Otobüsle Avrupa Turu Yorumları

Otobüsle Avrupa Turu Yorumları

Avrupa Turu ve Kamp Turu macerasına çıktığımız ve neredeyse tüm Avrupa‘yı karış karış gezdiğimiz, onlarca aktivite yaptığımız katılımcılarımız Tourbulance için ne dediler? YORUMLAR sayfamızı inceleyerek katılımcılarımızın Otobüsle Avrupa Turu ve Kamp Turu programlarımız için deneyimlerini okuyabilirsiniz. Tourbulance turları hakkında katılımcılarımızın düşüncelerini görebilir ve bizim hakkımızda merak ettiğiniz her şeyi sorabilirsiniz. (bkz. Otobüsle Avrupa Turu Yorumları, Kamp Turu Yorum)

 

İnstagram, Facebook, Twitter, Pinterest, Linkedin, Youtube ve diğer sosyal medya hesaplarımızdan @tourbulance sayfalarımızı ve hesaplarımızda yer alan katılımcı fotoğraflarımız ile tur fotoğraflarımızı görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca info@tourbulance.com.tr mail adresimiz, iletişim numaralarımız ve WhatsApp destek hattımızdan bizlere her zaman ulaşabilirsiniz. Avrupa Turu Yorumları.

Otobüsle Avrupa Turu Yorum | Kamp Turu Yorum | Tourbulance Yorum | Tourbulance Müşteri Yorumları | Tourbulance Şikayet
Otobüsle Avrupa Turu Yorumları
Meryem Özyıldırım ne dedi?

Benim için 24. yaşımda hayalim olan Avrupa gezisi Tourbulance ile gerçek oldu. İnanılmaz güzel anılar, güzel dostluklar biriktirdim. İnsanın genç yaşında hayatında 1 kere yapması gereken bir şey olduğunu düşünüyorum. 18 güne 17 ülke 23 şehir sığdırdık. Gerek rehber eşliğinde gerekse serbest vakitte görmemiz bilmemiz gereken her şeyi yaptık. Benim için panaromik bir gezi, rüya gibi bir seyahat oldu. Aslında başta yalnız katılıyordum, sonradan arkadaşım da dahil oldu ve otobüste ve otelde her an birlikteydik. Kesinlikle yalnız da katılabilirsiniz çünkü mutlaka yeni insanlarla arkadaş oluyorsunuz.  DEVAMINI OKU

Otobüsle Avrupa Turu Yorum | Kamp Turu Yorum | Tourbulance Yorum | Tourbulance Müşteri Yorumları | Tourbulance Şikayet
Avrupa Turu Yorumları
Sermin Yakışıklı ne dedi?

Evet biz diyorum çünkü tek katılsanız bile o unutulmayacak 17 gün boyunca çok güzel insanlar tanıyıp güzel anılar biriktiriyorsunuz.Ayrıca o kadar yol otobüsle geçer mi diye düşünen olursa (canım Aygün abi ve Olcay abi hiç dikkatlerini dağıtmadan yola devam ederken )öyle çok eğleniyorsunuz ki danslar,şarkılar, oyunlar sıkılmaya vaktiniz olmuyor zaten gezdikten sonra rahat edebilir miyim acaba diye düşündüğünüz koltuğa gidip uyumayı düşünüyorsunuz. İnanın o yorgunluğun her zerresine değiyor ve Yüzünüzde kocaman bir gülümsemeye dönüşüyor sonrasında.Mükemmel bir deneyim, kendime kattığım en güzel aile Tourbulance ailesi. İyi ki sizinle bu yola çıkmışım ve hiç unutulmayacak anıları biriktirmişim.Hiç tereddüt etmeyin bu aileye güvenin ve katılın derim. ♥️ DEVAMINI OKU

 

Otobüsle Avrupa Turu Yorumları, Kamp Turu Yorum ve Tourbulance müşteri yorumları için YORUMLAR bağlantısına tıklayabilirsiniz.

 

HEMEN BAŞVUR 

Yorum

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır. Doldurulması gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.