Büyük Avrupa Turu Nedir?

Büyük Avrupa Turları son 10 yılda ülkemizde çok popüler hale gelmiştir. Peki Büyük Avrupa Turu nedir? Bir otobüsle Avrupa turu olan Büyük Avrupa Turu, Avrupa’nın neredeyse tamamını yerelden merkeze, kırsaldan metropole keşfetme imkanı vermektedir. Lüks ve donanımlı otobüslerle gerçekleştirmiş olduğumuz bu turlar gençlerin Avrupa’yı eğlenerek keşfetmesini ve sosyalleşmesini sağlamaktır.

Büyük Avrupa Turu nedir? Otobüsle Avrupa Turu, Avrupa Turu Tavsiye, Tourbulance.
 Otobüsle Avrupa Turu. Tourbulance.

Az Öde Çok Gez

Büyük Avrupa Turları’nın sloganı ise ‘’Az öde, çok gez’’ dir. Programlar genel olarak 15 ila 20 gün arasında gerçekleştirilir. Fiyat olarak ele aldığımızda 7 günlük uçakla gerçekleştirilen bir Avrupa turu ile yaklaşık olarak aynı ücrete sahiptir. Tourbulance, 18 Gün 18 Ülke 27 Şehir Büyük Avrupa Turu programlarında, 18 gün boyunca gençler Avrupa’yı karış karış gezerken Avrupa’da yer alan 27 başkent ve şehri yakından tanıma fırsatı bulurlar. (Büyük Avrupa Turu nedir?)

Tourbulance, Büyük Avrupa Turu programları hazırlanırken keşfedeceğimiz şehirlerin büyüklükleri ve gezilecek noktaları hesaba katılarak bu şehirlerde gezilecek süreler oluşturulmaktadır. Örnek vermek gerekirse Paris ve Barselona gezisi yaklaşık 2 gün, Köln ve Üsküp gibi daha küçük şehirlerin gezileri 1 gün bile sürmemektedir. Kısacası şehirlerin büyüklüğü ve önemine göre program oluşturulmaktadır.

Büyük Avrupa Turu, gençlerin Avrupa’yı bir ön keşfidir. Tourbulance, Büyük Avrupa Turu programlarında yer alan 27 şehir gezildikten sonra bu şehirler arasından seçilecek olan sevilen ve beğenilen destinasyonlar ilerleyen zamanlarda bireysel geziler için bir fikir oluşturmaktadır. Kısacası Avrupa bir filmse Büyük Avrupa Turları bu filmin fragmanı olarak düşünülebilir. (Büyük Avrupa Turu nedir?)

18 Gün 18 Ülke 27 Şehir Büyük Avrupa Turu

Tourbulance, Büyük Avrupa Turu programlarında yer alan 18 ülke ve 27 şehir ile Türkiye’nin en kapsamlı otobüsle Avrupa Turu programlarını her yıl binlerce gence en uygun fiyat ile sunmaktadır. Seçilmiş başkentlerde yapılan 9 gece konaklama fırsatı ile ayrıca Türkiye’nin en konforlu Avrupa turudur.

Tourbulance, Büyük Avrupa Turları AB standartlarında gerçekleştirilmektedir. 2012 model-üstü lüks ve donanımlı otobüslerle gerçekleştirdiğimiz programlarımızda konaklamalar ise 2 kişilik odalarda yapılmaktadır. 2 otobüs kaptanı, 1 rehber ve 1 acente yetkilisi programlarda misafirlerimiz için görevli olarak bulunmakta, samimi ve butik bir anlayışla katılımcılarımızın her ihtiyacı için 18 gün boyunca görev yapmaktadır. Programlarımız AB yol, ulaşım ve trafik kuralları baz alınarak hazırlanmış olup görevli kadrolar yetkin kişilerden seçilmektedir. (Büyük Avrupa Turu nedir?)

Tourbulance Avrupa Turu

Tourbulance, Büyük Avrupa Turu sadece program aşamasında değil hazırlık aşamasında da gençleri her alanda yönlendirmektedir. Schengen Vize sürecinde katılımcılarımız için tecrübeli vize departmanımız vize işlemlerini birebir yürütmekte ve sürecin yakın takipçisi olmaktadır.

*Tourbulance, Avrupa Turlarında katılımcılarımızın %90 ‘ı 18 ila 40 yaş arasından seçilirken %10’u 14-18 yaş ve 40-55 yaş arası misafirlerimizden seçilmektedir. (Büyük Avrupa Turu nedir?)

Kolay Ödeme İmkanı

Tourbulance, en kolay ödeme yöntemlerini Avrupa tatili hayali gerçekleştirmek isteyen katılımcılarına sunmaya devam etmektedir. Katılımcılarımıza vade farksız taksitle ödeme imkanı verilmektedir. Avrupa’da çözüm ortağımız olan franchise oteller ile yapılan anlaşmalar doğrultusunda en ekonomik otobüsle Avrupa turu gençlere sunulmakta ve fahiş fiyatlardan kesinlikle kaçınılmaktadır.

Tourbulance, tek bir fiyat belirleyerek bu fiyatlarla sene boyunca programlarını satmaz. Erken rezervasyon indirimi ile satışa başlanan programlarımız kontenjan doluluğu ile doğru orantılı olarak sistemsel olarak artmaktadır.

Tourbulance, Büyük Avrupa Turu programlarımıza katılmak için web sitemiz üzerinden başvurular alınmakta ve değerlendirilmektedir. En geç 2 gün içinde müşteri temsilcilerimiz tarafından başvurulara dönüş sağlanmakta ve süreç takip edilmektedir. (Büyük Avrupa Turu nedir?)

Otobüsle Avrupa Turu Başvuru

Yorum

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır. Doldurulması gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.