Anasayfa

Kamp Turu Deneyimim

Katılın arkadaşlar. Aklınızdaki bütün şüphelerden kurtularak girişin bu maceraya ? İşini severek yapan, güleryüzlü, özverili, samimi, disiplinli, güven veren bi ekiple karşılaşacaksınız. Ben iki arkadaşımla gençlik kampı turuna katıldım ama turu bir çok arkadaşlık kurarak bitirdim. Hayatıma, kendileri de dahil olmak üzere, çok güzel insanların girmesine vesile oldular. Bunun için bile kaç kere teşekkür etsem az ? Bunun dışında çok güzel, çok eğlenceli bi hafta geçirdim.

İçerik

2023 yılında Tourbulance Camp, Yaz Gençlik Kamp Turu programlarımıza katılan katılımcılarımız çadır-kamp organizasyonlarımız için ne dediler? Katılımcılarımız kamp turları hakkında görüş ve deneyimlerini Tourbulance’yi ilk defa tanıyacak olan kampçılarımız için paylaştı. Kamp tavsiyeleri neler? Kamp turu deneyimim.

Kamp Turu Deneyimim, Tourbulance Kamp, Kamp Turları, Yedigöller Çadır Kampı, Kamp Turu, Kamp Tatili, Kamp Yapılacak Yerler, Çadır Kampı, Yaz Kampı, Kamp Turu, Gençlik Kampları,
Tourbulance Camp.

 

Büşra Ülkü Çakıroğlu

Kamp Turu Deneyimim

Katılın arkadaşlar. Aklınızdaki bütün şüphelerden kurtularak girişin bu maceraya ? İşini severek yapan, güleryüzlü, özverili, samimi, disiplinli, güven veren bi ekiple karşılaşacaksınız. Ben iki arkadaşımla gençlik kampı turuna katıldım ama turu bir çok arkadaşlık kurarak bitirdim. Hayatıma, kendileri de dahil olmak üzere, çok güzel insanların girmesine vesile oldular. Bunun için bile kaç kere teşekkür etsem az ? Bunun dışında çok güzel, çok eğlenceli bi hafta geçirdim.

Tura başlarken aklımda ‘kalabalık bi ortam herhangi bi aksilik çıkabilir, sorunlar olabilir, ne olursa olsun arkadaşlarımla eğlenmeye odaklanıcam’ düşüncesiyle katılmıştım. Ama şimdi dönüp baktığımda aksilik, sorun olarak adlandırılabileceğim hiçbir şey yaşamadığımı farkediyorum. Bunun dışında işleri olmadığı halde güleryüzle ve cesaretlendirerek yaptıkları şeyler de var, yüzme öğrenmeme yardımcı olmaları bunlardan biri ?

Arkadaşlar insanların mutluğununu, gülüp eğlenmelerini, huzurla bi tatil yapmalarını para kazanmaktan ön planda tutan bi acenteden bahsediyorum. Amaçları sadece ticaret yaparak para kazanmak değil, insanların hayatlarına güzel izler bırakmak. Bunu çok güzel hissettiriyorlar ve başarıyorlar.

Hayal gibi gözükse de apaçık bi gerçek olarak karşınızda duruyor Tourbulance ailesi ❤ Hayatıma kattığınız bütün güzellikler için çok teşekkür ederim, sonraki turlarda görüşmek dileğiyle, iyi ki yollarımız kesişti ? Kamp Turu deneyimim. ??

Kamp Turu Deneyimim, Tourbulance Kamp, Kamp Turları, Yedigöller Çadır Kampı, Kamp Turu, Kamp Tatili, Kamp Yapılacak Yerler, Çadır Kampı, Yaz Kampı, Kamp Turu, Gençlik Kampları,
Kamp Turu Deneyimim.

İmran Doğan Kamp Turu Yorumu

Öncelikle merhabalar✋

Tourbulance’ın Büyük Ege Akdeniz Gençlik Kamp Turuna katılma fırsatı bulmuş bi katılımcı olarak kendimi fazlasıyla şanslı hissediyorum. İlk kez kamp yapmış daha önce böyle bi deneyimi olmayan birisi olarak kafasında soru işareti olup gitmek isteyen herkese tek söyleyeceğim kafanızdaki soru işaretlerini atın ve kendinizi mükemmel bi tatile bırakın. Kafanızdaki tüm sıkıntıları çözen sizi mutlu etmek için çabalayan sizi mutlu gördükçe enerjileri tavan yapan mükemmel bi ekip zaten karşınızda olacak. Tur programı, konaklama alanları kısacası her şey büyük bi özenle seçilmiş ve katılımcıların mutluluğu için düşünülmüş.

İlk olarak Akif bey’in turu satın almadan önceden başlayarak bitimine kadar olan özel ilgisi, her soruyu özenle cevaplaması, her zaman çözüm odaklı olması, hoş sohpeti takdire şayan ve büyük bi teşekkürü hak ediyor. Rehberimiz olan ramig bey fazlasıyla enerjik hayatınızda görebileceğiniz en mükemmel insanlardan. Diğer acente yetkilisi olan iskender bey bizim konforumuz mutluluğumuz için fazlasıyla çaba gösteren takdir edilesi bi insan. Bizim güvenle yolculuğumuz sağlayan şoförümüz Aygün bey büyük bi teşekkürü hak ediyor. Ayrıca diğer acente görevlisi Salih bey güleryüzü ve bize yaşattığı güzel anılarla hafızalarda yer edinip asla unutulmayacak değerli insanlardan.

Tourbulance ailesine unutulmaz güzel bi tatil yaşatıp mükemmel arkadaşlıklar edinme fırsatı bize verdiği için sonsuz teşeklürlerrr?

Katılım sağlamak isteyenlere söylenecek tek söz hiç düşünmeyin hayatınız boyunca unutamayacağınız bi deneyim sizleri bekliyor. Kamp Turu deneyimim.

Mehmet Yılmaz Tourbulance Camp Kamp Turu İçin Ne Dedi?

Öncelikle Tourbulance ailesini tebrik ederim. Ülkemizde genellikle yabancı turistle yapılan güzellikleri ve kaliteyi yerli turist vatandaşlara da yapmanıza büyük hayranlık duydum.

Sade 1-2 gece kalacağız demeyip kaliteli ve iyi kamp alanlarını seçmeniz, programda tekne var diye sıradan bir tekne yerine bölgenin en iyi hizmet veren tekne şirketini seçmeniz, alanında başarılı tecrübeli dalış okulu ile iş birliği yapıp çalışmanız bunun gibi birçok tercih ve hizmetiniz firma olarak tek güdünüzün kar etme arzusu olmadığı aşikâr bu tarz birebir kaliteli hizmet vermeniz çok güzel. İçtenlikle sizleri tebrik ediyorum. Kamp Turu deneyimim. ??

Alternatiflerine göre 3-4 gömlek üstte Tourbulance daha sonraki rotalarım ve planlarımda ilk aklıma gelecek ve tercih edeceğimden emin olabilirsiniz. Tavsiye ederim tercih etmenizi gönül rahatlığı ile söyleyebilirim. Katıldığım programdan bahsetmek gerekirse 1 Ağustos 6 gece 7 günlük büyük ege ve Akdeniz gençlik kampı tur rotası baya iyi düşünülmüş ve planlanmış. Program da yazılan bütün aktiviteler ve noktalar zamanında ve eksiksiz şekilde gerçekleşti. Buna yetişemedik, bu olmadı, bu yok muydu demedim.

Daha önceki tercih ettiğim şirketlerde bu tarz sorunlar hep oluyordu. Ama bu turda hiç böyle bir şey olmadı. Teoride nasıl planlanmışsa reelde aynı şekil gerçekleşti. Buda benim için büyük bir kriterdi. Sonuçta plan yapıyorsunuz görmek ya da yapmak istediğiniz şeyler için bunları yapabilmem önemli idi. Zamanla konusunda hiç problem yaşamamam beni memnun etti. Kamp Turları deneyimim.

Covid-19 içinde önemleri de uygundu.

Araç temiz ve dezenfekte edilmişti. Tur sonuna kadar da araç sürekli temiz ve hijyenikti. Fiziksel mesafe kurallarına uygun oturma ve çadır planları yapılmış. Araçta dezenfektan ve maske temini var. Bilgilendirmeler yerinde ve gayet açıktı.Scuba diving yapmadıysanız çok şey kaçırdığınızdan emin olabilirsiniz ? ilk kez yaptım hayran kadım ve tekrar tekrar yapacağım suyun altında ki hayat çok farklı insanı kendine çekiyor. Köprülü kanyonda rafting de baya baya uzun parkur bir yerden sonra artık güç kalmıyor tam bitti diyorsun ama daha yarıdasın ? ara ara yüzmek kürek çekmek çok keyifliydi.Doğa kampta ölüdeniz gün batımına düştüm ruhum orda kaldı.Gerek etkinlikler gerekse kamp hayatı çok eğlenceliydi. Çok yorulduk ama kesinlikle buna değdi. Çok güzel dostluklar edindim. İnanılmaz güzel anılar, güzel dostluklar biriktirdim. Kesinlikle daha sonra görüşebileceğimiz dostluklar edindim. Ayrıca bu geziye katılmamı sağlayan Tourbulance ekibine, Akif Bey’e, tur rehberimiz Ramig bey’e çok teşekkür ediyorum.

Son Yazılar
Bilgi Alın    Sosyal Medya'da Paylaş

    × Rezervasyon Oluştur