Anasayfa

Otobüsle Avrupa Turu’nda Konaklama Nasıl Oluyor?

İçerik

Tourbulance 2024 yılı yaz dönemi boyunca gerçekleştireceği 18 Gün 18 Ülke 27 Şehir Otobüsle Avrupa Turu programlarında tam tamına 9 gece konaklama imkanı sunmaktadır. Ayrıca Otobüsle Avrupa Turu programları arasında katılımcılarına en fazla konaklama imkanı veren ve bu konaklama noktalarını en özenle seçen Büyük Avrupa Turu şirketidir. Otobüsle Avrupa Turu konseptinde düzenlenen turlarda, 1 gece ülkeler ve şehirler arasında ulaşımı sağlamak için yolculuk yapılırken, 1 gece de otel konaklaması yapılmak zorundadır.  Bu sistem konforlu bir Avrupa Turu gerçekleştirme imkanını ve bununla birlikte ülkeler ve şehirler arasında yapacağımız ulaşımı kolay bir şekilde sağlama fırsatını bizlere sunar. Tourbulance, Otobüsle Avrupa Turu programlarında bu sistemi uygulamakta ve katılımcılarına sunmaktadır. Büyük Avrupa Turu programlarımız içeriğinde Orta Avrupa Turu, Balkan Turu, İtalya Turu, Kuzey Avrupa Turu şehirlerinin büyük kısmını barındırmaktadır.

"<yoastmark

2024 yılı 18 Gün 18 Ülke 27 Şehir Büyük Avrupa Turu programlarımızda konaklama yapılacak 9 harika Avrupa şehri:

 • Selanik                      Yunanistan
 • Üsküp                        Makedonya
 • Budapeşte                 Macaristan
 • Prag                           Çekya
 • Amsterdam               Hollanda
 • Paris                          Fransa
 • Barselona                 İspanya
 • Nice                           Fransa
 • Roma                         İtalya
 • Ljubljana.                  Slovenya

Avrupa Turu programlarımızda kahvaltı dahil konaklama hizmeti verilmektedir.

18 gün 18 ülke 27 şehir Otobüsle Avrupa Turu programlarımızda katılımcılarımıza sunduğumuz 9 gece konaklama imkanı ve konaklayacağımız şehirlerin avantajlarına hep birlikte göz atalım.

 

Otobüsle Avrupa Turu Konaklama ⭐️⭐️⭐️ ve ⭐️⭐️⭐️⭐️ Otellerde 2 kişilik Odalarda Konaklama İmkanı

Tourbulance, Otobüsle Avrupa Turu programlarında ⭐️⭐️⭐️ ve ⭐️⭐️⭐️⭐️oteller kullanmaktadır. Konaklama yapılacak oteller, şirketimiz iş ve çözüm ortağı olan büyük ve franchise otellerden seçilmekte ve planlanmaktadır.

Avrupa Turu programlarımızda konaklamalar 2 kişilik odalar şeklinde planlanmaktadır. 3 kişi olarak katılım sağlayan arkadaş grupları özel olarak 3 kişi konaklamak isterlerse 3 kişilik oda ancak bu şekilde planlanmaktadır.

 

EN İYİ ROTA VE YORUCU OLMAYAN OTOBÜSLE AVRUPA TURU

Otobüsle Avrupa Turu programlarında konaklamalar ve yolculuklar katılımcılarımızı yormayacak şekilde hazırlanmıştır. En iyi Otobüsle Avrupa Turu programı ve rotası. Otobüsle Avrupa Turu programımızı rahat ve konforlu hale getiren konaklama ve rotalar:

 

Selanik (YUNANİSTAN)

Otobüsle Avrupa Turu programlarımızda Ankara-İstanbul-Kavala yolculuğu sonrasında Tourbulance Selanik konaklaması yapmaktadır. Katılımcılarımız Türkiye-Yunanistan yolculuğu sonrasında Üsküp yolculuğu ya da yorucu gemi yolculuğu yapmak zorunda bırakılmaz. Selanik konaklaması ile Türkiye-Yunanistan arasında yapılan yolculuğunun vermiş olduğu yorgunluk atılır, dinç ve eğlenceli bir şekilde Avrupa Turuna devam edilir.

 

Otobüsle Avrupa Turu Konaklama Budapeşte (MACARİSTAN)

Köprüler şehri Budapeşte. Orta Avrupa’nın e güzel şehirleri dendiğinde aklımıza ilk gelen birkaç şehirden biridir Budapeşte . Tourbulance Otobüsle Avrupa Turu programlarında her yıl olduğu gibi 2020 yılında da Budapeşte’de konaklama yapacak.

 

Prag (ÇEKYA)

Masallar şehri, rüya şehir Prag.

Orta Avrupa Turu yapmak isteyenlerin ilk durağı her zaman Prag olmuştur. Tourbulance, Budapeşte’nin ardından yapacağı Prag konaklaması ve Prag Turu ile Orta Avrupa Turunu da Otobüsle Avrupa Turu  içinde yapmaktadır.

 

Amsterdam (HOLLANDA)

Özgürlükler ve bisikletler şehri Amsterdam. Otobüsle Avrupa Turu programlarımızın en heyecanlı ve en güzel bölümü kesinlikle Budapeşte-Prag-Amsterdam-Paris ve Barselona beşlisidir. Düşünün Prag’da güne gözlerinizi açıyor ertesi gün Amsterdam’da sonrasında Paris’te günün doğuşunu seyrediyorsuz ve daha sonra Barselona’da. Amsterdam-Paris konaklamaları ve turları ile Otobüsle Avrupa Turunun içinde en güzel Benelüx Turunu da yapmış olacaksınız.

 

Paris (FRANSA)

Aşıklar şehri Paris. Turistik yerleri ve simge yapılarının yoğunluğu ile birlikte şehrin güzelliği birleştiğinde Otobüsle Avrupa Turunda Paris’e yaklaşık 2 gün ayırmak çok olamasa gerek. Avrupa Turumuzun 9. gününde sabah saat 08:00 sularında başlayacak olan Paris programımız, konaklamamız ve Paris Turumuzun ardından 10. günün akşam saatlerinde 21:00 sularında tamamlanacak. (bkz. Otobüsle Avrupa Turu Tur Programı)

 

Otobüsle Avrupa Turu Konaklama Barselona (İSPANYA)

Tourbulance Otobüsle Avrupa Turlarını diğer tur programlarından ayıran en önemli şehir Barselona’dır. Büyük Avrupa Turu programları arasında Barselona’ya giden ve Barselona’da en fazla zaman geçiren şirket ise yine Tourbulance’dir.

Katılımcılarımız, Avrupa Turu programlarımızda Barselona’da yaklaşık olarak 1.5 güne sahip olacaklar. Avrupa’nın en küçük şehirlerinden biri olan Andorra La Vella (ANDORRA) gezimiz ve molamızın ardından turumuzun 11. gününün öğleden sonrasında varacağımız Barselona’dan; Barselona Turu ve konaklamamızın ardından 12. günümüzün gecesinde saat 00.00 sularında ayrılacağız.

 

Nice (FRANSA)

Otobüsle Avrupa Turumuzun 2024 yılında yeni konaklama noktalarından bir tanesi de Güney Fransa şeridinin, güzel deniz şehri Nice.

Otobüsle Avrupa Turu programlarımıza çok pahalı bir konaklama olmasına rağmen siz sevgili katılımcılarımız için Nice konaklaması planlanmasının 2 önemli sebebi vardır.

1.SEBEP: Büyük Avrupa Turu şirketleri Barselona’dan Pisa’ya (İtalya) ya da Roma’ya (İtalya) uzun bir otobüs yolculuğu yapmaktadırlar. Barselona-Pisa arasında yapılacak olan otobüs yolculuğu yaklaşık 1050 kilometredir. (13 saat) Barselona-Roma yolculuğu yapan Otobüsle Avrupa Turu şirketleri ise yaklaşık olarak 1.400 km yolculuk yapmaktadırlar. (17 saat)

Tourbulance Nice konaklaması ile yapacağı Barselona-Pisa yolculuğunu neredeyse 2 eşit parçaya bölerek katılımcılarımızın yorulmadan konforlu bir seyahat ve tatil geçirmesini amaçlamıştır.

2.SEBEP: Otobüsle Avrupa Turu programlarımızda katılımcılarımızın güzel bir deniz tatilini de Avrupa Turu içinde yaşayabilmeleri adına Güney Fransa’nın sahil şehri Nice’ye konaklama planlanmıştır.

EN KONFORLU OTOBÜSLE AVRUPA TURU!

 

Roma (İTALYA)

Otobüsle Avrupa Turlarımızın değişmeyen ve değişmeyecek olan belkemiği rotalarından biri Roma. Adeta bir açık hava müzesini andıran Roma yıllardır Avrupa Turu programlarımızın vazgeçilmezidir. 2020 yılında da Tourbulance, Barselona ve Nice konaklamasının ardından Roma’da konaklayacak.

 

Büyük Avrupa Turu Konaklama Ljubljana (SLOVENYA)

2021 Otobüsle Avrupa Turu programlarımızda yeni olan konaklama noktalarımızın bir diğeri ise Avrupa’nın en yeşil şehirlerinden biri olan  Bled Gölü ile ünlü Ljubljana’dır.

Tourbulance, 2021 yılında Bled Gölü’nde daha fazla vakit geçirebilmek ve programımızın artık dönüş yolculuğuna doğru doğa harikası bu şehir ve Bled Gölü’nün muhteşem enerjisi ile deşarj olmak için Ljubljana’da konaklama yapacak. Biraz da doğanın tadını çıkartalım arkadaşlar 🙂

 

Andorra la Vella (ANDORRA)

Konaklama noktalarımızdan biri olmayan fakat tur programımıza yeni girmiş bir şehir olan Andorra La Vella, Paris-Barselona arasında gerçekleştireceğimiz yolculuğumuzun kısaltılması ve katılımcılarımızın yorulmamaları adına 2021 yılı Otobüsle Avrupa Turu programlarına dahil edilmiştir.

Andorra La Vella vergi cenneti bir şehirdir. 2021 Avrupa Turlarına eklenmesinin bir diğer sebebi ise daha düşük bir bütçeyle katılımcılarımızın hediyelik eşyalarını alabilmeleri ve alışveriş yapabilmelerini sağlamaktır.

Bu yazımızda 2023 yılı Otobüsle Avrupa Turu programlarımızın 9 harika konaklama şehrinden bahsettik.  Umarız her yıl olduğu gibi 2024 yılında da siz sevgili katılımcılarımızı en ince ayrıntılara kadar düşünerek hazırladığımız Otobüsle Avrupa Turu programlarımızı beğenirsiniz.

Macerada buluşmak dileğiyle…

HEMEN BAŞVUR 

Son Yazılar
Bilgi Alın  Sosyal Medya'da Paylaş

  × Rezervasyon Oluştur