BilgiTÜRKİYE'DE KAMP YAPILACAK EN GÜZEL YERLER

 

TÜRKİYE’DE KAMP YAPILACAK EN GÜZEL YERLER

Covid-19 Salgını Sonrası 2020 yılı ve önümüzdeki yıllar için hazırlamış olduğumuz Büyük Ege Ve Akdeniz Gençlik Kampı Tourbulance‘ye özel olarak en güzel kamp yerleri planlanarak hazırlandı. Gençlik Kamplarımızda Rafting, Scuba Diving, Amazon Tekne Turu ve Paragliding gibi aktiviteleri gerçekleştirirken adrenalini; Marmaris ve Fethiye kamp alanlarımızda doğanın eşsiz huzurunu ve rahatlığını ayrıca Tourbulance Kamp ile harika arkadaşlıkları hep birlikte kazanacağız. Peki Türkiye’de Kamp Yapılacak En Güzel Yerler hangileridir?

Çadır-Kamp etkinliğinin her gencin hayatında en az bir kere de olsa yapması gereken bir aktivite olduğuna inanıyoruz. Büyük Ege Ve Akdeniz Gençlik Kampları için profesyonel bir kampçı olmanıza gerek yok. Hayatınızda ilk defa bu deneyimi yaşamak için tedirgin olmanıza da gerek yok. Çünkü profesyonel Tourbulance Ekibi çadır kurulumu ve diğer faaliyetler başta olmak üzere her konuda sizleri bilgilendirecek ve gerekli eğitimler siz sevgili katılımcılarımıza kamp öncesi ve kamp sürecinde verilecek.Yaz mevsimi boyunca tamamiyle gençler için planlamış olduğumuz 6 harika aktiviteye sahip Büyük Ege Ve Akdeniz Gençlik Kamplarımızda konaklama fırsatı bulacağımız Türkiye’de Kamp Yapılacak En Güzel Yerler’i bu yazımızda sizlerle paylaşacağız.

 

1.Muğla

Tourbulance Kampın en güzel konaklama rotalarından biri olan ve Türkiye’de Kamp Yapılacak En Güzel Yerler arasında bulunan Muğlanın Fethiye İlçesi harika deniz ve doğasının yanı sıra kamp alanları ile her yıl binlerce genci bölgeye çekmektedir. Fethiye’de yer alan kamp alanlarına şöyle bir göz atalım.

 

Katrancı Orman Parkı 

Camp Caretta Kamp Alanı

Fethiye Cennet Koyu Kamp İşletmesi 

Ölüdeniz Doğa Kamp 

Yeşilvadi Doğa Park Ve Kamp Alanı 

Kelebekler Vadisi Kamp Alanı 

Ölüdeniz Beach Camping 

Yerdeniz Kamp Alanı 

Aktaş Beach Camping 

Kabak Koyu Camping 

Marmaris ve çevresinde yer alan Bozburun Yarımadası, Selimiye ve Gökova Körfezi kıyılarında ormanın denizle buluştuğu harika koylarda unutulmaz bir kamp deneyimi yaşamak mümkün. Büyük Ege Ve Akdeniz Gençlik Kampımızın kamp yerlerinden bir diğeri olan Marmaris’te yer alan Kamp Alanlarına şöyle bir göz atalım.

Çubucak Orman Kampı 

Günnücek Orman Kampı Ve Mesire Yeri

İnbükü Mesire Yeri

Glamping (Lüks Ve Butik Kamp)

 

2.Bolu

Bolu bakir doğasıyla Türkiye’de Kamp Yapılacak En Güzel Yerler listemizin başında geliyor. Yedigöller Milli Parkı bu anlamda harika bir tercih. Neredeyse 4 mevsim kamp yapılabilen Yedigöllerde kamp ve doğanın yanı sıra balık tutmakta mümkün. Bolu’da yer alan kamp alanlarına hep birlikte göz atalım.

Yedigöller Milli Parkı

Abant Gölü Tabiat Parkı

Gölcük Tabiat Parkı 

Örencik Yaylası Kamp Alanı

 

3.SİNOP

Sinop özellikle Erfelek Şelaleleri başta olmak üzere harika bir kamp deneyimi yaşayabileceğiniz yerlerden. Sinop’ta kamp yapabileceğimiz yerler.

Erfelek Tatlıca Şelaleleri Kamp Alanı

Akliman Plajı Kamp Alanı

Akgöl Kamp Alanı

 

4.ANTALYA

Antalya harika denizi ve doğası ile birlikte bizlere kamp alanı olarak birçok alternatif sunan bir şehrimiz. Özellikle Köprülü Kanyon harika bir kamp deneyimi yaşamak istiyorsanız uğramanız gereken yerlerden biri. Antalya’da kamp yapılacak yerleri de sizler için aşağıda not edelim.

Adrasan Kamp Alanı 

Çıralı-Olimpos Kamp Alanı 

Korsan Koyu Kamp Alanı 

Kaş Kamp Alanı 

Patara Kamp Alanı 

 

5. Balıkesir

Hem Marmara’ya hem de Ege’ye kıyısı bulunan Balıkesir kamp alanı olarak gerçekten çok zengin ve güzel şehirlerimizden bir tanesi. Balıkesir’de kamp yapılacak yerler.

Hızır Kamp 

Kapıdağ Camping 

Akaleos Kamp Alanı 

Ayvalık Çamlık Camping 

 

Kampta Görüşmek Dileğiyle…

Yorum Yaz

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak. Lütfen Gerekli Alanları Doldurunuz.