BilgiNeden TourbulanceNEDEN TOURBULANCE | OTOBÜSLE AVRUPA TURU

NEDEN TOURBULANCE

Tourbulance, Avrupa kıtası başta olmak üzere Asya ve yurtiçi turlarında en uygun fiyat garantisini hedef alan, uygulayan ve bununla birlikte katılımcılarına en eğlenceli turları, konfor ile sunan öncü bir firmadır. 

 

EN KAPSAMLI PROGRAM & EN UYGUN FİYAT GARANTİSİ

Tourbulance, Türkiye’nin en kapsamlı ve en konforlu turlarını sözde değil samimi bir şekilde en uygun fiyat garantisiyle katılımcılarına sunmaktadır. Örneğin, Otobüsle Avrupa Turu programlarımız 18 Gün 17 Ülke & 23 Şehirden oluşmakta ve tam tamına 9 gece konaklama imkanına sahiptir. Programlarımız 1290 Euro yerine 899 Euro gibi muhteşem bir fiyat karşılığında siz sevgili katılımcılarımızın hizmetine sunulmuştur.

 

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ & KALİTELİ HİZMET

Tourbulance, programlarında hedef her zaman müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet vermektir. Programlarımız zamanın getirmiş olduğu yenilikler ve müşterilerimizin gereksinimleri amaç edinerek hazırlanmaktadır. Görevli kadrolarımız gerek program öncesi gerek program süreci boyunca ve hatta program sonrasında her zaman katılımcılarımızın yanında olmaktadır. Tourbulance, samimi ve güler yüzlü kadroları ile katılımcılarına bir aile ortamı hazırlamakta ve butik tur düşüncesini benimsemektedir. Programlarımız asla fabrikasyon tur mantığı ile yapılmamaktadır.

TURİZM BAKANLIĞI & TÜRSAB ONAYLI ACENTA

Tourbulance, Otobüsle Avrupa Turu programları başta olmak üzere bütün tur programlarını Turizm Bakanlığı bünyesinde üyesi olduğu TÜRSAB güvencesiyle A Sınıfı Acenta olarak gerçekleştirmektedir.

 

KATILIM KOLAYLIĞI 

Otobüsle Avrupa Turu programlarımız başta olmak üzere bütün tur programlarımızda katılım süreci muadili firmalara göre yorucu değildir. Program başvuruları ve değerlendirme süreci 2 günü geçmemektedir. Değerlendirmeler katılımcılarımızı rencide edecek ölçütler üzerinden asla yapılmaz. Değerlendirmelerde 2 kıstas bulunmaktadır. Birincisi yaş standartları ikincisi ise katılımcının Schengen Vizesi için büyükelçilikler tarafından talep edilen gerekli evrakları temin edebilecek sosyo-ekonomik yapıya sahip olmasıdır.

LÜKS ARAÇLAR VE KONFORLU PROGRAMLAR

Tourbulance Otobüsle Avrupa Turu ve diğer programlarımızda AB standartlarında 2012 & üstü modellerde turizm paketli, donanımlı ve konforlu araçlar kullanmaktadır. Programlarımızda, otobüs şoförlerimiz her türlü eğitim ve denetimden geçmiş tecrübeli kaptanlar arasından seçilmekte ve bütün programlarımızda her otobüsümüz için 2 adet şoför görevlendirilmektedir.

TECRÜBELİ REHBER & ACENTA YETKİLİLERİ

Programlarımızda siz sevgili katılımcılarımıza eşlik edecek 1 rehber ve 1 acente yetkilisi olmak üzere 2 adet görevlimiz bulunmaktadır. Rehberlerimiz programlarımızı daha önce gerçekleştirmiş olan tecrübeli ve deneyimli tur rehberleri arasından seçilmektedir.

 

ÖZGÜN TUR PROGRAMLARI

Tourbulance Otobüsle Avrupa Turu ve diğer tur programlarımız profesyonel ve deneyimli rehber kadromuz tarafından her yıl güncel olarak hazırlanmaktadır. Programlarımız AB yol ve trafik kurallarının yanı sıra AB otobüs kullanım kuralları ışığında en popüler destinasyonlar hedef alınarak hazırlanmaktadır. Örneğin, Tourbulance Otobüsle Avrupa Turu programlarında 2 gece üst üste yolculuk yapılmaz. 18 günlük programımız süresince 9 gece ile Türkiye’nin en fazla konaklama imkanı sağlayan firmasıdır.

CANLI DESTEK & DANIŞMANLIK

Tourbulance Otobüsle Avrupa Turu ve diğer tur programlarımıza yapılan başvurular için başvuru sürecinden, vize sürecine, vize sürecinden, tur hazırlık aşamasına kadar bütün süreç boyunca katılımcılarına 7/24 canlı destek ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

 

UZMAN VİZE DANIŞMANLIĞI 

Otobüsle Avrupa Turu programlarımız ve vize gereksinimi duyulan programlarımız öncesinde Tourbulance bünyesinde bulunan deneyimli ve akredite vize departmanı aracılığıyla katılımcılarına profesyonel vize danışmanlık hizmeti vermektedir. Vize süreci boyunca katılımcılarımıza meslek gruplarına göre hazırlamaları gereken evraklar departmanımız tarafından iletilmekte ve hazırlık aşamasında danışmanlık yapılmaktadır. Evraklar büyükelçiliklere iletilmeden önce departmanımız tarafından kontrol edilmektedir.

EN UYGUN FİYAT GARANTİSİ 

Tourbulance, Otobüsle Avrupa Turu programları ve diğer tur programlarında fahiş fiyat mantığına kesinlikle karşıdır. Hedef her zaman katılımcılarımızın hayalini kurduğu seyahat ve tatil planlarını en uygun fiyatlarla gerçekleştirmek ve hayallere ortak olmaktır. Bu hedef doğrultusunda çalışan firmamız ve sevgili katılımcılarımız sayesinde Tourbulance iş hacmini son 3 yılda %300 artırmıştır.

KOLAY ÖDEME YÖNTEMLERİ

Tourbulance, en çeşitli ve en kolay ödeme yöntemlerini katılımcılarına sunmaktadır.

*Dileyen katılımcılarımız ilk kayıt tarihinden turun gerçekleştirileceği aya kadar tur ücretlerini eşit taksitlere bölerek ödeyebilirler.(Komisyon Yoktur)

*Dileyen katılımcılarımız peşin ödeme indiriminden yararlanarak indirimli peşin ödeme yapabilirler. Peşin ödeme indirimi 50€’dur.

*Dileyen katılımcılarımız kredi kartına taksit yaparak ödemelerini gerçekleştirebilirler. (Banka vade farkı mevcuttur)

 

GRUP İNDİRİMİ

Tourbulance, Otobüsle Avrupa Turu programlarında 3 kişi ve üstünde grup katılımlarına kişi başına geçerli olmak üzere 50′ şer Euro indirim yapmaktadır. Grup indirim tutarı 200 euro sınırını geçmemektedir. Örneğin, 3 kişi katılım sağlandığı taktirde totalde 3 kişiye toplam 150 euro indirim yapılmaktadır. Kişi başında bu tutar 50 euroya karşılık gelmektedir. 5 kişi katılım sağlandığı taktirde üst sınır olan 200 euro indirim 5 kişiye bölünerek 40′ ar Euro olarak uygulanmaktadır.

 

 

Yorum Yap

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak. Gerekli Alanlar * ile işaretli.