Anasayfa

Otobüsle Avrupa Turu Ne Kadara Mal Olur?

Tourbulance 18 Gün 18 Ülke 27 Şehir Büyük Avrupa Turu için 2021 yılı tur tarihleri ve tur programı yayınlandı. Peki bir kişi Otobüsle Avrupa Turu programlarında tur ücreti, vize ücreti ve diğer harcamalar ele alındığında ne kadar para harcıyor ve Otobüsle Avrupa Turu ne kadara mal olur?

İçerik

Tourbulance 18 Gün 18 Ülke 27 Şehir Büyük Avrupa Turu için 2024 yılı tur tarihleri ve tur programı yayınlandı. Peki bir kişi Otobüsle Avrupa Turu programlarında tur ücreti, vize ücreti ve diğer harcamalar ele alındığında ne kadar para harcıyor ve Otobüsle Avrupa Turu ne kadara mal olur? 2024 yılı Otobüsle Avrupa Turu fiyatları ne kadar? En Ekonomik Avrupa Turu hangisi? Avrupa Turu erken rezervasyon ne zaman sona eriyor? 

Otobüsle Avrupa Turu ne kadara mal olur? | Tourbulance Otobüsle Avrupa Turu | Ekonomik Avrupa Turları | Büyük Avrupa Turu | Mini Avrupa Turu | Otobüsle Avrupa Turu Yorum.
Tourbulance Otobüsle Avrupa Turu | Ekonomik Avrupa Turları

Tur Ücreti

1890 euro yerine 1590 euro ödeyerek Tourbulance 18 Gün 18 Ülke & 27 Şehir Otobüsle Avrupa Turu programları için kayıt yaptırabilirsiniz. Programlarımız için bir katılımcının ödeyeceği tur ücreti 990 eurodur.

Dipnot: Büyük Avrupa Turu programlarımızda single farkı yoktur. Bir çok katılımcımızın tek olarak katıldığı programlarımızda tek katılan misafirlerimize bay, bay ya da kadın, kadın olarak 2 kişilik odalarda konaklama planlanmaktadır.

 

Vize Ücreti

Profesyonel ve tecrübeli vize departmanımız Avrupa Turu programlarımız için Schengen Vizesi ihtiyacı olan katılımcılarımıza vize danışmanlık hizmeti vermektedir. Tourbulance, vize danışmanlık hizmetini (Seyahat Sağlık Sigortası ve Schengen Vizesi başvuru işlemi dahil olmak üzere) 150 euro karşılığında yapmaktadır.

 

Kişisel Harcamaları

18 günlük Avrupa Turu programımız boyunca bir katılımcımız kişisel harcama olarak ortalama 400 ila 500 euro arasında para harcamaktadır.

  • Yeme İçme: Daha önce programlarımıza katılan misafirlerimizin harcamaları istatistiksel olarak ele alındığında bir kişi 18 günlük programımız boyunca ortalama 200 euro yemek harcaması yapmaktadır.
  • Müzeler, ören yerleri, gezilecek şehirlerde yapılacak aktiviteler: (Eyfel Kulesi’ne çıkmak, Venedik’te gondola binmek, Budapeşte’de tekne turu yapmak, ekstra etkinliklere katılmak) ve küçük hediyelik eşyalar için bir kişi 18 gün boyunca ortalama 200 ila 300 euro arasında harcama yapmaktadır. Otobüsle Avrupa Turu ne kadara mal olur?

 

Totalde Avrupa Turu Ne Kadara Mal Olur?

Venedik gezisinde Tourbulance 20 euro vaporetto ücreti talep etmektedir.

Bir kişi 18 günlük Otobüsle Avrupa Turu süresince 400 ila 500 euro arasında minimum kişisel harcama yapmaktadır.

Özet olarak 18 Gün 18 Ülke 27 Şehir Otobüsle Avrupa Turu programımız bir katılımcımıza: tur ücreti 1590 euro, vize ücreti 210 euro ve kişisel harcamalar için 400-500 euro olmak üzere toplamda 1500 ila 1600 euro arasında bir ücrete mal olmaktadır.

 

Ekonomik Avrupa Turları

Tur ücreti ve vize ücreti dışında kalan kişisel harcamalar daha önce gerçekleştirmiş olduğumuz programlarımızda gözlemlenen istatistiksel veriler baz alınarak hesaplanmıştır. Kişisel harcamaları düşürmek ya da artırmak tamamen katılımcılarımızın kendi elindedir.

Başka firmalara sadece tur ücreti için vereceğiniz miktar ile Tourbulance Büyük Avrupa Turu ücretini, Schengen Vizesi ücretini ve kişisel harcamalarınızın tamamını karşılayabilirsiniz. Tourbulance, 18 Gün 18 Ülke 27 Şehir Otobüsle Avrupa Turları için erken rezervasyon fırsatı devam ediyor.

Son Yazılar
Bilgi Alın    Sosyal Medya'da Paylaş

    × Rezervasyon Oluştur