TÜRKİYE’DE KAMP YAPILACAK EN GÜZEL YERLER

TÜRKİYE’DE KAMP YAPILACAK EN GÜZEL YERLER

Tourbulance Yaz Gençlik Kamp Turu özel olarak en güzel kamp alanları planlanarak hazırlandı. Gençlik Kamplarımızda Rafting, Scuba Diving, Amazon Tekne Turu ve Paragliding gibi aktiviteleri gerçekleştirirken adrenalini; Marmaris ve Fethiye kamp alanlarımızda doğanın eşsiz huzurunu ve rahatlığını ayrıca Tourbulance Kamp ile harika arkadaşlıkları hep birlikte kazanacağız. Peki Türkiye’de Kamp Yapılacak En Güzel Yerler hangileridir?

Çadır Kampı etkinliğinin her gencin hayatında en az bir kere de olsa yapması gereken bir aktivite olduğuna inanıyoruz. Büyük Ege Ve Akdeniz Gençlik Kampları için profesyonel bir kampçı olmanıza gerek yok. Hayatınızda ilk defa bu deneyimi yaşamak için tedirgin olmanıza da gerek yok. Çünkü profesyonel Tourbulance ekibi çadır kurulumu ve diğer faaliyetler başta olmak üzere her konuda sizleri bilgilendirecek ve gerekli eğitimler siz sevgili katılımcılarımıza kamp öncesi ve kamp sürecinde verilecek.Yaz mevsimi boyunca tamamiyle gençler için planlamış olduğumuz 9 harika aktiviteye sahip Tourbulance Yaz Gençlik Kamp Turları süresince konaklama fırsatı bulacağımız Türkiye’de Kamp Yapılacak En Güzel Yerler blogumuza hep birlikte göz atalım.

Türkiye'de kamp yapılacak en güzel yerler, en güzel kamp alanları, kamp turu, kamp tatili, çadır kampı, aktivite tatili, 2021
Türkiye’de kamp yapılacak en güzel yerler, kamp turu
1.Muğla

Tourbulance çadır kampı en güzel konaklama rotalarından biri olan ve Türkiye’de kamp yapılacak en güzel yerler arasında bulunan Muğlanın Fethiye ilçesi harika deniz ve doğasının yanı sıra kamp alanları ile her yıl binlerce genci bölgeye çekmektedir. Fethiye’de yer alan kamp alanlarına şöyle bir göz atalım.

 

Ölüdeniz Doğa Kamp (Yaz Gençlik Kamp Turu programlarımızda 2 gece Doğa Kamp konaklamamız mevcut.)

Katrancı Orman Parkı 

Camp Caretta Kamp Alanı

Fethiye Cennet Koyu Kamp İşletmesi 

Yeşilvadi Doğa Park Ve Kamp Alanı 

Kelebekler Vadisi Kamp Alanı 

Ölüdeniz Beach Camping 

Yerdeniz Kamp Alanı 

Aktaş Beach Camping 

Kabak Koyu Camping 

Marmaris ve çevresinde yer alan Bozburun Yarımadası, Selimiye ve Gökova Körfezi kıyılarında ormanın denizle buluştuğu harika koylarda unutulmaz bir kamp deneyimi yaşamak mümkün. Tourbulance Yaz Gençlik Kamp Turu süresince en güzel kamp alanları arasında yer alan Marmaris Çubucak Orman Kampı’nda 3 gece konaklama yapıyoruz.

 

Çubucak Orman Kampı 

Günnücek Orman Kampı Ve Mesire Yeri

İnbükü Mesire Yeri

Glamping (Lüks Ve Butik Kamp)

 

2.Bolu

Bolu bakir doğasıyla Türkiye’de kamp yapılacak en güzel yerler arasında. Yedigöller Milli Parkı bu anlamda harika bir tercih. Neredeyse 4 mevsim kamp yapılabilen Yedigöllerde kamp ve doğanın yanı sıra balık tutmakta mümkün. Bolu’da yer alan kamp alanlarına hep birlikte göz atalım.

Yedigöller Milli Parkı

Abant Gölü Tabiat Parkı

Gölcük Tabiat Parkı 

Örencik Yaylası Kamp Alanı

 

3.SİNOP

Sinop özellikle Erfelek Şelaleleri başta olmak üzere harika bir kamp deneyimi yaşayabileceğiniz yerlerden. Sinop’ta çadır kampı yapabileceğimiz yerler.

Erfelek Tatlıca Şelaleleri Kamp Alanı

Akliman Plajı Kamp Alanı

Akgöl Kamp Alanı

 

4.ANTALYA

Antalya harika denizi ve doğası ile birlikte bizlere çadır kamp alanı olarak birçok alternatif sunan bir şehrimiz. Özellikle Köprülü Kanyon harika bir kamp tatili deneyimi yaşamak istiyorsanız uğramanız gereken yerlerden biri. Antalya’da kamp yapılacak yerler ve kamp alanlarını sizler için aşağıya bırakalım..

Adrasan Kamp Alanı 

Çıralı-Olimpos Kamp Alanı 

Korsan Koyu Kamp Alanı 

Kaş Kamp Alanı 

Patara Kamp Alanı 

 

5. Balıkesir

Hem Marmara’ya hem de Ege’ye kıyısı bulunan Balıkesir çadır kamp alanı olarak gerçekten çok zengin ve güzel şehirlerimizden bir tanesi. Balıkesir’de kamp yapılacak en güzel kamp alanları:

Hızır Kamp 

Kapıdağ Camping 

Akaleos Kamp Alanı 

Ayvalık Çamlık Camping 

KAMP TURU BAŞVUR 

Türkiye’nin en güzel kamp alanları ve ücrete dahil 9 harika aktivite ile gerçekleştirdiğimiz Kamp Turu programlarımıza BAŞVUR!

Kampta Görüşmek Dileğiyle…

Yorum

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır. Doldurulması gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.