Burçlara Göre Seyahat

Burçlara Göre Seyahat

Otobüsle Avrupa Turu bir turdan daha çok maceradır. Hangi burç nereye seyahat etmeli? Hangi burç hangi tatili sever? Hangi burçlar Avrupa Turu yapmalı? Burçlara göre seyahat. Sorularınızın cevabı blog yazımızda.

Terazi Burcu

Terazi burcu gruplar halinde insanları bir araya toplamayı, partiler vermeyi seven kişilerdir. Plan yaparlar ama çok da detaya inmezler, tadını çıkarmayı bildikleri için gezilerde mükemmel birer seyahat arkadaşı olurlar. Zaten yalnız olarak değil arkadaş veya sevgilileri ile gezmek isterler. Gittikleri uyum ve estetiği son derece önemserler, gittikleri yerlerin kendi ince zevklerine uygun olmasını bekler, sanat ve kültür ağırlıklı tatilleri severler. Avusturya Terazi tarafından yönetilen bir ülke olarak Teraziler için ilgi çekicidir. Viyana Terazi burcunun aradığı tüm özellikleri bünyesinde barındıran, sanat ve müzik ile içiçe bir şehirdir. Burçlara göre seyahat.
 

Burçlara Göre Seyahat, Akrep Burcu, Otobüsle Avrupa Turu, Tourbulance.
Akrep Burcu

Akrep Burcu

Akrepler meraklıdır. Sorular sorar ve cevaplardan hiçbir zaman tatmin olmazlar. İnsanların çekici bulduğu bir burç olmakla birlikte zaman zaman kendi başlarına kalmayı isterler. Avrupa’da yapılacak olan bir tura tek başına katılmak kendilerine dönmeleri için iyi bir fırsat olabilir. Gizemli şeyleri ilginç bulan bu burcun insanlarına Budapeşte, Prag, Lizbon gibi mistik şehirler çekici gelir. Egzotik yerleri seven Akrepler için Tayland gibi uzak destinasyonlar kadar, Avrupa’da bulunan Amsterdam da aynı şekilde egzotik gelir. Amsterdam’ın kanalları, müzeleri, kırmızı fener sokağı, çiçek bahçeleri de Akrepler için ilginçtir. Otobüsle Avrupa turu ve burçlara göre seyahat.

 

Yay Burcu

Yay burcu zodyağın seyyahıdır. Maceraya olan düşkünlükleri, bütün dünyayı görme ve yeni yerleri tecrübe etme arzuları, bir sonraki gezilerini daha da zorlaştırır çünkü hep farklı bir yer arayışı bitmeden sürüp gider.

Felsefe ve din alanlarında da araştırmacı bu burcun insanı için Vatikan, Bali, Tibet, Kudüs ve İstanbul önerilebilir. Vatikan ve içindeki dini yapılar, bu küçük ülkenin dünya üzerindeki bütün Katolikler üzerindeki yadsınamaz gücü Yaylar için oldukça ilginçtir. Otobüsle Avrupa turu ve burçlara göre seyahat.

Burçlara Göre Seyahat, Akrep Burcu, Otobüsle Avrupa Turu, Tourbulance.
Oğlak Burcu

Oğlak Burcu

Oğlaklar plansız, spontane gezmeyi sevmez, mutlaka önceden iyi bir planlama yapma gereksinimi hissederler. Bu burcun insanı zorlukları aşmayı severler. Fiziksel olarak kendini zorlayabileceği aktivitileri yapabilecekleri yerlere giderler. Toprak burcu olan oğlağın simgesi bir keçidir ve keçiler dağları sever. Bulgaristan ve Makedonya dağlık yapıları ile Oğlak burcu insanının seyahat planlarında yer vermesi gereken ülkelerdir. Başkentleri Sofya ve Üsküp gerek tarihsel yapıları gerekse kültürel perspektifleri ile Oğlak burcuna hitap eder. Otobüsle Avrupa turu ve burçlara göre seyahat.

 

Kova Burcu

Kovalar, eklektik (seçmeci) bir gruptur. Seyahatlerinde diğer insanların gitmediği farklı yerleri ziyaret etmek isterler. Hem gezmek hem öğrenmek gerektiğine inanırlar. Vatikan kova burcu bir ülkedir ve Kova’nın ilgisini çekecektir. Kova’nın ilgi alanları çok çeşitlidir ve neyi sevip neyi sevmediklerini iyi bilirler, bu sebeple bir sonraki tatil durakları önceden planlanmış düşünülmüş olmalıdır. Kendi düşünceleri içinde kaybolabilecek ender burçlardan olan Kova, detayları listeler ve gezisi hakkında ince eleyip sık dokur. Bu meşgul beyni biraz dinlendirmek için İzlanda idealdir. Aurora Borealis’i seyretmek, kuzey ışıkları altında hayatın büyük sorularını cevaplamak için İzlanda’ya yapılacak bir gezi Kova’ya çok iyi gelecektir. Büyük sorulara cevap bulamasa bile en azından güzel fotoğraflar çekmiş olarak ülkesine döner. Otobüsle Avrupa turu ve burçlara göre seyahat.

 

Balık Burcu

Balıklar, verici insanlardır. Deney ve bilgilerini başkaları ile paylaşınca mutlu olurlar. Yani gezerken yardım etmeyi da başaracakları alternatif bir Etiyopya tatili Balıklara uygun olabilir. Aynı zamanda çok romantik olan Balıklar, suya yakın bir yerde tüm dünyadan soyutlanmış biçimde tatil yapmak isterler. Ada tatilleri onlara iyi gelir. Mauritius balık burcu bir adadır. İskandinavya hem stil sahibi şehirleri hem de suyla olan yakın ilişkisi nedeniyle Balıklara çekici gelir. Sanatsever balıklar kültür şehirlerinde de tatil yapmaya bayılırlar. Roma, rönesans etkileriyle balıkları büyüler. Otobüsle Avrupa turu ve burçlara göre seyahat.

 

Seyahat bir sanattır.

Bütün gezi günceleri, değerlendirmeler, tavsiyeler, araştırmalar bir yana, insanın kendi kendini tanımasında bir araç olan astroloji, günümüzde seyahat planlarını yaparken seyahatseverlerin dayandıkları bir diğer nokta haline gelmiştir. Bu kadim bilgiyi bir sonraki gezinizi planlarken kullanmanızı tavsiye ederiz. Otobüsle Avrupa turu ve burçlara göre seyahat.

Yorum

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır. Doldurulması gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.