BilgiBüyük Avrupa TuruBüyük Avrupa Turu NedirOtobüsle Avrupa TuruBüyük Avrupa Turu Nedir? Otobüsle Avrupa Turu Nedir?

Büyük Avrupa Turu Nedir?

Son 10 yıldır ülkemizde popülarite kazanmış olan Büyük Avrupa Turları, Avrupa’nın neredeyse tamamını yerelden merkeze, kırsal ve doğadan metropollere kadar nokta nokta keşfetme imkanı vermektedir. Lüks ve donanımlı otobüslerle gerçekleştirmiş olduğumuz bu turlar gençlerin Avrupa’yı eğlenerek keşfetmesini ve sosyalleşmesini sağlamaktır.

*Büyük Avrupa Turları’nın sloganı ise ‘’Az öde, çok gez’’ dir. Programlar genel olarak 15 ila 20 gün arasında gerçekleştirilirken fiyat olarak baktığımızda 7 gecelik başka bir tur programı ile yaklaşık olarak aynı ücretlere karşılık gelmektedir.

Tourbulance, 18 Gün 17 Ülke 23 Şehir Büyük Avrupa Turu programlarında, 18 gün boyunca gençler Avrupa’yı karış karış gezerken Avrupa’da yer alan 23 başkent ve şehri tanıma fırsatı yakalamaktadır.

Tourbulance, Büyük Avrupa Turu programları hazırlanırken keşfedeceğimiz şehirlerin büyüklükleri ve gezilecek noktaları hesaba katılarak bu şehirlerde gezilecek süreler oluşturulmaktadır. Örnek vermek gerekirse Paris gezisi yaklaşık 2 gün, Barselona gezisi ise 1.5 gün sürerken Köln gezimiz yaklaşık 3 saat sürmektedir.

Büyük Avrupa Turu, gençlerin Avrupa’yı bir ön keşfidir. Tourbulance, Büyük Avrupa Turu programlarında yer alan 23 şehir gezildikten sonra bu şehirler arasından seçilecek olan sevilen ve beğenilen destinasyonlar ilerleyen zamanlarda bireysel geziler için bir fikir oluşturmaktadır. Kısacası Avrupa bir filmse Büyük Avrupa Turları bu filmin fragmanı olarak düşünülebilir.

*Tourbulance, Büyük Avrupa Turu programlarında yer alan 17 ülke ve 23 şehir ile Türkiye’nin en kapsamlı Büyük Avrupa Turu programlarını her yıl binlerce gence sunmakta ve hayalleri gerçekleştirmektedir. Seçilmiş başkentlerde yapılan 9 gece konaklama fırsatı ile de en fazla konaklama imkanını her yıl katılımcılarına sunmaktadır.

***Tourbulance, Büyük Avrupa Turları AB standartlarında gerçekleştirilmektedir. 2012 model-üstü lüks ve donanımlı otobüslerle gerçekleştirdiğimiz programlarımızda konaklamalar ise 2 kişilik odalarda yapılmaktadır. 2 otobüs kaptanı, 1 rehber ve 1 acente yetkilisi programlarda misafirlerimiz için görevli olarak bulunmakta, samimi ve butik bir anlayışla katılımcılarımızın her ihtiyacı için 18 gün boyunca görev yapmaktadır. Programlarımız AB yol, ulaşım ve trafik kuralları baz alınarak hazırlanmış olup görevli kadrolar yetkin kişilerden seçilmektedir.

Tourbulance, Büyük Avrupa Turu sadece program aşamasında değil hazırlık aşamasında da gençleri her alanda yönlendirmektedir. Schengen Vize sürecinde katılımcılarımız için tecrübeli vize departmanımız vize işlemlerini birebir yürütmekte ve sürecin yakın takipçisi olmaktadır.

*Tourbulance, Büyük Avrupa Turu katılımcılarımızın %90 ‘ı 18 ila 40 yaş arasından seçilirken %10’u 14-18 yaş ve 40-55 yaş arası misafirlerimizden seçilmektedir.

 

Tourbulance, en kolay ödeme yöntemlerini de gençler için sunmakta ve bu hayali gerçekleştirmek adına bütün kolaylıkları sunmaktadır. Taksitli ve vade farksız ödeme yöntemleri ile bütün katılımcılarına büyük bir avantaj sağlamaktadır. Avrupa’da çözüm ortağımız olan franchise oteller ile yapılan anlaşmalar doğrultusunda en uygun fiyatlar gençlere sunulmakta ve fahiş fiyatlardan kesinlikle kaçınmaktadır.

 

*Tourbulance, tek bir fiyat belirleyerek bu fiyatlarla sene boyunca programlarını satmaz. Erken rezervasyon kampanyalı fiyatlarla satışa başlanan programlarımız kontenjan doluluğu ile doğru orantılı olarak uçak bileti mantığıyla sistemsel olarak artmaktadır.

 

Tourbulance, Büyük Avrupa Turu programlarımıza katılmak için web sitemiz üzerinden başvurular alınmakta ve değerlendirilmektedir. En geç 2 gün içinde müşteri temsilcilerimiz tarafından başvurulara dönüş sağlanmakta ve süreç takip edilmektedir.

 

Yorum Yap

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak. Gerekli Alanlar * ile işaretli.