Tur Otobüslerimiz HakkındaTur Otobüslerimiz Hakkında, Tourbulance Otobüsleri.

Tur Otobüslerimiz Hakkında

Otobüsle Avrupa Turu programlarımızda kullanmış olduğumuz temel taşlardan biri olan otobüslerimiz hakkında bu blogumuzda siz sevgili arkadaşlarımıza bilgi vermek istiyoruz. Daha önce programlarımıza katılmış olan ve artık Tourbulance ailesinin birer ferdi olarak gördüğümüz katılımcılarımız, otobüslerimizin kalitesi ve kaptanlarımızın tecrübeleri konusunda bilgi sahibidirler fakat bu aileye yeni katılacak olan katılımcılarımızın da bu konu hakkında mutlu olmaları adına bu yazımızda tur otobüslerimizden ve kaptanlarımızdan bahsedeceğiz.

Son 3 yıldır özellikle Avrupa kıtası başta olmak üzere Asya kıtasında ve yurtiçi turlarında Tourbulance birçok başarılı tur gerçekleştirmiştir. Binlerce genç Tourbulance’nin kendilerine sunmuş olduğu inanılmaz fiyatlar sayesinde çok uzun zamandır planladıkları ve hayalini kurdukları gezileri gerçekleştirme fırsatı yakalamıştır.

 

Ücret ve para odaklı olmayan amacı daha çok keşfetmek, sanat, seyahat ve gençleri desteklemek olan şirketimiz 3 yıldır bu gündeminden ve amacından şaşmamış ve ilk gün ki heyecanıyla çalışmaya ve ailesini genişletmeye devam etmektedir. Siz sevgili katılımcılarımız ve değerli ailemiz sayesinde bugün Tourbulance Türkiye’de 81 ilimize hitap eden büyük ve kurumsal bir firma olmuştur. İç ve dış pazarda her geçen gün rotasını ve kitlesini genişletmeye devam etmiştir.

 

Tourbulance Otobüsle Avrupa Turlarında, Avrupa Birliği standartlarından hiç kopmamış ve muadili firmalardan daha kaliteli otel, ulaşım ve rehberlik hizmetini siz gençlere profesyonellikten taviz vermeden inanılmaz fiyatlarla sunmuş ve sunmaya devam etmektedir.

 

Otobüsle Avrupa Turlarımız ve uçaklı turlarımızda Tourbulance, başvuru sürecinden, vize sürecine, program başlangıcından bitişine kadar birebir danışmanlık hizmeti vermiş ve sadece bir tur şirketi olarak kalmamış siz sevgili gençlerin birer arkadaşı olmuştur. Bu sevgi ve arkadaşlık ortamında sadece 3 yılda Tourbulance iş hacmini %300 artırmıştır. 

Adından da anlaşılacağı üzere Otobüsle Avrupa Turu programlarımızda en önemli hususlardan biri de kullanılan otobüslerin kalitesidir. Programlarımızda yukarıda da belirtmiş olduğumuz üzere Avrupa Birliği standartları baz ve hedef alınmakta ve bu standartlara kesinlikle uyulmaktadır. 

 

Tourbulance, Otobüsle Avrupa Turu programlarımızda minimum 2012 model ve üstü modellerde otobüsler kullanmaktadır. Otobüsler MAN, TRAVEGO, TEMSA, SETRA ve NEOPLAN gibi kaliteli otobüs markaları arasından seçilmekte ve tur tarihlerimizde yer alan katılımcı sayımıza göre 46 kişilik ya da 54 kişilik otobüsler kullanılmaktadır. Programlarımızda kullanmakta olduğumuz bu otobüsler AB standartlarında, turizm paketli ve donanımlı otobüslerden oluşmaktadır. 

 

Otobüslerimiz, katılımcılarımızın turlarımızda en önemli ihtiyacı olan USB girişli şarjmatiklere değil prizlere sahiptir. Otobüsle Avrupa Turu programlarımızda kullanmış olduğumuz bu otobüsler tur tarihinden 1 hafta önce genel bakıma girerek bütün aksan ve donanımları yetkili servislerce kontrol ve tamir edilmektedir. Siz sevgili katılımcılarımız için hazırlanan ve temizlenen otobüslerimiz bir kez de acente yetkililerimiz tarafından tur öncesi denetlenmektedir. Bu son denetlemeyle birlikte otobüslerimiz güvenli ve konforlu bir seyahat için hazır duruma getirilmektedir. 

Otobüsle Avrupa Turu programlarımızda dikkat ettiğimiz ve çok hassas davrandığımız diğer bir konu ise AB yol ve trafik kurallarıdır. Otobüslerimizde yer alan tecrübeli, her türlü eğitim ve denetimden geçmiş olan 2 kaptanımız değişmeli olarak siz sevgili katılımcılarımıza güvenli bir seyahat sunmaktadır. Tur programlarımız ve konaklamalarımız otobüslerimizin günlük ve haftalık resmi (zorunlu) dinlenme süreleri baz alınarak hazırlanmaktadır. Bu kurallara istisnasız bir şekilde uyulmakta ve hiçbir şekilde katılımcılarımızın can güvenliği tehlikeye atılmamaktadır.

 

*** Tourbulance Otobüsle Avrupa Turu programı incelendiğinde hiçbir şekilde üst üste 2 gece yolculuk yapılmadığı görülmektedir. Tecrübeli ekibimiz tarafından her türlü detay incelenerek ve planlanarak tur programlarımız oluşturulmuştur. Programlarımızda Türkiye’nin en fazla konaklama imkanı tanıyan Otobüsle Avrupa Turu şirketi olmamızın bir diğer sebebi de siz sevgili katılımcılarımızın herşeyden önce can güvenliğidir.

 

18 Günlük Otobüsle Avrupa Turumuz süresince seyahat edeceğimiz 17 Ülke ve 23 Şehirde otobüslerimizi dönemsel olarak bakıma sokmak kaydıyla yaşanacak herhangi bir arıza durumunun da önüne geçmekteyiz.

 

Otobüsle Avrupa Turu programlarımızda acil durumlara (otobüs arızası) karşı tedbirler alınmıştır. Rotamızda bulunan Avrupa şehirlerinde yer alan çözüm ortaklarımız aracılığıyla acil durum planları yapılmıştır. 

 

Otobüsle Avrupa Turu programlarımız hakkında merak ettiğiniz bütün detaylar için www.tourbulance.com/tours/buyuk-avrupa-turu/ bağlantımız üzerinden inceleme ve başvuru yapabilirsiniz.

 

Macerada buluşmak dileğiyle…

Yorum Yap

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak. Gerekli Alanlar * ile işaretli.