TOURBULANCE COVID-19 SALGINI İÇİN YAPILAN ÇALIŞMALAR

TOURBULANCE COVID-19 SALGINI İÇİN YAPILAN ÇALIŞMALAR

Tourbulance, Çin’de başlayan ve daha sonra Avrupa’ya sonrasında da birçok dünya ülkesine yayılan COVID-19 salgınına karşı AR-GE çalışmalarını hızlı ve etkin bir şekilde yapmış olmanın gururunu ve rahatlığını yaşamaktadır. Peki Tourbulance Covid-19 Salgını İçin Yapılan Çalışmalar nelerdir? Türkiye’de ilk vakanın görüldüğü 11 Mart tarihinden sadece 1 hafta sonra Covid-19 salgını için yapılan çalışmalar kapsamında Otobüsle Avrupa Turu programlarımız başta olmak üzere bütün katılımcılarımızın hayallerini göz önünde bulundurarak çalışmalarımız kamuoyu ile paylaşılmıştır. Salgın durumundan şirket olarak ve hayallerine ortak olduğumuz sevgili katılımcılarımızın zarar görmemesi adına bir dizi önlem şirketimiz inisiyatifi doğrultusunda samimi ve gerçekçi bir şekilde katılımcılarımız ve kamuoyu ile paylaşılmıştır. (Bkz. COVİD-19 HAKKINDA DUYURU)

 

TONE OF VOİCE VE TİMİNG

Yıllardır hayaline dokunduğu binlerce genç ile birlikte güzel zamanlarda olduğu gibi sıkıntılı zamanlarda da Tourbulance Covid-19 salgını için yapılan çalışmalar kapsamında el ele vererek gerçekten büyük ve harika bir aile olduğunu bir kez daha kanıtlamıştır. Şirketler için en önemli husus olan temiz ve planlı çalışma sistemi ile birlikte ”tone of voice” ve ”timing” ikilisi ile iletişimi koparmak yerine daha da kuvvetlendirmiştir. Aile bağlarımız bu süreçte katılımcılarımız ile bir kat daha artmıştır. Göz bebeği gibi Tourbulance’ye değer addeden katılımcılarımız ile birlikte daha nice yollar ve maceralar bizleri bekliyor ☺️

 

Tourbulance Covid-19 salgını için yapılan çalışmalar kapsamında hayallerimizi korurken sağlığımızı da korumak bizler için çok önemli. Güzel günlere hep birlikte sapasağlam varabilmek adına evlerimizde kalmaya ve işlerimizi evlerimizde yapmaya devam ediyoruz. Özellikle bu günlerde tatil hayallerimiz her zamankinden daha fazla. Kalbimizde çok büyük yere sahip olan cesur ve azimli sağlık personellerimize de minnettarız. Minnetimizi ne yapsak gösteremeyeceğimiz sağlık çalışanlarımız ile ilgili yakın zamanda planlamalarımız ve sürprizlerimiz tabii ki olacak. Bu karanlık günlerde güneşe çıkacağımız anların hayaliyle içimiz daha kıpır kıpır ve heyecan doluyuz. Maceralar ve keşfetme isteği hiçbir zaman bu kadar kuvvetli olmamıştı. Umuyoruz ki yollara ve maceraya çok kısa süre sonra kaldığımız yerden hep birlikte devam edeceğiz.

 

Sağlıkla Kal Tourbulance, Sağlıkla Kal Türkiye.

 

Covid-19 Hakkında Duyuru

Yorum

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır. Doldurulması gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.