Anasayfa

Avrupa’da Fotoğraf Çekilecek En Güzel Yerler

Otobüsle Avrupa Turu; Roma fotoğraf çekilecek en güzel yerler ve Paris fotoğraf çekilecek en güzel yerler.

İçerik

Gören herkesi büyüleyen güzellikleri ile Avrupa dünya üzerinde en fazla ziyaret edilen bölgelerdendir. Her yıl milyonlarca turist Avrupa’nın çeşitli şehirlerini ziyaret edip birçok önemli yeri görmektedir. Avrupa’nın önde gelen büyük şehirlerini ziyaret için düzenlenen en uygun fiyatlı ve en eğlenceli gezi türlerinden biri de otobüsle Avrupa turlarıdır. Baştan başa Avrupa Turu, bu güzel yerleri görmek isteyen gezginlerin dünyanın dört bir yanından katıldığı eğlenceli etkinliklerdir. Az zamanda çok yer görme imkanı sağlayan bu turlar, gezginler için oldukça avantajlıdır. Otobüsle Avrupa Turu yapılacaklar listemizin başında yer alan maddelerden bir tanesi güzel fotoğraflar çekebilmektir. Farklı şehirlerde farklı heyecanlar yaşayan turistler, gittikleri yerlerde anı niteliğinde fotoğraflar çekmek isterler. Özellikle bazı yerler eşsiz fotoğraflar çekmek için çok uygundur. Paris fotoğraf çekilecek en güzel yerler, Roma fotoğraf çekilecek en güzel yerler ve Barselona fotoğraf çekilecek en güzel yerler blogumuza hep birlikte göz atalım.

Eyfel Kulesi

Baştan başa Avrupa Turu programlarımızda yaklaşık 2 gün geçirdiğimiz, Fransa’nın başkenti Paris’te bulunan Eyfel Kulesi, şehrin simge yapılarından biridir. Paris denince akla ilk gelen yapılardan olan Eyfel Kulesi, her yıl çok sayıda turist tarafından ziyaret akınına uğramaktadır. İlk yapıldığı dönem de yoğun şekilde eleştirilen Eyfel Kulesi, ilerleyen zamanda şehrin en fazla rağbet gören yerlerinden biri olmuştur. Eyfel Kulesi’nin en güzel özelliklerinden birisi kulenin 1., 2. ve 3. katlarından seyredebileceğimiz eşsiz Paris manzarasıdır. Dileyen katılımcılarımız bu katlara çıkarak eşsiz Paris manzarasını seyredebilir ve harika fotoğraflar çekebilirler.

  • Paris’in bütünüyle gözler önüne serildiği Eyfel Kulesi, Otobüsle Avrupa Turu Paris fotoğraf çekilecek en güzel yerler arasında yer alıyor.

 

Montmartre

Paris şehrinde bulunan “Ressamlar Tepesi” olarak da bilinen Montmartre, baştan başa Avrupa Turu programlarımızda fotoğraflar çekilebilecek en güzel yerler arasında. Paris’in en yüksek rakımlı yerinde bulunan bu tepeden eşsiz Paris manzaraları kadraja alınabilir.

  • Otobüs ile Avrupa Turu katılımcılarımız mutlaka bu bölgede büyüleyici Paris fotoğrafları çekmeliler.

 

La Sagrada Familia

Tourbulance, 2024 baştan başa Avrupa Turu programları arasında, tur programında Barselona’ya yer veren ve diğer Büyük Avrupa Turu programlarına göre Barselona’da en fazla süre geçiren tek tur şirketidir. İspanya’nın başkenti Barselona şehrinde bulunan La Sagrada Familia, ünlü mimar Antoni Gaudi’nin eşsiz eseri olup Barselona’nın simge yapıları arasında yer almaktadır. Mimarının ölümü nedeniyle yarım kalan ve yapımına halen devam edilen bu bazilika, Barselona fotoğraflar çekilebilecek en güzel yerler arasındadır.

Baştan başa Avrupa turu, otobüsle Avrupa turu, büyük Avrupa turu, Paris fotoğraf çekilecek en güzel yerler, Roma fotoğraf çekilecek en güzel yerler, mini Avrupa turu, kampüs Avrupa turu, 2021
Roma fotoğraf çekilecek en güzel yerler | Baştan başa Avrupa Turu

Kolezyum

Roma tarihinde en fazla yere sahip yapılardan biri olan Kolezyum, köklü geçmişi ve harika mimarisi ile günümüzde de varlığını aynı ihtişamıyla sürdürmektedir. Bir zamanlar filmlere sahne olacak savaşlara ev sahipliği yapmış olan Kolezyum, Roma fotoğraflar çekilebilecek en güzel yerler ve sembolik yapılar arasındadır.

  • Roma’nın ve İtalya’nın simge yapılarından biri olan Kolezyum, otobüsle Avrupa turu programlarımızda etkileyici fotoğraflar çekebileceğiniz yerlerden bir diğeri.

 

Aşk Çeşmesi

Roma’da bulunan bir diğer simge yapı Aşk Çeşmesi’dir. Asıl adı Trevi Çeşmesi olan bu yapı, Roma’da en fazla turist çeken yerler arasındadır. Dünya çapında üne sahip olan ve her yıl dünyanın dört bir yanından çok sayıda insanın akın ettiği Aşk Çeşmesi, eşsiz mimarisi ve canlı yapısıyla baştan başa Avrupa Turu süresince beğeni toplayacak fotoğrafların çekileceği yerler arasındadır.

  • Büyük Avrupa Turu programlarımızın Roma ayağında katılımcılarımız mutlaka Aşk Çeşmesi’nde bu geziyi ölümsüz kılacak fotoğraflar çekmeli.

Avrupa’ya otobüs turu sırasında fotoğraf çekilebilecek en güzel yerlerden bazılarına kısaca değindik. Etkileyici güzellikleri her zaman bünyesinde barındıran Avrupa topraklarında, gezinizi sürekli hatırlatacak güzel fotoğraflar çekebileceğiniz bunlar başta olmak üzere daha pek çok yer bulunuyor.

Son Yazılar
Bilgi Alın    Sosyal Medya'da Paylaş

    × Rezervasyon Oluştur