Otobüsle Avrupa Turu Maliyeti

Otobüsle Avrupa Turu Maliyeti

2022 yılı için Tourbulance 18 Gün 18 Ülke 27 Şehir otobüsle Avrupa turu maliyeti nedir? Yaklaşık 3 hafta süren Avrupa gezisi ne kadara mal olur? Büyük Avrupa Turu için ödeyeceğim miktar dışında vize ücreti ne kadar? Avrupa turu boyunca ne kadar kişisel harcama yaparım? Bu blog yazımızda bir kişinin Avrupa turu maliyeti ne kadar sorusunu cevaplandıracağız.

Otobüsle Avrupa Turu Maliyeti, Tourbulance Avrupa Turu
Otobüsle Avrupa Turu Maliyeti, Tourbulance Avrupa Turu.

Otobüsle Avrupa Turu Tur Ücreti

Tourbulance otobüsle Avrupa turları 2022 yaz ayları boyunca Türkiye’nin en uygun fiyatıyla sizlerle olacak. 18 günden oluşan 18 ülke ve 27 Avrupa şehrini gezdiğimiz Büyük Avrupa Turları, Türkiye’nin en kapsamlı öğrenci ve gençlik Avrupa gezisi. Tourbulance Avrupa turu erken rezervasyon indirimi ile 1590 € yerine sadece 1390 €. (Otobüsle Avrupa turu maliyeti.)

 

Avrupa Turu Schengen Vizesi Maliyeti

Tourbulance Avrupa turu için Schengen Vizesi ve 18 günlük 30.000 € teminatlı seyahat sağlık sigortasının toplam ücreti 170 €. Vize konusunda katılımcılarımızın sıkıntı yaşamamaları için vize hizmeti en uygun fiyat ile gerçekleştirilmektedir. Dileyen katılımcılarımız bu ücreti ödemeyerek bireysel vize başvurusu yapabilme imkanına sahiptirler. Ayrıca yeşil, gri ya da siyah pasaport sahipleri vizeden muaf oldukları için bu ücreti ödememektedirler. (Otobüsle Avrupa turu maliyeti.)

18 Gün Otobüsle Avrupa Turu Kişesel Harcama Tutarı

 

Anket sonuçları baz alındığında Tourbulance 18 Gün 18 Ülke 27 Şehir Avrupa Turu süresince bir katılımcımız yemek, müze ve diğer kişisel harcamalar için ortalama 700 € para harcamaktadır.  Bütçesine göre kişi 700 € üstünde bir para harcayabilirken daha azını da harcayabilmektedir.

Toplamda Otobüsle Avrupa Turu Ne Kadara Mal Oluyor?

 

Büyük Avrupa Turu Ne Kadara Mal Olur?

 18 Gün 18 Ülke 27 Şehir Tourbulance Avrupa Turu ücreti 1390 €.

Schengen Vizesi & 30.000 € teminatlı seyahat sağlık sigortası ücreti 170 €.

18 günlük Avrupa gezisi süresince yapılacak kişisel harcama tutarı 700 €.

Bir katılımcımızın Schengen Vizesi, tur ücreti ve kişisel harcamaları ele alındığında toplam Otobüsle Avrupa Turu maliyeti 2260 € ‘dur.

Yorum

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır. Doldurulması gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.