Tayland Turu

ÇOK SATAN
6 Gece 8 Gün 4* Otellerde Konaklama Ve Tüm Kahvaltılar Dahil 2024 & 2025 vizesiz Tayland Turlarımız Tayland’ın birbirinden güzel 3 şehrini de kapsıyor. Phuket, Pattaya & Bangkok üçlüsünden oluşan tur programlarımızda erken rezervasyon indirimi başladı. İndirimli kontenjanlarımız sınırlıdır. İstanbul çıkışlı Tayland turu programlarımız 1190 Euro’dan başlayan fiyatlarla sizleri bekliyor… YAŞ SINIRI YOKTUR. Tayland Turu Tur Tarihleri […]
Bilgi
 • Destinasyon

 • Başlangıç Noktası

  İstanbul Havalimanı

 • Bitiş Noktası

  İstanbul Havalimanı

6 Gece 8 Gün 4* Otellerde Konaklama Ve Tüm Kahvaltılar Dahil

2024 & 2025 vizesiz Tayland Turlarımız Tayland’ın birbirinden güzel 3 şehrini de kapsıyor. Phuket, Pattaya & Bangkok üçlüsünden oluşan tur programlarımızda erken rezervasyon indirimi başladı. İndirimli kontenjanlarımız sınırlıdır. İstanbul çıkışlı Tayland turu programlarımız 1190 Euro’dan başlayan fiyatlarla sizleri bekliyor…

YAŞ SINIRI YOKTUR.

Tayland Turu
Tayland Turu

Tayland Turu Tur Tarihleri

6-13 Ekim 2024

13-20 Ekim 2024

1190 Euro

1190 Euro

27 Ekim-03 Kasın 2024

03 -11 Kasım 2024

10-17 Kasım 2024

1190 Euro

1290 Euro

1290 Euro

17-24 Kasım 2024

24 Kasım – 01 Aralık 2024

1290 Euro

1390 Euro

01-08 Aralık 2024 1390 Euro
08-15 Aralık 2024

15-22 Aralık 2024

1490 Euro

1490 Euro

29 Aralık 2024-05 Ocak 2025 (YILBAŞI) 1590 Euro
12-19 Ocak 2025 1290 Euro
19-26 Ocak 2025

26 Ocak-02 Şubat 2025

02-09 Şubat 2025

1290 Euro

1290 Euro

1190 Euro

16-23 Şubat 2025

23 Şubat-02 Mart 2025

1190 Euro

1190 Euro

ÖDEME

 • 200 € ön ödeme ile rezervasyon oluşturabilir ve kalan ödemeyi tura 33 gün kalaya kadar yapabilirsiniz.
 • Rezervasyon tarihinden tur tarihine kadar eşit taksitlerle ödeyebilirsiniz.

Tur Programı

1. ve 2. Gün: ISTANBUL – SHARJAH – PHUKET

Tourbulance Tayland Turu başlıyor. İstanbul Havalimanı Dış Hatlar terminalinde, Air Arabia Hava Yolları kontuarında buluşuyoruz. Bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Air Arabia Hava Yollarının G9322 sefer sayılı uçuşu ile saat 14.35’te Sharjah Havalimanına hareket ediyoruz.

Yerel saatle 20.00’de varışımızın ardından uçak değiştirerek Air Arabia Hava Yollarının G9687 sefer sayılı uçuşu ile 22.15’te Phuket’e hareket ediyoruz. Yerel saatle 07.55’te Phuket’e varıyoruz ve özel transfer araçlarımız ile otelimize geçiyoruz.

Akşam, dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen FantaSea Show turuna katılabilirler. (75 Euro.) Tayland’ın zengin ve egzotik kültürünü teknoloji ve özel efektlerle sunan FantaSea gösterisi ayrıca Trapez sanatçılarının fantastik ve geleneksel gösterilerine ev sahipliği yapıyor. 60 dönümlük bir alanda kurulu bu Tayland kültürel tema parkında, 1600 koltuk kapasiteli dev şov alanında 270 derecelik açı ile hazırlanmış olan muhteşem fil ve dans gösterilerini izliyoruz.

Bu güzel gecenin ardından otelimize dönerek dinlenmeye geçiyoruz. Geceleme otelimizde.

3. Gün: PHUKET

Otelde alacağımız tropikal meyvelerle süslenmiş kahvaltının ardından gün boyu serbest zamanımız olacak. Dileyen misafirlerimiz, ekstra olarak düzenlenen ve James Bond filmlerinin çekildiği yerleri keşfedecekleri James Bond Adası turuna katılabilirler (80 Euro). Sürat teknesi ile yapacağımız bu turda, dünyanın en etkileyici jeolojik oluşumlarını görecek ve efsanelere konu olan suda yüzen adaları ziyaret edeceğiz. Ayrıca, “James Bond Altın Tabancalı Adam” filminin çekildiği sette fotoğraf çekme ve yerel pazarda alışveriş yapma imkanı bulacağız.

Kanolarla doğal vaha oluşumlarını keşfederek unutulmaz anılar biriktireceğiz. Dönüş yolunda, bölgenin otantik restoranında öğle yemeğimizi yiyeceğiz. Geceleme otelimizde.

4. Gün: PHUKET

Otelde tropikal meyvelerle zenginleştirilmiş kahvaltının ardından tüm gün serbest zamanımız olacak. Dileyen misafirlerimiz, ekstra olarak düzenlenen Phi Phi Adası turuna katılabilirler (85 Euro). Phi Phi Don ve Phi Phi Leh adalarından oluşan bu egzotik ada turunda, Leonardo DiCaprio’nun “The Beach” filmine ev sahipliği yapmış olan muhteşem kumsalları keşfetme fırsatı bulacağız. Beyaz kumlu plajlarda güneşlenip, şnorkelle dalış yaparak denizin altındaki renkli yaşamı gözlemleyeceğiz. Ayrıca, Yumurta Koyu, Maymun Koyu ve Korsan Mağarası gibi eşsiz doğa harikalarını ziyaret edeceğiz.

Turumuzun sonunda, adanın otantik restoranlarında egzotik lezzetlerin tadına bakacağız. Bu tur, doğa severler ve macera arayanlar için kaçırılmayacak bir fırsattır. Geceleme otelimizde.

5. Gün: PHUKET – PATTAYA

Tayland Turu beşinci gününde otelde alacağımız kahvaltının ardından kısa bir serbest zamanın ardından havalimanına transfer ve kısa bir uçuş ile Bangkok’a varış. Bangkok Havalimanında bizi bekleyen özel araçlarımız ile Pattaya’ya hareket ediyoruz. Pattaya Havalimanında kısa bir mola verdikten sonra dileyen misafirlerimiz, ekstra olarak düzenlenen Milyon Yıllık Taş Parkı, Timsah Çiftliği ve Fil Safari turuna katılabilirler (60 Euro). Bu turumuzda, orijinal volkanik taşlar ve dev Bonzai ağaçları ile süslü Milyon Yıllık Taş Parkı’nı gezeceğiz. Timsah çiftliğinde tehlikeli timsah gösterilerini izleyecek ve kaplanlarla hatıra fotoğrafı çektirme imkanı bulacağız. Ayrıca, fillerle safari yaparak doğal köy ve orman ortamında unutulmaz anılar biriktireceğiz. Akşam, dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Alcazar Kabare Show turuna katılabilirler (30 Euro). Bu turda, Asya’nın en meşhur kabare şovlarından birini izleyerek renkli kostümler ve etkileyici sahne performanslarının keyfini çıkaracağız. Geceleme otelimizde.

6. Gün: PATTAYA – BANGKOK

Otelde alacağımız kahvaltının ardından özel aracımız ile Bangkok’a hareket ediyoruz. Varışımızın ardından panoramik şehir turuna çıkıyoruz. Bu turda, Altın Buda Tapınağı, Çiçek Pazarı, Çin Mahallesi, Parlamento Binası ve Demokrasi Anıtı gibi önemli yerleri göreceğiz. Bangkok’un egzotik ve modern yüzünü keşfederken, Budizm’in Tayland kültüründeki derin etkilerini de yakından tanıma fırsatımız olacak. Tur sonrası otelimize transfer. Akşam, dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Asiatique River Front Gece Pazarı turuna katılabilirler (15 Euro). Bu dev panayır alanında, Asya kültürüne özgü minik dükkânlarda alışveriş yapabilir ve nehir kenarındaki Thai kafelerinde keyif molası verebiliriz. Geceleme otelimizde.

7. Gün: BANGKOK

TAYLAND TURU
TAYLAND TURU

Otelde alacağımız kahvaltının ardından serbest zamanımız olacak. Dileyen misafirlerimiz, ekstra olarak düzenlenen Yüzen Çarşı turuna katılabilirler (50 Euro). Bu dünyaca ünlü turda, otantik yüzen çarşıyı ziyaret edecek ve Hindistan cevizi çiftliği ile Tik ağacı atölyesi gibi ilginç yerleri göreceğiz. Dar kanallarda yerel köylülerin el emeği ürünlerini satıldığı yerlerden alışveriş yapabileceğiz. Dönüş yolculuğunda taze tropikal meyveler, Hindistan cevizi ve pankek ikramlarımız olacak. Ayrıca, dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Kanallar turuna katılabilirler (30 Euro). Chao Phraya Nehri’nin meşhur su kanallarında yapacağımız tekne gezisi ile şehrin farklı yüzlerini keşfedeceğiz. Geceleme otelimizde.

8. Gün: BANGKOK – İSTANBUL (IST)

Otelden çıkış işlemlerinin ardından havalimanına hareket ediyoruz. Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinin ardından Air Arabia Hava Yollarının G9822 sefer sayılı uçuşu ile 08.10’da Sharjah’a hareket ediyoruz. Yerel saatle 12.10’da Sharjah’a varışımızın ardından uçak değiştirerek Air Arabia Hava Yollarının G9287 sefer sayılı uçuşu ile 13.50’de İstanbul Havalimanına hareket ediyoruz. Yerel saatle 17.50’de İstanbul Havalimanına varıyor ve Tayland Turu programımızı unutulmaz anılarla tamamlıyoruz

Bir sonraki TOURBULANCE seyahatinizde görüşmek dileğiyle…

Tayland Turu Ekstra Ücretli Aktiviteler

 • FantaSea Show Turu 75 Euro
 • James Bond Adası Turu 80 Euro
 • Phi Phi Adası Turu 85 Euro
 • Milyon Yıllık Taş Parkı, Timsah Çiftliği ve Fil Safari Turu 60 Euro
 • Alcazar Kabare Show Turu 30 Euro
 • Asiatique River Front Gece Pazarı Turu 15 Euro
 • Yüzen Çarşı Turu 50 Euro
 • Kanallar turu 30 Euro

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Air Arabia Havayolları ile İstanbul (IST) – Sharjah -Phuket // Bangkok – Sharjah – İstanbul (IST) Ekonomi Sınıf Uçak Biletleri
 • Phuket- Bangkok İç Hat Uçak Bileti
 • Havalimanı vergileri ve Gümrük Ücretleri
 • Alan – otel – alan transferleri ve şehirlerarası transferler
 • Panoramik Bangkok Şehir Turu
 • 4* Otellerde 6 Gece konaklama
 • 6 Gün oda kahvaltı imkanı
 • Profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti
 • Mesleki Sorumluluk Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Yurtdışı çıkış harcı (500 TL)
 • Seyahat Sağlık Sigortası (20 Euro)
 • Paket fiyatına dâhil olduğu açıkça belirtilmemiş her türlü hizmet
 • Ekstra turlar harici akşam ve öğlen yemekleri
 • Müze ve ören yeri girişleri
 • Ekstra turlar ve kişisel harcamalar

Tayland Turunda Görebileceğiniz Önemli Duraklar

James Bond Adası: James Bond Adası, adını ünlü James Bond filmi “The Man with the Golden Gun”dan almıştır. Eşsiz kaya oluşumları ve turkuaz suları ile ünlü olan bu ada, muhteşem fotoğraf fırsatları sunar. Tur esnasında bu adaya düzenlenen gezilere katılarak Tayland’ın doğal güzelliklerini keşfedebilirsiniz.

Phi Phi Adası: Phi Phi Adaları, berrak suları, beyaz kumsalları ve renkli mercan resifleri ile ünlüdür. Burada şnorkelle dalış yapabilir, tropik balıkları gözlemleyebilir ve huzurlu bir ortamda dinlenebilirsiniz. Ekstra tur olarak düzenlenen Phi Phi Adası turları, unutulmaz bir deneyim sunar.

Milyon Yıllık Taş Parkı: Pattaya’da yer alan Milyon Yıllık Taş Parkı, benzersiz kaya oluşumları, botanik bahçeler ve egzotik bitkiler ile doludur. Ayrıca park içinde timsah çiftliği de bulunur ve bu vahşi hayvanların gösterilerini izleme şansı yakalayabilirsiniz.

Timsah Çiftliği: Tayland’ın en büyük timsah çiftliklerinden biri olan bu tesis, hem eğitici hem de heyecan verici bir deneyim sunar. Timsahlarla ilgili bilgi alabilir ve uzmanların gösterilerini izleyebilirsiniz. Timsah çiftliği, hem çocuklar hem de yetişkinler için keyifli bir durak olacaktır.

Altın Buda Tapınağı: Bangkok’ta bulunan Altın Buda Tapınağı, 5.5 ton ağırlığındaki altın Buda heykeli ile ünlüdür. Bu tapınak, Tayland’ın dini ve kültürel mirasını keşfetmek için mükemmel bir yerdir. Rehberli turlar ile bu tapınağın tarihini ve önemini öğrenebilirsiniz.

Çiçek Pazarı: Bangkok’un çiçek pazarı, rengarenk çiçeklerin ve egzotik bitkilerin satıldığı hareketli bir pazar yeridir. Burada, Tayland’ın eşsiz çiçeklerini ve bitkilerini keşfedebilir, sevdiklerinize hediye olarak alabilirsiniz.

Çin Mahallesi: Bangkok’un Çin Mahallesi, sokak yemekleri, hediyelik eşyalar ve tarihi tapınakları ile ünlüdür. Burada dolaşırken yerel yaşamı deneyimleyebilir ve farklı lezzetlerin tadına bakabilirsiniz. Çin Mahallesi, alışveriş ve kültürel keşif için harika bir duraktır.

Parlamento Binası: Tayland’ın hükümet merkezi olan Parlamento Binası, etkileyici mimarisi ile dikkat çeker. Burada, Tayland’ın siyasi tarihini ve yönetim sistemini daha yakından tanıma fırsatı bulabilirsiniz.

Demokrasi Anıtı: Demokrasi Anıtı, Tayland’ın demokratik geçmişini anmak için inşa edilmiştir. Bu anıt, Bangkok’un önemli simgelerinden biridir ve tarihi ve siyasi önemi ile ziyaretçilerin ilgisini çeker.

Asiatique River Front Gece Pazarı: Asiatique, Bangkok’un en popüler gece pazarlarından biridir. Nehir kenarında yer alan bu pazarda, çeşitli yiyecekler, el sanatları ve eğlence seçenekleri bulunur. Akşam saatlerinde düzenlenen turlar ile bu canlı ve renkli pazarı keşfedebilirsiniz.

Yüzen Çarşı: Tayland’ın yüzen çarşıları, geleneksel alışveriş deneyimi sunar. Küçük teknelerde satılan taze meyveler, sebzeler ve yerel el sanatları ile bu çarşılar, ziyaretçilerine otantik bir Tayland deneyimi yaşatır.

Chao Phraya Nehri: Chao Phraya Nehri, Bangkok’un kalbinden geçen önemli bir su yoludur. Nehir boyunca düzenlenen tekne turları ile şehrin en önemli tarihi ve kültürel mekanlarını keşfedebilirsiniz. Gece turlarında, nehrin kenarındaki ışıklandırılmış yapılar ve köprüler göz kamaştırır.

Bu duraklar, Tayland turunuzun unutulmaz anılarla dolu olmasını sağlayacak önemli noktalardır. Hem dahil edilen turlar hem de ekstra olarak satın alabileceğiniz geziler ile Tayland’ın büyüleyici dünyasını keşfetmek için siz de bu maceraya katılın.

Tourbulance İletişim 

İstanbul Çıkışlı Balkan Turu, Ankara Çıkışlı Balkan Turu, İzmir Çıkışlı Balkan Turu, Vizesiz Balkan Turu,  Otobüsle Avrupa Turu, Büyük italya Turu, Büyük İspanya ve Endülüs Turu, Vizesiz Mısır Turu, Dubai Turu, ve Kamp Turu, programlarımız başta olmak üzere bütün tur programlarımız hakkında bilgi almak ve kayıt yaptırmak için aşağıda yer alan iletişim seçeneklerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

İletişim No: 0850 885 123 0

WhatsApp Destek Hattı: 0553 199 87 22 – 0545 170 87 22

Mail: [email protected]

TÜRSAB A-12329
Adres
Cumhuriyet Mah. Atatürk Blv. Foto Cemal İş Hanı Sit. 83/8 Kızılay Çankaya/ ANKARA 

FIRSAT
*799 €*649 €
VİZESİZ
*1990 €*1590 €
ÇOK SATAN
*1590 €*1190 €

Tayland Turu


8 GÜN
FIRSAT
*549 €*449 €

Tayland Turu

 • Fiyat

  *1190 € Kişi

 • Süre

  8 GÜN

 • Destinasyon

  1'den Fazla

 • Kontenjan

  30

Rezervasyon Yap

  Lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. Teşekkürler ☺️
  × Rezervasyon Oluştur