Anasayfa

Yorumlar

Tourbulance Yorumları.

  Aşağıdaki form aracılığıyla Avrupa Turu Yorum, Otobüsle Avrupa Turu Yorum, Balkan Turu Yorum, Kamp Turu Yorum, Olympos Turu Yorum, Dubai Turu Yorum ve Tourbulance Yorumları ve deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz.☺️  Katıldığınız Programı Seçiniz:Otobüsle Avrupa TuruKuzey Avrupa TuruGençlik Kamp TuruBalkan TuruDubai Turu


  Tourbulance Yorumları
  Kamp Turu Yorum

  Merhaba arkadaşlar ??

  Tek başıma katıldığım ve tur sonunda Tourbulance ekibi ve kaptanımız Aygün abim dahil kocaman bir aile olduğumuzu hissettiğim mükemmel bir kamptı. Çok güzel dostlar edindim ve şimdiden Avrupa turuna katılmak için plan yapıyoruz. Dolu dolu bir hafta geçirip 3,4 saatlik uykuyla bile güne zinde uyanmak, acaba bugün neler tecrübe edeceğim düşüncesi ile başlayan her yeni gün gerçekten farklı bir deneyim oluyor. Endişe duymadan katılmanızı tavsiye ediyorum ?

  (Burdan da Tomi Uğur Bey, canım hocam Ömer Bey, diyet bozmayan Hamit Bey ve bendeniz güven vermeyen kombinlerimle Kerem sizlere kucak dolusu sevgiler gönderiyoruz, keyif dolu günler diliyoruz! ???)

  Tourbulance Yorumları
  Kamp Turu Yorum

  Katıldığım için çok mutluyum

  Çok sıcak bir ortam, samimi tur yetkilileri ve çok sıcak insanlarla keyifli anılar biriktirdim. Etkinlikler ve konakladığımız alanlar çok güzeldi. Eğlence dozu yüksek ve hareketliydi. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim bir tur. Yurtdışı turlarının da bu kadar güzel olacağını tahmin ediyorum ve kesinlikle katılmayı düşünüyorum. İçerik eğlence ya da insanlar konusunda şüpheleriniz varsa hiç olmasın derim.

  Tourbulance Yorumları
  Kamp Turu Yorum

  Merhabalar, katıldığım gençlik kampı bu zamana kadarki kamplarımın arasındaki en kaliteli, en rahat ve en konforlu olanıydı.

  Tourbulance ailesine bu konuda çok ama çok teşekkür ederim. Tatilde yaşadığım her anı, her dakikayı hala keyifle anıyorum. Öncelikle Akif Bey, İskender Bey ve rehberimiz Ramig Bey’e, sonra bizi her yere güvenli bir şekilde götüren şoförümüze ve ayrıca bu ailede olan ve adını anmadığım her kim varsa sonsuz teşekkür ederim. Tek başına tatil yapan ve kısa sürede hazırlanıp kampa yetişen biri olarak muazzam bir tatil geçirdim herkese tavsiye ederim.

  Tourbulance Yorumları
  Kamp Turu Yorum

  Kız arkadaşım ile birlikte gençlik kamp turunu instagram aracılığıyla bulduk.

  Rezervasyon yaptırmak için ilk aradığımda bile anlayışlı ve sempatik bir şekilde bilgi verip yardımcı oldular. Gittiğimizden dolayı çok mutlu olduk, yeni arkadaşlıklar, anılar edindik ve gerçekten çok eğlendik. Gerek acentede yer alan herkes olsun, gerek turdaki içerik, gerek tura katılan insanlar olsun gerçekten harika bir turdu. Tourbulance ailesi ile tanıştığım için gerçekten çok mutluyum. Herkese acenteyi ve turları tavsiye ederim.

  Tourbulance Yaz Gençlik Kampları
  Tourbulance Yorumları
  Kamp Turu Yorum

  Dolu dolu bir hafta geçirdim. Katıldığım için çok mutluyum ve bu ilk olmayacak inşallah.

  İtiraf edeyim gelmeden baya yedi ceddine kadar araştırdım. Ama gördüm ki gerçekten göründüklerinden daha iyilermiş. Bir çok dost biriktirdiğime inanıyorum. Çok eğlendim. Hayatımdaki ilkleri yaşadım. Daha önce kamp yapmama rağmen konakladığımız yerler benim için kesinlikle ilk sıralara yerleşti. Şoförleri, rehberi ve şirket ortakları gerçekten herkesle bire bir ilgilendi; çok kibar, düşünceli, mütevazi ve eğlencelilerdi. Normal hayata dönmek ve ayrılmak üzücü olsa da, iyi ki tanımışım sizleri. Her şey için çok teşekkür ederim. Tekrar görüşmek üzere. Sevgiler…

  Tourbulance Yorumları
  Kamp Turu Yorum

  Katıldığım için çok mutluyum.

  Harika ve çok eğlenceli bir ekip ile muazzam bir tatil.. Hayatta yapılacaklar listesine atılan tikler.. Pişman olunmayacak ve unutulmayacak bir 7 gün.. Teşekkürler Tourbulance ??

  Olympos Turu, Ankara Çıkışlı Olympos Turu, Olympos Turları Ankara, 2021 Olympos Turları, Olympos Turu Ankara,
  Tourbulance Yorumları
  Kamp Turu Yorum

  Merhabalar herkese, söyleyebileceğim tek şey var asla tereddüt etmeden gidin çünkü her şey özenle hazırlanmış.

  Aktiviteler, kamp alanları… Aktivitelerinizi gerçekleştireceğiniz firmalar en iyileri arasından seçilmiş. Ekstra aktivite yapmak isterseniz yine sizin minimum ücreti ödemeniz için çaba sarf eden bir tur şirketi. Hayatımdaki en güzel yorgunluğu yaşadım. 7. günün sonunda da yorgun ama gülümseyen yüzler gördüm. O nedenle hiç tereddüt etmeyin. Akif ve İskender’e kendinizi bırakın ve tatilin keyfini çıkarın. ??

  Olympos Turu, Ankara Çıkışlı Olympos Turu, Olympos Turları Ankara, 2021 Olympos Turları, Olympos Turu Ankara,
  Tourbulance Yorumları
  Kamp Turu Yorum

  Hep kamp yapma hayali olan biri olarak ilk aileden uzak tatil deneyimimi sizinle gerçekleştirme fırsatını buldum.

  Gerçekten içi dışı bir, iyi niyetli, güleryüzlü, yardımsever çalışanları olan bir tura katıldığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Bir tura olan tüm önyargılarımı yıkmamı sağladığınız için size çok teşekkür ediyorum. Kamp yapma, tüplü dalış, rafting, yeni yerler keşfetme gibi pek çok hayalimi en güzel şekilde gerçekleştirmemi sağladınız.

  Ama benim için en özeli de yükseklik korkum olmasına rağmen verdiğiniz destek sayesinde yamaç paraşütü yapabilmek oldu.

  Bana mutluluğu verdiğiniz, kendimi özel hissettirdiğiniz için iyi ki siz. Bu sıcak, samimi ortamı bırakıp gidiyor olmak çok buruk hissettirirken diğer yandan da sizi tanımak, yeni arkadaşlıklar edinmiş olmak bir o kadar mutlu hissettiriyor. Sizi seviyorum Tourbulance ailesi. İnşallah başka turlarda kavuşmak dileğiyle. ❤️

  Tourbulance Yorumları
  Kamp Turu Yorum

  Öncelikle bu yorumu turun son günü otobüsten yazıyorum.

  Bu tura katılmadan önce çok fazla çekincelerim vardı. Acaba kamp yapabilir miyim? Yeni insanlarla kaynaşabilir miyim? Vs. vs. bir çok soru işareti vardı. Ama şunu söylemeliyim. Kesinlikle ilk fırsatta katılın. Dolu dolu bir hafta geçireceksiniz eğlenecek, yeni insanlar tanıyacak, yaşadığınızı hissedeceksiniz. Tur rehberimiz Ramig Bey, Acente yetkilileri Akif Bey ve İskender Bey, şöförlerimiz hepsi harika insanlar ve ne zaman yardıma ihtiyacınız olsa hep yanınızdalar. Bence varsa böyle bir düşünceniz ertelemeyin! Hayat çok kısa her anı dolu dolu yaşamak lazım ??

  Tourbulance Yorumları & Olympos Turu Yorum
  Kamp Turu Yorum

  Eğitimci bir insan olmama rağmen turlara karşı soğuk ve kamp yaşantısını da kalabalık olmayan yakın arkadaş çevresiyle yaşamayı seven ben, kendimce anlık bir çılgınlık yapmıştım.

  Neyse ki sıkıcı ve tekdüze geçen tur kalıplarını kırmak için ısrarcı, idealist bir ekibin içinde buldum kendimi. Bu ekip için öncelik amaç tanıdık, büyük bir arkadaş grubuyla keyifli bir yola çıkmış hissiyatını yaşatmak…
  Drama etkinliklerinde yer alan tanışma ve oyunlarsa keyfe keyif.. Bu keyifli etkinlikler beni tiyatro kadrosundaki arkadaşların arasında gibi hissettitdi…
  Kendileri de dahil olmak üzere güzel insanlar tanıdım ve evet kampın farklı bir atmosferi var. Bu konuda da beni ikna eden Akif Bey’e ayrıcalıklı teşekkür (:

  Diğer rehberlerden farkı gereksiz sunumlara girmemesi (: keyifli anlatımı ve mizacı olmasıyla Ramig Bey’e, led lambalarımıza kadar her şeyi düşünen naif adam İskender Bey’e, sorunsuz, güvenli yolculuk yapmamızı sağlayan Aygün Bey’e çok teşekkür ederim.
  Sayelerinde yaşantıma güzel anılar not ettim (:

  Tourbulance Yorumları & Olympos Turu Yorum
  Kamp Turu Yorum

  Çok Beğendim.

  Merhabalar arkadaşlar, yorumumu okuyan ve gençlik kampı turu ile alakalı kafasında soru işareti, tereddüt içerisinde bulunan arkadaşlarım, içiniz rahat olsun düşünmeden başvurunuzu yapın ve katılım sağlayın derim. Biz her yönü ile çok memnun kaldık. Profesyonel ekibe çok teşekkür ederim. İyi ki varsın Tourbulance ❤️

  Tourbulance Yorumları & Olympos Turu Yorum
  Kamp Turu Yorum

  Merhabalar herkese ?

  1 Ağustos gençlik kampına ben ve yol arkadaşım, eşim Kader ile katıldık. İlk muhatabımız Akif bey oldu. Kendisinin tatlı dili ve ikna kabiliyeti ile bir delilik çıktık yola. Hayatımızın ilk kamp deneyimiydi.

  Tourbulance ekibi tam bir profesyonel ?? Ne söylenir nereden başlanır bilmiyorum ama tek kelimeyle mükemmeldi.???? Asla kusursuz bir şey olmaz kafasında insanlarız. Minik olumsuzluklardan bile keyif alacak şeyler buluruz. Fakat genel şablona baktığımızda gerçekten biz kusur bulamadık. Her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş. İskender Bey, Akif Bey çok ilgili çok efendi insanlardı. Helal olsun size ????

  Tourbulance Yorumları & Olympos Turu Yorum
  Kamp Turu Yorum

  Bütün katıldığınız turları unutun çünkü böyle bir turu ne duydunuz ne de gördünüz ?

  Nereden başlanır tam olarak bilemediğim için direk dalıyorum konuya. 7 günün harika geçmesini sağlayan herkese çok teşekkür ederim öncelikle. Her günü dolu dolu geçirdik. İlklerimi yaşadığım bir program oldu. Tüplü dalış, rafting çok güzel birer aktiviteydi. 7 gün de denize girme fırsatımız oldu. Tekne turumuz harikaydı. Ciddi anlamda güzel arkadaşlıklar kuruldu ve turun başından tutun sonuna kadar herkes sıcak kanlıydı bu nedenle yabancılık çekmedik. Çadır kurma ve toplama olayında ayrıca teşekkür ederim sizlere.

  İskender okuyorsan +5 puan Google çaylar benden biliyosun?

  İnsanların memnun olması içine her şeyi yapan mikrofonu seven 🙂 Akif ‘e, daima pozitif her sorunda elini taşın altına koyan Ramig’e (canımız rehberimiz 🙂 şapkayla bir bütün insan olan danslarıyla beni benden alan, Avrupa turu için azıcık indirim istediğim ?İskender ‘e tekrar çok teşekkür ederim. Velhasıl bu Tourbulance bir harika dostum..

  Tourbulance Yorumları & Olympos Turu Yorum
  Olympos Turu Yorum | Kamp Turu Yorum

  İlk konuştuğumuz kişi Akif ve onun muhteşem ikna kabiliyeti sayesinde bu geziye karar verdik.

  Uzunca yazacak o kadar çok şey var ki biz sadece muhteşem diyor geçiyoruz. İçini dolduracak sayfalar dolusu şey var çünkü. 28 yıllık ömrümün en güzel zamanlarından 1 haftası da burada geçti. İnsanları yüzüne karşı övmeyi çok sevmiyorum ama Akif sen on numara bir adamsın. Yolun da bahtın da açık olsun. İyi ki bizi ikna ettin de biz bu geziye geldik. Hala etkisindeyim, evde boynu bükük oturuyorum sanki :))

  Tourbulance Yorumları & Olympos Turu Yorum
  Kamp Turu Yorum

  Arkadaşlar çıkın çıkın gelin.

  Hayatımda yaptığım en iyi şeydi bu tur! Her anlamıyla efsane 7 gün geçirdim. Her şey gerçekten kusursuzdu. 3 kişi geldik 30 kişilik bir aile olduk. Gerek ekip arkadaşları gerekse kamp katılımcıları çok güzel, özel insanlardı. Günde 1 saat uyuyorum o bile fazla geliyor, o kadar dolu dolu geçiyor ki zaman boşa gitmesin diye uyumuyorsunuz. Uzun lafın kısası bu şirket, bu insanlar bir efsane ?

  Edit: Söylemeyi unutmuşum tur benzer şirketlere göre inanılmaz uygun ve inanılmaz kaliteli, bu ikisi de ancak Tourbulance ile mümkün olabilirdi zaten ?

  Tourbulance Yorumları & Olympos Turu Yorum
  Kamp Turu Yorum

  Muhteşem bir haftanın sonunda yola düşmüşken yazıyorum yorumumu.

  Bu tatlı yorgunlukla uyumadan önce güzel bir teşekkürü hak eden muhteşem tur acentasından bahsedeceğim size . Çok uzun bir yazı oldu ama göz gezdirip ana fikri kaparsınız diye umuyorum ☘️  İlk başta hakkında fazla yorum bulamadığım ve tereddüt ettiğim kamp programları ise Ege-Akdeniz Gençlik Kampı.

  Önceden kamp yapmamış biri olarak.

  Hayatınızda tahmin edemeyeceğiniz derece üşengeç bir insan olarak kafamda ne kadar soru işareti olduğunu anlatamam . Belki de sizin için de durum şuan böyle. Ben size kararınızı verirken yaşadığınız tereddütü azaltır umuduyla sonra nasıl hissedeceğinizi aktarmak istedim. Çünkü ne gerek varmış o gerginliğe diye kendime kızıyorum şuan.

  Yaptığım otel tatillerinden hiç birinde bu kadar gülerek ve dinlenmiş olarak yataktan kalktığımı hatırlamıyorum.

  Oksijenin etkisini böylesine hissetmek muhteşemmiş öncelikle hele ki 3-4 saatlik uykular yaşarken. Koca bir arkadaş grubunuzla tatile geliyormuş hissi oluştuğundan yorulmanıza rağmen uyumaktan kaçındığınız bir tatil olacak. Tabi ki giyinmek duş almak bir otel tatili kadar konforlu olmuyor ama standart bir kamp tatiline göre konaklama için seçilen alanlar bu konuda içinizi rahatlatacak türden.

  Herkesin ölmeden önce tamamlamak istediği bir “bucket list” i vardır.

  Programa bakınca anlayacağınız üzere 5-6 madde kafadan rahat işaretleyebileceğiniz harika etkinliklerle dolu. Bir de bu etkinlikleri o kadar planlı ve kaliteli ayarlamışlar ki fiyat/performans olarak başladığım bir tatilden asla bu performansı hayal edemezdim. Korkarak yaptığım hiç bir etkinlikten de bu kadar keyif alarak ayrılacağımı.

  Kişi bazlı övgüleri bu tarz programlarda hep çok samimiyetsiz bulurdum.

  Ama insan yaşayınca anlıyor ki teşekkür etmek böyle insanlar için yapmak isteyeceğin türden bir şey. Bir turizm şirketi kuracak olsan nasıl insanlarla yapmak , nasıl yapmak istersin diye sorulursa vereceğim cevap onlar gerçekten. İskender Bey, Ramig Bey, Akif Bey, Aygün Bey . Seçimler ve süreçte yanımızda sürekli olduklarını bildiğimiz ekip dışında, konforlu ve gercekten temiz bir otobüste bizi agırlayan ve içimiz rahat bir yolculuk geçirmemizi sağlayan Aygün abiye teşekkürler.

  Muhteşem rehberliği ve güzel sohbetiyle Ramig’e teşekkür ederim. İskender ve Akif’e ise zaten bunların hepsini ama hepsini önce düşünüp sonra hayata geçirdikleri ve bizi misafir ettikleri için teşekkür ederim.

  Profesyoneller ama ruhsuz olan çoğu firma profesyonelliğinden bahsetmiyorum.

  Hissettirdikleri aşırı samimiyetin içerisinde amacın bizi memnun etmek olduğunu belli eden hem birçok davranışları hem sözleri ile kendini çok özel ve çok rahat hissettiren bir ekip.

  Bir ekip hem bu kadar yoğun çalışıp büyük bir grubu memnun etmek için uğraşırken asla bir asık surat bir şikayet belirtisi göstermiyorsa her anlarında size gülümsemeyi başarıyorlarsa siz de kötü bir yorum yapamazsınız diye düşünürüm ben. Gerçekten de yaptılar. Sadece belirledikleri durumlar için değil sonradan oluşan her ihtiyacımızı kendi sorunlarıymış gibi çözmeye çalıştılar. Bu kadar içten ve uzun yazdım çünkü benim de yaşadığım özel bir durumda bana çok destek çıktılar.

  Kamp Turu Yorum

  Ben tatile bir daha çıksam bir daha şansım varsa onlarla gitmeyi seçerim. Siz de şansınızı deneyin derim. Çünkü hiç kafam bu kadar rahat böyle zaman geçirdiğim bir tatil yaşamadım. Benim yerime benim için her şeyi düşünen güzel ekibe çok teşekkürler.

  Geliniz, getiriniz.

  Kamp Turları, Kamp Turu, Çadır Kampı, Yaz Kampı, Gençlik Kampları, Ege Kampı, Tourbulance Camp, Scuba Diving.
  Tourbulance Yorumları & Olympos Turu Yorum
  Kamp Turu Yorum

  Müthiş bir organizasyon ve ekipti.

  Sayelerinde o kadar güzel anlar, o kadar güzel anılar biriktirdik ki acente görevlilerinden başlayıp otobüs şoförüne kadar müthiş bir organizasyon ve ekipti. Sonuna kadar güvenip aklınız kalmadan turlara dahil olabilirsiniz ve yine acente sayesinde tura katılan tüm arkadaşlar çok güzel kaynaştı ve sayelerinde çok kısa bir sürede dost, kardeş olduk. Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Tura dahil olan her şeyi herkesi çok çok seviyoruum iyi ki geldiik iyi kii 🙂

  Tourbulance Yorumları & Olympos Turu Yorum
  Kamp Turu Yorum

  Müthiş bir organizasyon ve ekipti.

  Gerçekten çokça katılmanızı önereceğim bol eğlenceli bol aktiviteli bir etkinlikti. Güler yüzlü bir ekip, yok yok yani. Ben instagram üzerinden görüp dahil oldum geziye ve biraz, hatta çokça tereddütlüydüm ama süper bir ekip yönetiminde gezi gerçekleşiyor ki anında acabalarınızdan kurtuluyorsunuz. Çalışanlar işlerini severek yaptığı için doğal olarak siz de eğlencenin ve enerjinin içinde buluyorsunuz kendinizi 🙂 Tatil rotanızı belirlerken kesinlikle durağınız TOURBULANCE olmalı.

  Kamp Turları, Kamp Turu, Çadır Kampı, Yaz Kampı, Gençlik Kampları, Ege Kampı, Tourbulance Camp, Scuba Diving.
  Tourbulance Yorumları | Aktiviteli Yaz Gençlik Kamp Turu Yorum & Olympos Turu Yorum
  Kamp Turu Yorum

  Ne diyebilirim ki anlatılmaz yaşanır.

  Sizinle birlikte nice güzel günlerde nice eğlenceli turlarda görüşmek hayaliyle. Çokkkkk çokkkk güzeldi her şey. Teşekkürr ederizzzzz ?

  Tourbulance Yorumları | Aktiviteli Yaz Gençlik Kamp Turu Yorum & Olympos Turu Yorum
  Kamp Turu Yorum

  Hayatımda yaptığım en güzel turdu.

  Tur sahiplerinin turun önüne geçen sıcaklığı, samimiyeti ve problem çözücülükleri beni daha da mutlu etti. Hayatınıza bir tur katmak istiyorsanız bunu Tourbulance ile gerçekleştirin. Beklediğiniz her şeyin ötesinde gerçekleşecek her şey ??

  Tekrar görüşmek üzere Tourbulance ??

  Tourbulance Yorumları | Aktiviteli Yaz Gençlik Kamp Turu Yorum & Olympos Turu Yorum
  Kamp Turu Yorum

  Mutlaka gidin!

  Tek, grup, eş, arkadaş! Hiç endişe etmeden katılın… Azmak’ta buz gibi suya balıklama atlayın, Tekin Usta’dan dondurma mutlaka yiyin! Çubucak kamp alanında her sabah kalkışta ve her gece yatmadan evvel kesinlikle denize girin! Marmaris dalış etkinliğinde aslaaaaaa korkmayın!

  Daha önce dalış yapmadıysanız eğer yaşayacaklarınız sizi hayrete düşürecek…

  Teknede geçirilen her dakika çok değerli ve eğlenceli emin olun… Fethiye’de kumburnunu asla es geçmeyin ve inanılmaz gün batımına hazır olun! Tekne gezisinde çılgın gibi dans ederken arada sesinizi kontrol edin! Hala normal çıkıyor ise çığlık atarak dans etmeye devam edin, kısılmadan dönmeyin. ? Adrasan’da güneş denize sıfır doğuyor! Mutlaka doğuşunu izleyin! Ve tabi ki köprülü kanyon! Kürek çekmeyen düşeeerrr! Yeni arkadaşlıklara, yeni heyecanlara ve ayrılırken iç çekerek ağlayacağınız ve “keşke bitmeseydi” diyeceğiniz muhtemelen hayatınızda ki en güzel KEŞKE’ yi doyasıya yaşayın!

  Ankara çıkışlı Olympos Turu | Olympos Turu Ankara | Olympos Tatili | Olympos Turları | Olympos Turları 2021.
  Tourbulance Yorumları | Aktiviteli Yaz Gençlik Kamp Turu Yorum & Olympos Turu Yorum
  Kamp Turu Yorum

  Şu an bu yorumu Gençlik Kamp Turu otobüsünde turumuz sırasında yazıyorum.

  O kadar tatlı, o kadar iyi bir ekip var ki burada gerçekten tatilimi bu turla değerlendirdiğim için çok şanslıyım. Ve daha eve bile gitmeden başka turlara katılmaya karar verdim. Tur çok güzel planlanmıştı, dakikası dakikasına uyularak ilerlendi ve hiçbir aksaklık yaşanmadı, yaşandıysa bile bizim haberimiz yok çünkü ekip mükemmel.

  Elbette yorulduk ama mutlu olup, yüzümüzün gülmesi için her şey planlanmıştı ve plana tam anlamıyla uyularak ilerlendi. Ve burada bir sürü arkadaşlıklar edindim, bir sürü anı biriktirdim. Çok güldüm. Turun bana kazandırdığı en güzel şey buydu. Bu tura katıldığım için mutlu ve şanslıyım sanırım aynı zamanda. Her şey için teşekkür ederiz. İyi ki siz, iyi ki Tourbulance.

  Tourbulance Yorumları | Aktiviteli Yaz Gençlik Kamp Turu Yorum & Olympos Turu Yorum
  Kamp Turu Yorum

  Birbirinden farklı insanları kısa sürede birbirine kaynaştırıp ve enerjik bir kamp geçirttikleri için çok teşekkür ederiz.

   Başta söylendiği gibi müşteri değil de arkadaş gibi olan tüm çalışanlarına bayıldık. Bir turdan daha fazlası için düşünmeden Akif ve İskender ikilisine canı gönülden güvenip rehberimiz Ramig’in kollarına bıraktık kendimizi.

  Bol bol işlerinizin olması dileğiyle. İleriki turlarımız ve tatillerimizi planlarken ilk sırada olacağınızdan o kadar eminim ki.

  Thanks for all..

  Tourbulance Yorumları | Aktiviteli Yaz Gençlik Kamp Turu Yorum & Olympos Turu Yorum
  Kamp Turu Yorum

  Daha önce hiç tur deneyimim olmadığı için aklımda bir sürü soru işareti ile yola çıktım.

  Akif Bey ile ilk konuştuğumuzda biz bir aile gibiyiz demişti, beni ikna etmek için bu şekilde konuştuğunu düşündüm? ama yanılmışım, bu kadar samimi ve enerjik olduğu için başta Akif Bey’e tur rehberimiz Ramig Bey’e, büyük bir sabırla tur boyu fotoğraflarımızı çeken Hasan Bey’e ve İskender Bey’e ayrı ayrı teşekkür ediyorum..

  Kamp yerleri ilgili yaşadığımız ufak tefek aksilikler dışında ekibin samimiyeti ve enerjisiyle çok güzel yedi gün geçirdik. Ben bu turdaki yerlerin çoğuna farklı zamanlarda farklı arkadaş gruplarıyla gittim ve hiç birinde bu kadar eğlenmedim. İlk tur deneyimimde bu ekiple karşılaştığım için çok şanslıyım, artık bu aileden olduğum için de. Umarım yeni yollarda tekrar tekrar karşılaşırız❤️

  Tourbulance Yorumları | Aktiviteli Yaz Gençlik Kamp Turu Yorum & Olympos Turu Yorum
  Kamp Turu Yorum

  Harika ve dolu dolu bir kamp oldu.

  Oksijene ve eğlenceye doyduk. Yapmak isteyenlere şiddetle tavsiye ediyorum. Bu turu organize eden Akif Bey’e, İskender Bey’e, rehberimiz Ramig Bey’e çok teşekkür ederim. Fotoğraflarımızı çeken ve tavırlarıyla herkesin beğenisini kazanan Hasan Bey’e ve Avrupa ve Balkanların en iyi, en hızlı kaptanı olan Aygün Bey’e çok teşekkür ederim. Resetlenmiş gibiyim şiddetle herkese tavsiye ediyorum. Teşekkürler Tourbulance ailesi.

  Tourbulance Yorumları | Aktiviteli Yaz Gençlik Kamp Turu Yorum & Olympos Turu Yorum
  Kamp Turu Yorum

  Her şeyiyle çok keyifli bir tatil geçirdim.

  Daha önce katıldığım Avrupa turu sebebi ile zaten hiç tereddüt etmeden hemen katılmak istedim gençlik kampına ve tur sonunda da iyi ki katıldım dedim. Yine her şeyiyle çok keyifli bir tatil geçirdim, hayallerimi yine tourbulance ile gerçekleştirdim ve bu defa Hasan abi bizlerle olduğu için biz hayallerimizi gerçekleştirirken bizleri fotoğrafladı ve bu bizim için müthiş bir şanstı! Keşke farklı bir aktivite de olsa demeden, neredeyse tüm aktivitelerin dahil olduğu bu kampa bayıldım! Akif’e, İskender’e, Hasan abi ve Aygün abi’ye her şey için sonsuz teşekkürler! İyi ki varsınız! ❤

  Tourbulance Yorumları | Aktiviteli Yaz Gençlik Kamp Turu Yorum & Olympos Turu Yorum
  Kamp Turu Yorum

  3 sene boyunca okul, vakıf, staj, ödevler derken tatil yapmak benim için hayal olmuştu.

  En son pandemi döneminin de araya girmesiyle son 5 aydır ödev, proje, sınav ve eğitmenlik yapmaktan sonra aşırı bunaldığım bir döneme girmiştim. Bir gece vakti tatil turlarına bakarken Gençlik Kamp Turu programınıza denk geldik, iyi ki de sizi seçtik, programı incelediğimizde benim gibi uçuk kaçık ve heyecan sever kişilerin hemen atlayacağı bir sürü aktivite vardı. Aktiviteleri görür görmez hemen formu doldurmuştum.

  Ertesi gün Akif abim (ilk başlarda bey diyordum ancak şimdi abim oldu kendisi) sevecen ve o sıcak kanlı ses tonuyla turla ilgili tüm detayları verdi, kafamızda soru işareti bırakmadı.

  Her zaman bizimle iletişimde oldu ve bizim fikirlerimize, yeniliklere açıktı. Turda olmayan ek aktiviteleri bile fırsat buldukça bize yaptırdı. İskender abiyle kamp alanında tanıştık ama her fırsatta bizimle konuşmaya çalışıp yanımıza geldi bizimle ilgilendi, sohbet muhabbet derken onunla da güzel bir bağ kurduk. Tur rehberimiz Ramig abim için bir şey demiyorum bile aslan kaplan canavar kendisi, şakalarımızı onunla uğraşmalarımıza alınmayıp ortama ayak uyduran, peruk bile takıp oynadı bizi asla kırmadı.

  Rafting maceramızı asla unutmayacağım Likya Kralı.

  Hasan abimizin alçak gönüllü, içten ve naif bir karakteri var. Tur esnasında bizim bir sürü fotoğrafımızı çekmesine rağmen suratında bir gram mutsuzluk yoktu, işini severek yapıp bizim için en güzel anılarımızı taçlandırdı. İçtenliği bizim gönlümüzde yer edindi. Aygün abimiz, şöförlerin en kralı, aktivitelerde olduğumuzda bizi her seferinde buz gibi servisle karşılayıp o sıcaktan bayılacak olduğumuz anlarda imdadımıza koştu.

  Buna ek olarak otobüsü her seferinde temiz tutarak bize konforlu bir yolculuk sağladı.

  Böylesine cana yakın, aile ortamı bulabildiğim nadir insanlardan olduğunuz ve sizi tanıdığım için çok mutluyum. Son olarak turda bulunan arkadaşlarım, abi ve ablalarımın bitmeyen enerjisiyle dolu dolu bir program geçirerek çok eğlendik. Unutamayacağım anları bana yaşattınız. Bizleri Tourbulance ailesinin bir ferdi gibi hissettirdiğiniz ve bunu sağlamak için emeği geçen herkese teşekkür ederim. Seviyorum sizi TOURBULANCE!

  Tourbulance Yorumları | Aktiviteli Yaz Gençlik Kamp Turu Yorum & Olympos Turu Yorum
  Kamp Turu Yorum

  Gerçekten her yönüyle harika bir tur oldu.

  Bu kadar sıcakkanlı ve canayakın bir ekip büyük şans. Gerek etkinlikler gerekse kamp hayatı çok eğlenceliydi. Çok yorulduk ama kesinlikle buna değdi. Çok güzel dostluklar edindik. Tur sonrası hayatımızda da bir araya geleceğimize eminim. Bir sonraki turlarda görüşmek üzere, her şey için teşekkürler Tourbulance❤️

  Tourbulance Yorumları | Aktiviteli Yaz Gençlik Kamp Turu Yorum & Olympos Turu Yorum
  Kamp Turu Yorum

  Merhaba arkadaşlar şu an gençlik kamp turunun dönüş yolundayız.

  Ben sağlıkçıyım ve hepimizin bildiği gibi çok zor şartlar altında en yoğun ve yorucu şekilde çalıştık ve çalışmaya devam ediyoruz. Bu yüzden bir hafta gibi kısacık bir tatili her şey dahil bir otelde geçirip tamamen dinlenmeyi düşünürken zaten üyesi olduğum ve bu turla beraber 14.500 km yol katettiğim Tourbulance ailesinin gençlik kampı düzenlediğini duydum. Çok yorucu olur diye önce düşünmedim ama ani bi u dönüşü yaparak katılmaya karar verdim. İyi ki de katıldım 🙂 Asla yorulurum yapamam diye düşünmeyin o kadar güzel bir aile olup bu aileyle o kadar güzel zaman geçiriyorsunuz ki tur sonunda iyi ki yaptım diyeceğiniz bir çok şeyle geri dönüyorsunuz.

  Aktivitelerin kalitesi ve gerçekten kusursuz.

  Organizasyonu sizin kafaya takacağınız herhangi bir şey bırakmadan mükemmel bir tatil yapmanızı sağlıyor. Tourbulance ailesini mutlaka tanıyın derim acente yetkilisi Akif Bey, İskender Bey, fotoğraf sanatçımız Hasan Bey ve gerçekten mükemmel bilgi ve aktarımıyla Ramig Bey ile bu turda olmak çok büyük bir şanstı. En ufak yaşadığınız bir sıkıntının (buna turdan bağımsız kişisel sıkıntılarınız da dahil) çabucak çözülmeye çalışılması ya da ilgilenilmesi inanılmaz özel hissettirdi. Sözün özü eğer bi tatil planınız varsa bence robotik her şey dahil bir plan yapmak yerine özellikle de Tourbulance ailesiyle bi iletişime geçin derim 🙂

  Her şey harikaydı bu kadar güzel zaman geçirmemize vesile olduğunuz için yürekten çoookkk teşekkürler Tourbulance iyi ki varsınız…

  Tourbulance Yorumları | Aktiviteli Yaz Gençlik Kamp Turu Yorum & Olympos Turu Yorum
  Kamp Turu Yorum

  Öncelikle tüm ekibe teşekkür ederek başlamak istiyorum.

  Hepsi her şeyle ayrı ayrı ilgilendiler ve profesyonel oldukları kadar da arkadaş canlısıydılar ve hep yanımızda oldular.

  Tur programı ise çok güzel düzenlenmiş. Programdaki her şey eksiksizce gerçekleştirildi. Şu da olsaydı güzel olurdu denecek bir şey yoktu. Fiyat performansı çok yüksekti. Denize doyduk (7/7 gün denize girme imkanımız vardı, hatta bazen gece bile girdik.) Efsane manzaralar gördük. Bir sürü güzel aktivite yaptık. Eğlendik. Kamp ateşi yakıldı, mangal yakanlar oldu. Yorulduk mu yorulduk. Ama eğlenmekten yorulduk. Tek kötü yanı bitmesi olabilir. Katılımcılar iyi seçilmişti. Herkes herkesle anlaşamasa bile ilk günden itibaren ekip ruhu geliştirdik. Herkes birbirinin yardımına koştu. Çok güzel arkadaşlar edindik, aile gibi olduk. Tur bitiminde ayrılmak çok zor oldu.

  Benim ilk kamp deneyimimdi.

  Zorlukları çok oldu. Ama adapte olunca güzel keyif aldık. Kamp alanları özenle seçilmişti. Tabii ki hepsinin iyi ve kötü yanları vardı ama istisna durumlar hariç ortalamanın üstü alanlardı. 3 kişi gelmek isteyenler çadırlara sığabilir ama bizimkisi biraz sıkışık oldu. Bence ikinci çadır fikrini düşünün. Sinek kovucu ve bol bol ilaç almayı unutmayın. Ve çokça tişört!

  Tur otobüsleri konforlu ve klimalıydı. Bence turun en dinlendirici dakikaları orada geçti. Otobüste sohbetler edildi, gossip kutusu dolduruldu, secret friendslere hediyeler alındı, uyundu. Şoförümüz Aygün abi tur boyunca bize mükemmel ev sahipliği yaptı.

  Bize tur boyunca desteklerini yeri gelince de hoş sohbetlerini esirgemeyen Akif, Ramig, İskender ve Hasan abilerime ayrıca çok teşekkür ediyorum. Başka turlarda görüşmek üzere.

  Tourbulance Yorumları | Aktiviteli Yaz Gençlik Kamp Turu Yorum & Olympos Turu Yorum
  Kamp Turu Yorum

  Daha önce iki kez Avrupa Turuna katılmamla birlikte bu yıl Tourbulance ile gençlik kampına katılma kararı aldım.

  Güzelliklerle dolu ülkemizin en güzel tatil beldelerinde, bilgi dolu rehberleriyle, müthiş doğa ortamlarında konforlu bir kamp yaptık. Muazzam anlar fotoğrafladık. Tura katılan arkadaşların hepsi birbirinden özel kişilerdi. Tur katılımcılarını tanımak çok güzel.  Tur olarak hem kamp, hem tatil, hem aktiviteleriyle (scuba diving, yamaç paraşütü, korsan gemilerle koy gezileri, rafting vs.) hayatımda yapmak istediğim her şeyi bu turda yedi günde yaptım. Konaklama olarak verilen ekipmanlar oldukça iyi ve yeni güne zinde uyanıyorsunuz.

  Tur ekibi katılımcılarını her anlamda sahipleniyor, katılımcısının mutluluğu için özverileriyle çalışıyorlar. Herkese tavsiyem yedi gün kendinizi ödüllendirin. Eve döndüğünüzde keşke bitmeseydi diyeceğiniz bir gençlik kampı.
  Teşekkürler Tourbulance! İyi ki varsınız! ❤️

  Tourbulance Yorumları | Aktiviteli Yaz Gençlik Kamp Turu Yorum & Olympos Turu Yorum
  Kamp Turu Yorum

  Ne yazsam az kalacak buraya…

  Bu tura katılıp ben memnun olmadım diyenin tur ücretini karşılarım. Başka söze gerek yok 🙂

  Tourbulance Yorumları | Aktiviteli Yaz Gençlik Kamp Turu Yorum & Olympos Turu Yorum
  Kamp Turu Yorum

  Her normal insan gibi aklımda sorularla tek olarak katıldığım bu tur benim için dönüm noktası oldu.

  Tourbulance ailesindeki tüm yetkililerin sıcakkanlı oluşu ve birebir sürekli temas halinde ihtiyaçları en etkili yöntemlerle çözmeleri beni en etkileyen noktalardan birisi oldu. Bunun yanı sıra etkinliklerin kalitesi noktasında söyleyecek söz yok. Ve en önemlisi ki bence öyle, bu dönemde katılmanın tehlikeli olacağı düşünülürken aslında en uygun vakti yakalayıp her yeri sakin bir kafa ile gezebilmemizi sağladıkları için de ayrıca teşekkür ederim…

  Tura tek katıldım fakat bir aile edindim ‘ben’ olarak geldim farkli bir ben’i keşfederek döndüm… Unutulmayacak bir anı oldu, bir sonraki turu dört gözle bekliyorum..
  T O U R B U L A N C E ♡

  Tourbulance Yorumları | Aktiviteli Yaz Gençlik Kamp Turu Yorum & Olympos Turu Yorum
  Kamp Turu Yorum

  Turun dönüş yolunda yazıyorum bu yorumu ve çok uzun bir süre bu tatilin etkisinden çıkamayacağıma eminim.

  Büyük Ege ve Akdeniz turuna 3 kız arkadaş katıldık. Olaylar şöyle başladı. Kızlar geldiler bi gün, böyle böyle bir tur var katılalım mı ama çadırda kalacağız. Çadır dediler ben bir durdum gitsem mi gitmesem mi??Arkadaşlar sakın yapamam diye düşünmeyin ben yaptıysam herkes yapar. İyikilerimden biri TOURBULANCE oldu. Burası bir aile öyle bir aile ki size eşsiz deneyimler yaşatıyorlar. Bu aileye katılarak bir sürü anı ve arkadaş biriktirdiğim için çok mutluyum hatta şimdi bu aileyle bir de Avrupa turu yapsak mı diye düşünüyorum 🙂

  Tourbulance Yorumları | Aktiviteli Yaz Gençlik Kamp Turu Yorum & Olympos Turu Yorum
  Kamp Turu Yorum

  Her fırsatta her koşulda bizlerle ilgilenen harika bir ekip...

  Tereddütle geldiğim, “1 hafta kamp yapabilir miyim?” diye sorularla cebelleşirken bu kadar mükemmel olacağını hiç düşünmemiştim. Her fırsatta her koşulda bizlerle ilgilenen harika bir ekip, harika bir tur. Çadır yerimizi değiştirmek istediğimizde bile gel çadırımı vereyim diyebilen Akif Bey ve Hasan Abi, öteye gitmeye de gerek yok sizleri çok seviyorum kocaman aile olduk❤️❤️

  Tourbulance Yorumları | Aktiviteli Yaz Gençlik Kamp Turu Yorum & Olympos Turu Yorum
  Kamp Turu Yorum

  Bu turun hayatımdaki yeri çok büyük.

  Hala o mükemmel gecelerin özlemini çekiyorum. Muhteşem arkadaşlıklar edindim ve hepsi ailem oldu. Hala görüşmeye devam ediyoruz ve hep birlikte Kuzey’i de gezmeyi düşünüyoruz. Aklında soru işareti kalan varsa hiç düşünmeden Tourbulance’yi gönül rahatlığı ile öneririm. <3

  Tourbulance Yorumları | Aktiviteli Yaz Gençlik Kamp Turu Yorum & Olympos Turu Yorum
  Kamp Turu Yorum

  Teşekkürler Tourbulance..

  İstanbul Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ nde uzman hekimim. Bir gün hastanede akşamın yorgunluğu ile kantine gidip kahve almak istedim. Bir masaya oturdum. Yan masadaki hemşireler Tourbulance Otobüsle Avrupa Turu hakkında konuşuyorlardı. Ben de arayarak bilgi aldım. 17 ülke 23 şehir gezileceğini duyunca başvuru yaparak kaydoldum. Avrupa’yı çok merak ediyordum. Yol uzun ve gezilecek çok yer vardı. Her gün başka bir şehirdesiniz ve hepsi seçilmiş en önemli şehirler. Bir otobüs dolusu güzel arkadaşlıklar edindim. Siz siz olun bu turu kaçırmayın. Teşekkürler Tourbulance..

  Tourbulance Yorumları | Aktiviteli Yaz Gençlik Kamp Turu Yorum & Olympos Turu Yorum
  Kamp Turu Yorum

  Öncelikle tek katılım konusunda yüreğime su serpen beni cesaretlendiren ve bu güzel yolculuğa çıkmamı sağlayan Akif Bey’e sonsuz teşekkür,

  Tur boyunca yanımızda olup bizimle eğlenip, güzel anılar biriktiren, her sıkıntımızı çözmeye çalışan İskender Bey ve Salih Bey’e sonsuz teşekkür ♥️ Evet biz diyorum çünkü tek katılsanız bile o unutulmayacak 18 gün boyunca çok güzel insanlar tanıyıp çok güzel anılar biriktiriyorsunuz. Ayrıca o kadar yol otobüsle geçer mi diye düşünen olursa; Öyle çok eğleniyorsunuz ki danslar, şarkılar, oyunlar sıkılmaya vaktiniz olmuyor.

  Zaten gezdikten sonra “Rahat edebilir miyim acaba?” diye düşündüğünüz koltuğa gidip uyumayı düşünüyorsunuz. İnanın o yorgunluğun her zerresine değiyor ve sonrasında yüzünüzde kocaman bir gülümsemeye dönüşüyor.

  Mükemmel bir deneyim, kendime kattığım en güzel aile Tourbulance.

  İyi ki sizinle bu yola çıkmışım ve hiç unutulmayacak anıları biriktirmişim. Hiç tereddüt etmeyin bu aileye güvenin ve katılın derim. ♥️

  Tourbulance Yorumları | Aktiviteli Yaz Gençlik Kamp Turu Yorum & Olympos Turu Yorum
  Kamp Turu Yorum

  Açıkçası nereden nasıl başlayacağımı, bu kadar güzel duyguları buraya nasıl dökerim nasıl anlatırım bilmiyorum.

  Herkesten şu sözleri duymuşsunuzdur “hayatımın en güzel 17 günüydü” bu bir söylem değil gerçekten öyleydi. İnsan bütün her şeyi bırakıp masal gibi bir yolculuğa çıkıyor. Siz siz olun ne olursa olsun bu tatili geciktirmeyin çünkü size katıcak çok şeyi oluyor. Tek başıma gideceğim için çok tedirgindim ama Akif Bey o kadar güzel anlattı ki ikna etti. İyi ki etmiş çünkü hayatımda her zaman yanımda iyi ki varlar diyeceğim bir sürü dost edindim. Ve tabii ki Tourbulance ailesi olarak her şey o kadar güzel planlanmıştı ki her şey hayal ettiğimiz gibiydi. İyi ki Tourbulance diyorum. ?

  Tourbulance Yorumları | Aktiviteli Yaz Gençlik Kamp Turu Yorum & Olympos Turu Yorum
  Kamp Turu Yorum

  Merhabalar , ben bu tura biraz kendi isteğimle birazda ailemin etkisiyle dahil oldum.

  Şöyle açıklayayım geçen sene bir projeyle Afrika’ya gitmeye karar verdiğimde annem Afrika mı! Avrupa’ya gitseydin bari diye bir çıkış yaptı ve o sene nasip olmadı , bu sene Avrupa’yı deneyeyim bari dedim bu seferde ne gerek var napıcaksın oralarda diye bir cevap aldım.?‍♀️? ama tabi o sıra araştırmalara başvurmalara çoktan başlamıştım ve doğaçlama bir şekilde katıldığım bu tura ve nerdeyse sonlara doğru bir kaç kişinin vizesinin onaylanmayıp benim katılabildiğim söylendi yani tamamen nasip.

  Tabiki herkes gibi benimde tek katılma ve bu tatilin otobüs ile olmasından kaynaklanan sorunlarım vardı.

  İkiside 2. Gün geçiyor hem otobüse alışıyorsunuz hemde otobüstekilere..☺️Gezi olarakta insanlar serbest zamandan biraz çekiniyordur belki tek kalırsam koca ülkede ne yapacağım diye ama zaten en güzel en önemli yerleri dağılsınlar tarif ediyorlardı geri kalan ülkeyi şehri bireysel , yada çevrenle keşfediyor olabilmen daha iyi diye düşünüyorum.Kısacası teşekkürlere geçip konuşmamı bitirmek istiyorum başta Akif Bey olmakla beraber Salih, İskender Bey şöförlerimiz Aygün abi ve Olcay abiye Emekleri ve 17 günlerini bize bıkmadan usanmadan ayırdıkları için teşekkür ederim.

  Tourbulance Yorumları | Aktiviteli Yaz Gençlik Kamp Turu Yorum & Olympos Turu Yorum
  Kamp Turu Yorum

  Bana, aktarmakta kelimelerin yetersiz kalacağı hisleri yaşatan bu güzel ve dopdolu tur hakkında dilerseniz saygıdeğer yönetici Akif Bey’ den başlayayım.

  Öncelikle kendisi müthiş ikna yeteneğine sahip, adeta bir psikolog edasında rahatlatıcı konuşmaları olan, turu başından en son anına kadar her yönüyle takip eden, son derece fedakar ve sorumluluk sahibi biridir. Pasaportumun çıkma sürecindeki müthiş çözümsel desteğini asla unutamam. Hakeza tur sürecindeki sorumlularımız, İskender ve Salih beylerin gösterdikleri müthiş çözümsellik, perrformans ve samimiyetleri ayrıca hayranlık uyandırdı. Aygün ve Olcay kaptanın usta şoförlükleri ve diyalogları takdire şayan.

  Bu saydıklarımdan sonra geriye kendinizi turun dinamizmine bırakmak ve yeni arkadaşlarınızla sosyalleşmek kalıyor. Vadettiğin herşeyi gerçekleştirdiğin için teşekkürler “Tourbulance”. Bir başka destinasyonda buluşmak ümidi ve dileğiyle…

  Tourbulance Yorumları | Aktiviteli Yaz Gençlik Kamp Turu Yorum & Olympos Turu Yorum
  Kamp Turu Yorum

  Tourbulance diyince içim sızlıyor daha şimdiden...

  Geride bıraktığım 17 gün masal şehirlerinde masal gibi 17 gün , harika turbulance ekibi , harika katılımcılar ve geride bırakmanın verdiği üzüntü ilk günden beri güzel geçeceğini biliyodum zaten ama Türkiye’ye dönünce hemen bu kadar özleyeceğimi asla tahmın etmezdim . Biliyorum otobüs ile Avrupa turumu deli misin sen hemde bu kadara ucuz kesin kötü yerlerde kalırsınız gibi bi sürü olumsuz yorumlara maruz kalıyosunuzdur ben çok kaldım ve insan tereddüt yaşamıyor değil, aman alt tarafı ne olabilir ki diyerek yola çıktım ve 25 yıldır hayatımın en doğru kararını verdim , gezdiğimiz , kaldığımız , muhatap olduğumuz insanlar öyle güzeldi ki bu tadı unutmak imkansız . Akif bey Salih bey İskender bey sizlerle bi yola çıkmak sanırım verilecek en doğru kararlardan şimdide Dubai turu İçin gün sayıyorum bu seyahat etme mikrobunu bir kere bulaştırdınız bana kurtulmak imkansız artık ? turbulance ile yol açık , yola çık ..

  Tourbulance Yorumları | Aktiviteli Yaz Gençlik Kamp Turu Yorum & Olympos Turu Yorum
  Kamp Turu Yorum

  Hayatımın en güzel deneyimlerinden birinci sırasını sanırım TOURBULANCE’ a ayırıyorum.

  İnanılmaz bir 17 gün geçirdim. Bu yola çıkarken beklentilerim vardı. Korkularımda vardı. 17 gün otobüste yolculuk ama tatilin sonuna doğru gezerken yorgun düşünce herkesin ağzında otobüsü kastederek artık evimize gidelim bir güzel uyku şekelim ve bir sonraki yeni yerleri keşfe çıkalım cümleleri dökülüyordu.

  Beklentimin çok çok üstünde güzel geçen bir 17 gün bana yeni arkadaşlıklar dostluklar abiler ablalar kardeşler kazandırdı.

  Gördüğüm yerler deneyim ve tecrübelerde cabası… Bu yolculukta tourbulance ekibi olarak akif,salih ,iskender , olcay abi ,aygün abi herkese ayrı ayrı teşekkürü borç bilirim. 50 kişilik bir ekiptik ve herkesin ayrı ayrı dertleri ve sorunlarıyla ayrı ayrı ilgilenildi en ufak bir ters olumsuz bir kelime dahi duymadım. Başlangıçtan itibaren tatil sonunda otobüsten inene kadar en ufak bir olumsuzluk yaşamadım herşey çözüm odaklıydı. Tourbulance ekibi bir müşteri değil bir aile olduğumuzu hissettirdi. İyi ki TOURBULANCE diyorum sizde bu aileye katılmak isterseniz vakit kaybetmeye gerek yok.

  Otobüsle Avrupa Turu Yorum
  Tourbulance Yorumları | Aktiviteli Yaz Gençlik Kamp Turu Yorum & Olympos Turu Yorum
  Kamp Turu Yorum

  Merhaba, Biz eş olarak katıldık bu tura ve çok mutlu kaldık.

  Hayatta bir kerede olsa tabularını yıkıp böyle çılgınca bir şey denemelisiniz kesinlikle… Emin olun pişmanlık duygusu aklınıza bile gelmeyecek. Bize tura başlarken otobüs eviniz, otobüstekiler aileniz olacak dendi ve gerçektende 17 gün boyunca beraber olduğumuz bu insanlarla kısa sürede çok kuvvetli bağlar kurduk. Gezerken ki dinamizim de oldukça keyifli; sabah almanyada kahvaltı yapıp, akşam yemeğini amsterdamda yiyebiliyorsunuz ? zamana karşı heyecanla yarışıp gerçekten de siz galip geliyorsunuz. Kaldığımız oteller oldukça temiz ve çok güzellerdi. Tourbulance ekibi sizi öyle güzel yönlendiriyorki, kaybolma ihtimaliniz hiç yok, nerelere gidilmeli, ne yenip içilmeli… herşeyi sabırla size tek tek anlatıyorlar. Tekrar gider misiniz diye bize sorcak olsanız… Kesinlikle EVET ?

  Tourbulance Yorumları | Aktiviteli Yaz Gençlik Kamp Turu Yorum & Olympos Turu Yorum
  Kamp Turu Yorum

  En başından başlamak gerekirse, Akif’in bütün süreci çok yakından takip etmesi, her şeyle ayrı ayrı ilgilenmesi zaten mükemmelliğin habercisiydi.

  Tek başıma katıldığım için garip hissetmeme rağmen ertesi gün tek başıma katılmamış gibiydim, böyle olunca tur sonunda yıllardır tanışıyormuş gibi hissetmemek mümkün değil, kocaman bi aile olduğumuzu hissettim ve otobüsten ilk inen olduğum için aşırı üzgündüm, resmen ordakileri bırakıp eve gitmek istemedim. Hep beraber çok güzel rotalar gördük, çok güzel şeyler yaşadık, çok güzel deneyimler edindik ve kesinlikle daha sonra görüşebileceğimiz dostluklar edindik.

  Tourbulance ile beraber bir sonraki gezi rotasını bile belirleyip planını yaptık.

  Farklı ülkeler görmek, farklı kültürler hakkında yaşayarak bilgi sahibi olmak isteyen herkese kesinlikle tavsiye edebileceğim müthiş bi deneyimdi. Bu yorgunlukla bile yarın “hadi gidiyoruz” deseler yine gideceğim ekip, sizi seviyorum! Akif’e, İskender’e, Salih’e, Aygün ve Olcay abiye her şey için sonsuz kez teşekkürler! Son olarak otobüsten eşyalarımı indirip arabaya yerleştirdiğimde, İskender’in “eşyalarını bıraktın hadi otobüse” demesi tekrar tekrar iyi ki dememe sebep oldu, iyi ki tourbulance! ❤

  En iyi Otobüsle Avrupa Turu, Otobüsle Avrupa Turu Yorum
  Tourbulance Yorumları | Aktiviteli Yaz Gençlik Kamp Turu Yorum & Olympos Turu Yorum
  Kamp Turu Yorum

  Hayatımda iyiki dediğim kararlarımdan birisi galiba Tourbulance ile yola çıkmak.

  İnsan ilk başta otobüs ile yolculuk yapmaktan çekinse bile o koltuklara oturduğunuz an korkularınız geçiyor ve en tehlikeli yolları bile dümdüz bir yolda gidiyormuşsunuz gibi hissettiren otobüs şöförleri sayesinde güvenle yayılıyorsunuz koltuğa. Şöyle anlatayım o mükemmel şehirleri gezip yorulduktan sonra otobüsteki koltuklara değil evinizdeki yataklara koşuyorsunuz adeta. Tabiiki otobüs yolculuğu yorucu ama çözümü olsaydı emin olun Akif Bey, Salih Bey ve İskender Bey onu da çözerdi ? Gerçi bizde çalan eğlenceli müzikler eşliğinde bütün otobüs yerimizde duramayıp devamlı dans etmiştik ??

  Birde otobüsün en güzel yanları hemen yanı başınızda olan prizler ve istediğiniz an bulabildiğiniz sucak suydu ??‍♀️

  Gezdiğimiz ülkelerde ve şehirlerde gidilen yerler ise inanılmaz güzellikte kesinlikle görülmesi gereken yerlerdi bence. Tur sırasında doğal olarak bazı ufak tefek problemler oldu fakat önemli olan şey bu problemlerin ve aksaklıkların en iyi şekilden üstesinden gelmekti ve Tourbulance ekibi bu problemlerin üstesinden çok güzel bir şekilde geldi ve en az şekilde etkilenmemizi sağladılar. 17 günün sonunda yorgunluktan ölüyordum fakat “17 gün daha devam edeceğiz devam etmek ister misiniz?” deselerdi hiç düşünmeden evet derdim ☺️ Bana bu güzel deneyimleri yaşattığınız ve harika dostluklar kurmamı sağladığınız için çok teşekkür ederim Tourbulance ♥️

  Otobüsle Avrupa Turu Yorum
  Tourbulance Yorumları | Aktiviteli Yaz Gençlik Kamp Turu Yorum & Olympos Turu Yorum
  Kamp Turu Yorum

  Sevgili Tourbulance Ailem ve bu aileye katılma adımı atmak için yorumları okuyanlar…

  Tüm düşüncelerinizi kenara bırakın ve o adımı atın ! Evet tecrübeniz ultra konforlu geçmeyebilir, talihsiz olaylar yaşabilirsiniz. Ama etrafınızda bunları yaşatmamak için çabalayan insanlar olduğunu farkettiğinizde bütün her şey yok oluyor ? Üstüne yepyeni yerler keşfedip, mükemmel insanlarla vakit geçirince iyi ki bu tura çıkmışım diyorsunuz. Turun sonunda hayatınızda yeni rotalar çizilmiş , bir sonraki maceranız için gün sayıyor oluyorsunuz. Kısacası edindiğim bu deneyim için çok çok teşekkür ederim ♥️ Tekrar görüşücezzzz ???‍♀️

  Dubai Turu Yorum
  Tourbulance Yorumları | Aktiviteli Yaz Gençlik Kamp Turu Yorum & Olympos Turu Yorum
  Kamp Turu Yorum

  Harika bir tatildi.

  Yeni yerler yeni insanlar yeni tecrübeler ve yeni kültürleri bize tanıttığın için çok teşekkür ederim Tourbulance. Umarım diğer tüm turlarında da görüşürüz??

  Otobüsle Avrupa Turu Yorum
  Tourbulance Yorumları | Aktiviteli Yaz Gençlik Kamp Turu Yorum & Olympos Turu Yorum
  Kamp Turu Yorum

  Akif’in çok iyi bileceği üzre defalarca gelmekten vazgeçmeyi düşünmüş , sürekli şüpheyle yaklaşmış ve fazlasıyla asgarî sınırda tutmuştum beklentimi.

  Kafamda sürekli nasıl olur , başarabilir miyim , eğlenebilir miyim soruları dönüp durdu. En çok da beni turun sonuçları endiselendirmisti. Ama şuan hissediyorum ki bu ufak tatlı tatilden daha fazlasını isteyemezmişim. Sartlarimiz tabiki harika değildi tam anlamıyla herşey mükemmeldi asla diyemem ama zaten bu turu güzel yapan da bu oldu. Tüm aksiliklere rağmen tüm sorunlara ragmen tek yürek olup bunların bir şekilde üstesinden gelmek belki de yasantimiza koca bir artı kattı. Aç kalacağım diye korkarken arka koltuktan hep bir kol uzanıp besledi beni , açıkta kalacagim diye korkarken Salih her seferinde koruyup kolladi , kaybolacagim diye korkarken İskender hep bir adım onumdeydi yolumu göstermek için.

  Sıkılacağım diye korkarken tatlı minik arkadaslarim her daim gülümsedi yuzume.

  Agladigim zamanlarda hep bir omuz vardı başımın altında , artık hersey bitti ben geri dönüyorum dediğimde tüm takatim tukendiginde beni yüreklendiren insanlar oldu çevremde. Ben bu tura hep hem en büyük şansım hem de en büyük sanssizligim dedim arkadaşlar . En büyük şansımdı çünkü bir daha belki de asla tadamayacagim bir hayatı , asla kesfedemeyecegim sokaklari , asla sevemeyecegim insanları ve asla gonlumce eglenemeyecegim dakikaları kattı. En büyük sanssizligim oldu çünkü , bunun bir kerelige mahsus olması ve kısa ömürlü olması beni hep içimde bir yerlerde yasa boğdu. Keşke hiç bitmese keşke o son veda asla gelmese diye düşündüm .

  Bende bu dusunceleri yeserttiginiz , hayata karşı durusumu bakış açımı ve umutsuzlugumu degistirdiginiz için hepinize minnettarim.

  İyisiyle kotusuyle , gulusleriyle hickiriklariyla , acligiyla tokluguyla benim için olması gerektiğinden çok daha muhteşem bir tur oldu. Teşekkürler.. Akif’in bitmek bilmeyen enerjisine (ah Akif ah.. sohbetini özledim hoş sohbetim ? ) , Salih’in güven veren sevimli gulumsemesine (neşe kaynağım) , İsko’nun (yaa yirim tatlı rehberim..) sonsuz sabrına minnettarım.. Bu tura katılmak isteyen arkadaşlara gözü kapalı önerebilecegim tek seçenek.

  Kendiniz için bir güzellik yapın ve hayallerinizi yaşayın..

  Kendinize 19 günlük bir rüya macerası ismarlayin.. görülecek pek çok manzara , keşfedilecek pek çok sokak , tadilacak pek çok lezzet , sevilecek pek çok insan , gülünecek pek çok hatıra var.

  Karaktere Göre Gezi Nasıl Planlanır? otobüsle Avrupa turu ekşi, otobüsle Avrupa turu yorum
  Tourbulance Yorumları | Aktiviteli Yaz Gençlik Kamp Turu Yorum & Olympos Turu Yorum
  Kamp Turu Yorum

  Herkese merhaba,

  Yıllardır hem iş gereği hem de tatil için yurtdışı seyahatleri olan biri olmama rağmen kendimce bir çılgınlık yapıp Tourbulance Büyük Avrupa Turu’na katıldım. Tura katılmadan evvel inanın ki benim de diğer arkadaşlarım gibi kafamda bir çok soru işareti vardı! Acaba rahat edecek miyim? Oteller nasıldır? Bir otobüs dolu insanla nasıl iletişim kuracağım? Fotoğraflarımı kim çekecek? Gibi gibi bir çok soru cümleciği beynimi kemirip duruyordu… Fakat o gün gelip çattığında daha ilk dakikalarda içime su serpildi! Kimseyi tanımamama rağmen çok değerli dostluklar kurdum.

  Acaip eğlendik hatta abartıp coştuk da ?

  Gerçekten bu turu herkese tavsiye ediyorum. Çok teşekkür ederim Tourbulance ailesine bana kattıkları tüm güzel dostluklar için. Bu arada youtube kanalımda gezi ile ilgili videoları yayınlamaya başladım. Belki size yardımcı olur. Sevgiler,

  Onur Erol Youtube İlk Bölüm Link : Otobüsle Avrupa Turu

  Youtube İkinci Bölüm Link : Otobüsle Avrupa Turu

  Mini Avrupa Turu, Otobüsle Avrupa Turu Yorum
  Tourbulance Yorumları | Aktiviteli Yaz Gençlik Kamp Turu Yorum & Olympos Turu Yorum
  Kamp Turu Yorum

  Hayallerinizin dönüm noktasıyla birleştiği bir şey geçti mi hiç başınızdan?

  Benim geçti… Köşeyi döner dönmez, hayallerimden çok daha iyisiyle karşılaştığım bir yola çıktım geçtiğimiz ay Tourbulance ile. Sadece 19 günle sınırlı bir yolculuk olmadı benim için. Aylar öncesinde bir fırsat çıktı karşıma, içi Akif enerjisiyle dolu. İlk adımı attıran Akif’e öncelikle kocaman teşekkürler. Biraz korkulu, bolca tatlı telaşlı bir hazırlık sürecim oldu. İnanın yolculuğun en tatlı yerleri bu süreç tabii yanınızda Tourbulance ekibi varsa. Sonra… Nihayetinde büyük gün geldi çattı. İşte burada diyorum ki canım İskender…

  Bazen insanlar 100 yılda yaşasa bir ömür geçirmiş sayılmaz!

  Ama biz hepi topu 19 güne koca bir ömür sığdırdık. Kulaktan silinmeyecek kahkahalar, mükemmelden daha mükemmel fotoğraflar, unutulması mümkün olmayan anılar, leziz tatlar ve en önemlisi bir daha bozulmayacak dostluklar edindik. Avrupa’dan çok daha iyisini, kendinizi, keşfetmek istiyorsanız kendinize muhakkak bir fırsat tanıyın ve bu tura katılın! 19 gün çabucak geçse bile yaşadığınız o yolculuk sürekli olarak devam ediyor. Akif, İSKENDER(söyleniş şeklini biliyorsunuz vurgulu) ve Salih! Size uzay boşluğu çarpı teşekkürler!!!

  İyi ki TOURBULANCE diyorum

  O 19 günün keyfini, güzelliğini yaşamaya devam ediyorum. Dipnot: 1 hafta sonra İngilizceniz gelişiyor, efsane müzikler dinliyorsunuz, kur sayesinde matematiğiniz gelişiyor, seyyah olmak için yanıp tutuşuyorsunuz, sanatçı doğanlar şükür namazı filan kılıyor.

  Tourbulance Yorumları | Avrupa Turu Yorum | Otobüsle Avrupa Turu Yorum | Balkan Turu Yorum
  Kamp Turu Yorum

  Kafamda bir sürü deli sorular ve her seferinde sorularıma cevap veren bir ekip.

  İlk tur denemsi olma acemiliği yaşatmadılar diyebilirim.Bizden çok daha pahallı giden arkadaşlardan daha fazla eğlendiğimi ve sıcak bir ortam oluştuğunu düşünüyorum.Tur öncesi kurulan whatsap grubu ile beraber 19 gün geçireceğiniz kişileri az çok tanımaya başlıyorsunuz ki bu güzeldi.Küçük aksilikler mi çıkabilir önemli olan çözümleyebilmek ve çözümlemeye çalışan bir ekibin olması ki o da var.Siz şehirlerden sadece geçecek hiç bir yeri göremeyeceksiniz diyenlere inat her yeri gezdik gördük öğrendik.Bulunduğumuz ortamdan zevk almasını biliyorsanız ve minik sorunlar(otobüste oturmak çok yürümek yemek tercihleri vs) canınızı sıkmayacaksa buyrun tur burda diyorum. İskender’e ve tüm Tourbulance ailesine teşekkürler.Bir daha gider miyim? Kesinlikle.

  Otobüsle Avrupa Turu Yorum
  Tourbulance Yorumları | Avrupa Turu Yorum | Otobüsle Avrupa Turu Yorum | Balkan Turu Yorum
  Kamp Turu Yorum

  Güler yüzlü hizmetiyle, uygun fiyatıyla güvenilir bir şirket.

  Firma yetkililerine her an ulaşabiliyorsunuz. Ben Ağustos turu katılımcısı olarak aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Yeni rotalar oluşturulursa onlara da katılırım. Katılmayı düşünenlere tavsiye ederim.

  Otobüsle Avrupa Turu Yorum
  Kamp Turu Yorum | Olympos Turu Yorum | Balkan Turu Yorum | Otobüsle Avrupa Turu Yorum
  Kamp Turu Yorum

  Daha önce de bir çok tura katılmıştım ama bu fiyata olabilecek en iyi tur olduğunu düşünüyorum.

  Hatta diğer turlardan fiyat avantajı dışında eksisi yok artısı var. Turda yeni, güzel insanlarla tanıştım. Özellikle ilk defa bir yurt dışı turu deneyimi yaşamak isteyenlere, yalnız başına katılmak isteyip de tereddüt edenlere kesinlikle tavsiye ederim. Çook eğleneceklerine ve çok güzel anılar biriktireceklerine garanti verebilirim.

  Kamp Turu Yorum | Olympos Turu Yorum | Balkan Turu Yorum | Otobüsle Avrupa Turu Yorum
  Kamp Turu Yorum

  Birçok hayal ile çıktığınız yoldan tahmin edemeyeceğiniz kadar anıyla dönüyorsunuz.

  Kalıcı arkadaşlıklar biriktirip, yeni kültürler, tatlar, yerler tanıyorsunuz. Bir de bunca güzelliklerle hayallerinizi gerçekleştirirken aşkı da bulduysanız tadından yenmiyor. Benim için hiç ummadığım bir anda beklemediğim yerde böyle oldu. (Eklemeden geçemeyeceğim =))) Çok ön yargılıydım otobüs yolculuğuna karşı; evet zorlukları var ama tahmin ettiğim kadar olmadı. Bir takım eksiklik, aksaklıklar yok değildi, ama insanın olduğu her yerde o kadarı olur diye düşünüyorum.

  Akif Bey tamamen çözüm odaklı bir insan; ilgisi, alakasıyla bunu anlıyorsunuz zaten.

  Yaşanan aksaklıkları tur sonunda dile getireceğimizi söylediğimizde verdiği cevap zaten sizi yeterince tatmin ediyor. “Yaşanan sıkıntıları anında söyleyin ki hemen çözüm üretebilelim. Siz tatilinizin tadını çıkartın sadece”. Yani geçiştirmiyor, önemsizmiş gibi davranmıyor, hissettirmiyor vs. Teşekkürler Akif , teşekkürler TOURBULANCE. =)

  Otobüsle Avrupa Turu Yorum
  Kamp Turu Yorum | Olympos Turu Yorum | Balkan Turu Yorum | Otobüsle Avrupa Turu Yorum
  Kamp Turu Yorum

  Keşfetmenin tadı hiç bu kadar güzel olmamıştı.?

  İlk Akif Bey ile görüşmemizde önüne bir sürü araştırdığım kağıtları koyup beni artık Avrupa’ya götürün demiştim. Gerçek oldu ve Temmuz ayı Büyük Avrupa turuna katıldım. 19 günde 14 ülke rüya gibiydi . Şehirleri, sokakları, insanları, dilleri, yemekleri her şeyi farklı tatlarda yaşamanın mutluluğu hala üzerimde. İlk kez çıktığım bu uzun otobüs turunda güzel anılar , dostluklar ve deneyimler kazandım. Hayallerime eşlik eden beni bu maceraya sürükleyen @tourbulance ailesi iyi ki varsınız.

  “Bu fiyata çorum’a gidemezsin” dediler ben Avrupa’yı karış karış gezdim?

  Akşam yemeğini Paris’te yiyip sabah kahvaltısını İtalya’da yapmanın keyfi paha biçilemez. Akif bey’in samimi ve güven (trip yediğimi söylemeden geçemem ?) veren konuşmasına , her an yanımızda olan tur rehberimiz İskender Bey’e , güzel servis ve ikramlarından dolayı Salih Bey’e teşekkür ederim.Güzel anı ve anıların peşindeyiz. 

  Otobüsle Avrupa Turu Yorum
  Kamp Turu Yorum | Olympos Turu Yorum | Balkan Turu Yorum | Otobüsle Avrupa Turu Yorum
  Kamp Turu Yorum

  Herkes gibi tereddüt ettiğim ama mükemmel deneyimler edindiğim bir tur oldu.

  Öncelikle 10 yıllık gezimi çıkardım diyebilirim hem de bu fiyata. Akif ve İskender’in samimiyeti, iyi niyeti de görmezden gelinemez ikisi de dostumuz oldu. Sanırım bundan sonra tek adresim tourbulance olacak. Diğer turlarını iple çekiyorum. Kazandırdığın her şey için teşekkürler Tourbulance❤️❤️

  Otobüsle Avrupa Turu Yorum
  Kamp Turu Yorum | Olympos Turu Yorum | Balkan Turu Yorum | Otobüsle Avrupa Turu Yorum
  Kamp Turu Yorum

  Öncelikle bu tip turlar arasındaki en uygun fiyatlı tur.

  Yolculuğumuz gayet güzel ve sorunsuz geçti. Herşey mükemmeldi diyemem fakat olabilecek en iyi ve en güzel şekilde turumuzu tamamladık. Çok eğlendik çok güzel arkadaşlar edindik bir sürü güzel anılar biriktirdik. Diğer rotasyonlarda yine tercih edeceğim bir tur olacak. Akif Bey’e ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ediyorum.

  Kamp Turu Yorum | Olympos Turu Yorum | Balkan Turu Yorum | Otobüsle Avrupa Turu Yorum
  Kamp Turu Yorum

  Eşim ile birlikte Temmuz 2018′ de Büyük Avrupa turuna katıldık.

  Önce tereddüt etmemize rağmen Akif Bey ile konuştuktan sonra samimi ve içten görüşmemiz sonrasında güven ile katıldık. Tereddüt etmemizin sebebi fiyatının bu kadar uygun olması ve firmanın tanınmamış olmasıydı. Ancak turdaki rehberimiz İskender Bey’ in ilgisi, bilgisi, çok iyi bir rota çizilmiş olması, konaklanan şehirler, verilen molalar bizi gerçekten memnun etti. Neredeyse Avrupa’da görmediğimiz şehir kalmadı. Çok uzun süresi ve nasıl tamamlarız kaygısı da ortadan kalktı. Çok keyifli bir tur ve gezi oldu. Herkese tavsiye ederim. Bu ücrete bu kadar keyifli 19 günü yaşattıkları için genç girişimci Akif Bey ve İskender Bey’ e çok teşekkür ederiz. Hiç tereddütsüz Eylül turuna kızım ve oğlumu da göndermeye karar verdik. Diğer turlarınızda da görüşmek dileğiyle sevgilerimi sunuyorum.

  Otobüsle Avrupa Turu Yorum
  Kamp Turu Yorum | Olympos Turu Yorum | Balkan Turu Yorum | Otobüsle Avrupa Turu Yorum
  Kamp Turu Yorum

  İlk kez yurtdışına çıkışım. Kısa bir zamanda bir çok ülkeyi gezme fırsatı buldum.

  Bu kadar zamanda bu kadar ülkeyi gezmek biraz yorucu oluyor ama o kadar farklı deneyim yaşıyorsunuz ki bu yorgunluğu hissetmiyorsunuz bile. Gezdiğiniz ülkelerde çok farklı insanlarla karşılaşıyorsunuz, farklı kültürlere şahitlik ediyorsunuz. Bu gezimde değişik kültürlerin güzel yönlerini örnek aldım ve ülkemde de insanlarımıza bunları aşılamaya çalışacağım. Turda birçok güzel arkadaşlıklar edindim baya bir zaman otobüs içinde geçiyor ve güzel arkadaşlıklar kurabiliyorsunuz. Bu geziye katılmamı sağlayan Tourbulance ekibine, Akif Bey’e, tur rehberimiz İskender’ e çok teşekkür ediyorum.

  Otobüsle Avrupa Turu Yorum
  Kamp Turu Yorum | Olympos Turu Yorum | Balkan Turu Yorum | Otobüsle Avrupa Turu Yorum
  Kamp Turu Yorum

  Selamlarr!

  Her öğrenci gibi benimde avrupa hayalim vardı bu hayalimi minimum bütçeyle maksimum bir şekilde gerçekleştiren Tourbulance’ ye sonsuuuuz teşekkür ediyorum. Tourbulance’ nin temmuz ayındaki büyük avrupa turuna katıldım, o gün bugündür iyi ki diyorum. Uygun fiyata bu kadar kaliteli kusursuz hizmet. Konaklama noktalarının çok iyi seçildiğini düşünüyorum. Program eksiksiz hazırlanmış. Memnuniyetimi dile getirecek kelime bulamıyorum ? 5 yıldızdan daha fazla oylama neden yapamiyoruuum?? 5 az geliyor çünkü. Turda hatta tatilde demeliyim mükemmel insanlar tanıdım, bundan sonra hayatıma yön verecek deneyimler edindim. Hepsi Tourbulance sayesinde. İyi ki varsınız Tourbulance ekibi. ❤️❤️❤️

  Otobüsle Avrupa Turu Yorum
  Kamp Turu Yorum | Olympos Turu Yorum | Balkan Turu Yorum | Otobüsle Avrupa Turu Yorum
  Kamp Turu Yorum

  Akif Bey’ in verdiği güvenle hiç şüphemiz olmadan katıldık ve de iyiki gitmişiz dedik.

  Otobüs çok konforluydu ve hiç yorgunluk hissetmedik. Kalınan oteller de fiyata göre bir o kadar iyiydi. Çizilen rota, götürülen yerler ve rehberimizin bilgilendirmeleri çok güzeldi. Çok eğlenceli bir o kadar rahat geçen bir tur oldu. Fiyat performans olarak beklentimizin çok üstündeydi teşekkür ederiz Tourbulance. Başka turlarınızı da heyecanla bekliyoruz.

  Otobüsle Avrupa Turu Yorum
  Kamp Turu Yorum | Olympos Turu Yorum | Balkan Turu Yorum | Otobüsle Avrupa Turu Yorum
  Kamp Turu Yorum

  8-26 temmuz 2018 tarihindeki tura eşimle katıldık.

  Ulaşım, konaklama, program içeriği, ilgi, alaka her şey oldukça yeterliydi. Verdiğiniz paranın karşılığını hatta belki fazlasını alıyorsunuz. Daha fazla ödeyip daha kötü hizmet alanları duyduk ama bu fiyata gayet iyi koşullarda turumuzu tamamladık. Kesinlikle tavsiye ediyoruz ?

  Baştan başa Avrupa turu, otobüsle Avrupa turu, büyük Avrupa turu, Paris fotoğraf çekilecek en güzel yerler, Roma fotoğraf çekilecek en güzel yerler, mini Avrupa turu, kampüs Avrupa turu, 2021
  Kamp Turu Yorum | Olympos Turu Yorum | Balkan Turu Yorum | Otobüsle Avrupa Turu Yorum
  Kamp Turu Yorum

  Eveeet ??

  Acaba tek başıma katılmasamıydım diye son dakikaya kadar düşünüp tereddüt ettim ama iyi ki tek başıma katılmışım bir sür arkadaş edindim. İleriye dönük dostluklar olacağından da eminim ve aileden biri gibi olan rehberimiz İskenderciğimiz. Akifciğimiz de bize uzaktan hep yardimci olup destek oldu. Neyse ben şimdi Prag gecelerinde kaybolmaya gidiyorum ??? daha eğleneceğimiz çok gün var…. ❤️

  × Rezervasyon Oluştur