Anasayfa

KUZEY AVRUPA TURLARI

İçerik

Kuzey Avrupa Turları

Kuzey Avrupa Turları ve Otobüsle Avrupa Turu programlarımızı 2021 yılında da Türkiye’nin en uygun fiyatı ve en kapsamlı tur programı ile siz sevgili katılımcılarımıza sunmaya devam ediyoruz. Kuzey Avrupa, Avrupa’nın kuzey bölümünde ve Kuzey Denizi ile Baltık Denizi arasında bulunan bölgeye verilen isimdir. Birleşmiş Milletler Kuzey Avrupa’yı, Danimarka, Faroe Adaları, Grönland, Estonya, Finlandiya, İzlanda, İrlanda, Letonya, Litvanya, Norveç, Svalbard ve Jan Mayen, İsveç, Birleşik Krallık, Man Adası, Manş Adaları: Guernsey ve Jersey olarak bu ülke ve bölgelerden oluşmuş olarak kabul etmektedir.

Kuzey Avrupa Ülkeleri

İsveç, Norveç, Danimarka ve Finlandiya İskandinav Ülkeleri, Estonya, Letonya ve Litvanya ise Baltık Ülkeleri olarak bilinir. Bu ülkelerde yaşayan insanlarının genel olarak yaşam standartları yüksek ve ömürleri uzundur. Nüfusun az olması, kişi başına düşen milli gelirin yüksek olması, insanların iyi eğitim almış olmaları ve teknolojiyi her alanda kullanmaları bunun başlıca sebeplerindendir.

İskandinav ve Baltık Ülkeleri’nde, yüksek enlemlerde yer almalarından dolayı yaz mevsimi genel olarak serin ve kısa geçmektedir. Ayrıca bu ülkelerde gündüz süresi çok uzundur ve kuzey kutup dairesine yakın kesimlerindeyse neredeyse güneş batmamaktadır. Bu sebepten bitkiler daha hızlı gelişmektedir. Ekinler kısa sürede yetiştiği için bu ülkelerde diğer kesimlere nazaran hasat daha erken yapılmaktadır. Denizlerden avlanan balıkların çoğunluğu ihraç edilir. Maden sanayisi ise gelişmiştir. Yüksek miktarda hayvan ve ağaç ürünleri üretilir. Tarihi ve kültürel özellikleri, doğası ve son yıllarda gelişim gösteren turizm faaliyetleri sebebiyle bu ülkelere seyahatler ve Otobüsle İskandinavya Turu, Baltık Ülkeleri Turu ve Kuzey Avrupa Turu oldukça popüler olmuştur.

 

Otobüsle Avrupa Turları

Ülkemizde ve Dünya’da Büyük Avrupa Turu, Kuzey Avrupa Turu, Otobüsle İskandinavya Turu ve Baltık Ülkeleri Turu gibi turlar son 10 yılda oldukça popüler olmuştur. Tourbulance yine “Az öde, Çok gez” mantığı ile gençlerin lüks ve donanımlı otobüslerle Kuzey Avrupa Turu ülkelerini eğlenerek keşfetmesini ve sosyalleşmesini sağlamak amacıyla 2021 yılında Kuzey Avrupa programları gerçekleştirecektir. Bu anlamda en kapsamlı tur programı, en uygun fiyat garantisi, kolay-çeşitli ödeme imkanı, kaliteli ve rahat yolculuk imkanı ile Tourbulance alanında en kurumsal ve profesyonel Otobüsle Avrupa Turu şirketidir.

Avrupa’da ülkelerin yerelini ve merkezini gezmenin en kolay ve keyifli yolu otobüs yolculuklarıdır. Tourbulance 2021 yılında Otobüsle İskandinavya Turu ve Otobüsle Baltık Ülkeleri Turu’na bir de Otobüsle Orta Avrupa Turu’nu ekleyerek daha keyifli bir program olan Kuzey Avrupa Turları planlamıştır. Kuzey Avrupa Programı‘nda Norveç, İsveç, Finlandiya, Danimarka, Litvanya, Letonya, Estonya görülecek İskandinav ve Baltık Ülkeleri’dir. Peki Tourbulance 2021 yılı programlarında hangi İskandinavya, Baltık ve Avrupa ülkeleri ve şehirlerine gidecek, hangi şehirlerde konaklayacak?

17 Gün 14 Ülke 20 Şehir Kuzey Avrupa Programı kapsamında Orta Avrupa, Kuzey Avrupa ve Baltık bölgesinde gidilecek ülkeler ve gezilecek şehirler:

 

Tourbulance, Kuzey Avrupa Turu programında Amsterdam, Budapeşte, Belgrad, Bergen, Stokholm, Helsinki, Kopenhag, Varşova ve Tallin şehirlerinde 9 gece konaklama planlanmıştır.

 

Hollanda Amsterdam Konaklama
Macaristan Budapeşte Konaklama
Sırbistan Belgrad Konaklama
Bulgaristan Sofya
Almanya Berlin, Hamburg
Çekya Prag
Norveç Oslo, Bergen* Konaklama
İsveç Stokholm*, Göteborg Konaklama
Finlandiya Helsinki*, Turku Konaklama
Danimarka Kopenhag Konaklama
Polonya Varşova*, Krakow Konaklama
Litvanya Vilnius
Letonya Riga
Estonya Tallin Konaklama
Belarus Minsk

 

Tourbulance ve Kuzey Avrupa Turları

Otobüsle İskandinavya Turu, Baltık Turu ve Kuzey Avrupa Turları AB standartlarında gerçekleştirilmektedir. Programlarımız AB yol, ulaşım ve trafik kuralları baz alınarak hazırlanmış olup görevli kadrolar yetkin kişilerden seçilmektedir. 2012 model-üstü lüks ve donanımlı otobüslerle gerçekleştirdiğimiz programlarımızda konaklamalar ise 2 kişilik odalarda yapılmaktadır. 2 otobüs kaptanı, 1 rehber ve 1 acente yetkilisi programlarda misafirlerimiz için görevli olarak bulunmakta, samimi ve butik bir anlayışla katılımcılarımızın her ihtiyacı için 18 gün boyunca görev yapmaktadır.

Tourbulance, Kuzey Avrupa Turukapsamında sadece program aşamasında değil hazırlık aşamasında da gençleri her alanda yönlendirmektedir. Schengen Vize sürecinde katılımcılarımız için tecrübeli vize departmanımız vize işlemlerini birebir yürütmekte ve sürecin yakın takipçisi olmaktadır.

 

*Tourbulance, Kuzey Avrupa Turları için katılımcılarımızın %90 ‘ı 18 ila 40 yaş arasından seçilirken %10’u 14-18 yaş ve 40-55 yaş arası misafirlerimizden seçilmektedir. Tourbulance, en kolay ödeme yöntemlerini de gençler için sunmakta ve bu hayali gerçekleştirmek adına bütün kolaylıkları sunmaktadır. Taksitli ve vade farksız ödeme yöntemleri ile bütün katılımcılarına büyük bir avantaj sağlamaktadır. Avrupa’da çözüm ortağımız olan franchise oteller ile yapılan anlaşmalar doğrultusunda en uygun fiyatlar gençlere sunulmakta ve fahiş fiyatlardan kesinlikle kaçınmaktadır. Tourbulance, tek bir fiyat belirleyerek bu fiyatlarla sene boyunca programlarını satmaz.

Erken rezervasyon kampanyalı fiyatlarla satışa başlanan programlarımız kontenjan doluluğu ile doğru orantılı olarak uçak bileti mantığıyla sistemsel olarak artmaktadır. Kuzey Avrupa Turu programlarımıza katılmak için web sitemiz üzerinden başvurular alınmakta ve değerlendirilmektedir. En geç 2 gün içinde müşteri temsilcilerimiz tarafından başvurulara dönüş sağlanmakta ve süreç takip edilmektedir.

Macera dolu bir 17 gün paylaşacağınız, keşfetme ve eğlenme tutkusuyla yanan bir otobüs dolusu arkadaşınızla birlikte unutulmaz keşifler, unutulmaz anılar ve dostluklar biriktireceğiniz Tourbulance Kuzey Avrupa programının detaylarını incelemek ve başvuru yapmak için (Kuzey Avrupa Programı)

Son Yazılar
Bilgi Alın    Sosyal Medya'da Paylaş

    × Rezervasyon Oluştur