OTOBÜSLE BALKAN TURU

2021 yılında 12 ay boyunca Balkanları karış karış gezeceğimiz 9 gün 9 ülke 23 şehir her şey dahil otobüsle Balkan turu programlarımız 499 € yerine 449 € ücretle sevgili katılımcılarımızın her yıl olduğu gibi 2021 yılında da beğenisine sunulmuştur. Peşin ödeme indirimi, grup indirimi ve vadesiz taksit imkanıyla 2021 yılında Balkanları hep birlikte adım adım gezelim. (Bkz. Vizesiz Balkan Turları)

Tourbulance, Otobüsle Balkan Turu programlarında Ankara, İstanbul, İzmir ve Bursa başta olmak üzere Türkiye’nin 81 ilinde operatör tur firması olarak faaliyet göstermektedir. Balkan Turu programlarımıza katılımcılarımız Türkiye’nin 81 ilinden kaydolabilir ve aşağıda belirtmiş olduğumuz 4 büyükşehirden programlarımıza dahil olabilirler.

Otobüsle Balkan Turu | Balkan Turları | Vizesiz Balkan Turu | Vizesiz Balkan Turları | Ankara Çıkışlı Balkan Turu | 2021 Balkan Turları | Balkan Turları 2021
Balkan Turu 2021 | Vizesiz Balkan Turları 2021

Ankara çıkışlı otobüsle Balkan turu.

İstanbul çıkışlı otobüsle Balkan turu.

İzmir çıkışlı Balkan turu.

Bursa çıkışlı Balkan turu

 • Tourbulance, 9 Gün 9 Ülke 23 Şehir Balkan Turu programlarıyla en kapsamlı Balkan Turu programlarını katılımcılarına sunmaktadır.

1.En Kapsamlı Ve En İyi Balkan Turu 

2021 Balkan Turu programlarımızda 9 günlük tur programımız süresince görülecek olan 9 ülke & 23 şehir ile Tourbulance en kapsamlı Otobüsle Balkan Turu programlarını katılımcılarına sunmaktadır. (bkz.Otobüsle Büyük Balkan Turu)

 • 9 Gün 9 Ülke 23 Şehir Otobüsle Balkan Turu programlarımızda görülecek ülkeler:
 1. Yunanistan
 2. Makedonya
 3. Kosova
 4. Arnavutluk
 5. Karadağ
 6. Hırvatistan
 7. Bosna Hersek
 8. Sırbistan
 9. Bulgaristan

 

 • 9 Gün 9 Ülke 23 Şehir Balkan Turu programlarımızda görülecek şehirler:

 1. Kaval
 2. Selanik
 3. Bitola
 4. Resne
 5. Ohrid
 6. Struga
 7. Tetova
 8. Üsküp
 9. Priştina
 10. Prizren
 11. İşkodra
 12. Bar
 13. Petrovaç
 14. Budva
 15. Kotor
 16. Herceg Novi
 17. Trebinje
 18. Dubrovnik
 19. Mostar
 20. Saraybosna
 21. Belgrad
 22. Sofya
 23. Plovdiv

 

 • 9 Gün 9 Ülke 23 Şehir Balkan turu programlarımızda konaklama yapılacak olan 7 şehir:

Büyük Balkan Turu programlarımızda yapılacak olan 7 otel konaklamamızın tamamı katılımcılarımızın harika bir yurt dışı tur deneyimi yaşamaları adına 4 yıldızlı otellerde yarım pansiyon (sabah kahvaltısı-akşam yemeği) olarak planlanmıştır.

 1. Üsküp
 2. Ohrid
 3. Podgorica veya çevresi
 4. Trebinje veya çevresi
 5. Saraybosna
 6. Belgrad
 7. Sofya
TÜM EKSTRA TURLAR TUR ÜCRETİNE DAHİL 

Otobüsle Balkan turu programlarımızda planlanmış olan bütün ekstra turlar ve etkinlikler tur ücretine dahil!

Balkan Turu programlarımızda tur ücretine dahil olan ekstra turlarımız:

 1. Dubrovnik Turu
 2. Matka Kanyonu Turu
 3. Ohrid Tekne Turu
 4. Blagay Tekkesi Turu
 5. Vrelo Bosna Turu
 6. Yöresel Restoranda Makedon Gecesi
 7. Yöresel Restoranda Bulgar Gecesi
2. EN KAPSAMLI TUR PROGRAMINA SAHİP EN UCUZ BALKAN TURU

Tourbulance, Balkan Turu programlarında erken rezervasyon fırsatı 499 € (euro) yerine 449 € (euro) ücretle devam ediyor.

2021 Balkan Turu programlarında en uygun fiyat garantisi ve en ucuz fiyat politikasının yanı sıra kolay ve çeşitli ödeme yöntemleri ile Balkan tatiliniz için  erken rezervasyonunuzu oluşturabilir ve taksitle ödeme imkanından vadesiz olarak yararlanabilirsiniz.

 

3.BALKAN TURU KOLAY VE ÇEŞİTL ÖDEME YÖNTEMLERİ
 • Senetle Taksit İmkanı

Tourbulance, Balkan Turu programları için ön kayıt aşamasında katılımcılarından 100 € (euro) ön ödeme talep etmekte ve kalan tur ücreti olan 349 €’yu (euro) tur programımızın tarihine kadar eşit taksitlere bölmektedir.

Senetle taksit imkanı, vade farkı ödememeleri adına Tourbulance tarafından katılımcılarımıza sunulan bir ödeme şeklidir. Bu ödeme yöntemimizde tur ücretleri şirketimiz banka hesaplarına havale ya da EFT şeklinde gerçekleştirilmektedir. Senetle taksitte banka vade farkı ya da banka komisyonu söz konusu değildir ve yoktur.

 • Ön Ödeme

Otobüsle Balkan Turu programlarımızda kayıt aşamasında ön ödeme bedeli olarak katılımcılarımızdan 200 € (euro) ücret talep edilmektedir. Kalan 249 € (euro) tur ücreti ise tur programına 1 ay kalıncaya kadar katılımcılarımız tarafından ödenmektedir.

Peşin Ödeme Ve Peşin Ödeme İndirimi 

Otobüsle Balkan Turu programlarımıza katılacak olan misafirlerimiz, ilk kayıt aşamasında peşin ve nakit olarak ödeme yaptıklarında 25 € (euro) peşin ödeme indirimi kazanmaktadırlar.

 

Grup İndirim Kodu ve Grup İndirimi 

3 kişi ve üstü katılımlarda Tourbulance grup indirim kodu vererek katılımcılarına kişi başında geçerli olmak üzere 25 € (euro) grup indirimi uygulamaktadır.

3 kişilik arkadaş grubunuzla bir Balkan Turu yapmak istiyorsanız Tourbulance’de kişi başı tur ücretiniz 449 € (euro) yerine 424 € ‘ya (euro) düşmektedir.

 • 3 kişi ve üstü arkadaş grubuyla Balkan Turu programlarımıza kayıt yaptıracak olan misafirlerimiz ayrıca peşin ödeme yapmak isterlerse tur ücretleri 449 € yerine; grup indirimi (25 €) ve peşin ödeme indirimi 25 € düşüldükten sonra 399 € olarak ücretlendirilecektir.

2021 yılında Türkiye’nin en kapsamlı, en eğlenceli ve en ucuz Balkan Turu macerasına birlikte çıkalım 👒 📸

 

BALKAN TURU BAŞVURU YAP!

Yorum

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır. Doldurulması gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.