Anasayfa

Neden Otobüsle Avrupa Turu Yapılmalı?

Neden Otobüsle Avrupa Turu yapılmalı? Otobüsle Avrupa Turu neden yapılmalı? Büyük Avrupa Turu neden yapılmalı?

İçerik

Avrupa Turları Türkiye’ den yurt dışı seyahati gerçekleştirmek isteyen kişilerin öncelikli tercih ettiği tatil rotası oluyor. Bunun nedeni ise Avrupa’ da gezilip görülecek birçok farklı yerin bulunması ve hem yemek kültürü hem de tarihi özellikler bakımından oldukça ilgi çekici olmasından kaynaklanıyor. Avrupa tatilinin otobüs ile tercih edilmesinin en önemli nedeni ise şehirlerin coğrafi konum itibari ile Türkiye şehirlerine göre birbirine çok yakın olmasıdır. Avrupa’nın oldukça güvenilir ve düzenli bir seyahat bölgesi olması ve şehir yaşamındaki modernliği Türkiye’den yurt dışı tatili yapmak isteyen kişilerin ilgisini çeken başlıca sebeplerdir. Yurt dışı seyahatlerinde de böylelikle gezginlerin ilk hedefi otobüsle Avrupa Turu oluyor. Neden otobüsle Avrupa turu yapılmalı? Bu sorunuzun yanıtını blog yazımızda bulabilirsiniz.

Neden Otobüsle Avrupa Turu Yapılmalı?

 • Türkiye’nin bir ucundan diğer ucuna katedilen mesafe 1 gün sürmektedir. Aynı süre zarfında Avrupa’ da  2 – 3 ülke sınırı aşılabilmektedir. Dolayısıyla 18 gün süren 18 ülke ve 27 Avrupa şehrini gezdiğimiz Büyük Avrupa Turu programlarımızı otobüsle gerçekleştirmek daha kolay ve keyiflidir. Uçak seyahatlerinde bu durum söz konusu bile olamaz. Çünkü çıkış noktası ile varış noktası arasında yer alan diğer ülkeleri keşfetme imkanı mümkün değildir.

 

 • Bir diğer önemli sebep ise resmi tatillerde ve özel günlerde uçak bileti bulunamamasıdır. Fahiş bilet fiyatları otobüs ile Avrupa turlarını uçaklı turlara göre çok daha mantıklı ve kabul edilebilir hale getirmektedir. Uçak bileti maliyetinin artması demek, uçakla yapılan turların fiyatlarının da aynı oranda artış göstermesi demektir. Neden otobüsle Avrupa turu yapılmalı?

 

Single Farkı Yok

 • Uçaklı turların tamamında talep edilen single (tek kişi katılım) farkı Tourbulance otobüsle Avrupa turu programlarında kesinlikle talep edilmemektedir. Ayrıca yanına birlikte seyahat edebilecek bir arkadaş bulamayan ve single farkı ödemek istemeyen katılımcılarımız için eşleştirme yapılmaktadır. Kendileri gibi programlarımıza tek katılan çok sayıda misafirimiz olduğu için tur programımız süresince kesinlikle yalnızlık hissetmezler.
Otobüsle Avrupa Turu neden yapılmalı? | Neden otobüsle Avrupa turu yapılmalı? | Otobüsle Avrupa Turu.
Otobüsle Avrupa turu neden yapılmalı?

Keyifli ve Eğlenceli Arkadaşlar 

 • Yeni yerler keşfederken arkadaş edinme ihtiyacı hisseden katılımcılarımız otobüsle avrupa turu programlarımızın sosyal ortamında asla yabancılık çekmezler. Bunun nedeni ise, uzun süren seyahatlerde kaynaşma olasılığının her zaman daha fazla olmasıdır. Ayrıca en önemli nedenlerden biri de kişilerin otobüs seyahatlerinde daha samimi ve iç içe olmasından kaynaklı görülebilir.

En Ucuz Avrupa Turu

 • Avrupa’da eğer birden fazla ülkeyi aynı anda keşfetmek ve bu tatili bir ülke için harcayacağımız tur ücretiyle aynı ücretle gerçekleştirmek istiyorsak mutlaka otobüsle avrupa turu tercih etmeliyiz.

 

Kapsamlı ve Konforlu Tur Programı 

 • Otobüsle Avrupa Turu, seyahatlerinizde planlamanız gereken her şeyi önceden düşünüp düzenlenmiştir. Çıkış zamanı, varış zamanı, bu süreç arasında bulunan zaman diliminde yapılması gereken etkinlik, gidilmesi gereken yerler vb.

Az Öde Çok Gez

 • Otobüsle Avrupa Turu programlarında Tourbulance 1 gece ülkeler ve şehirler arasındaki mesafeyi katederken 1 gece de Avrupa’nın bel kemiğini oluşturan ve herkesin en çok gitmek istediği başkentlerde konaklamalar planlamaktadır. Tourbulance 18 gün 18 ülke 27 şehir otobüsle Avrupa Turu programlarında 9 gece konaklama imkanı ile Türkiye’de katılımcılarına en fazla konaklama imkanı veren tur şirketidir. Ekonomiklik ilkesi göz önünde bulundurulduğunda minimum düzeyde masraf yapılırken maksimum verim almak ancak otobüsle Avrupa Turu programlarımızda mümkündür. Kısaca ifade etmek gerekirse ”Az öde, çok gez!”.

 

 • Otobüs ile Avrupa Turu her zaman genç ve dinamik bir ekip demektir. Keşfetme heyacanıyla dolu bir otobüs dolusu eğlenceli arkadaşın ile Avrupa’yı karış karış gezmek için Tourbulance seni bekliyor.
Son Yazılar
Bilgi Alın  Sosyal Medya'da Paylaş

  × Rezervasyon Oluştur