Kamp TurlarıKamp TuruTourbulance Yaz Gençlik KamplarıKamp Turu | Tourbulance Yaz Gençlik Kampları | Aktivite Tatili | Çadır

 Kamp Tatili Turları Tourbulance Yaz Gençlik Kamp Turu

Doğa sporlarını seven ya da deneyimlemek isteyen macera sever kişilerin; yeşil ve mavinin binlerce farklı tonunu görmek için eşsiz rotalarda gerçekleştirdiği tatil deneyimini kamp tatili turları olarak adlandırabiliriz. Tourbulance Yaz Gençlik Kampları ve kamp tatili gençlerin hayatlarında bir defada olsa bu deneyimi yaşamalarını ve bu kültürü edinmelerini amaçlamaktadır. Kamp Turu programlarına katılmak için deneyimli bir kampçı olmak zorunda değilsiniz! Tourbulance kamp tatili turları, kamp ve kampçılık kültürünü tanıtmayı ve kazandırmayı amaç edinmiştir. Profesyonel turist rehberlerimizin yanı sıra tecrübeli saha ekibimiz ile kamp deneyimini en güzel şekilde yaşarken adrenalin dolu doğa sporları ile hayatta yapılacaklar listenizi çiziklerle dolduracaksınız. Yaş grubunuzda yer alan bir otobüs arkadaşınızla birlikte inanılmaz dostluklar edinirken unutulmaz anılar biriktireceksiniz.

Tourbulance Yaz Gençlik Kampları & Kamp Turları 2021 yılı yaz ayları boyunca İstanbul & Ankara hareketli olarak her hafta düzenlenecektir.

Kamp Turları
Tourbulance Kamp Tatili Turları | Kamp Turu

Tourbulance Kamp Turu Çadır Kurulumu Ve Kamp Hayatı 

Tourbulance Kamp katılımcılarına çadır kurulumu ve kamp hayatı hakkında detaylı info ve oryantasyon eğitimi verirken kamp ekipmanlarını da ücretsiz olarak sunmaktadır. (Bkz. 2021 Çadır Kampları)

Çadırım ve matım yok. Hayatımda hiç kamp yapmadım ve çadır kurmayı bilmiyorum. Ne Yapacağım ?

Aktiviteli Kamp Turu programlarımıza tek olarak katılacak misafirlerimize 2 kişilik; 2 kişi katılacak olan misafirlerimize 3 kişilik çadır ebatında çadırlar Tourbulance tarafından ücretsiz olarak verilmektedir.  Bunun yanı sıra Tourbulance Yaz Gençlik Kampları ve kamp tatili turları süresince bütün katılımcılarımıza mat yerine şişme yataklar ücretsiz olarak verilmektedir. Şişme yataklarımızın yerden yüksekliği 26 cm’dir. Konforlu bir kamp deneyimi için Tourbulance’ye özel olarak şişme yataklar kullanılmaktadır. Hayatında hiç kamp yapmamış olan ve çadır kurulumunu bilmeyen katılımcılarımız için profesyonel tur ekibimiz tarafından çadır kurulumu ve oryantasyon eğitimi verilmektedir. Oryantasyon eğitimi sonrası çadırını kuramayan katılımcılarımızın çadırları ekibimiz tarafından kurulmaktadır. ( Çadır Kampları 2021 )

Hayatımda ilk defa kamp yapacağım. Korkmalı mıyım?

Kamp Turlarımızda kullanmış olduğumuz kamp alanlarımız Türkiye’nin En İyi Kamp Alanları listesinde yer alan ve kamp alanı olarak faaliyet gösteren profesyonel işletmelerdir. Tourbulance Yaz Gençlik Kapları ve Kamp Turları süresince konaklama alanı olarak 3 Gece Marmaris Çubucak Orman Kampı ve 2 Gece Ölüdeniz Doğa Kamp kullanılmaktadır. Kamp alanlarımız elektrik, tuvalet, duş ve dinlenme alanı gibi imkanlara sahip olmasının yanı sıra tel örgülerle çevrilmiş profesyonel işletmelerdir. Hayatında ilk defa kamp yapacak kişilerin kamp kültürüne yabancı oldukları için biraz çekinmeleri normal. Güzel bir kamp alanında, harika arkadaşlarınızla, yaşıtlarınızla ve Tourbulance’nin profesyonel kadrosu ile kamp yapacaksanız hiç çekinmenize gerek yok. Çünkü herşey harika olacak ve hayatınızın içine girmiş olan kamp kültürü her sene sizi çağıracak. Tatil anlayışınız çok değişecek. Bizden söylemesi.

Marmaris Çubucak Orman Kampı

Çubucak Orman Kampı, Marmaris-Datça (Muğla) yolu üzerinde yer almaktadır. Çubucak Orman Kampı bünyesinde elektrik, duş, tuvalet, restoran, kafeterya, oyun alanı, basketbol-voleybol sahası ve market bulunmaktadır. Tourbulance Yaz Gençlik Kampları ve kamp tatili turları süresince kullanacağımız kamp alanımız Orman Bakanlığı’nın kendi işletmesidir. Kamp alanımızın öne çıkan en güzel özelliği ise denize sıfır olarak konumlanmasıdır. Kamp alanımızda sabah ve akşam denize girme imkanımız bulunuyor. Sabah kahvaltımızı yaparken sincapların tatlı koşturmacalarına hep birlikte şahit olacağız. Kamp alanımızdan Marmaris’e saat başı dolmuşlar bulunmakta. Taksi kullanmak isteyenler için çok yakında bir taksi durağı da mevcut. Kamp alanımıza Marmaris otogardan Hisarönü dolmuşlarına binerek ulaşmak mümkün. Doğal ürünler seven ve tüketmek isteyen katılımcılarımız kamp alanımızın hemen karşısında her gün kurulan pazardan köylülerin kendi mahsüllerini alarak taze ve sağlıklı bir şekilde tüketebilmekteler. ( 2021 Tourbulance Kamp )

Ölüdeniz Doğa Kamp 

Ölüdeniz’e yaklaşık 3 km mesafede yer alan kamp alanımız elektrik, duş, oyun alanları, kütüphane ve dinlenme alanlarına sahip. Ölüdeniz Doğa Kamp’ı özel kılan en güzel özelliği sahip olduğu harika manzara. Tourbulance Yaz Gençlik Kampları Ve Kamp Turları süresince Ölüdeniz’de kullanacağımız kamp alanımızda gün batımı ve gün doğumunun en güzel halini muhteşem renklerle görme şansını yakalayacağız.  Masalsı ormanının içinden yaklaşık 400 metre trekking yürüyüşü sonrası harika manzaraya ulaşmak mümkün. Ormanın içinden yapılacak yaklaşık 720 metrelik trekking yürüyüşü sonrası (15-20 dakika) plaja ulaşmak mümkün. Tavus kuşları ve kuş seslerinin içinde güne gözlerimizi açtığımız Doğa Kamp katılımcılarımıza masalsı bir kamp deneyimi sunacak. Ölüdeniz Doğa Kamp bünyesinde bulundurduğu ağaç evler ve bungalov evlerle de hizmet vermekte. Dileyen katılımcılarımız fiyat farkını ödeyerek Ölüdeniz’de çadır konaklaması yerine alternatif konaklama seçeneklerini değerlendirebilmekteler.

Tourbulance Kamp Turu İçinde Yer Alan Ücretsiz 9 Aktivite Nelerden Oluşuyor?

9 seçilmiş aktivite ile Tourbulance, aktivite tatili ve kamp turları arasında bayrağı taşımaya devam ediyor. Peki bu 9 Tourbulance Kamp Aktivitesi nelerden oluşuyor.

1. AKYAKA KADIN AZMAĞI NEHİR TURU

Azmak Nehri, Muğla’nın Ula İlçesine bağlı Akyaka’nın turizm sembolü ve ülkemizin kesinlikle görülmesi gereken değerlerinden bir tanesi. Bir tatlı su nehri olan Azmak, buz gibi sularıyla her yıl binlerce kişiyi kendine hayran bırakıyor. Akyaka Kazdın Azmağı Nehir Turunu anlatan en güzel kelime fantastik olsa gerek. Yaklaşık 40 dakika süren turda nehrin berrak suları, sazlıklar ve ördekler bizlere masalı yaşatıyorlar. Tourbulance kamp tatili turları için Azmak Nehir Turu özellikle ilk aktivite olarak seçilmiştir. Ülkemizin birçok noktasından gelen kampçılarımızın ulaşım sonrası Azmağın serin sularında deşarj olabilmeleri adına ilk aktivitemiz Akyaka Kadın Azmağı Nehir Turu.

kamp turu | kamp turları | kamp tatili turları | aktivite tatili
Akyaka Kadın Azmağı Nehir Turu – Tourbulance aktivite tatili

 

2. MARMARİS SCUBA DİVİNG (TÜPLÜ DALIŞ) AKTİVİTESİ

Tourbulance Kamp Turları su altı dünyasını keşfetmek isteyen gençler için en büyük fırsatlardan bir tanesi. Marmaris’in en güzel dalış teknesi ve 5* sahibi Dalış Okulu Paradise Diving Center ile yapacağımız tüplü dalışımızda su altı dünyasının mucizelerine şahit olurken kendi ellerimizle su altında balık besliyoruz. Dalış aktivitemiz sabah saat 10:00’dan 16:30-17:00’a kadar devam ediyor. Kamp tatili turları süresince öğleden önce 1, öğleden sonra 1 dalış olmak üzere gün içinde çift dalış yapıyoruz. Dalışlarımıza başlamadan önce uzman eğitmenlerimiz tarafından dalış, kullanılacak gerekli ekipmanlar ve su altı iletişim yöntemleri hakkında detaylı info katılımcılarımıza verilmekte. Scuba Diving aktivitemizde dalışlarımızı uzman ve tecrübeli dalış eğitmenlerimizin birebir gözetimi altında gerçekleştiriyoruz. Bu süre boyunca katılımcılarımız dalışlarımızı gerçekleştirdiğimiz harika koylarımızda denize girme ve güneşlenme fırsatına da sahip oluyorlar. Scuba Diving (Tüplü Dalış) aktivitemizde öğle yemeğimizi ücretsiz olarak alıyoruz.

 

Aktivite Turları
Scuba Diving (Tüplü Dalış) – Tourbulance Aktiviteli Kamp Turları

 

3. MARMARİS JEEP SAFARİ AKTİVİTESİ 

Sabah saatlerinde kamp alanımıza gelen jeeplerimiz bizleri alıyor ve Jeep Safari Turumuz için info bölgemize geçiyoruz. Gün içinde yapılacak gezilerimiz ve programla ilgili gerekli infolar rehberlerimiz tarafından verildikten sonra safari turumuz başlıyor. Diğer jeeplerimizle konvoy halinde gerçekleştirdiğimiz Jeep Safari Turumuzda, OFF-ROAD (Arazi Sürüşü) yapıyoruz. Jeepler arası su savaşalarımız ile gün boyu eğlenmeye devam ediyoruz. Jeep Safari Turumuzda, Turgut Şelalesi’nin buz gibi sularında yüzme şansımızın yanı sıra denizi ikiye ayıran 500 metreden uzun bir sahile sahip meşhur Kızkumu’nu ziyaret ediyor ve Kızkumu Plajında yüzme şansı buluyoruz. Öğle yemeğimizi safari turumuzda ücretsiz olarak alıyoruz. Jeep Safari Turumuzu saat 10:00-17:00 aralığında gerçekleştiriyoruz. Jeep Safari Turumuzun bitişinin akabinde jeeplerimiz bizleri kamp alanımıza getiriyor. Kamp Turu programımız diğer aktivitelerle devam edecek.

4. DALYAN TEKNE TURU

Marmaris’in en iyi kamp alanı Çubucak Orman Kampı konaklamamızın ve aktivitelerimizin bitmesinin akabinde Ölüdeniz’e (Fethiye) geçmeden Dalyan Tekne Turumuzu da yapıyoruz. Dalyan Tekne Turumuzda sazlıkların arasından Kaunos Antik Kentinin Kaya Mezarlarını görerek Caretta Caretta yumurtlama noktası olan İztuzu Plajına geçiyoruz. Yaklaşık 45 dakika süren tekne turumuz sonrası İztuzu Plajına ulaşıyoruz. İztuzu Plajı yüzme molamızın ardından 45 dakika sürecek tekne turumuzla tekrar Dalyan’a dönüyoruz.

5. ÇUBUCAK ORMAN KAMPI ORYANTASYON & TANIŞMA AKTİVİTESİ

Tourbulance Yaz Gençlik Kampları Ve kamp tatili turları için en önemli aktivitelerimizden bir tanesi kesinlikle tanışma etkinliğimiz. İlk kamp alanımız olan Çubucak Orman Kampı Marmaris’in 1. gününde gerçekleştireceğimiz tanışma ve oryantasyon etkinliğimiz katılımcılarımızın birbirlerini tanıma şansı bulacakları ve unutulmaz arkadaşlıklar edinecekleri en güzel etkinlik. Tourbulance Kamp Bölgesi’nin yanında kurulacak olan ışıklandırılmış aktivite alanımızda sandalyelerimizle yapacağımız halkamızda yiyecek ve içeceklerimizle aktivitemize başlayacağız. Kamp liderimizin moderatörlüğünde oyun şeklinde geçecek tanışma aktivitemiz ve oyunumuz kamp akşamımızı kesinlikle çok renklendirecek.

Tourbulance Yaz Gençlik Kamp Turları
Çubucak Orman Kampı Oryantasyon & Tanışma Aktivitesi – Tourbulance aktivite tatili

 

6. MARMARİS BARLAR SOKAĞI & CLUB ARENA AKTİVİTESİ

Tourbulance Kamp Turu programları içerik olarak bir gencin tatili içerisinde yapmak ve yaşamak istediği temalar baz alınarak hazırlanmıştır. Kamp Turları içerisinde her detayı barındıran Tourbulance ekstra ücret talep etmeden ücretsiz olarak sağladığı ulaşım hizmeti ile Marmaris Barlar Sokağı & Club Arena‘da doyasıya eğleniyor. İlk kamp alanımız olan Çubucak Orman Kampı Marmaris’in 2. gününde Marmaris gecelerinde olacağız.

21:00’dan gece 02:00’a kadar dileyen katılımcılarımızla Marmaris’in en büyük ve en güzel gece kulübü olan Club Arena’da dansa ve eğlenceye doyuyoruz. Dileyen katılımcılarımız ise Marmaris Limanında yer alan eğlence merkezlerinde vakit geçirme şansı buluyorlar. Marmaris Barlar Sokağı & Club Arena etkinliğimize katılım zorunlu değildir. Dileyen katılımcılarımız kamp alanımızda gece denize girebilme ya da dinlenme alanlarında da vakit geçirebilme şansına sahipler.

7. KORSAN TEKNESİ DRAGON BOAT İLE ÖĞLE YEMEĞİ DAHİL ÖLÜDENİZ KOYLARI VE KELEBEKLER VADİSİ TEKNE TURU 

Tourbulance kamp tatili turları için bir vazgeçilmez haline gelmiş olan korsan teknemiz Dragon Boat ile Ölüdeniz Koyları Ve Kelebekler Vadisi Tekne Turumuzu Ölüdeniz‘de gerçekleştiriyoruz. Dragon Boat, Ölüdeniz’in en büyük ve en prestijli korsan teknesi olmasının yanı sıra harika showlar, DJ performansları ve animatör gösterileriyle her kamp programımızda bizleri kendine hayran bırakmayı başarıyor. 3 katlı ve 130 kişilik kapasiteye sahip olan korsan teknemiz ile çok farklı ve masalsı bir tekne turu bizleri bekliyor olacak. Ölüdeniz’in harika koyları ve Kelebekler Vadisi’nin muhteşem plajında yüzme şansı yakalarken gün boyu müziğe ve eğlenceye hep birlikte doyacağız.

8. ÖLÜDENİZ DOĞA KAMP, KAMP ATEŞİ ETKİNLİĞİ

Tourbulance Kamp Turları süresince gençlik ateşi,  kamp ateşi ile buluşuyor. Ölüdeniz Doğa Kamp’ta yer alan Tourbulance buluşma ve aktivite alanımızda yakacağımız kamp ateşimizin başında sohbetler edip, şarkılar söylerken marşmelovlarımızı hep birlikte yiyeceğiz. Ölüdeniz Doğa Kamp’ın harika aurası ile kamp ateşinin muhteşem nostaljisi kamp turları boyunca bizleri bekliyor olacak.

Kamp Tatili | Kamp Turu | Aktiviteli Kamp | Gençlik Kampı | Tourbulance Kamp
Ölüdeniz Doğa Kamp, Kamp Ateşi Etkinliği – Tourbulance aktivite tatili
9. ÖLÜDENİZ MANZARA ETKİNLİĞİ

Ölüdeniz Doğa Kampı Tourbulance için özel kılan en güzel özelliklerinden bir tanesi muhteşem manzarası. aktivite tatili ve kamp turları boyunca masalsı ormanın içinde gerçekleştireceğimiz yaklaşık 400 metrelik trekking sonrası Ölüdeniz’i ayaklarımıza seren muhteşem Doğa Kamp manzarasına ulaşacağız. İçeceklerimizi yanımıza alarak harika gün batımında müziğimizle unutulmaz bir deneyim yaşarken muhteşem gün batımı ve manzara fotoğrafları çekme şansı da yakalayacağız. Dileyen katılımcılarımız gün doğumunu izlemek ve fotoğraflar çekmek için Doğa Kamp manzara noktasına gelebilme fırsatına sahipler.

Tourbulance
Ölüdeniz Manzara Etkinliği – Tourbulance Aktiviteli Kamp Turları
TOURBULANCE KAMP TATİLİ TURLARI KAMPSAMINDA NELER DAHİL
 • 1,2 & 3 Kişilik KAMP ÇADIRLARI ( Tourbulance Aktiviteli Kamp Turları süresince bütün katılımcılarımıza yazlık kamp çadırları ücretsiz olarak verilmektedir.)
 • 185 cm uzunluğunda, 76 cm genişliğinde yerden yüksekliği 22 cm olan ŞİŞME YATAKLAR (Konforlu bir kamp tatili geçirebilmeleri adına bütün katılımcılarımıza BESTWAY marka şişme yataklar ücretsiz olarak verilmektedir.)
 • Sabah Kahvaltıları (Kamp Turu programlarımız süresince 5 Gece Konaklamamızın her günü bütün katılımcılarımıza sabah kahvaltıları ücretsiz olarak verilmektedir.)
 • 3 Gün Öğle Yemekleri (5 Gece 6 Gün süren Tourbulance Kamp Turları süresince 3 gün öğle yemekleri Scuba Diving (Tüplü Dalış), Ölüdeniz Koyları & Kelebekler Vadisi Korsan Teknesi Tekne Turu Ve Jeep Safari Turumuzda ücretsiz olarak verilmektedir. Kalan 3 gün öğle yemekleri için katılımcılarımız verilecek serbest zamanlarda öğle yemeklerini kendi zevkleri ve bütçelerine uygun olarak tercih edebilmekteler.)
 • AZMAK AMAZON NEHİR TURU (Akyaka Kadın Azmağı üzerinde gerçekleştirecek olduğumuz Nehir Turu aktivitemiz ücretsiz olarak katılımcılarımıza sunulmakta.)
 • KORSAN TEKNESİ DRAGON BOAT İLE ÖĞLE YEMEĞİ DAHİL ÖLÜDENİZ KOYLARI VE KELEBEKLER VADİSİ TEKNE TURU (Ölüdeniz’in en güzel ve büyük korsan teknesi ile öğle yemeği, animatör showları, DJ performansları dahil korsan teknesi turu ücretsiz olarak kampçılarımıza sunulmaktadır.)
 • MARMARİS ÖĞLE YEMEĞİ DAHİL JEEP SAFARİ TURU 
 • DALYAN TEKNE TURU
 • MARMARİS’TE PARADİSE DİVİNG CENTER İLE ÖĞLE YEMEĞİ DAHİL SCUBADİVİNG| TÜPLÜ DALIŞ ETKİNLİĞİ 

  Marmaris’in en güzel dalış teknesi ve 5* Dalış Okulu Paradise Diving Center ile Scuba Diving (Tüplü Dalış) öğle yemeği ile birlikte ücretsiz olarak katılımcılarımıza Kamp Turları süresince verilmektedir.

 • MARMARİS BARLAR SOKAĞI & CLUB ARENA EĞLENCESİ (Tourbulance, Aktiviteli Kamp Turları boyunca ulaşım için ekstra olarak hiçbir şekilde ücret talep etmez. Ücretsiz olarak ulaşım hizmeti bütün katılımcılarımıza verilmektedir. Club Arena için giriş ücreti talep edilmez ve ücretsiz olarak katılımcılarımıza sunulmaktadır.)
 • ÖLÜDENİZ DOĞA KAMP KAMP ATEŞİ ETKİNLİĞİ
 • ÇUBUCAK ORMAN KAMPI TANIŞMA OYUNU VE ETKİNLİKLERİ
 • ÖLÜDENİZ MANZARA ETKİNLİĞİ (Ekstra olarak düzenlenecek olan Manzara Etkinliğimiz bütün katılımcılarımıza ücretsiz olarak sunulmaktadır.)
 • Seyahat Sağlık Sigortası
 • Mesleki Sorumluluk Sigortası
 • İSTANBUL, ANKARA, BURSA, KOCAELİ, İZMİR, DENİZLİ VE AFYON’DAN LÜKS TUR OTOBÜSLERİ İLE ULAŞIM HİZMETİ
 • Kokartlı Turist Rehberi Eşliğinde Profesyonel Rehberlik Hizmeti (Kamp Turları süresince TÜREB’e (Türkiye Rehberler Odası) bağlı profesyonel ve kokartlı turist rehberlerimiz katılımcılarımıza hizmet vermekteler.)
TOURBULANCE KAMP TURLARI SÜRESİNCE NELER DAHİL DEĞİL
 • 3 Gün Öğle Yemekleri
 • Akşam Yemekleri (Kamp tatili turları süresince katılımcılarımız zoraki restorantlarda akşam yemeği yemek zorunda bırakılmamaktadır. Verilen serbest zaman içerisinde kampçılarımız akşam yemeklerini kendi bütçe ve damak tadlarına göre yiyebilmektedir. Kamp alanlarımızda ücretsiz olarak kullanabilecekleri mangal alanlarında mangal yapabilmektedirler. Kamp alanımıza geçmeden önce paket ya da hazır gıda alabilmektedirler.)
 • Kişisel Harcamalar
 • Müze & Ören Yeri Giriş Ücretleri (Müze Kart sahibi olan katılımcılarımız ve öğretmen kimliği olan katılımcılarımız müze giriş ücreti ödememektedirler.)
TOURBULANCE AYRICALIKLARI 
 • Tourbulance sürpriz hiçbir ücret talep etmez (Tourbulance, Kamp Turlarını alışılagelmiş tur mantığı gibi değil de aile havasında gerçekleştirmektedir. Ekstra tur düzenlemez ya da ekstra ücret talep etmez. Programlarımız içinde belirtilmiş olan ücretler dışında kampçılarımız sürpriz ücretlerle karşılaşmaz.
 • 1000 TL DEĞERİNDE 9 AKTİVİTE Kamp Turlarımızda TUR ÜCRETİNE DAHİL!
 • Tourbulance, Türkiye’nin en kapsamlı aktivite tatili ve kamp turu programlarını, en ucuz fiyat garantisi ile sadece 18-35 yaş arası gençlere düzenleyen ayrıca kadın-erkek yolcu sayısına dikkat eden tek firmadır.
 • Tourbulance Yaz Gençlik Kamplarına sadece 18-35 yaş arasında yer alan kişiler katılabilmektedir. (Kamp tatili turları için gelen başvurular kamp liderlerimiz tarafından değerlendirilmeye alındıktan sonra başvuru sonuçları en fazla 2 iş günü içinde başvuru sahiplerine iletilmektedir.)
 • Yaz Gençlik Kamplarında 15 Gün Kalaya Kadar Mazeretsiz İptal Hakkı Mevcuttur. Ödenmiş olan bütün ücret hiçbir kesinti yapılmaksızın müşterilerimize kamp tarihine 15 gün kalıncaya kadar iade edilmektedir.
 • Tourbulance Yaz Gençlik Kamplarında tur otobüslerimizde kadın-erkek sayısı eşittir. Kadın ve erkekler için eşit sayıda kontenjan mevcuttur.
 • Kamp Bölgelerimizde ELEKTRİK, WC, DUŞ, DİNLENME ALANLARI VE TOURBULANCE ETKİNLİK ALANLARI bulunmaktadır.
 • Turizm paketli, lüks ve konforlu tur otobüsleri kullanılmaktadır.
 • Tourbulance katılımcıları ile bir ailedir.
 • Tourbulance Yaz Gençlik Kamplarına katılan bütün misafirlerimiz bir sonraki tatilinde Avrupa, Asya ya da Türkiye tur paketlerimizden istediği bir tanesine indirimli katılır. (İndirim oranları tur çeşitlerine göre %5 ila %10 arasında değişmektedir ve bütün Tourbulance ailesine eşit olarak uygulanmaktadır.)
 • Kamp Turlarımızda Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti mevcuttur.
 • İstanbul Hareketli Kamp Turu
 • Ankara Hareketli Kamp Turu
ÜCRETLENDİRME

Tourbulance Kamp Turları için başvuru yapan katılımcılarımızın başvurularının kesinleşmesinin akabinde kesin kayıt olabilmeleri adına ön ödeme miktarı olan 690 TL ödemeyi 3 iş günü içinde yapmaları gerekmektedir. Kalan 1000 TL ödeme katılımcılarımızdan tura katıldıkları gün nakit olarak talep edilecektir. Tourbulance aktivite tatili için kredi kartı ile ödeme imkanı mevcuttur.

 • Kamp Tatili için tur tarihine 15 gün kalaya kadar mazeret belirtmeksizin iptal ve iade hakkı katılımcılarımıza verilmektedir.
KURUMSAL TURİZM ACENTESİ TOURBULANCE 

Tourbulance, Turizm Bakanlığı’na bağlı ve TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği) üyesi olarak Avrupa, Asya, Amerika ve Türkiye’de faaliyetlerini kurumsal ve resmi kimlik altında gerçekleştirmektedir. Tourbulance bir etkinlik grubu ya da organizasyon grubu değildir. Tourbulance Turizm Organizasyon Gıda Temsilcilik İnşaat Ticaret Limited Şirketi, A GRUBU bir seyahat acentesidir. Tourbulance Turizm ACENTE BELGE NO: A-12329 ‘dur.

Web sitemizde en alt kısımda yer alan TÜRSAB doğrulama koduna tıklayarak Tourbulance Turizm şirket ve acente bilgilerine Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği üzerinden ulaşabilirsiniz. Turizm Bakanlığını arayarak Acente Belge Numaramız A-12329’u belirtebilir ve şirketimiz kurumsal bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Tourbulance Kurumları Şirket Bilgileri
Tourbulance Kurumları Şirket Bilgileri

 

KAMP TURU BAŞVURU

Aktiviteli Yaz Gençlik Kamp Turu programlarımıza başvurmak için Tourbulance Kampları bağlantısına tıklayabilirsiniz.

2 comments

 • Zana Özdemir

  27/09/2020 at 21:24

  Gezip görmek istiyorum hayallerimi gerçekleştirmek adına teşekürler

  Reply

 • Gazi

  05/10/2020 at 17:16

  Teşekkürler detaylı bilgileriniz ve kamplardaki özveriniz için.

  Reply

Yorum Yap

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak. Gerekli Alanlar * ile işaretli.

Sosyal Medya

Tourbulance © 2012 – 2021 – Tüm Hakları Saklıdır.

Sosyal Medya

Tourbulance © 2012 – 2021 – Tüm Hakları Saklıdır.