Anasayfa

Otobüsle Avrupa Turu Tavsiye

İçerik

Avrupa’yı gezmek, Paris’e, Amsterdam’a hatta Barselona’ya gitmek bir gün hepimizin hayalini kurduğumuz şeyler. Peki ya size sadece İtalya Turuna vereceğiniz para ile Amsterdam, Barselona, Paris, Roma, Prag ve daha 27 tane daha harika şehri gezebileceğinizi ve görebileceğinizi söylesek… (bkz. Otobüsle Avrupa Turu Tur Programı) Avrupa Turu Tavsiye blogumuzda Otobüsle Avrupa Turu’nun artı yönlerine hep birlikte göz atalım.

Tourbulance, Avrupa Turları arasında en ekonomik, en kapsamlı, en güvenilir, en genç ve en mantıklı Büyük Avrupa Turu şirketidir.

 

EN EKONOMİK AVRUPA TURU TAVSİYE

Tourbulance, yurtiçi ve yurtdışı pazarında sahip olduğu güçlü alt yapısı ile en kaliteli hizmeti çok daha ucuza katılımcılarına sunmaktadır. Örneğin, Büyük Avrupa Turlarında kulanmış olduğu 3* ve 4* otellerinin tamamını çözüm ortağı otel şirketlerinden aracı kullanmaksızın almakta ve bu durum tur ücretlerinde katılımcılarımıza büyük kolaylık ve ucuzluk sağlamaktadır. Katılımcılarımız en kaliteli Büyük Avrupa Turunu 1290 € yerine 899 € ücretle gerçekleştirebilmektedir. (bkz.Otobüsle Avrupa Turu Ödeme Seçenekleri)

"<yoastmark

EN GÜVENİLİR AVRUPA TURU TAVSİYE

Tourbulance, Turizm Bakanlığına bağlı TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acentaları Birliği) üyesi A grubu seyahat acentasıdır. Şirketimiz yurtiçi ve yurtdışı turlarını düzenleme ve organize etme yetkisine sahip 1. sınıf turizm şirketidir. Tourbulance’yi Turizm Bakanlığı ve TÜRSAB üzerinden A-12329 belge numarası ile sorgulayabilirsiniz. Web sitemizin alt kısmında yer alan dijital doğrulama paneli üzerinden de şirketimizi Turizm Bakanlığı ve TÜRSAB nezdinde sorgulayabilirsiniz☺️

 

EN GENÇ AVRUPA TURU

Tourbulance, gerek şirket yetkilileri ve rehberleri gerekse katılımcıları baz alındığında Türkiye’nin en genç, en dinamik ve en eğlenceli Avrupa Turu şirketidir.

 

EN MANTIKLI AVRUPA TURU

Tourbulance, Otobüsle Avrupa Turu ve Büyük Avrupa Turlarında 18 günlük programlarımız süresince gezilen ülke sayısı 18, şehir sayısı ise 27′ dir. Programlarımız hazırlanırken esas alınan nokta ticari kaygılardan daha çok katılımcılarımızın Avrupa’nın en güzel şehirlerinde en doyurucu sürelere ve zamana sahip olmasını sağlamaktır. Örneğin: Paris’te yaklaşık 2 gün, Barselona’da yaklaşık 1.5 gün, Roma, Prag ve Amsterdam gibi harika şehirlerde ise tam 1 gün vakit geçirilir. Kısacası Hop-On, Hop-Off yani indi bindi Avrupa Turu yapılmaz.

 

EN FAZLA KONAKLAMA YAPAN AVRUPA TURU

Tourbulance, Büyük Avrupa Turlarında 9 gece konaklama imkanı ile en fazla otel konaklaması yapan Büyük Avrupa Turu şirketidir. Konaklama yapılacak şehirlerin tamamı özenle seçilmiş Avrupa’nın en güzel şehirleridir. (bkz. Otobüsle Avrupa Turunda Konaklama Nasıl Oluyor?)

Bir süredir Avrupa planı yapıp bir türlü karar veremeyen, nasıl yapsam, nasıl etsem soruları ile çıldırma noktasına gelen arkadaşlarımız için lafı çok uzatmadan aşağıda Avrupa Turu Tavsiye yazımızda Büyük Avrupa Turunun avantajlarına hep birlikte göz atalım. Diğerleri ile kıyaslamayı ise size bırakıyoruz çünkü sanırız pek etik olmaz 🙂 Rakamlar sizi çok şaşırtacak 🙂

 

TOURBULANCE
Program Gün Sayısı 18 GÜN
Ülke Sayısı 18 ÜLKE
Şehir Sayısı 27 ŞEHİR
Konaklama Gün Sayısı 9 GECE

Konaklanacak Şehirler
 

Selanik, Budapeşte, Prag, Amsterdam, Paris, Barselona, Nice, Roma, Ljubljana

Konaklanacak Ülkeler  

Yunanistan, Macaristan, Çekya, Hollanda, Fransa(2), İspanya, İtalya, Slovenya

Oteller * 3* ve 4* Oda/Kahvaltı Konaklama
Odalama 2 Kişilik Odalar
İki Konaklama Arasında Yapılan En Uzun Yolculuklar  

İstanbul – Selanik,
Paris – Barselona,

Ljubljana – İstanbul

Fiyat 1590 EURO

 

Son Yazılar
Bilgi Alın    Sosyal Medya'da Paylaş

    × Rezervasyon Oluştur