BilgiOtobüsle Avrupa TuruOtobüsle Avrupa Turu Ne Kadara Mal Olur?

 

 

Tourbulance 18 Gün 17 Ülke 23 Şehir Otobüsle Avrupa Turu’nda:

  • Tur ücreti,
  • Vize Ücreti,
  • Diğer harcamalar, ele alındığında bir kişi ne kadar para harcar ve Otobüsle Avrupa Turu ne kadara mal olur ?

 

2020 yılı için otobüsle avrupa turu programlarımız en uygun fiyat garantisiyle satılmaktadır.

 

 

1.TUR ÜCRETİ

1290 euro yerine 899 euro ödeyerek Tourbulance 18 Gün 17 Ülke & 23 Şehir Otobüsle Avrupa Turuna katılabilirsiniz. Programlarımız için bir katılımcının ödeyeceği tur ücreti 899 eurodur.

Dipnot: Otobüsle Avrupa Turu programlarımızda single farkı uygulanmamaktadır. Bir çok katılımcımızın tek olarak katıldığı programlarımızda tek katılan misafirlerimize bay, bay ya da kadın, kadın olarak 2 kişilik odalarda konaklama planlanmaktadır.

 

 

2. VİZE ÜCRETİ

Profesyonel ve tecrübeli vize departmanımız Otobüsle Avrupa Turu programlarımız için Schengen Vizesi ihtiyacı olan katılımcılarımıza vize danışmanlık hizmeti vermektedir. Tourbulance, vize danışmanlık hizmetini (Seyahat Sağlık Sigortası ve Schengen Vizesi başvuru işlemi dahil olmak üzere) 150 euro karşılığında yapmaktadır.

 

 

 

3. KİŞİSEL HARCAMALAR

18 günlük Otobüsle Avrupa Turu programımız boyunca bir katılımcımız kişisel harcama olarak ortalama 400 ila 500 euro arasında para harcamaktadır.

  • Yeme İçme: Daha önce programlarımıza katılan misafirlerimizin harcamaları istatistiksel olarak ele alındığında bir kişi 18 günlük programımız boyunca ortalama 200 euro yemek harcaması yapmaktadır.
  • Müzeler, ören yerleri, gezilecek şehirlerde yapılacak aktiviteler (Eyfel Kulesi’nde 1., 2. ve 3. kata çıkmak, Venedik’te gondola binmek, Budapeşte’de tekne turu yapmak, ekstra etkinliklere katılmak) ve küçük hediyelik eşyalar için bir kişi 18 gün boyunca ortalama 200 ila 300 euro arasında harcama yapmaktadır.

 

DİPNOT: Venedik gezisinde Tourbulance 25 euro vaporetto ücreti talep etmektedir. Bu ücret muadil firmalar gibi gizli tutularak Venedik’te talep edilmez. İlk kayıt aşamasında ve neler dahil değil bölümünde belirtilmektedir.

 

Kısacası bir kişi 18 günlük Otobüsle Avrupa Turu süresince 400 ila 500 euro arasında minimum kişisel harcama yapmaktadır.

 

Özet olarak 18 Gün 17 Ülke 23 Şehir Otobüsle Avrupa Turu programımız bir katılımcımıza: tur ücreti 899 euro, vize ücreti 150 euro ve kişisel harcamalar için 400-500 euro olmak üzere toplamda 1400 ila 1500 euro arasında bir ücrete mal olmaktadır.

 

 

DİPNOT: Tur ücreti ve vize ücreti dışında kalan kişisel harcamalar daha önce gerçekleştirmiş olduğumuz programlarımızda gözlemlenen istatistiksel veriler baz alınarak hesaplanmıştır. Kişisel harcamaları düşürmek ya da artırmak tamamen katılımcılarımızın kendi elindedir.

 

 

Başka firmalara sadece tur ücreti için vereceğiniz miktar ile Tourbulance Büyük Avrupa Turu ücretini, Schengen Vizesi ücretini ve kişisel harcamalarınızın tamamını karşılayabilirsiniz. Tourbulance, 18 Gün 17 Ülke 23 Şehir Otobüsle Avrupa Turları için erken rezervasyon fırsatı devam ediyor.

 

HEMEN BAŞVUR

 

Benzer Yazılar

Büyük Avrupa Turu Nedir?

 

Otobüsle Avrupa Turu

Büyük Avrupa Turu 12 Ağustos-30 Ağustos

Yorum Yap

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak. Gerekli Alanlar * ile işaretli.