Anasayfa

Kamp Turu Tavsiye

Tourbulance Camp, Yaz Gençlik Kampları ile 18-35 yaş arasında yer alan gençlere kamp organizasyonları düzenlemektedir. Türkiye'nin en güzel kamp alanlarında sizler için özenle hazırladığımız kamp turu programlarımızda üç temamız var. Doğa, adrenalin ve eğlence. Tourbulance Camp kurumsallığı ve bu üç güzel başlık bir araya geldiğinde mutluluk ve memnuniyet de kaçınılmaz oluyor.

İçerik

Tourbulance Camp, Yaz Gençlik Kampları ile 18-35 yaş arasında yer alan gençlere kamp organizasyonları düzenlemektedir. Türkiye’nin en güzel kamp alanlarında sizler için özenle hazırladığımız kamp turu programlarımızda üç temamız var. Doğa, adrenalin ve eğlence. Tourbulance Camp kurumsallığı ve bu üç güzel başlık bir araya geldiğinde mutluluk ve memnuniyet de kaçınılmaz oluyor. Kamp yapmayı düşünenler için katılımcılarımızın Kamp Turu tavsiye ve Tourbulance Camp yorumlarını aşağıda sizler için bırakalım.

Kamp Turu Tavsiye, Kamp Turları Tavsiye, Tourbulance Camp.
Kamp Turu Tavsiye, Tourbulance Camp.

Ayşe Doğan Tourbulance Camp İçin Ne Dedi?

Merhaba Arkadaşlar ??

Tourbulance Camp gençlik kampına yalnız katıldım.Bu güzel kararı buradaki yorumlar, instagramdaki resimler, videolar, ve son olarak Salih bey ile görüşme yaptıktan sonra hiç tereddüt etmeden katıldım.? Kamp alanlarımız etkinlikler  iyi şekilde planlanmış ve ilgi alaka süperdi. Gezdiğim gördüğüm tarihi yerlere ve koylara tekrar gitsemde Tourbulance ile bambaşka eğlendim farklı  açılardan gördüm ayrıca gitmediğim yerleride keşfetme fırsatı bulmak beni şok etti yani gittim gördüm gerek yok demeyin sakın.:) çok şey kaybedersiniz.? çoook uzun zamandır gerçekleştirmeyi beklediğim aktiviteleri gerçekleştirmeme yardımcı olan Tourbulance ailesine çok teşekkür ederim.? Ayrıca Otobüsümüz kamp alanlarımız çadır ve yataklarımızda (2,3 saat uyusanda 8 saat uyumuş hissettiren yatak 🙂 ) gayet hijyenikti.? (Bkz. Diğer Kamp Turu Tavsiye Ve Yorumları)

Tourbulance Gençlik Kampı gerçek yaşamdan keyif alıp zamanı uyuyarak rüyada geçirmek istemediğim bi ortam oldu. Tek başıma çıktığım yoldan güzel arkadaşlıklar, ilk deneyimlediğim aktiviteler, unutulmayacak anılarla döndüm.? Harika 6 gece 7 gün için nazımızı çeken bizimle ilgilenen yardımcı olan rahat etmemiz için ellerinden gelini yapan Akif bey ve Iskender bey’e, rehberimiz Ramig bey’e ayrıca anlarımızı fotoğraf karelerine sığdırıp anılarımız haline getiren Hasan bey’e ,düşünceli kaptanımız Aygün beye ve kampımızdaki tüm ( Akif bey’in deyimiyle ) şirinlere?çok çok teşekkür ederim.?

Kamp Turu Yorum Ve Tavsiye, Tourbulance Camp.
Kamp Turu Yorum Ve Tavsiye, Tourbulance Camp.

Beritan Zümrüt Tourbulance Camp İçin Ne Dedi?

Muhteşem bir haftanın sonunda yola düşmüşken yazıyorum yorumumu. Bu tatlı yorgunlukla uyumadan önce güzel bir teşekkürü hak eden muhteşem tur acentasından bahsedeceğim size . İlk başta hakkında fazla yorum bulamadığım ve tereddüt ettiğim kamp programları ise Ege-Akdeniz Gençlik Kampı. Önceden kamp yapmamış biri olarak ve hayatınızda tahmin edemeyeceğiniz derece üşengeç bir insan olarak kafamda ne kadar soru işareti olduğunu anlatamam . Belki de sizin için de durum şuan böyle. Ben size kararınızı verirken yaşadığınız tereddütü azaltır umuduyla sonra nasıl hissedeceğinizi aktarmak istedim. Çünkü ne gerek varmış o gerginliğe diye kendime kızıyorum şuan. (Bkz. Diğer Kamp Turu Tavsiye Ve Yorumları)

Yaptığım otel tatillerinden hiç birinde bu kadar gülerek ve dinlenmiş olarak yataktan kalktığımı hatırlamıyorum. Oksijenin etkisini böylesine hissetmek muhteşemmiş öncelikle hele ki 3-4 saatlik uykular yaşarken. Koca bir arkadaş grubunuzla tatile geliyormuş hissi oluştuğundan yorulmanıza rağmen uyumaktan kaçındığınız bir tatil olacak. Tabi ki giyinmek duş almak bir otel tatili kadar konforlu olmuyor ama standart bir kamp tatiline göre konaklama için seçilen alanlar bu konuda içinizi rahatlatacak türden.

”Herkesin ölmeden önce tamamlamak istediği bir bucket list i vardır.”

Programa bakınca anlayacağınız üzere 5-6 madde kafadan rahat işaretleyebileceğiniz harika etkinliklerle dolu. Bir de bu etkinlikleri o kadar planlı ve kaliteli ayarlamışlar ki fiyat/performans olarak başladığım bir tatilden asla bu performansı hayal edemezdim. Korkarak yaptığım hiç bir etkinlikten de bu kadar keyif alarak ayrılacağımı.

Kişi bazlı övgüleri bu tarz programlarda hep çok samimiyetsiz bulurdum. Ama insan yaşayınca anlıyor ki teşekkür etmek böyle insanlar için yapmak isteyeceğin türden bir şey. Bir turizm şirketi kuracak olsan nasıl insanlarla yapmak , nasıl yapmak istersin diye sorulursa vereceğim cevap onlar gerçekten. İskender Bey, Ramig Bey, Akif Bey ve Aygün Bey. Seçimler ve süreçte yanımızda sürekli olduklarını bildiğimiz ekip dışında, konforlu ve gercekten temiz bir otobüste bizi agırlayan ve içimiz rahat bir yolculuk geçirmemizi sağlayan Aygün abiye teşekkürler. Muhteşem rehberliği ve güzel sohbetiyle Ramig’e teşekkür ederim. İskender ve Akif’e ise zaten bunların hepsini ama hepsini önce düşünüp sonra hayata geçirdikleri ve bizi misafir ettikleri için teşekkür ederim.

”Profesyoneller ama ruhsuz olan çoğu firma profesyonelliğinden bahsetmiyorum.”

Hissettirdikleri aşırı samimiyetin içerisinde amacın bizi memnun etmek olduğunu belli eden hem birçok davranışları hem sözleri ile kendini çok özel ve çok rahat hissettiren bir ekip. Bir ekip hem bu kadar yoğun çalışıp büyük bir grubu memnun etmek için uğraşırken asla bir asık surat bir şikayet belirtisi göstermiyorsa her anlarında size gülümsemeyi başarıyorlarsa siz de kötü bir yorum yapamazsınız diye düşünürüm ben. Gerçekten de yaptılar. Sadece belirledikleri durumlar için değil sonradan oluşan her ihtiyacınızı kendi sorunlarıymış gibi çözmeye çalıştılar. Bu kadar içten ve uzun yazdım çünkü benim de yaşadığım özel bir durumda bana çok destek çıktılar.

Ben tatile bir daha çıksam bir daha şansım varsa onlarla gitmeyi seçerim. Siz de şansınızı deneyin derim. Çünkü hiç kafam bu kadar rahat böyle zaman geçirdiğim bir tatil yaşamadım. Benim yerime benim için her şeyi düşünen güzel ekibe çok teşekkürler. Geliniz, getiriniz.

DİĞER TOURBULANCE CAMP YORUMLARI 
YAZ GENÇLİK KAMPI İÇİN BAŞVUR
Son Yazılar
Bilgi Alın    Sosyal Medya'da Paylaş

    × Rezervasyon Oluştur