Anasayfa

Hakkımızda

Tourbulance neler yaptı? Sizler için neler hedefliyor bu bölümde görebilirsiniz.

Tourbulance Hikayesi

2012 yılında turizm sektörüne adım atan Tourbulance, Avrupa Kıtası başta olmak üzere Asya Kıtası ve yurtiçi pazarında faliyet gösteren bir tur operatörüdür.

Yurt dışı turları arasında özellikle Otobüsle Avrupa Turu, Büyük Avrupa Turu, Mini Avrupa Turu, Kuzey Avrupa Turu, Dubai ve Balkan Turlarında Türkiye’de öncü bir firmadır.

Yurt içi turlarında Kamp Turu, Yat Turu, Mavi Yolculuk, Olympos Turu ve Kapadokya Turlarında öncü bir firmadır.

Avrupa ve Asya Kıtalarında mevcut bulunan çözüm ortakları ile en uygun fiyat garantili ve konforlu turları katılımcılarına sunmakadır.

Tourbulance Nedir ?

Tourbulance, gezgin bir sanatçının 2012 yılında kurduğu seyahat, sanat ve eğitim alanında faaliyet gösteren turizm organizasyon şirketidir.

Tourbulance Ne Yapar ?

Tourbulance Turizm Organizasyon Gıda Temsilcilik İnşaat Ticaret Limited Şirketi, NEW GENERATİON TRAVEL AGENCY (Yeni Nesil Tur Acentası) olarak TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acentaları Birliği) üyesi, A grubu bir seyahat acentasıdır. TÜRSAB NUMARASI A-12329 ‘dur.

Şirketimiz bütün faaliyetlerini Turizm Bakanlığı bünyesinde TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acentaları Birliği) üyesi olarak kurumsal ve resmi olarak gerçekleştirmektedir.

Şirketimiz, yurtiçi ve yurtdışına düzenlediği turların yanı sıra eğitim ve sanat alanında gerçekleştirmiş olduğu faaliyetlerine kurumsal kimliğiyle devam etmektedir.

Otobüsle Avrupa Turu, Büyük Avrupa Turu, Kuzey Avrupa Turu ve Kamp Turları şirketimizin ana konseptini oluşturmaktadır. Bu turlarda Tourbulance, bütün hizmet kalemlerini otel, otobüs, vize ve diğer hizmetleri kendisi planlar ve aracı kullanmaz. Aracıların olmadığı bu sistem, katılımcılarımıza en kaliteli ve en konforlu hizmeti en uygun fiyatlara sunmamızı sağlamaktadır.

Amacımız

Tourbulance, gelişen dünya ile birlikte yeni bilgiler öğrenmenin en iyi yolunun deneyimlemek olduğunu düşünmektedir. Deneyim kazanmanın en önemli yolu ise seyahat etmek, yeni kültürler tanımak ve keşfetmekten geçer. Bu düşünce yapısı dahilinde şirketimiz özellikle gençlerin, gelişen dünyayı ve kendilerini seyahat vasıtasıyla tanımalarını kendine amaç edinmiştir. Bu doğrultuda kaliteli hizmet ve en uygun fiyat sloganıyla hayalleri gerçekleştirmeye devam etmektedir.

Tourbulance' nin
Olmazsa Olmazları

Müşteri odaklı çalışmak ve müşteri memnuniyeti Tourbulance’nin en önemli olmazsa olmazıdır.

Otobüsle Avrupa Turlarımız başta olmak üzere bütün tur programlarımız ve organizasyonlarımızda alanında uzman, tecrübeli kadrolarımız, rehberlerimiz ve tur liderlerimiz katılımcılarımızın maksimum seviyede keyif alması adına görev yapmaktadır.

Şirketimizin bir diğer en önemli olmazsa olmazı ise fahiş fiyatlara karşı olmasıdır. Şirketimiz, Otobüsle Avrupa Turu programlarında ve diğer programlarında en uygun fiyat garantisiyle hizmet vermektedir.

EŞSİZ SEYAHAT DENEYİMİ

Neden
Tourbulance ?

Tourbulance Olarak Yenilikçi Turizm Anlayışıyla En Kaliteli Hizmeti En Uygun Fiyat Garantisiyle Misafirlerimize Sunmaya Devam Ediyoruz.

Müşteri
Memnuniyeti​
0 %

Tourbulance, otobüsle Avrupa turu, Kuzey Avrupa turu, Balkan turu, mini Avrupa turu, kamp turu, yat turu ( mavi yolculuk), Karadeniz turu, GAP turu, Kapadokya turu, Olympos turu ve Bodrum tatili memnuniyet anketi sonuçları.

Tekrar Tercih
Edilme Oranı
0 %

Tourbulance’den Avrupa turu, yurt dışı turlar, yurt içi turlar ve otel tatili almış olan misafirlerimizin %90’ı bir sonraki tatil ve tur planında tekrar Tourbulance’yi tercih etmektedir.

Dünya
Destinasyonları
0 %

Tourbulance, Avrupa turları, Asya turları, Amerika turları ve yurt içi turları ile yerli ve yabancı turistlere dünya tatil destinasyonlarının %95’ine ulaşan turizm ağı ile incoming ve outcoming hizmet vermektedir.

Profesyonel ve
Kaliteli Hizmet
0 %

Tourbulance, Turizm Bakanlığı bünyesinde A-12329 belge numarası ile hizmet veren 1. sınıf tur operatörüdür. Müşteri beklentileri ve memnuniyeti baz alınarak kaliteli hizmet anlayışından taviz verilmemektedir.

Yorumlar

Meryem ÖZYILDIRIM

Benim için 24 yaşımda hayalim olan Otobüsle Avrupa Turu gezisi Tourbulance ile gerçek oldu. İnanılmaz güzel anılar, güzel dostluklar biriktirdim…

Sermin YAKIŞIKLI

Öncelikle tek katılım konusunda yüreğime su serpen beni cesaretlendiren ve bu güzel yolculuğa çıkmamı sağlayan Akif Bey’e, tur boyunca yanımızda…

Berin DOĞU

Açıkcası bu kadar güzel duyguları buraya nasıl dökerim nasıl anlatırım bilmiyorum. Herkesten şu sözleri duymuşsunuzdur “ Tourbulance  hayatımın en güzel…

EŞSİZ SEYAHAT DENEYİMİ

Bizimle İletişim Kurun

Ofisimizi ziyaret edin veya bize bir e-posta gönderin. Herhangi bir sorunuz varsa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin

Telefon

+90 553 199 87 22
+90 850 885 12 30

Adres

Atatürk Bulvarı No:83/8 Kızılay - ANKARA

    × Rezervasyon Oluştur