Anasayfa

Sıkça Sorulan Sorular

Tourbulance' den paket tur ve tatil hizmeti alacak misafirlerimizin en çok sorduğu soruları bu bölümde bulabilirsiniz. Farklı bir sorunuz olursa lütfen bize ulaşın.

Sıkça Sorulan Sorular

Turlarımıza katılan misafirlerimizin bizlere ilettiği sorular ve cevapları

Tourbulance Nedir?

Avrupa Turu, Kamp Turu, Dubai Turu başta olmak üzere yurt içi ve yurt dışı turlar düzenleyen şirketimiz Tourbulance hakkında merak ettikleriniz için HAKKIMIZDA butonuna tıklayabilirsiniz.

Kurumsal Şirket

Tourbulance Turizm Organizasyon Gıda Temsilcilik İnşaat Ticaret Ltd. Şti. Avrupa Turu, Otobüsle Büyük Avrupa Turu, Kamp Turu ve diğer turlarının tamamanı Turizm Bakanlığı ve TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği) bünyesinde ve kurumsal olarak gerçekleştirmektedir. Şirketimizi Acente Belge No: A-12329 ile Turizm Bakanlığı ve TÜRSAB üzerinden sorgulayabilirsiniz. Web sitemizin en alt kısmında yer alan TÜRSAB doğrulama kodu ile de şirketimiz kurumsal bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Tourbulance Yorum

Tourbulance Avrupa Turu Yorumları için Otobüsle Avrupa Turu Ekşi Sözlük bağlantısına tıklayabilir, Tourbulance Google Yorumları için Yorum bağlantısına tıklayabilirsiniz. Tourbulance Katılımcı Yorumlarını web sitemizde görüntülemek için Müşteri Yorumları bağlantısına tıklayabilirsiniz.

Neden Tourbulance Otobüsle Avrupa Turu

Tourbulance Turizmyurt içi ve yurt dışı turları ile binlerce gencin mutlu bir tatil yaşamasını sağlamış ve hayallerini gerçekleştirmiştir.

Şirketimiz kurulduğu tarihten günümüze kadar Türkiye’nin en kapsamlı Avrupa Turu programlarını, en uygun fiyatlı olarak müşterilerine sunmuş ve sunmaya devam etmektedir.

Avrupa Turunda görüşmek dileğiyle…

Tourbulance programlarına 18-40 yaş aralığındaki dileyen herkes başvuru yapabilir.

Tourbulance Büyük Avrupa Turu için gerekli olan kriterlere (yaş ve vize alabilecek sosyo-ekonomik yapı) sahip olan katılımcılarımızın başvuruları 2 iş günü içerisinde onaylanır.

Tourbulance Büyük Avrupa Turu için gerekli olan kriterlere (yaş ve vize alabilecek sosyo-ekonomik yapı) sahip olan katılımcılarımızın başvuruları 2 iş günü içerisinde onaylanır.

Başvuru onayı sms/mail yoluyla bildirilir, kabul mailindeki talimatlara uyulması yeterli olacaktır.

Katılımcılarımız tur sözleşmemiz içerisinde yer alan iptal koşullarına ve kesintilerine tabidir.

Konaklamalar program dahilinde seçilen şehirlerde, şehir merkezine en yakın, avrupa standartlarına uygun 3 yıldızlı, 4 yıldızlı ve 5 yıldızlı otellerde yapılmaktadır.

Programda bahsi geçen şehirlerde panoramik şehir turu grup olarak yapılmaktadır. Panoramik şehir turunun ardından tur rehberinin ve tur liderinin bilgilendirmesi sonrası katılımcılara kendi seyahat zevklerine göre gezebilmeleri adına serbest zaman tanınır.

Tourbulance yurt dışı programlarında pasaport ve vize gerekmektedir. Diplomatik Pasaport (Siyah pasaport), Hususi Pasaport (Yeşil pasaport), Hizmet Pasaportu (Gri pasaport) olan veya alma hakkı olan katılımcılar için vize işlemine gerek yoktur.

Tourbulance yurt dışı programları için alınacak pasaport süresi en az 1 yıl olmalıdır.

Tourbulance programlarına 18-40 yaş aralığındaki dileyen herkes başvuru yapabilir.

Vize işlemleri katılımcıların şahsı adına, Tourbulance ve çözüm ortakları tarafından yapılmaktadır. Gerekli belge ve prosedürler için katılımcılar ayrıca bilgilendirilmektedir. Katılımcı vize başvurusunu şahsen de yapabilir fakat aksi bir durumda Tourbulance sorumlu tutulamaz.

Tourbulance Avrupa programlarında katılımcılarına 30.000 € (Euro) teminatlı seyahat sağlık sigortası yapmaktadır. Bahsi geçen sigorta, katılımcıların yurt dışında başlarına gelebilecek tüm olumsuzluklara karşı donanımlıdır ve katılımcıya aşağıdaki durumlarda yaptığı harcamaları fatura, belge ve dokümanlarla kanıtladığında yaptığı harcamalar Türkiye’de iade edilir.
Yaralanma veya hastalık nedeniyle tıbbi tedavi
Yaralanma veya hastalık nedeniyle sigortalının nakli
Taburcu olduktan sonra Daimi İkametgaha nakil
Vefat eden sigortalının nakli
Acil mesajların iletilmesi
Sigortalıya yapılacak tedavi nedeniyle aile üyelerinden birinin konaklaması ve seyahati
Aile üyelerinden birinin ölümü nedeniyle yolculuğun durdurulması sonucu geri dönüş seyahati
Yaralanma veya hastalık sebebiyle yurt dışında konaklama süresinin uzatılması
Evde meydana gelen hasar nedeniyle yolculuğun durdurulması sonucu geri dönüş seyahati
Bagajın bulunması ve sigortalıya ulaştırılması
Kanuni işlemlerle ilgili kefalet
Tarifeli bagaj kaybı, zarar görmesi, çalınması
İlaç gönderilmesi organizasyonu vb.

Kişisel ihtiyaçlar ve harcamalar tamamen katılımcıya bağlıdır ancak ortalama 400-500 euro gibi bir miktar yeterli olmaktadır.

Avrupa içerisinde seyahat etmek Türkiye’den çok farklı. Türkiye’de şehirler arası gidilen sürede Avrupa’nın çoğu noktasında ülke değiştirilebiliyor. Avrupa’da tecrübeli olan kaptanlarımız ve turizm amaçlı yüksek model otobüsler sayesinde yolculuk konforlu ve güvenli bir hal alıyor. Ayrıca sık sık mola verilerek otobüs içerisinde geçirilen süre daha rahat bir hale getiriliyor.

Tourbulance katılımcılara otobüs içinde sıcak su, kahve ve çay gibi ikramlar vermektedir.

Genel olarak yolculuk boyunca art arda ülke değiştirildiğinden otobüste internet olması mümkün değildir. Ücretsiz internet ağını serbest zamanlarda cafe ve restoranlarda veya konaklama sırasında otellerde bulabilirsiniz.

× Rezervasyon Oluştur