Otobüsle Avrupa Turu Neden Yapılmalı?Otobüsle Avrupa Turu Neden Yapılmalı?

Avrupa Turları Türkiye’ den yurt dışı seyahati gerçekleştirmek isteyen kişilerin öncelikli tercih ettiği tatil rotası oluyor. Bunun nedeni ise Avrupa’ da gezilip görülecek birçok farklı yerin bulunması ve hem yemek kültürü hem de tarihi özellikler bakımından oldukça ilgi çekici olmasından kaynaklanıyor.

Avrupa tatilinin otobüs ile tercih edilmesinin en önemli nedeni ise şehirlerin coğrafi konum itibari ile Türkiye şehirlerine göre birbirine çok yakın olmasıdır.

Avrupa’nın oldukça güvenilir bir yer olması, düzenli bir seyahat bölgesi olması, şehir yaşamındaki modernliği ve canlılığı Türkiye’den yurt dışı tatili yapmak isteyen kişilerin ilgisini çeken başlıca sebeplerdir. Yurt dışı seyahatlerinde de böylelikle gezginlerin ilk hedefi Avrupa Turları oluyor. Peki ya Avrupa Turları neden otobüsle yapılmalı derseniz, bu sorunuzun yanıtını da yazımızda bulabilirsiniz.

 

Otobüsle Avrupa Turu Neden Yapılmalı?

Türkiye’nin bir ucundan diğer ucuna katedilen mesafe 1 gün sürerken aynı süre zarfında Avrupa’ da  2 – 3 ülke sınırı aşılabilmektedir. Dolayısıyla 18 gün süren 17 ülke ve 23 Avrupa şehrini gezdiğimiz Büyük Avrupa Turu programlarımızı otobüsle gerçekleştirmek daha kolay ve keyiflidir. Uçak seyahatlerinde bu durum söz konusu bile olamaz. Çünkü çıkış noktası ile varış noktası arasında yer alan diğer ülkeleri keşfetme imkanı mümkün değildir. (bkz. Otobüsle Avrupa Turu Tur Programı)

Bir diğer önemli sebep ise resmi tatillerde ve özel günlerde uçak bileti bulunmaması ya da fahiş bilet fiyatları otobüs turlarını uçaklı turlara göre çok daha mantıklı ve kabul edilebilir hale getirmektedir. Uçak bileti maliyetinin artması demek, uçakla yapılan turların fiyatlarının da aynı oranda artış göstermesi demektir.

Uçaklı turların tamamında talep edilen single (tek kişi katılım) farkı Tourbulance Otobüsle Avrupa Turu programlarında kesinlikle talep edilmemektedir. Ayrıca yanına birlikte seyahat edebilecek bir arkadaş bulamayan ve single farkı ödemek istemeyen katılımcılarımız kendileri gibi programlarımıza tek katılan çok sayıda misafirimiz olduğu için tur programımız süresince kesinlikle yalnızlık hissetmezler.

Yeni yerler keşfederken arkadaş edinme ihtiyacı hisseden katılımcılarımız otobüsle avrupa turu programlarımızın sosyal ortamında asla yabancılık çekmezler. Bunun nedeni ise, uzun süren seyahatlerde kaynaşma olasılığının her zaman daha fazla olmasıdır. Ayrıca en önemli nedenlerden biri de kişilerin otobüs seyahatlerinde daha samimi ve iç içe olmasından kaynaklı görülebilir.

Avrupa’da eğer birden fazla ülkeyi aynı anda keşfetmek ve bu tatili bir ülke için harcayacağımız tur ücretiyle aynı ücretle gerçekleştirmek istiyorsak mutlaka otobüsle avrupa turu tercih etmeliyiz.

Otobüsle Avrupa Turu, seyahatlerinizde planlamanız gereken her şeyi önceden düşünüp düzenlenmiştir. Çıkış zamanı, varış zamanı, bu süreç arasında bulunan zaman diliminde yapılması gereken etkinlik, gidilmesi gereken yerler vb. (bkz. Otobüsle Avrupa Turu Tur Programı)

Otobüsle Avrupa Turu programlarında Tourbulance 1 gece ülkeler ve şehirler arasındaki mesafeyi katederken 1 gece de Avrupa’nın bel kemiğini oluşturan ve herkesin en çok gitmek istediği başkentlerde konaklamalar planlamaktadır. Tourbulance 18 gün 17 ülke 23 şehir Otobüsle Avrupa Turu programlarında 9 gece konaklama imkanı ile Türkiye’de katılımcılarına en fazla konaklama imkanı veren tur şirketidir. Ekonomiklik ilkesi göz önünde bulundurulduğunda minimum düzeyde masraf yapılırken maksimum verim almak ancak Otobüsle Avrupa Turu programlarımızda mümkündür. Kısaca ifade etmek gerekirse ”Az öde, çok gez!”.

Otobüs ile Avrupa Turu her zaman genç ve dinamik bir ekip demektir. Keşfetme heyacanıyla dolu bir otobüs dolusu eğlenceli arkadaşın ile Avrupa’yı karış karış gezmek için Tourbulance seni bekliyor.

 

BAŞVURU YAP !

Yorum Yap

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak. Gerekli Alanlar * ile işaretli.