Anasayfa

Otobüsle Avrupa Turu Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz

İçerik

Otobüsle Avrupa Turları son 10 yılda ülkemizin en cazip ve en keyifli Avrupa Turları olmuştur. Bunun 2 önemli sebebi vardır. Birincisi ”Az öde, çok gez” mantığıdır. İkincisi ise otobüsle turlar diğer programlara göre çok daha eğlenceli ve verimlidir. Fiyat-Performans değerlendirmesi bütün alternatif Otobüsle Avrupa Turu programları göz önünde bulundurularak yapılmalıdır. Tourbulance 18 Gün 18 Ülke & 27 Şehir Otobüsle Avrupa Turu 9 gece konaklama imkanı ile 990 €. Peki Otobüsle Avrupa Turu alırken nelere dikkat etmeliyiz.

Avrupa Turu Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz | Otobüsle Avrupa Turu Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz | Tourbulance | Avrupa Turu | Otobüsle Avrupa Turu
Avrupa Turu Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz | Otobüsle Avrupa Turu Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz

1. En kapsamlı Otobüsle Avrupa Turu diyerek aldığınız program her yeri transit geçtiğiniz hiçbir şehri doğru düzgün göremediğiniz bir tura dönüşmesin!

25 şehir, 30 şehir göreceğiz diye aldığımız bir tur hiçbir şehri göremediğimiz bir tur programına dönüşebilir. Bunu nasıl anlayabilirsiniz.

a – Otobüsle Avrupa Turu şirketlerinin tur programlarında günlük gezilerinin ve diğer ayrıntıların yer aldığı detaylı tur programlarını güzel bir şekilde incelemeniz çok önemli! 

Tur programlarında hangi şehre ne kadar vakit ayırılıyor, ne kadar yol yapılacak, üst üste yolculuklar var mı, programlar yol ve trafik kurallarına uygun mu ve aklınıza gelen sorularınızı programları okurken sesli bir şekilde düşünmelisiniz ve şirket yetkililerine bu soruları açık bir şekilde sormalı ve cevapları not etmelisiniz.

 

DİKKAT: Kesinlikle detaylı tur programını görmediğiniz bir Otobüsle Avrupa Turunu tercih etmeyin. Çünkü bu Avrupa Turundan daha çok bilinmeyene yolculuk olur 🙂

 

Tourbulance, 18 Gün 18 Ülke 27 Şehir Otobüsle Avrupa Turu programlarını baz alalım. Tourbulance, 18 günlük Otobüsle Avrupa Turu programında 9 başkentte 9 gece konaklama yapmakta.

2. Otobüsle Avrupa Turu programlarında sevdiğiniz şehirlere ne kadar vakit ayrılmış kesinlikle kontrol etmelisiniz!

Tourbulance, 2 güne yakın Paris, 1,5 gün Barselona ve diğer konaklama şehirlerine ise tam 24 saat ayırıyor.

3. Üst Üste Yolculuklara Dikkat

Tourbulance, en konforlu Otobüsle Avrupa Turu.

Otobüsle Avrupa Turlarının tur programlarını, kaç defa uzun mesafe yolculuk yapılıyor, bu yolculuklar kaç saat sürüyor ve kaç defa üst üste yolculuk yapılıyor kesinlikle kontrol etmelisiniz.

Otobüsle Büyük Avrupa Turu programlarının en uzun yolculukları:

  • Ankara-İstanbul-Selanik,
  • Paris-Barselona,
  • Barselona-Pisa ya da Roma yolculuklarıdır.

Tourbulance, Selanikte yaptığı konaklama ile ilk yolculuğunun yorgunluğunu atmaktadır.

Tourbulance, Paris-Barselona yolculuğunda Andorra La Vella’ya uğramakta ve vergisiz alışverişin tadını çıkartırken bu uzun yolculukta dinlenme fırsatı yakalamaktadır.

Tourbulance, Barselona-Pisa yolculuğunu Güney Fransa‘nın başkenti Nice konaklaması ve gezisiyle ortadan ikiye bölmekte ve 14 saat sürekli yolculuk yapmak yerine konaklama öncesi 7 saat ve konaklama sonrası 7 saat yolculuk yapmaktadır.

Son Yazılar
Bilgi Alın    Sosyal Medya'da Paylaş

    × Rezervasyon Oluştur