Anasayfa

Neden Tourbulance?

Tourbulance, otobüsle Avrupa turu, Kuzey Avrupa turu, mini Avrupa turu, kamp turu, yat turu ve Olympos turu başta olmak üzere yurt içi ve yurt dışı turlar düzenlemektedir. Neden Tourbulance? En uygun fiyat garantisi ile çalışan şirketimiz, katılımcılarına en eğlenceli turları, konfor ile sunmaktadır. 

İçerik

Tourbulance, otobüsle Avrupa turu, Kuzey Avrupa turu, mini Avrupa turu, kamp turu, yat turu ve Olympos turu başta olmak üzere yurt içi ve yurt dışı turlar düzenlemektedir. Peki neden Tourbulance?

Öğrenciler için Ekonomik Avrupa Turları & Kamp Turları

Tourbulance, Türkiye’nin en kapsamlı ve en ekonomik Avrupa turlarını gençler için planlanmaktadır. Örneğin; 18 gün 18 ülke & 27 şehirden oluşan otobüsle Avrupa turu programlarımız 1490 € yerine 990 € ücretle katılımcılarımıza sunulmaktadır. Türkiye’de büyük Avrupa turu konseptinde yapılan en kampsamlı ve en ekonomik Avrupa turlarıdır.

13 gün süren 12 ülke 15 şehir gezdiğimiz mini Avrupa Turu 890 € yerine 690 €.

6 gece 7 gün süren 13 destinasyon 5 aktivite ve 11 eğlence programına sahip Yaz Gençlik Kamp Turları ise alanında benzersiz bir kamp deneyimidir. Kamp Turları 1990 TL yerine 1690 TL.

 

Tourbulance Müşteri Memnuniyeti

Neden Tourbulance? Müşteri memnuniyetini hedefleyerek hazırladığımız tur programlarımız anketler üzerinden revize edilmektedir. Yıllarca değişmeyen stabil programlar yerine yenilikçi programlar, müşteri talepleri göz önünde bulundurularak hazırlanmaktadır. Görevli kadrolarımız gerek program öncesi ve program sonrasında her zaman katılımcılarımızın yanında olmaktadır. Tourbulance 7/24 destek hattı ile Avrupa turları ve yurt içi turlarında her zaman yanınızda. Samimi ve güler yüzlü rehber kadromuz ile katılımcılarımıza aile ortamında ve butik tur düşüncesinde tatil deneyimi sunuyoruz.

Turizm Bakanlığı Ve TÜRSAB Üyesi A Grubu Seyahat Acentesi

Tourbulance Avrupa Turları ve yurt içi turları Turizm Bakanlığı ve TÜRSAB bünyesinde gerçekleştirilmektedir. A grubu bir seyahat acentesi olan Tourbulance Turizm Organizasyon Ltd. Şti. kurumsal ve güvenilir hizmet sunmaktadır. (Bkz. Tourbulance yorumlar.)

 

Kolay Başvuru

Neden Tourbulance? Otobüsle Avrupa turu, kamp turu ve bütün tur programlarımızda başvuru süreci muadil firmalara göre yorucu değildir. Program başvuruları ve değerlendirme süreci 2 günü geçmemektedir. Değerlendirmeler katılımcılarımızı rencide edecek ölçütler üzerinden asla yapılmaz. Değerlendirmelerde 2 kıstas bulunmaktadır. Birincisi yaş standartları ikincisi ise katılımcının Schengen Vizesi için büyükelçilikler tarafından talep edilen gerekli evrakları temin edebilecek sosyo-ekonomik yapıya sahip olmasıdır.

Lüks Ve Konforlu Turizm Araçları

Tourbulance Avrupa Turu ve diğer turlarda AB standartlarında 2012 & üstü modellerde turizm paketli, donanımlı ve konforlu araçlar kullanmaktadır. Programlarımızda, otobüs şoförlerimiz her türlü eğitim ve denetimden geçmiş tecrübeli kaptanlar arasından seçilmekte ve bütün programlarımızda her otobüsümüz için 2 adet şoför görevlendirilmektedir.

 

Profesyonel Kokartlı Turist Rehberleri

Turlarımızda, 1 profesyonel turist rehberi ve 1 acente yetkilisi olmak üzere 2 adet görevlimiz bulunmaktadır. Rehberlerimiz programlarımızı daha önce gerçekleştirmiş olan tecrübeli ve deneyimli tur rehberleri arasından seçilmektedir.

 

Özgün Tur Programları

Neden Tourbulance? Tourbulance otobüsle Avrupa turları, kamp turları ve diğer tur programlarımız profesyonel ve deneyimli rehber kadromuz tarafından her yıl güncel olarak hazırlanmaktadır. Programlarımız AB yol ve trafik kurallarının yanı sıra AB otobüs kullanım kuralları ışığında en popüler destinasyonlar hedef alınarak hazırlanmaktadır. Örneğin, Tourbulance otobüsle Avrupa turu programlarımızda 2 gece üst üste yolculuk yapılmaz. 18 gün süren büyük Avrupa turu programlarımız 9 gece konaklama ile Avrupa turları arasında Türkiye’nin en fazla konaklama imkanına sahiptir.

Canlı Destek Ve Danışmanlık Hizmeti

Tourbulance Avrupa Turları başvuru sürecinden, vize sürecine, vize sürecinden, tur hazırlık aşamasına kadar bütün tur programı boyunca katılımcılarımıza 7/24 canlı destek ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

 

Profesyonel Ve Yetkili Vize Danışmanlığı

Otobüsle Avrupa turları, Kuzey Avrupa turları ve vize gereksinimi duyulan programlarımız öncesinde Tourbulance bünyesinde bulunan deneyimli ve akredite vize departmanı aracılığıyla katılımcılarına profesyonel vize danışmanlık hizmeti vermektedir. Vize süreci boyunca katılımcılarımıza meslek gruplarına göre hazırlamaları gereken evraklar departmanımız tarafından iletilmekte ve hazırlık aşamasında danışmanlık yapılmaktadır. Evraklar büyükelçiliklere iletilmeden önce departmanımız tarafından tekrar kontrol edilmektedir.

En Uygun Avrupa Turları

Neden Tourbulance? Otobüsle Avrupa turu ve diğer tur programlarında fahiş fiyatlara kesinlikle karşıdır. Müşterilerimizin hayalini kurduğu seyahat ve tatil planlarını en uygun fiyatlarla gerçekleştiriyor ve hayallere ortak oluyoruz. Bu hedef doğrultusunda çalışan firmamız, sevgili katılımcılarımız sayesinde iş hacmini son 3 yılda %300 artırmıştır.

Kamp Turu Tavsiye, Kamp Turu Yorum, Tourbulance Yaz Gençlik Kampları
Tourbulance Yaz Gençlik Kampları
Kolay Ödeme Yöntemleri

Neden Tourbulance? Çeşitli ve kolay ödeme yöntemlerini katılımcılarımıza sunuyoruz.

  • Dileyen katılımcılarımız ilk kayıt tarihinden turun gerçekleştirileceği aya kadar tur ücretlerini eşit taksitlere bölerek ödeyebilmektedirler.(Komisyon yoktur.)
  • Dileyen katılımcılarımız peşin ödeme indiriminden yararlanarak indirimli peşin ödeme yapabilmektedirler.
  • Dileyen katılımcılarımız belirlenen miktarda kapora ödeyerek kalan tur ücretini tur tarihinde ödeyebilmektedirler.
  • Dileyen katılımcılarımız kredi kartına taksit yaparak ödemelerini gerçekleştirebilmektedirler (Banka vade farkı mevcuttur)
Tourbulance Grup İndirimi

Tourbulance, otobüsle Avrupa turu, kuzey Avrupa turu, mini Avrupa turu, kamp turu ve diğer tur programlarında, 3 kişi ve üstünde gerçekleşen grup katılımlarına, kişi başına geçerli olmak üzere indirimler uygulamaktadır.

Son Yazılar
Bilgi Alın    Sosyal Medya'da Paylaş

    × Rezervasyon Oluştur