Anasayfa

Otobüsle Avrupa Turu’nda Kullanılan Otobüsler

Otobüsle Avrupa Turu'nda kullanılan otobüsler en önemli alt hizmetlerden bir tanesi. Bu blogumuzda Tourbulance otobüsleri hakkında bilgi vermek istiyoruz. Daha önce programlarımızı deneyimlemiş olan katılımcılarımız, otobüslerimizin kalitesi ve kaptanlarımızın tecrübeleri konusunda bilgi sahibiler. Tourbulance'ye yeni katılacak olan katılımcılarımızın da bu konu hakkında mutlu olmaları adına bu yazımızda tur otobüslerimiz ve kaptanlarımızdan bahsedeceğiz.

İçerik

Otobüsle Avrupa Turu’nda kullanılan otobüsler en önemli alt hizmetlerden bir tanesi. Bu blogumuzda Tourbulance otobüsleri hakkında bilgi vermek istiyoruz. Daha önce programlarımızı deneyimlemiş olan katılımcılarımız, otobüslerimizin kalitesi ve kaptanlarımızın tecrübeleri konusunda bilgi sahibiler. Tourbulance’ye yeni katılacak olan katılımcılarımızın da bu konu hakkında mutlu olmaları adına bu yazımızda tur otobüslerimiz ve kaptanlarımızdan bahsedeceğiz. Son 8 yıldır özellikle Avrupa turları başta olmak üzere Asya turları ve yurt içinde kamp turları ile faaliyet gösteren Tourbulance, binlerce gencin tatil hayalini gerçekleştirmiştir.  Para odaklı çalışmayan şirketimizin amacı daha çok keşfetmek, sanat, seyahat ve gençleri desteklemektir. Tourbulance 8 yıldır bu amacından hiç şaşmamış ve ilk günki heyecanıyla çalışmaya ve ailesini genişletmeye devam etmektedir. Bugün Tourbulance Türkiye’nin 81 iline hitap eden kurumsal bir firmadır. İç ve dış pazarda her geçen gün rotasını ve kitlesini genişletmeye devam etmektedir.

Otobüsle Avrupa Turu'nda kullanılan otobüsler, Tourbulance.
Otobüsle Avrupa Turu’nda kullanılan otobüsler, Tourbulance.
Otobüsle Avrupa Turu’nda Hangi Marka Ve Model Otobüsler Kullanılıyor?

Adından da anlaşılacağı üzere Otobüsle Avrupa Turu programlarımızda en önemli hususlardan biri kullanılan otobüslerin kalitesidir. Programlarımızda Avrupa Birliği standartları baz ve hedef alınmaktadır. Tourbulance Otobüsle Avrupa Turu’nda kullanılan otobüsler Avrupa Birliği standartlarındadır.   Tourbulance Avrupa Turlarında minimum 2012 model olmak üzere ve üstü modellerde otobüsler kullanmaktadır. MAN, TRAVEGO, TEMSA, SETRA ve NEOPLAN gibi kaliteli markalar arasından seçilen otobüsler, tur programımızda yer alan katılımcı sayımıza göre 46 kişilik ya da 54 kişilik olarak planlanmaktadır. Programlarımızda kullanmakta olduğumuz bu otobüsler AB standartlarında, turizm paketli ve donanımlı otobüslerden oluşmaktadır.    Otobüslerimiz, katılımcılarımızın turlarımızda en önemli ihtiyacı olan USB girişli şarjmatiklere değil prizlere sahiptir. Otobüsle Avrupa Turu’nda kullanılan otobüsler tur tarihinden 1 hafta önce genel bakıma girerek bütün aksan ve donanımları yetkili servislerce kontrol ve tamir edilmektedir. Hazırlanan ve temizlenen otobüslerimiz bir kez de acente yetkililerimiz tarafından tur öncesi denetlenmektedir. Bu son denetlemeyle birlikte otobüslerimiz güvenli ve konforlu bir seyahat için hazır duruma getirilmektedir. 

Otobüsle Avrupa Turu Şoförler

Otobüsle Avrupa Turu programlarımızda dikkat ettiğimiz ve çok hassas davrandığımız diğer bir konu ise AB yol ve trafik kurallarıdır. Otobüslerimizde yer alan tecrübeli, her türlü eğitim ve denetimden geçmiş olan 2 kaptanımız değişmeli olarak siz sevgili katılımcılarımıza güvenli bir seyahat sunmaktadır. Tur programlarımız ve konaklamalarımız otobüslerimizin günlük ve haftalık resmi (zorunlu) dinlenme süreleri baz alınarak hazırlanmaktadır. Bu kurallara istisnasız bir şekilde uyulmakta ve hiçbir şekilde katılımcılarımızın can güvenliği tehlikeye atılmamaktadır.

Tourbulance Avrupa Turu programları incelendiğinde hiçbir şekilde üst üste 2 gece yolculuk yapılmadığı görülmektedir. Profesyonel rehber ekibimiz tarafından her türlü detay incelenerek ve planlanarak tur programlarımız oluşturulmuştur. Programlarımızda Türkiye’nin en fazla konaklama imkanı sunan Otobüsle Avrupa Turu şirketi olmamızın bir diğer sebebi de siz sevgili katılımcılarımızın herşeyden önce can güvenliğidir.  18 günlük Avrupa Turu süresince seyahat edeceğimiz 18 ülke ve 27 şehirde otobüslerimizi dönemsel olarak bakıma sokmak kaydıyla yaşanacak herhangi bir arıza durumunun da önüne geçmekteyiz. Otobüsle Avrupa Turu’nda kullanılan otobüsler için acil durumlara (otobüs arızası) karşı tedbirler alınmıştır. Rotamızda bulunan Avrupa şehirlerinde yer alan çözüm ortaklarımız aracılığıyla acil durum planları yapılmıştır.

Macerada buluşmak dileğiyle…

Son Yazılar
Bilgi Alın    Sosyal Medya'da Paylaş

    × Rezervasyon Oluştur