fbpx
 

Büyük Avrupa Turu 26 Haziran-14 Temmuz

İNDİRİM
ÜCRET
*899 € KİŞİ person
TUR GÜN SÜRESİ
18 GÜN
TUR
ROTALAR
KATILIMCI
150+
18 YORUM
5 out of 5

18 Gün 17 Ülke 23 Şehir Otobüsle BÜYÜK AVRUPA TURU

En uygun fiyat seçenekleri, farklı ve kaliteli hizmet seçenekleri ile kendiniz için en uygun tarihi seçebilirsiniz. Bu yılın öne çıkan detayları ile bu yıl için en güzel seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Böylelikle sevdikleriniz ile çıkacağınız bu güzel turda 18 gün boyunca en farklı yerleri görebilirsiniz.
 • Bilgi
 • Tur Programı
 • Rota
 • Konaklama
 • Galeri
 • Yorumlar

BİLGİ

TUR
Büyük Avrupa Turu , Otobüsle Avrupa Turu HARİTADA ROTAYI GÖR
BAŞLANGIÇ YERİ
Ankara - İstanbul
BİTİŞ YERİ
Ankara - İstanbul
BAŞLANGIÇ TARİHİ
26/06/2020 17:00
EK BİLGİLER
ULAŞIM: Büyük Avrupa Turumuzda AB standartlarında yüksek modelli, konforlu ve donanımlı otobüslerde şehirler ve ülkeler arası seyahatler. SİGORTA: 30.000 € teminatlı Seyahat Sağlık Sigortası PANORAMİK REHBERLİK: Büyük Avrupa Turumuzda gezilen şehirler hakkında ön bilgilendirme ve panoramik şehir turları. ŞEHİR & OTOBAN VERGİLERİ: Büyük Avrupa Turumuz süresince bütün Avrupa şehirlerinde; otoban ve şehir vergileri Tourbulance tarafından karşılanmaktadır. BAGAJ HAKKI: Avrupa turunda bütün katılımcıların yanlarında 1 adet orta boy bavul(65*40*25*) ve araç içine 1 adet sırt çantası ya da benzer boyutta el çantası alma hakkı vardır.
TURA DAHİL OLAN HİZMETLER
 • 9 Gece Kahvaltı Dahil Konaklama: Selanik, Budapeşte, Prag, Amsterdam, Paris, Barselona, Nice, Roma, Lübyana
 • Bagaj Hakkı: 1 Orta Boy Valiz (65x40x25 cm) - 1 Sırt Çantası ya da benzer boyutlarda el çantası
 • Otoban Vergileri
 • Panoramik Rehberlik Hizmetleri
TURA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
 • Kişisel Harcamalar
 • Venedik Vapuretto Ücreti 25€
 • Yeme ve İçme
KATILIMCILARIMIZA VERİLECEK HEDİYELER
SIRT ÇANTASI: Bütün katılımcılarımıza birer adet Tourbulance sırt çantası verilecektir. HARİTA: Bütün katılımcılarımıza Tourbulance şehir haritaları verilecektir. BİLEKLİK: Bütün katılımcılarımıza Tourbulance bilekliği hediye edilecektir.
TURA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
Yurt Dışı Çıkış Harcı: *50₺ Schengen Vize Ücreti: *150 € Venedik Vapuretto Ücreti: *25€

1. Dönem Tur Tarihi:

26 Haziran – 14 Temmuz tarihleri arasında

1. Dönem Tur Tarihi:

26 Haziran

14 Temmuz

tarihleri arasında

ÖDEME:

Tourbulance 18 Gün 17 Ülke 23 Şehir Büyük Avrupa Turu programı ile Türkiye’nin en kapsamlı programını, 9 gece 3* ve 4* otel konaklamalarıyla en fazla konaklama imkanını, en uygun fiyat garantisiyle siz gençlere sunmaya devam ediyor.

Tourbulance en çeşitli ve en kolay ödeme yöntemlerini katılımcılarına sunmaktadır.

Dileyen katılımcılarımız ilk kayıt tarihinden turun gerçekleştirileceği aya kadar tur ücretlerini eşit taksitlere bölerek ödeyebilirler.

Dileyen katılımcılarımız peşin ödeme indiriminden yararlanarak indirimli peşin ödeme yapabilirler. Peşin ödeme indirimi 50€’dur.

Dileyen katılımcılarımız kredi kartına taksit yaparak ödemelerini gerçekleştirebilirler. (Vade farkı mevcuttur)

BAŞVURU SONUCU:

Büyük Avrupa Turu başvurunuz değerlendirilmeye alındıktan sonra mail, sms ve telefon görüşmesi yoluyla tarafınıza geri dönüş yapılacak ve süreç hakkında detaylı bilgilendirilme müşteri temsilcilerimiz tarafından yapılacaktır.

KİMLER KATILABİLİR:

Tourbulance Büyük Avrupa Turları’nda aranan yaş kriteri 18-40’tır. 18 yaş altı ve 40 yaş üstü %10 kontenjan mevcuttur.

Gezilerimiz Türsab A grubu Turizm ve Seyahat Acentaları Birliği güvencesiyle gerçekleşmektedir.

 • 1. Gün:
 • 2. GÜN:
 • 3. GÜN:
 • 4. GÜN:
 • 5. GÜN
 • 6. GÜN:
 • 7. GÜN:
 • 8. GÜN:
 • 9. GÜN:
 • 10. GÜN:
 • 11. GÜN:
 • 12. GÜN:
 • 13. GÜN:
 • 14. GÜN:
 • 15. GÜN:
 • 16. GÜN:
 • 17. GÜN:
 • 18. GÜN:
 • 19. GÜN
1. Gün:

ANKARA-İSTANBUL

Tourbulance Büyük Avrupa Turumuz, saat 17:00’da Ankara’da belirlemiş olduğumuz destinasyonda katılımcılarımızla buluşmamızın ardından başlıyor. Yolculuğumuza İstanbul’da (Anadolu Yakası & Avrupa Yakası) belirlemiş olduğumuz noktalardan dahil olacak katılımcılarımızla buluşmak üzere devam ediyoruz. İstanbul buluşmamızın ardından ilk destinasyonumuz olan Selanik’e doğru yolculuğumuz da başlamış oluyor. Gece saatlerinde İpsala gümrük kapısına varıyor, pasaport ve gümrük işlemlerimizden sonra Kavala üzerinden Selanik’e doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. 

2. GÜN:

YUNANİSTAN

Tourbulance Büyük Avrupa Turumuzun ilk destinasyonu olan Selanik’in öncesinde Kavala yakınlarında sabah kahvaltısı molası veriyor ve kahvaltı sonrasında yolculuğumuza kaldığımız yerden devam ediyoruz. Saat 12:00 sularında grubumuzla birlikte artık ilk rotamız olan Selanik’teyiz.

Selanik Turumuzda; Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün dünyaya gözlerini açtığı Atatürk Evi Müzesi, şehrin simgelerinden biri olan Kanuni Sultan Süleyman tarafından yaptırılmış fakat Selanik Yunanistan’a geçtiğinde beyaza boyanarak vaftiz edilen Lefkos Pirgos (Beyaz Kule) ve Aristoteles Meydanı göreceğimiz yerler arasında.
Selanik Turumuzu tamamlamamızın akabinde bizlere Kordon’u (İzmir) anımsatan, Selanik sahilinde yemek için katılımcılarımıza serbest zaman veriyor ve sonrasında tekrar buluşarak otelimize doğru hareket ediyoruz. Bu sürede katılımcılarımız kendi seyahat zevklerine göre Selanik gezilerine devam edebilir ya da Ankara-İstanbul-Selanik arasında gerçekleştirmiş olduğumuz yolculuğun yorgunluğunu otelimizde dinlenerek atabilirler.

 

3. GÜN:

MAKEDONYA

Avrupa Turumuzun üçüncü gününde otelimizde aldığımız kahvaltımızın ardından saat 10:00 sularında Selanik’ten ayrılıyor ve Makedonya’nın başkenti Üsküp’e doğru hareket ediyoruz. Sınır geçişi ile yaklaşık 4 saatlik bir yolculuğun sonrasında saat 14:00 sularında 500.000 nüfuslu, Balkan turlarının vazgeçilmezleri arasında yer alan heykeller şehri Üsküp’e varıyoruz.

Tourbulance Üsküp Turumuzda: Makedonya’nın heykelleri ile ünlü en büyük meydanı olan Üsküp Meydanı, Fatih Sultan Mehmet tarafından yaptırılan Taş Köprü ile Makedon tarihi ve dünya tarihinde önemli bir yere sahip olan Büyük İskender Heykeli görülecek yerler arasında. Üsküp denilince akla gelen en büyük lezzetlerden biri olan meşhur Üsküp Köftesini de yerinde deneme fırsatımız oluyor. Üsküp gezimizin ardından katılımcılarımıza gece 20:00’da buluşmak üzere serbest zaman veriyor ve 20:00’da önceden belirlemiş olduğumuz noktada tekrar buluşarak Budapeşte’ye doğru hareket ediyoruz.

 

4. GÜN:

MACARİSTAN

Keyifli otobüs yolculuğumuz ve verdiğimiz molalar sonrasında sabah saat 08:00 sularında Macaristan’ın başkenti, Orta Avrupa’nın incisi Budapeşte’ye varıyoruz. Tourbulance Budapeşte Turumuza, ismini şehirde Hristiyanlığı yayan kişi olarak bilinen Gellert Sagredo’dan alan ve Budapeşte manzarasının en güzel olduğu, harika fotoğraflar çekebileceğimiz Gellert Tepesi ile başlıyoruz. Gellert Tepesi’nden Buda & Peşte olarak şehri ikiye ayıran Tuna Nehrini ve ayrı ayrı bu iki bölümü de görmek mümkün. Gellert Tepesi ve çektiğimiz harika fotoğrafların ardından bir sonraki durağımız Balıkçılar Tabyası’na hareket ediyoruz.
Şehrin en güzel panoramik manzarasını seyredebileceğimiz bir başka nokta Balıkçılar Tabyası, Orta Çağda çevresinde balık pazarı olması, tarihleri süresince yaşadıkları savaşlarda buradaki balıkçı kabilelerden çokça destek gördüklerinden onların anısına buraya Balıkçılar Tabyası (Fisherman’s Bastion) ismi verilmiş. Balıkçılar Tabyası ve hemen arkasındaki 13.yy’da yapılmış harika bir kilise olan, Kanuni Sultan Süleyman döneminde cami olarak da kullanılmış Matyas Kilisesi’ni de gördükten sonra bir sonraki durağımız olan Kahramanlar Meydanına hareket ediyoruz.

Kahramanlar Meydanı ve Milenyum Anıtı Macaristan tarihini şekillendiren birçok lider ve komutanın heykellerine ev sahipliği yapıyor. Kahramanlar Meydanı ve Milenyum Anıtını hep birlikte gezdikten sonra belirlemiş olduğumuz saatte tekrar buluşarak otelimize geçiyoruz. Dileyen katılımcılarımız otelimizde istirahat ederek dileyen misafirlerimiz de rehberimizin şehirle ilgili vereceği bilgiler ve yönlendirmeler ışığında Tourbulance şehir haritamız ile Budapeşte’yi bireysel ve kendi zevkine uygun olarak gezebilme şansına sahipler. Tourbulance grubu olarak katılımcılarımızla Budapeşte’yi ışıl ışıl görebilecekleri keyifli ve bir o kadar da romantik Tuna Nehri tekne turu (bireysel ya da toplu yapılabilir) planlama şansımız mevcut. Dileyen katılımcılarımız Ruin Pub (Yıkıntı Pub) kültürü ile ünlü Budapeşte gece hayatını deneyimleyebilirler.

 

5. GÜN

AVUSTURYA

Sabah saat 09:00 sularında otelimizde yaptığımız kahvaltı sonrası Tourbulance olarak Budapeşte’ye veda ediyor ve bir sonraki destinasyonumuz olan Viyana’ya doğru hareket ediyoruz. Saat 13:00 sularında Avusturya’nın ve sanatın başkenti Viyana’ya giriş yapıyoruz.
Viyana gezimizde: Viyana’nın kalbi Stephansplatz’da yer alan ve şehrin en önemli özgürlük simgesi olan Aziz Stefan Katedrali, Graben Caddesi’nde yer alan ve Veba salgını sırasında hayatlarını kaybeden 75.000 kişinin anısına kral tarafından yaptırılan Veba Anıtı, Hofburg İmparatorluk Sarayı Bahçeleri, Parlamento, Viyana Belediye Binası göreceğimiz yerler arasında.
Panoramik şehir turumuzdan sonra katılımcılarımıza Viyana denilince aklımıza ilk gelen şeylerden biri olan Schnitzel deneyebilmeleri ve fotoğraf çekebilmeleri için serbest zaman veriyor ve 17:00’da buluşmak üzere dağılıyoruz.

Serbest zamanımızın ardından tekrar buluşarak Çekya’nın başkenti Prag’a doğru hareket ediyoruz. Akşam 22:00 sularında Prag’daki otelimize yerleşiyoruz. Dileyen katılımcılarımız otelimizde günün yorgunluğunu atabilirken dileyen katılımcılarımız ise Prag gece hayatını deneyimleyebilme şansına sahipler.

6. GÜN:

ÇEKYA

Güne gözümüzü masallar şehri Prag’da açarak başlıyor ve otelimizde aldığımız sabah kahvaltımızın ardından Old Town (Eski Şehir) bölgesine geçiyoruz. Tourbulance Prag şehir turumuzda: Prag’ın tarihi kent merkezi olan Old Town, dünyanın en eski üçüncü fakat çalışabilir durumda olan tek saati Astronomik Saat, tarihi kent meydanında yer alan masalsı kuleleri ile bir Protestan kilisesi olan Tynn Kilisesi ve tarihi binalarla süslü masalsı Prag sokakları gezeceğimiz yerler arasında.

Panoramik şehir turumuzdan sonra katılımcılarımıza bir de Prag’ı kendi seyahat zevklerine göre gezebilmeleri adına serbest zaman tanıyoruz. Bu serbest zamanda John Lennon Duvarında fotoğraf çekebilir, Franz Kafka Müzesi’ni gezebilir ya da Smetana’nın Moldao eserini açarak Nazım Hikmeti yad etmek için Cafe Slavia’da bir fincan kahve içebilirsiniz.
Tourbulance saat 22:00’da önceden planlamış olduğumuz noktada tekrar buluşarak Prag’a veda ediyor ve Almanya’nın Köln şehrine doğru harekete geçiyor.

7. GÜN:

ALMANYA - BELÇİKA

Sabahın erken saatlerinde 08:00 sularında grubumuzla birlikte Almanya’nın Köln şehrine ulaşıyor ve hemen ardından panoramik olarak gerçekleştireceğimiz Köln Turumuza başlıyoruz.
Almanya’nın en büyük ve en eski Katolik katedrallerinden biri olan ve sadece yapımı 632 yıl sürmüş olan Köln Katedrali ile Köln gezimize başlıyor ve Köln turumuza devam ediyoruz. Turumuzu tamamladıktan sonra artık özlemeye başladığımız Türk yemekleri ile hasret gidermek adına Köln bizler için büyük bir fırsat oluyor.

Türk restoranlarında kahvaltı ya da yemek yeme şansı buluyoruz. Saat: 11:00’da Köln’de belirlemiş olduğumuz noktada tekrar buluşarak Brugge’e hareket ediyoruz. Saat 15:00 sularında Tourbulance olarak Brugge’e varıyoruz.

Belçika; Flaman Bölgesi, Valon Bölgesi ve Brüksel Başkent Bölgesi olmak üzere 3 bölümden oluşuyor. Flaman Bölgesinde yer alan Brugge; çikolataları, dantelleri, Orta Çağdan kalma binaları ve kanalları ile Belçika’nın en güzel destinasyonu olmasının yanı sıra Kuzey’in Venedik’i olarak da bilinmekte. Brugge Turumuzda, şehrin kalbi sayılan ve içinde Belfry Çan Kulesi ile birlikte birçok tarihi binayı, kafeleri ve restoranları da barındıran Grote Markt (Büyük Meydan) göreceğimiz yerler arasında.
 
Panoramik şehir turumuzdan sonra katılımcılarımıza alışveriş yapabilmeleri, fotoğraf çekebilmeleri ve kanal turu yapabilmeleri adına serbest zaman veriyoruz. Önceden belirlemiş olduğumuz noktada saat 18:00’da tekrar toplanarak Hollanda’nın başkenti, özgürlükler şehri Amsterdam’a hareket ediyoruz. Amsterdam’a varışımızın ardından otelimize yerleşiyoruz.

8. GÜN:

HOLLANDA - FRANSA

Güne gözlerimizi erken saatlerde açıyor, sabah kahvaltımızın ardından 10:00 sularında otelimizden ayrılarak ilk olarak Hollanda’nın meşhur yel değirmenlerini görmek için Zaanse Schans’a daha sonra harika evlerin bulunduğu ve nefis Balık & Cips’lerin yapıldığı Volendam’a gidiyoruz. Rehberimiz ve ekip koordinatörümüzün eşliğinde Zaanse Schans’da meşhur yel değirmenlerini, Volendam’da ise balıkçı evlerini gezdikten sonra Amsterdam gezimize başlıyoruz. Dünya’da Çin’den sonra bisiklet kullanımının en fazla olduğu ülke olan Hollanda sizleri bu konuda çok şaşırtacak.
Bisiklet ve özgürlükler şehri Amsterdam turumuza, ismini de almış olduğu şehrin tarihi ve turistik sembollerine ev sahipliği yapan Dam Meydanı ile başlıyoruz. Meydanda yer alan balmumu heykel müzesi Madam Tussauds Müzesini gezebilme şansına sahibiz.
Panoramik olarak gerçekleştireceğimiz Amsterdam turumuzu tamamladıktan sonra katılımcılarımız rehberimizin vereceği bilgilendirmeler ile şehir gezisine ve fotoğraf çekmeye devam edebiliyorlar.

Amsterdam şehri de tıpkı Venedik gibi kanalları ile meşhurdur. Dileyen katılımcılarımız kanallarda tekne turu yapabilirler. Verilecek serbest zaman sonrası gece yarısı 00:00 gibi Amsterdam gezimizi tamamlayarak önceden belirlemiş olduğumuz noktada buluşuyor ve aşkın şehri Paris’e yolculuğumuz başlıyor.

9. GÜN:

FRANSA

Büyük Avrupa Turumuzun en heyecan verici yolculuklarından biri tabi ki Paris yolculuğumuz. Bu şehir sanat, moda ve aşkın başkenti. Sabah 08:00 sularında Paris’e varıyor ve gözlerimizi Eyfel Kulesinde açıyoruz. Yaklaşık 2 gün boyunca doya doya gezeceğimiz Paris’te ilk günümüzde; Paris’in hatta Fransa’nın en önemli sembolü haline gelmiş olan Eyfel Kulesi, Seine Nehri, dünyanın en önemli moda merkezlerinden biri olan ünlü Şanzelize Caddesi, Fransızlar tarafından ulusal sembol olarak kabul edilen Zafer Takı ve Fransa’nın en büyük ikinci meydanı olan Concorde Meydanı göreceğimiz yerler arasında. Tourbulance olarak şehir turumuzun ardından 15:00’da otelimize yerleşiyoruz.
Trocadero Meydanı ve Parkından ışıklar içinde Eyfel Kulesi manzarasını izleme ve etrafında bulunan yeşil alanda vakit geçirme şansı bulacağız.

10. GÜN:

FRANSA

Tourbulance, bir Paris sabahına merhaba diyor. Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından 10:00’da Paris Turumuza devam etmek üzere otelimizden ayrılıyoruz.
Paris’te ikinci günümüzde Leonardo da Vinci’nin Mona Lisa tablosu başta olmak üzere dünyanın en değerli eserlerine ev sahipliği yapan yine dünyanın en büyük müzesi olan Louvre Müzesi’ni görme şansımız oluyor.

Tourbulance olarak katılımcılarımıza Paris haritası ve Paris metro ağını gösteren broşür ile kendi seyahat zevklerine göre gezebilmeleri adına serbest zaman veriyoruz. Rehberimizin yapacağı bilgilendirme doğrultusunda katılımcılarımız serbest zamanlarında ara sokaklarda güzel bir fincan kahve içebilir, Seine Nehri Turu yapabilir, Eyfel Kulesine çıkarak rüya şehir Paris’i birde yukardan görebilirler. Yaklaşık 2 günlük Paris gezimizden sonra Tourbulance olarak saat 21:00’da Eyfel Kulesi önünde buluşarak Paris’e elveda diyor ve Barcelona’ya hareket ediyoruz.

11. GÜN:

ANDORRA - İSPANYA

Paris’in ardından Barselona öncesi dünyanın en küçük ülkelerinden biri ve vergi cenneti diye adlandırılan Andorra’ya varıyoruz. Panoramik Andorra gezimiz ardından diğer bir rüya şehir Barselona’ya varıyoruz.

Tourbulance Barcelona turumuzda bitmeyen kilise olarak da bilinen ve yapımı 1882 yılında başlamasına rağmen hala devam eden La Sagra da Familia ilk göreceğimiz yerlerden. Barselona için birçok eser bırakmış olan Gaudi, La Sagra da Familia’nın inşaasının 43. yılında “İşverenim aceleci değil’’ cevabını vermiştir. Sagra da Familia gezimiz ve fotoğraf çekiminin ardından rehberimiz ve ekip koordinatörümüz eşliğinde kısa bir Barselona Turu’nun ardından otelimize yerleşiyoruz.

Rehber ve koordinatörlerimizden Tourbulance Barselona haritası ile birlikte ulaşım ve gezi rotası hakkında bilgilendirme alarak Katalonya’nın başkenti Barselona’yı kendi seyahat zevkinize göre doya doya gezebilirsiniz. Katalonya Meydanı ve ünlü La Ramla Caddesi’nde vakit geçirebilir, Barselona futbol takımının kutsal mabedi Nou Camp’ı görebilir ve fotoğraflar çekebilirsiniz. Sizlere bir masalın içine girmiş hissi yaratacak olan Park Güell’de Barselona’da görülecek yerler arasında. Barselona ulaşım sistemi olarak çok gelişmiş bir şehir ve metro ağı neredeyse şehrin her yerine gidiyor.

12. GÜN:

İSPANYA – FRANSA

Yeni güne gözlerimizi Barselona’da açmamızın ardından, sabah kahvaltımızı otelimizde yapıyor ve 10:00’da otelimizden ayrılarak Barselona gezimize devam ediyoruz. Tourbulance olarak saat 00:00 gibi önceden belirlemiş olduğumuz noktada buluşup Barselona’yı da geride bırakarak Güney Fransa şehirlerinin en güzeli Nice şehrine hareket ediyoruz.

13. GÜN:

FRANSA

Saat 10.00 sularında Avrupa’nın en güzel sahillerine sahip, French Riviera’nın en güzel şehri Nice’teyiz. Bu sıcak ve cıvıl cıvıl Akdeniz şehrinde kendimizi plajlara atıyor ve denizin tadını çıkartıyoruz. Eşsiz sahillerde birçok su sporu yapma imkânıyla birlikte deniz kum ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Sahil yolları, limanı ve güneşli havasıyla bizi büyüleyen Nice gezimiz ve deniz etkinliğimizin ardından otelimize geçiyoruz. Otelde istirahatimizden sonra saat 20:00’a kadar bütün katılımcılarımız serbest zamanda ve şehri diledikleri gibi yaşayabiliyorlar. Saat 20:00 ‘da belirlenen noktada buluşarak Monte Carlo’ya (Monaco) hareket ediyoruz.

Monaco GP’nin yapıldığı, Formula 1 yarışlarının düzenlendiği sokaklarda lüks yaşamın uç noktasını görebilecek, gece hayatını deneyimleyebilme şansı yakalayabileceğiz ve sonrasında saat 23:00’da belirlemiş olduğumuz noktada buluşarak Monte Carlo’dan Nice’e otelimize dönüyoruz.

 

14. GÜN:

İTALYA

Sabah kahvaltımız ardından saat 10:00’da otelimizden ayrılıp Fransa’yı geride bırakıp İtalya’ya doğru yola çıkıyoruz.

Tourbulance 15:00 sularında Pisa’ya varıyor. Küçük bir kasaba olarak göreceğimiz Pisa’dan, Pisa Kulesini düzeltmek isteyenlerin fotoğraf çalışmasının ardından 16:30’da önceden belirlemiş olduğumuz noktada buluşarak başkent Roma’ya hareket ediyoruz. Gece 22:00 sularında otelimize varıyor ve istirahate çekiliyoruz. Dileyen katılımcılarımız otelden ayrılarak Roma gece hayatını görebilme şansına sahipler.

15. GÜN:

İTALYA – VATİKAN

Güzel bir Roma sabahına merhaba diyerek otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası 10:00’da dünyanın en küçük ülkesi olan Vatikan’a hareket ediyoruz. Vatikan gezimizde St. Peter Meydanı ve St. Peter Bazilikası görülecek yerler arasında.

Vatikan gezimizin ardından Roma’yı gezmeye devam ediyoruz. Panoramik olarak gerçekleştireceğimiz grup gezimizde; Cem Sultan’ın esir tutulduğu Sant’Angelo, turistler ve özellikle yerel halk için bir toplanma ve vakit geçirme noktası olan İspanyol Merdivenleri, dilekler tutarak bozukluklar atacağımız Aşk Çeşmesi ve tarihte çok kanlı bir yere sahip olan birçok insan ve hayvanın katledildiği Kolezyum göreceğimiz yerler arasında. Roma şehir turumuzun ardından katılımcılarımıza kendi seyahat zevklerine göre Roma’yı gezebilmeleri için serbest zaman veriyoruz. Saat 00:00’da önceden belirlemiş olduğumuz noktada tekrar toplanarak Venedik’e hareket ediyoruz.

16. GÜN:

İTALYA – SLOVENYA

Tourbulance grubumuz sabahın erken saatlerinde kanalları, gondolları ve maskeleri ile herkesi kendine hayran bırakan Venedik’e ulaşıyor. Venedik gezimizde St. Marco Meydanı ve Bazilikası ile birlikte masalsı Venedik sokakları ve köprüleri göreceğimiz yerler arasında. Grup gezimizin ardından Gondol Turu için katılımcılarımıza serbest zaman veriyor ve önceden belirlemiş olduğumuz noktada saat 13:00’da tekrar toplanarak Venedik’ten ayrılıyor ve bir sonraki durağımız Lübyana’ya doğru hareket ediyoruz.

Saat 17:00 sularında Lübyana’ya varışımız ardından panoramik şehir turumuzu gerçekleştirip otelimize yerleşiyoruz.

17. GÜN:

SLOVENYA – HIRVATİSTAN

Sabah alacağımız kahvaltı sonrası saat 10:00 sularında otelimizden ayrılıp Lübyana Bled Gölü’ne geçerek huzur verici ve masalsı Bled Gölü’nün doğasının tadını çıkarıyoruz. Gölde kayık ve bisiklet kiralayabilme ya da yüzebilme imkanına sahip olacağız.

Saatlerimiz 14:00’ı gösterdiğinde Lübyana’dan ayrılarak Zagreb’e doğru hareket ediyoruz. Hırvatistan sınır kapısı geçişimizden sonra 17:00 gibi Zagreb’e varıyoruz. Old Town Meydanı, Zagreb Katedrali ve Pazar göreceğimiz yerler arasında. Panoramik olarak gerçekleştireceğimiz şehir turumuzun ardından katılımcılarımıza uygun fiyatlarla hediyelik eşyalar alabilecekleri açık hava pazarlarında vakit geçirebilmeleri adına serbest zaman veriyoruz. Dileyen katılımcılarımız Avrupa’nın en büyük parklarından biri olan Maksimis Parkı’nda vakit geçirebilme, bisiklet ya da kano turu yapabilme imkanına sahipler. Önceden belirlemiş olduğumuz noktada saat 21:00’da tekrar buluşarak Zagreb’e veda ediyor ve Hırvatistan’ı da ardımızda bırakıp Bulgaristan’ın başkenti ve programımızın son durağı olan Sofya’ya seyahatimiz başlıyor.

18. GÜN:

BULGARİSTAN-İSTANBUL

Bulgaristan sınır kapısında geçiş işlemlerinden sonra grubumuzla birlikte sabah saatlerinde Sofya’ya ulaşıyoruz.

Sofya gezimizde Bulgaristan Patriği’ne ev sahipliği yapan ve dünyanın en büyük Ortodoks katedrallerinden biri olan Aleksander Nevsky Katedrali, Antika Pazarı ve Vitosha Bulvarı görülecek yerler arasında. Sofya gezimizden sonrasında grubumuzla önceden belirlemiş olduğumuz noktada saat 13:00’da buluşarak Kapıkule Sınır Kapısı’na yani Türkiye’ye doğru yolculuğumuza başlıyoruz.

23:00 sularında ilk olarak (kapı yoğunluğuna bağlı olarak) İstanbul’a varıyor ve burada ayrılacak olan katılımcılarımızla vedalaşıyor sonrasında Ankara’ya doğru yolculuğumuza devam ediyoruz.

 

19. GÜN

ANKARA

Sabah saatlerine doğru son durağımız Ankara’ya varıyor ve burada da kalan katılımcılarımızla vedalaşarak bir sürü unutulmaz, harika anıyla ve edindiğimiz bir otobüs dolusu dostumuzla programımızı sonlandırıyoruz. Bir başka Tourbulance organizasyonunda buluşmak dileğiyle.

Bilgi Büyük Avrupa Turu

 • YUNANİSTAN - Selanik
 • MAKEDONYA - Üsküp
 • MACARİSTAN - Budapeşte
 • AVUSTURYA - Viyana
 • ÇEK CUMHURİYETİ - Prag
 • ALMANYA - Köln
 • BELÇİKA - Brüj
 • HOLLANDA - Amsterdam, Volendam, Zaanse Schans
 • FRANSA - Paris
 • ANDORRA- Andorra la Vella
 • İSPANYA - Barselona
 • FRANSA - Nice
 • MONAKO-Monte Carlo
 • İTALYA - Pisa, Roma
 • VATİKAN- Vatican City
 • İTALYA - Venedik
 • SLOVENYA - Lübyana, Bled
 • HIRVATİSTAN - Zagreb
 • BULGARİSTAN - Sofya

Bilgi Otobüsle Avrupa Turu

Büyük Avrupa Turumuzda Tourbulance kalitesinde kahvaltı dahil 9 gece konaklama hizmeti.

9 gece kahvaltı dahil konaklamamız:

 • Fransa (Paris,Nice)
 • İtalya (Roma)
 • Hollanda (Amsterdam)
 • İspanya (Barselona)
 • Macaristan (Budapeşte)
 • Yunanistan (Selanik)
 • Slovenya (Ljubljana)
 • Çekya (Prag) yer almakta.

Gezgin Yorumları

 • Naile Sepetci
  5 out of 5

  Herkes gibi tereddüt ettiğim ama mükemmel deneyimler edindiğim bir tur oldu. Öncelikle 10 yıllık gezimi çıkardım diyebilirim hemde bu fiyata, Akif ve İskenderin samimiyeti, iyi niyeti de görmezden gelinemez ikisi de dostumuz oldu. Sanırım bundan sonra tek adresim tourbulance olacak. Diğer turlarını iple çekiyorum. Kazandırdığın herşey için teşekkürler tourbulance❤️❤️

  Ulaşım
   5 out of 5
  Konaklama
   5 out of 5
  Para Karşılığı
   5 out of 5

  18/08/2018

  Reply

 • Mesude Tan
  5 out of 5

  Öncelikle bu tip turlar arasındaki en uygun fiyatlı tur. Yolculuğumuz gayet güzel ve sorunsuz geçti. Herşey mükemmeldi diyemem fakat olabilecek en iyi ve en güzel şekilde turumuzu tamamladık . Çok eğlendik çok güzel arkadaşlar edindik bir sürü güzel anılar biriktirdik . Diğer rotasyonlarda yine tercih edeceğim bir tur olacak. Akif beye ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ediyorum.

  Ulaşım
   5 out of 5
  Konaklama
   4 out of 5
  Para Karşılığı
   5 out of 5

  18/08/2018

  Reply

 • Ceren Bilir
  5 out of 5

  Akif'in çok iyi bileceği üzre defalarca gelmekten vazgeçmeyi düşünmüş , sürekli şüpheyle yaklaşmış ve fazlasıyla asgarî sınırda tutmuştum beklentimi. Kafamda sürekli nasıl olur , başarabilir miyim , eğlenebilir miyim soruları dönüp durdu. En çok da beni turun sonuçları endiselendirmisti. Ama şuan hissediyorum ki bu ufak tatlı tatilden daha fazlasını isteyemezmişim. Sartlarimiz tabiki harika değildi tam anlamıyla herşey mükemmeldi asla diyemem ama zaten bu turu güzel yapan da bu oldu. Tüm aksiliklere rağmen tüm sorunlara ragmen tek yürek olup bunların bir şekilde üstesinden gelmek belki de yasantimiza koca bir artı kattı. Aç kalacağım diye korkarken arka koltuktan hep bir kol uzanıp besledi beni , açıkta kalacagim diye korkarken Salih her seferinde koruyup kolladi , kaybolacagim diye korkarken İskender hep bir adım onumdeydi yolumu göstermek için. Sikilacagim diye korkarken tatlı minik arkadaslarim her daim gülümsedi yuzume. Agladigim zamanlarda hep bir omuz vardı başımın altında , artık hersey bitti ben geri dönüyorum dediğimde tüm takatim tukendiginde beni yüreklendiren insanlar oldu çevremde. Ben bu tura hep hem en büyük şansım hem de en büyük sanssizligim dedim arkadaşlar . En büyük şansımdı çünkü bir daha belki de asla tadamayacagim bir hayatı , asla kesfedemeyecegim sokaklari , asla sevemeyecegim insanları ve asla gonlumce eglenemeyecegim dakikaları kattı. En büyük sanssizligim oldu çünkü , bunun bir kerelige mahsus olması ve kısa ömürlü olması beni hep içimde bir yerlerde yasa boğdu. Keşke hiç bitmese keşke o son veda asla gelmese diye düşündüm . Bende bu dusunceleri yeserttiginiz , hayata karşı durusumu bakış açımı ve umutsuzlugumu degistirdiginiz için hepinize minnettarim. İyisiyle kotusuyle , gulusleriyle hickiriklariyla , acligiyla tokluguyla benim için olması gerektiğinden çok daha muhteşem bir tur oldu. Teşekkürler.. Akif'in bitmek bilmeyen enerjisine (ah Akif ah.. sohbetini özledim hoş sohbetim :D ) , Salih'in güven veren sevimli gulumsemesine (neşe kaynağım) , İsko'nun (yaa yirim tatlı rehberim..) sonsuz sabrına minnettarım.. Bu tura katılmak isteyen arkadaşlara gözü kapalı önerebilecegim tek seçenek. Kendiniz için bir güzellik yapın ve hayallerinizi yaşayın.. kendinize 19 günlük bir rüya macerası ismarlayin.. görülecek pek çok manzara , keşfedilecek pek çok sokak , tadilacak pek çok lezzet , sevilecek pek çok insan , gülünecek pek çok hatıra var.. 👯🏻‍♀👯🏻‍♀

  Ulaşım
   4 out of 5
  Konaklama
   5 out of 5
  Para Karşılığı
   5 out of 5

  17/08/2018

  Reply

 • Onur Erol
  5 out of 5

  Herkese merhaba, Yıllardır hem iş gereği hem de tatil için yurtdışı seyahatleri olan biri olmama rağmen kendimce bir çılgınlık yapıp Tourbulance Büyük Avrupa Turu’na katıldım. Tura katılmadan evvel inanın ki benim de diğer arkadaşlarım gibi kafamda bir çok soru işareti vardı! Acaba rahat edecek miyim? Oteller nasıldır? Bir otobüs dolu insanla nasıl iletişim kuracağım? Fotoğraflarımı kim çekecek? Gibi gibi bir çok soru cümleciği beynimi kemirip duruyordu... Fakat o gün gelip çattığında daha ilk dakikalarda içime su serpildi! Kimseyi tanımama rağmen çok değerli dostluklar kurdum. Acaip eğlendik hatta abartıp coştuk da :) Gerçekten bu turu herkese tavsiye ediyorum. Çok teşekkür ederim Tourbulance ailesine bana kattıkları tüm güzel dostluklar için. Bu arada youtube kanalımda gezi ile ilgili videoları yayınlamaya başladım. Belki size yardımcı olur. Sevgiler, Onur Erol Youtube İlk bölüm Link : https://youtu.be/pqaKhZEsIfk

  Ulaşım
   5 out of 5
  Konaklama
   4 out of 5
  Para Karşılığı
   5 out of 5

  17/08/2018

  Reply

 • Saadet
  5 out of 5

  Tilbe ne güzel bahsetmişsin 😄bize kazandırdıklarından harita okuma bilgimiz gelişti yada benim gelişti.ingilizcemiz matematiğimiz yeni tatlara alışmamız zamanla yarışırken bile yeni görülen yeri unutmamak adına hafızamız. Kendimize güvenimiz.Tur 19 günden az mı sürdü☺yani bi 19 gün daha olabilirdi.

  Ulaşım
   5 out of 5
  Konaklama
   5 out of 5
  Para Karşılığı
   5 out of 5

  17/08/2018

  Reply

 • Nilüfer Yilmaz
  5 out of 5

  Daha önce de bir çok tura katılmıştım ama bu fiyata olabilecek en iyi tur olduğunu düşünüyorum. Hatta diğer turlardan fiyat avantajı dışında eksisi yok artısi var .Turda yeni, güzel insanlarla tanıştım. Ozellikle ilk defa bir yurt dışı turu deneyimi yaşamak isteyenlere, yalnız başına katılmak isteyip de tereddüt edenlere kesinlikle tavsiye ederim, cook egleneceklerine çok güzel anılar biriktireceklerine garanti verebilirim.

  Ulaşım
   5 out of 5
  Konaklama
   5 out of 5
  Para Karşılığı
   5 out of 5

  17/08/2018

  Reply

 • Gül EREN 🎈
  5 out of 5

  Keşfetmenin tadı hiç bu kadar güzel olmamıştı.🎈İlk Akif Bey ile görüşmemizde önüne bir sürü araştırdığım kağıtları koyup beni artık Avrupa’ya götürün demiştim. Gerçek oldu ve Temmuz ayı Büyük Avrupa turuna katıldım. 19 günde 14 ülke rüya gibiydi . Şehirleri, sokakları, insanları, dilleri, yemekleri her şeyi farklı tatlarda yaşamanın mutluluğu hala üzerimde. İlk kez çıktığım bu uzun otobüs turunda güzel anılar , dostluklar ve deneyimler kazandım. Hayallerime eşlik eden beni bu maceraya sürükleyen @tourbulance ailesi iyi ki varsınız. “Bu fiyata çorum’a gidemezsin” dediler ben Avrupa’yı karış karış gezdim💚 Akşam yemeğini Paris’te yiyip sabah kahvaltısını İtalya’da yapmanın keyfi paha biçilemez. Akif bey’in samimi ve güven (trip yediğimi söylemeden geçemem 😃) veren konuşmasına , her an yanımızda olan tur rehberimiz İskender Bey’e , güzel servis ve ikramlarından dolayı Salih Bey’e teşekkür ederim.Güzel anı ve anıların peşindeyiz. 🌏🌍🌎

  Ulaşım
   5 out of 5
  Konaklama
   5 out of 5
  Para Karşılığı
   5 out of 5

  17/08/2018

  Reply

 • Nadir SOYDAN
  5 out of 5

  Eşim ile birlikte Temmuz 2018 de Büyük Avrupa turuna katıldık. Önce tereddüt etmemize rağmen Akif beyle konuştuktan sonra samimi ve içten görüşmemiz sonrasında güven ile katıldık. Tereddüt etmemizin sebebi fiyatının bu kadar uygun olması ve firmanın tanınmamış olması idi. Ancak turdaki rehberimiz İskender beyin ilgisi, bilgisi, çok iyi bir rota çizilmiş olması, konaklanan şehirler, verilen molalar bizi gerçekten memnun etti. Neredeyse Avrupa'da görmediğimiz şehir kalmadı. Çok uzun süreyi nasıl tamamlarız kaygısız da ortadan kalktı, çok keyifli bir tur ve gezi oldu. Herkese tavsiye ederim. Bu ücrete bu kadar keyifli 19 günü yaşattıkları için genç girişimci Akif ve İskender beylere çok teşekkür ederiz. Hiç tereddütsüz Eylül turuna kızım ve oğlumu da göndermeye karar verdik. Diğer turlarınızda da görüşmek dileğiyle sevgilerimi sunuyorum.

  Ulaşım
   5 out of 5
  Konaklama
   4 out of 5
  Para Karşılığı
   5 out of 5

  17/08/2018

  Reply

 • Hakan
  5 out of 5

  İlk kez yurtdışına çıkışım. Kısa bir zamanda birçok ülkeyi gezme fırsatı buldum. Bu kadar zamanda bu kadar ülkeyi gezmek biraz yorucu oluyor ama o kadar farklı deneyim yaşıyorsunuz ki bu yorgunluğu hissetmiyorsunuz bile. Gezdiğiniz ülkelerde çok farklı insanlarla karşılaşıyorsunuz, farklı kültürlere şahitlik ediyorsunuz. Bu gezimde değişik kültürlerin güzel yönlerini örnek aldım ve ülkemde de insanlarımıza bunları aşılamaya çalışacağım. Turda birçok güzel arkadaşlıklar edindim baya bir zaman otobüs içinde geçiyor ve güzel arkadaşlıklar kurabiliyorsunuz. Bu geziye katılmamı sağlayan tourbulance ekibine Batuhan ve Akif'e tur rehberimiz İskender'e çok teşekkür ediyorum.

  Ulaşım
   5 out of 5
  Konaklama
   5 out of 5
  Para Karşılığı
   5 out of 5

  17/08/2018

  Reply

 • Bükre Saka
  5 out of 5

  selamlarr, her öğrenci gibi benimde avrupa hayalim vardı bu hayalimi minimum bütceyle maksimum bir şekilde gerçekleştiren tourbulanceye sonsuuuuz teşekkür ediyorum. tourbulance'nin temmuz ayında ki büyük avrupa turuna katıldım, o gün bugündür iyi ki diyorum. uygun fiyata bu kadar kaliteli kusursuz hizmet. konaklama noktalarının cok iyi secildiğini düşünüyorum program eksiksiz hazırlanmış. memnuniyetimi dile getirecek kelime bulamıyorum :) 5 yıldızdan daha fazla oylama neden yapamiyoruuum!! 5 az geliyor cünkü. tur da hatta tatilde demeliyim mükemmel insanlar tanıdım bundan sonra hayatıma yön verecek deneyimler edindim hepsi tourbulance sayesinde. iyi ki varsınız tourbulance ekibi❤️❤️❤️

  Ulaşım
   5 out of 5
  Konaklama
   5 out of 5
  Para Karşılığı
   5 out of 5

  17/08/2018

  Reply

 • Merve Nur Doğangönül
  5 out of 5

  İlk tur olmasına rağmen Akif beyin verdiği güvenle hic şüphemiz olmadan katıldık ve de iyiki gitmişiz dedik. Otobüs çok konforluydu ve hic yorgunluk hissetmedik. Kalınan oteller de fiyata göre bir o kadar iyiydi . Çizilen rota , götürülen yerler ve koordinatörümüzün bilgilendirmeleri çok güzeldi . Çok eğlenceli bir o kadar rahat gecen bir tur oldu . Fiyat performans olarak beklentimizin çok üstündeydi tesekkür ederiz tourbulance . Başka turlarınızı da heyecanla bekliyoruz.

  Ulaşım
   4 out of 5
  Konaklama
   4 out of 5
  Para Karşılığı
   5 out of 5

  17/08/2018

  Reply

 • Fatma Kol
  5 out of 5

  8-26 temmuz 2018 tarihindeki tura eşimle katıldık. Ulaşım, konaklama, program içerigi, ilgi, alaka herşey oldukça yeterliydi. verdiğiniz paranın karşılığını hatta belki fazlasını alıyorsunuz. daha fazla ödeyip daha kötü hizmet alanları duyduk ama bu fiyata gayet iyi koşullarda turumuzu tamamladık. kesinlikle tavsiye ediyoruz 👍

  Ulaşım
   5 out of 5
  Konaklama
   4 out of 5
  Para Karşılığı
   5 out of 5

  17/08/2018

  Reply

 • Evrim Bakas
  5 out of 5

  Eveeet 😻😻 acaba tek basima katilmasamiydim diye son dakikaya kadar dusunup tereddut ettim ama iyi ki tek basima katılmışım bir suru arkadas edindim ileriye dönük dostluklar olacagindan da eminim ve aile gibi olan rehberimiz iskendercigimiz akifcigimiz bize uzaktan hep yardimci olup destek oldu salihcigimizde ayni sekilde bizimle bu turda olamasada baska turlara beraberce gidecegimizi dusunuyorum... Neyse ben simdi prag gecelerinde kaybolmaya gidiyorum 😻😻😻 daha eglenecegimiz çok gun var.... ❤️

  Ulaşım
   5 out of 5
  Konaklama
   5 out of 5
  Para Karşılığı
   5 out of 5

  17/08/2018

  Reply

 • Buse Yılmaz
  5 out of 5

  Daha önce yurtiçinde ve yurtdışında otobüsle yapılan turlara katılmış biri olarak rotasyon ve fiyat açısından gayet iyi olduğunu düşünüyorum. Temmuz ya da Ağustos ayındaki programlardan birine katılabilirim, konaklama noktaları iyi düşünülmüş. İtalya'da 3 farklı şehirde konaklama olması efsane olmuş. Artık deneyip göreceğiz katılırsam dönünce uzun uzun eleştirebilirim ^^

  Ulaşım
   4 out of 5
  Konaklama
   5 out of 5
  Para Karşılığı
   5 out of 5

  17/08/2018

  Reply

 • Gözdem
  5 out of 5

  Birçok hayal ile çıktığınız yoldan tahmin edemeyeceğiniz kadar anıyla dönüyorsunuz. Kalıcı arkadaşlıklar biriktirip, yeni kültürler, tatlar, yerler tanıyorsunuz. Bir de bunca güzelliklerle hayallerinizi gerçekleştirirken aşkı da bulduysanız tadından yenmiyor. Benim için hiç ummadığım bir anda beklemediğim yerde böyle oldu. (Eklemeden geçemeyeceğim =))) Çok ön yargılıydım otobüs yolculuğuna karşı; evet zorlukları var ama tahmin ettiğim kadar olmadı. Bir takım eksiklik, aksaklıklar yok değildi, ama insanın olduğu her yerde o kadarı olur diye düşünüyorum. Akif Bey tamamen çözüm odaklı bir insan; ilgisi, alakasıyla bunu anlıyorsunuz zaten. Yaşanan aksaklıkları tur sonunda dile getireceğimizi söylediğimizde verdiği cevap zaten sizi yeterince tatmin ediyor. “Yaşanan sıkıntıları anında söyleyin ki hemen çözüm üretebilelim. Siz tatilinizin tadını çıkartın sadece”. Yani geçiştirmiyor, önemsizmiş gibi davranmıyor, hissettirmiyor vs. Teşekkürler Akif , teşekkürler TOURBULANCE. =)

  Ulaşım
   4 out of 5
  Konaklama
   5 out of 5
  Para Karşılığı
   5 out of 5

  16/08/2018

  Reply

 • Tilbe
  5 out of 5

  Hayallerinizin dönüm noktasıyla birleştiği bir şey geçti mi hiç başınızdan? Benim geçti... Köşeyi döner dönmez, hayallerimden çok daha iyisiyle karşılaştığım bir yola çıktım geçtiğimiz ay Tourbulance ile. Sadece 19 günle sınırlı bir yolculuk olmadı benim için. Aylar öncesinde bir fırsat çıktı karşıma, içi Akif enerjisiyle dolu. İlk adımı attıran Akif'e öncelikle kocaman teşekkürler. Biraz korkulu, bolca tatlı telaşlı bir hazırlık sürecim oldu. İnanın yolculuğun en tatlı yerleri bu süreç tabii yanınızda Tourbulance ekibi varsa. Sonra... Nihayetinde büyük gün geldi çattı. İşte burada diyorum ki canım İskender... Bazen insanlar 100 yılda yaşasa bir ömür geçirmiş sayılmaz! Ama biz hepi topu 19 güne koca bir ömür sığdırdık. Kulaktan silinmeyecek kahkahalar, mükemmelden daha mükemmel fotoğraflar, unutulması mümkün olmayan anılar, leziz tatlar ve en önemlisi bir daha bozulmayacak dostluklar edindik. Avrupa'dan çok daha iyisini, kendinizi, keşfetmek istiyorsanız kendinize muhakkak bir fırsat tanıyın ve bu tura katılın! 19 gün çabucak geçse bile yaşadığınız o yolculuk sürekli olarak devam ediyor. Akif, İSKENDER(söyleniş şeklini biliyorsunuz vurgulu) ve Salih! Size uzay boşluğu çarpı teşekkürler!!! İyi ki TOURBULANCE diyorum ve o 19 günün keyfini, güzelliğini yaşamaya devam ediyorum. Dipnot: 1 hafta sonra İngilizceniz gelişiyor, efsane müzikler dinliyorsunuz, kur sayesinde matematiğiniz gelişiyor, seyyah olmak için yanıp tutuşuyorsunuz, sanatçı doğanlar şükür namazı filan kılıyor.

  Ulaşım
   5 out of 5
  Konaklama
   5 out of 5
  Para Karşılığı
   5 out of 5

  15/08/2018

  Reply

 • Yavuz TLY
  5 out of 5

  Güler yüzlü hizmetiyle, uygun fiyatıyla güvenilir bir şirket. Firma yetkililerine her an ulaşabiliyorsunuz. Ben Ağustos turu katılımcısı olarak aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Yeni rotalar oluşturulursa onlara da katılırım. Katılmayı düşünenlere tavsiye ederim.

  Ulaşım
   5 out of 5
  Konaklama
   5 out of 5
  Para Karşılığı
   5 out of 5

  14/08/2018

  Reply

 • Saadet
  5 out of 5

  Kafamda bir sürü deli sorular ve her seferinde sorularıma cevap veren bir ekip.İlk tur denemsi olma acemiliği yaşatmadılar diyebilirim.Bizden çok daha pahallı giden arkadaşlardan daha fazla eğlendiğimi ve sıcak bir ortam oluştuğunu düşünüyorum.Tur öncesi kurulan whatsap grubu ile beraber 19 gün geçireceğiniz kişileri az çok tanımaya başlıyorsunuz ki bu güzeldi.Küçük aksilikler mi çıkabilir önemli olan çözümleyebilmek ve çözümlemeye çalışan bir ekibin olması ki o da var.Siz şehirlerden sadece geçecek hiç bir yeri göremeyeceksiniz diyenlere inat her yeri gezdik gördük öğrendik.Bulunduğumuz ortamdan zevk almasını biliyorsanız ve minik sorunlar(otobüste oturmak çok yürümek yemek tercihleri vs) canınızı sıkmayacaksa buyrun tur burda diyorum. İskender e ve tüm Tourbulance ailesine teşekkürler.Bir daha gider miyim? Kesinlikle.

  Ulaşım
   5 out of 5
  Konaklama
   5 out of 5
  Para Karşılığı
   5 out of 5

  13/08/2018

  Reply

Yorum yap

Email adresiniz yayınlanmayacaktır. * işaretli alanlar zorunludur.

Close

Büyük Avrupa Turu 26 Haziran-14 Temmuz

Fiyat
*899 € kişi person
Süre
18 GÜN
Rota
ROTALAR
Gezgin Sayısı
150+

Lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. Başvurunuz sonrasında müşteri temsilcimiz tarafından size geri dönüş yapılacaktır. Teşekkürler ☺️
Aşağıdaki form aracılığıyla tur hakkında bilgi talep edebilirsiniz.☺️