benzer Turlar

Bilgiler

Destinasyon
Kuzey Avrupa Turu , Otobüsle İskandinavya Turu Discover Destinations
Başlangıç Noktası
Ankara-İstanbul
Bitiş Noktası
İstanbul-Ankara
Başlangıç Tarihi
16/07/2021 12:00
Dahil Olan Hizmetler
 • 8 GÜN KAHVALTILAR
 • 9 GECE KONAKLAMA (Amsterdam (1), Budapeşte (1), Belgrad (1), Varşova (1), Tallinn (1), Stockholm (1), Bergen (1), Kopenhag (1), Helsinki (1).
 • Bagaj Hakkı: 1 Orta Boy Valiz (65x40x25 cm) - 1 Sırt Çantası ya da benzer boyutlarda el çantası
 • Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti
 • ŞEHİR TURLARI
 • TALLİNN-HELSİNKİ ARASI VE TURKU-STOCKHOLM ARASI GEMİ YOLCULUKLARI
 • Ulaşım Hizmeti: AB standartlarında araçlar ile ülkeler ve şehirler arası seyahat
 • ZORUNLU SEYAHAT SİGORTASI
Dahil Olmayan Hizmetler
 • Akşam yemekleri
 • Kişisel Harcamalar
 • Konaklama Harici Kahvaltılar (9 Gün)
 • Öğle yemekleri
 • Vize Ücreti 150 €
 • Yurt Dışı Çıkış Harcı 50 TL

Stockholm – Oslo – Helsinki – Prag – Amsterdam – Budapeşte – Bergen – Flam – Kopenhag – Turku – Hamburg – Berlin  – Göteborg – Tallin – Varşova – Riga – Vilnius – Belgrad – Krakow – Sofya

17 GÜN 14 ÜLKE – 20 ŞEHİR

9 GECE 3* VE 4*LI OTELLERDE KONAKLAMA

 

 

Tur Hareket Tarihi:

 16 Temmuz 2021

KUZEY AVRUPA TURU ÜCRETİ

İki ya da üç kişilik odalarda kişi başı ücret :  1290 EUR

Tek kişilik odada konaklama : 1590 EUR

Çocuk 3-15  : ÇOCUK KATILIMCI KABUL EDİLMEMEKTEDİR.

BİLGİLENDİRME

– Tur esnasında programda bulunan tüm ülkelerde alışveriş ve harcama yapılabilmesi için, Euro bulundurmanız yeterlidir. Yerel para birimi kullanılan bölgelerde Rehber para çevrilmesi konusunda yardımcı olacaktır.
– Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir. Gece için yanınıza hırka vb. bir kıyafet bulundurmanızda fayda vardır.

– Turlarımızda günlük olarak koltuk planlamasında rotasyon(koltuk değişimi) uygulaması yapılmakta olup, sabit koltuk ve ön koltuk garantisi verilmez. Koltuk değişimleri araç rehberi tarafından organize edilir.
– Yurtdışından Türkiye’ye giriş yaparken eşya ( alkol – sigara vb.) getirebilmek için en az 3 gün konaklama zorunluluğu vardır.

– Yurtdışından Türkiye’ye giriş yaparken freeshop alışveriş limiti; Sigara: 3 karton, Alkollü İçecekler: 1 litre

Alkollü içki (%22’den fazla alkol içeren alkollü içkiler, şarap ve şampanya hariç), Alkollü İçecekler: 2 litre

Alkollü içki (%22’den az alkol içeren alkollü içkiler, şarap ve şampanya dahil), Parfüm: 600 ml, Makyaj veya

Cilt Bakım Ürünleri: 5 adet, Çikolata ve Şekerleme: 2 kg, Kahve: 1 kg, Çay: 1 kg

– Tur programında Rehberler hava ve yol şartlarına bağlı olarak , programda belirtilen her yeri göstermek şartı ile program akışında değişiklik yapabilirler.

– Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin iptal hakkı vardır. Tur tarihine 60 gün kalıncaya kadar olan iptallerde %15 ceza, 30 güne kadar olan iptallerde %25 ve 30 günden daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır. Katılımcı iptal talebi ile birlikte sunulan Türkiye’den ki merciler den alınan hastane raporu, iş yeri izin belgeleri vb. evraklar, Türkiye dışındaki konaklayacakları otel ve alacakları hizmetlerin iptalinde maalesef kabul görmemektedir.

-Tur Programımız minimum 30 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle iptal edilen tur Tourbulance tarafından bildirilecektir.

-Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 2 Gün önce Tourbulance tarafından bildirilecektir.

-Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km’ lerden fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce Tourbulance tarafından bilgi verilecektir. – 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitlik durumuna göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach-bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan – yaş grubuna uyan – tek çocuk için geçerlidir.

-Tur programında dahil olan hizmetlerden otelde alınan kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

-Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde veya hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Tourbulance sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir. – Seyahat esnasında karayolu ile geçiş yapılan gümrük kapılarında bekleme süresi standartları aşabilir ve bu bekleme sürelerinden kaynaklı yaşanan olumsuzluklardan Tourbulance sorumlu tutulamaz.

-Ekstra turlar en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerdeki müze ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.

– Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir.

– Uçaklı turlara katılan kişiler için yapılması gereken Check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemler olup, misafir tarafından uçuş öncesinde havalimanlarında ilgili havayolu kontuarlarında yada online olarak havayolu firmalarının internet sitelerinden yapılması zorunludur.

– Tura katılım için Tourbulance tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havaalanında hazır bulunmayan, checkin ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptıran ancak uçağa binmeyen kişilerin uçuşu gerçekleştirememelerinden Tourbulance sorumlu değildir.

– Uçağı kaçıran kişilerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletleri ve gidilecek bölgedeki transferlerine dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.

– Tourbulance, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Tourbulance bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.

– Turlarımızda Kullanılan Araç Tipleri Kişi Sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir.

Otobüsler: (25 – 46 Kişi Sayılarında Kullanılır)  *Mercedes Travego/Tourismo   *NEOPLAN Cityliner/Tourliner -*Temsa Safir/Maraton *Man Fortuna

Midibusler: (17 – 24 Kişi Sayılarında Kullanılır) *Isuzu Turkuaz , *Otokar Mega

Minibusler: ( 16’ya kadar Kişi Sayılarında Kullanılır) *Vw Volt , *Mercedes Sprinter

– Tüm misafirler, yukarıda belirtilen maddeleri kabul ederek turun satışını gerçekleştirmiş sayılır.

 • 1. GÜN:
 • 2. GÜN:
 • 3. GÜN:
 • 4. GÜN:
 • 5. GÜN
 • 6. GÜN
 • 7. GÜN
 • 8. GÜN
 • 9. GÜN
 • 10. GÜN
 • 11. GÜN
 • 12. GÜN
 • 13. GÜN
 • 14. GÜN
 • 15. GÜN
 • 16. GÜN
 • 17. GÜN
 • 18. GÜN
1. GÜN:

Ankara-İstanbul – Belgrad

12:00’da Ankara’da katılımcılarımızla buluştuktan sonra İstanbul'a hareket ediyoruz. İstanbul’da belirlenmiş olan katılış noktalarımızda diğer katılımcılarımızla da buluştuktan sonra ilk rotamız olan Belgrad'a doğru yolculuğumuz başlıyor. Gece saatlerinde Kapıkule Sınır Kapısı'ndan çıkış yapıyor ve öğle saatlerinde Belgrad'a ulaşıyoruz. Otobüsle BALTIK, İSKANDİNAV, ORTA VE KUZEY AVRUPA TURUMUZ Belgrad ile başlıyor.

2. GÜN:

Belgrad

Molalarımız ve sınır kapılarından geçişlerle birlikte öğle saatlerinde Belgrad’a varıyor ve otelimize yerleşiyoruz. Kale Megdan, Mihailova Meydanı, Skadarlija gezilecek yerler arasında. Panoramik Belgrad Turumuzun ardından katılımcılarımıza seyahat sevklerine göre değerlendirebilmeleri adına serbest zaman veriyoruz. Sava Nehri'nin kenarında bulunan cafelerde ve eğlence merkezlerinde zaman geçirilebilir. Ardından Belgrad Konaklaması.

3. GÜN:

Belgrad-Budapeşte

Belgrad otelimizde yapacağımız sabah kahvaltımızın ardından erken saatlerde Belgrad’dan ayrılıyor ve Orta Avrupa'nın incisi, Macaristan'ın başkenti Budapeşte'ye doğru hareket ediyoruz. Avrupa Birliği sınırından Avrupa Birliği’ne giriş yapıyor ve Macaristan topraklarına ulaşıyoruz. Budapeşte için Kuzey Avrupa Turumuzun başladığı nokta diyebiliriz. Öğleden sonra Budapeşte’ye ulaşıyoruz. Budapeşte Gezimizde Gellert Tepesi, Zincirli Köprü, Aslanlı Köprü ve Budin Kalesi görülecek yerler arasında. İsteyen katılımcılarımız için akşam ışıklandırılmış Budapeşte ve Tuna Nehri tekne turumuz olacak. Dileyen katılımcılarımız Budapeşte'ye ve Orta Avrupa'ya özel Ruin Pub'larda eğlenme imkanı bulacaklar. Gece 01:00'da buluşma noktamızda bir araya gelerek Budapeşte’den Polonya’nın Krakow şehrine hareket ediyoruz. KUZEY AVRUPA TURUMUZ devam ediyor.

4. GÜN:

Krakow-Varşova

Güne gözlerimizi Krakow'da açarak başlıyoruz. Şehir Turumuzun ardından sabah kahvaltısı için katılımcılarımıza serbest zaman veriyoruz. Saat 11:00’da buluşarak Polonya'nın başkenti Varşova’ya hareket ediyoruz. 5 saatlik bir yolculuktan sonra Kuzey Şehri, başkent Varşova’ya ulaşıyoruz. Varşova şehir gezimizde: Cafeleriyle ünlü Kraliyet Yolu, Nowy Swiat Caddesi ve Varşova Eski Meydanı gezilecek yerler arasında. Katılımcılarımızın seyahat zevklerine göre değerlendirebilmeleri adına serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından Varşova’daki otelimizde konaklama.

5. GÜN

Varşova-Vilnius

Varşova otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından 8 saatlik bir yolculuk sonrası Baltık ülkesi Litvanya'nın başkenti Vilnius’a ulaşıyoruz. Vilnius şehir gezimizde Eski Meydan ve Vilnius'un sanat kokan sokakları görülecek yerler arasında.

Gece 12:00’da katılımcılarımızla buluşarak bir sonraki rotamız,  Kuzey Doğu Avrupa'nın en büyük liman şehirlerinden biri olan Letonya'nın başkenti Riga’ya hareket ediyoruz.

6. GÜN

Riga-Tallinn

Güne gözlerimizi Letonya'nın başkenti Riga’da açıyoruz. Kuzey'in Paris'i olarak bilinen ve Baltık şehirlerinin en büyüğü olan Riga şehir gezimizde: Art Nouveau, Riga’nın Eski Şehri ve şehirde bulunan barlar ve restoranlar yürüyerek gezilebilir. Yeni Şehir’e, etkili ve modern otobüs ve tramvay ağıyla kolaylıkla gidilebilir.

Riga gezimizinden ardından öğle saatlerinde Estonya'nın başkenti ve ana liman şehri Tallinn’e hareket ediyoruz. Akşam saatlerinde Tallinn’e varışımızın ardından Tallinn gezimizi gerçekleştiriyoruz. Tallinn gezimizde: Tallinn Town Hall, Toompea Castle, Niguliste Church, Raekoja Platz gezilecek yerler arasında. Konaklama Tallinn’deki otelimizde.

 

7. GÜN

Helsinki-Stockholm

Sabah Tallinn’de alacağımız kahvaltımız sonrasında Helsinki için feribota biniyoruz ve 3 saatlik deniz yolculuğumuzun ardından Helsinki’ye ulaşıyoruz. Helsinki'ye varışımızın ardından Helsinki şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Şehrin tarihi kent merkezinde yer alan  Senato Meydanı’nda bulunan İkonik Lutheran Helsinki Katedrali görülecek yerler arasında ve turistlerin uğrak noktası. Helsinki birçok Avrupa şehrine göre daha hareketli bir sosyal hayata ve kafe kültürüne sahip. Dileyenler için Turku gezisi. Akşam Saatlerinde Helsinki’den Stockholm’e hareket. Konaklama gemide.

8. GÜN

Stockholm

Gemi yolculuğumuz ve konaklamamızın ardından sabah saatlerinde Stockholm’e ulaşıyoruz. Stockholm gezimizde: Gamla Stan (Eski Şehir) & Stortorget Meydanı, 17. yüzyıldan kalma ihtişamlı bir gemiye ve onun sanat koleksiyonuna ev sahipliği yapan Vasa Müzesi, Stockholm Sarayı, Stockholm Belediye Binası, Skansen Açık Hava Müzesi, Vasterlanggatan Caddesi göreceğimiz yerler arasında. Şehir gezimizin ardından Stockholm’de konaklama yapacağız.

 

9. GÜN

Stockholm-Flam

Sabah saatlerinde Stockholm otelimizde check-out işlemlerimizi tamamladıktan sonra otelimizden ayrılıyor ve Norveç'in başkenti Oslo'ya doğru yolculuğumuza başlıyoruz.

Akşam 18:00 saatlerinde Norveç'in en büyük şehri ve başkenti Oslo’ya varıyoruz. Oslo'ya varışımızın ardından Oslo şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Akershus Şatosu, Viking Gemi Müzesi, Vigeland Müzesi, Sognsvann Gölü, Ekeberg Parkı, Oslo Katedrali, Karl Johans Caddesi, Fram Museum Oslo gezimizde göreceğimiz yerler arasında. Çok sayıda müze ve sanat galerisi ile doğal alanları da bünyesinde barındıran Oslo sizleri kendine hayran bırakacak. 

Tourbulance Kuzey Avrupa Turu devam ediyor.

Oslo’dan gece saatlerinde Flam'a doğru yolculuğumuz başlıyor. Bir sonraki rotamız Flam. 

 

10. GÜN

Flam-Bergen

Sabah saatlerinde Norveç'in Sogn og Fjordane bölgesinde yer alan etrafı dar vadilerle çevrili küçük bir Norveç Köyü olan Flam’a ulaşıyoruz. Güne en güzel gözlerimizi açacağımız yerlerden biri de Flam.

Flam gezimizin ardından bir sonraki rotamız Norveç'in batı kıyısındaki Hordaland bölgesinde yer alan oldukça sevimli bir şehir olan Bergen. Öğle saatlerinde bu şirin şehre ulaşıyoruz. Bergen şehir turumuzda, Bergen Limanı, tarihi 900 yıl öncesine dayanan meşhur renkli ahşap Bergen Evleri, Gemble Bergen Müzesi görülecek yerler arsında.

İskandinavya'nın temiz  havasını solurken, Bergen'in şirin kafelerinde vakit geçirebilirsiniz. Konaklamamız Bergen’de.

11. GÜN

Bergen-Oslo-Göteborg

Bergen otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından tekrar Norveç'in başkenti Oslo’ya doğru hareket ediyoruz. Akşam saatlerinde Oslo’ya ulaşıyoruz. Yarım bıraktığımız Oslo Turumuza devam ettikten sonra gece saatlerinde katılımcılarımızla buluşarak Göteborg’a hareket ediyoruz. Sabah saatlerinde Göteborg'a ulaşıyoruz.

12. GÜN

Göteborg-Kopenhag

Sabah saatlerinde İskandinavya'nın en büyük limanına ev sahipliği yapan İsveç şehri Göteborg'a ulaşıyoruz. Hareketli Avenyn Caddesi ve Göteborg'un 17. yüzyılda kurulmuş ilk banliyösü olan Haga gezilecek yerler arasında. Sıra sıra kafeleri ve sanat galerileriyle dizilmiş Haga Caddesi, restoranları, ahşap evleri ile şehrin en turistik bölgesi sayılabilir. Buradaki Skansen Kronan Kalesi'ne çıkıp şehrin manzarasının tadına da varabilirsiniz. Öğleden sonra katılımcılarımızla buluşarak Kopenhag’a hareket ediyoruz. 4 saatlik kısa yolculuğumuz sonrasında Kopenhag’a ulaşıyoruz. Konaklamamız Kopenhag otelimizde.

13. GÜN

Kopenhag-Hamburg

Kopenhag otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından 08:00 otelimizden hareket ediyoruz ve Kopenhag Turumuzu gerçekleştiriyoruz. Şehrin renkli evleri, limanı, hareketli caddeleri ve tuğlalarla yapılmış tarihi binaları görülecek yerler arasında. Öğlen saatlerinde grubumuzla buluşarak Danimarka'nın başkenti Kopenhag’dan ayrılıyor ve Hamburg’a doğru yolculuğumuza başlıyoruz.

Akşam saatlerinde ulaştığımız Hamburg'da şehir turumuzu gerçekleştirdikten sonra gece saatlerinde Hamburg’dan ayrılıyor ve Amsterdam'a doğru yola çıkıyoruz.

 

14. GÜN

Amsterdam

Sabahın erken saatlerinde gözlerimizi Hollanda'da Amsterdam’da açıyoruz. İsteyen katılımcılarımız için Giethoorn Turu düzenlenecektir. Öğle saatlerinde Amsterdam otelimize yerleşiyoruz. Tourbulance 24 Saat Amsterdam’da olacak. Dam Meydanı, Amsterdam Limanı, ünlü Red Light Sokağı Amsterdam'da görülecek yerler arasında. Dileyen katılımcılarımız Çiçek Pasajı, Madam Tousset Balmumu Heykel Müzesi'ni ziyaret edebilir ve kanal turu yapabilirler. Konaklamamız Amsterdam otelimizde.

15. GÜN

Amsterdam-Berlin

Öğle saatlerinde Amsterdam gezimizi tamamlayarak Almanya'nın başkenti Berlin’e doğru hareket ediyoruz. 8 saatlik yolculuğumuz sonrası rotamız Berlin. Akşam saatlerinde ulaştığımız Berlin’de şehir turumuzu yapıyor ve ardından katılımcılarımıza serbest zaman veriyoruz.

Gece saat 00:00'da katılımcılarımızla buluşarak Berlin’den Prag'a doğru yolculuğumuza başlıyoruz.

16. GÜN

Prag-Budapeşte

Sabah saatlerinde masallar şehri Prag’a ulaşıyoruz. Prag şehir turumuzun ardından öğle saatlerinde Prag’tan ayrılıyor ve Orta Avrupa'nın incisi, köprüler şehri  Budapeşte’ye doğru yola çıkıyoruz. Yolculuğumuzun ardından Budapeşte otelimize geçiyor ve istirahate çekiliyoruz. 

17. GÜN

Budapeşte-Belgrad

Öğlen saatlerinde Budapeşte’den Sırbistan'ın başkenti Belgrad’a doğru hareket ediyoruz. Sınır geçişinden sonra gece saatlerinde Belgrad’a ulaşıyoruz. Belgrad’da akşam yemeği ve dinlenmeden sonra gece saatlerinde tekrar katılımcılarımızla buluşarak Sofya’ya doğru dönüş yolculuğumuza başlıyoruz.

18. GÜN

Sofya-İstanbul

Sabah saatlerinde Sofya’ya ulaşıyoruz. (Yol durumuna göre gecikme olmaksızın) Sofya gezimizi yapıyor ve ardından Türkiye’ye doğru hareket ediyoruz. Akşam saatlerinde Kapıkule Sınır Kapısından Türkiye’ye giriş yapıyor ve gece saatlerinde İstanbul'a ulaşıyoruz. Sabahın erken saatlerinde de Ankara'da kalan diğer katılımcılarımızla vedalaşarak Kuzey Avrupa Turumuzu tamamlıyoruz…

İskandinavya'nın fiyortlarını, Baltık Şehirleri'nin huzurunu, Kuzey Avrupa'nın canlı şehirlerini, Orta Avrupa'nın tarihi ve mistik kentlerini görmek ve bu şehirlerde yeni dostluklar kurmak isteyenler için tam tamına 9 gece konaklamalı, 20 şehir ve 14 ülkeyi kapsayan bununla birlikte tam 17 gün süren Kuzey Avrupa Turumuzla macera sizleri bekliyor.

Tourbulance Otobüsle Avrupa Turlarına yeni bir soluk katmaya ve gençleri hayallerine kavuşturmaya devam ediyor. Kuzey Avrupa Turumuz Türkiye'nin en kapsamlı Büyük Avrupa Turudur.

     

KUZEY AVRUPA TURU SÜRESİNCE

9 GECE 3* VE 4*LI OTELLERDE KONAKLAMA

Amsterdam (1)  Budapeşte (1)  Belgrad (1)  Varşova (1) Tallinn (1)

Stockholm (1) Bergen (1) Kopenhag (1)  Helsinki (1)

 

 

İNDİRİM
From *1290 € *899 €
POPÜLER
From *399 € *339 €
5 out of 5
1 Reviews
4 GÜN
FIRSAT
From *499€ *449€
İNDİRİM
From *1290 € *899 €
Close

KUZEY AVRUPA TURU

Fiyat
*1290 € kişi person
Süre
17 GÜN
Destination
1'den Fazla
Kontenjan
40+

Lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. Teşekkürler ☺️

Mesleğiniz:
ÖğrenciKamu ÇalışanıÖzel Sektör ÇalışanıSerbest MeslekDiğer

Pasaport bilginiz:
Hususi (Yeşil)Umuma Mahsus (Bordo)Hizmet (Gri)Diplomatik (Siyah)Yok

Büyük Avrupa Turumuzu nereden öğrendiniz?
Sosyal MedyaArkadaş-TanıdıkAfiş-Reklam


Aşağıdaki form aracılığıyla tur hakkında bilgi talep edebilirsiniz.☺️