BilgiNeden Otobüsle Büyük Avrupa Turu Yapmalısın ?Neden Otobüsle Büyük Avrupa Turu Yapmalısın ?

 

Bu blog yazımızda otobüsle büyük avrupa turu programlarının diğer tur programlarına göre ne gibi artıları var bunlardan bahsedeceğiz. Neden Otobüsle Büyük Avrupa Turu yapmalısın ?

 

Otobüsle büyük avrupa turu programları yıllardır şirket olarak gerçekleştirdiğimiz ve en sevdiğimiz tur konseptidir.  Peki Tourbulance neden bu programlarda öncü olmuştur ve neden bu programları sevmektedir?

 

18 gün Avrupa’yı karış karış gezmektir büyük avrupa turu. Kimine göre en büyük dezavantaj olarak görünen otobüs aslında bu turun en güzel tarafıdır. Düşünsene bir otobüs dolusu eğlenceli ve keşfetmeye aç arkadaşınla birlikte yereli de görüyorsun merkezi de, gölü de, denizi de..

“Hayat ya cesur bir maceradır ya da hiçbir şey!” – Helen Keller

Sanıyoruz bu programları açıklayan en güzel söz bu olsa gerek. Evet bir maceraya çıkıyoruz az değil tam tamına 18 gün. Bu macerada 17 ülke ve 23 Avrupa şehri keşfediyoruz.

 

  • ”Nasıl bu kadar şehir gezebilirsiniz imkansız !” diyenler için aşağıda yer alan açıklamamızın yeterli olacağını düşünüyoruz.

Tourbulance Otobüsle Büyük Avrupa Turu programlarını şehirlerin büyüklükleri, gezilecek noktaları ve cazibesine göre değerlendirerek zaman planlamasını da buna göre yapmaktadır. (bkz. Otobüsle Büyük Avrupa Turu Günlük Tur ProgramıMesela Barselona yaklaşık 1.5 gün gezilirken, Paris yaklaşık 2 gün gezilmekte, Köln ise bu şehirlere göre daha kısa bir süre 2 ya da 3 saat gezilmekte ve görülmektedir.

DİPNOT: Otobüsle Büyük Avrupa Turu programları, içinde bulunan şehirler için bir ön keşiftir. Güzel bir filmin fragmanını izler gibi gezeceğiniz şehirler hakkında bir fikriniz oluşacak ve bu şehirleri daha sonra bireysel olarak keşfedebileceksiniz. Örneğin 17 ülke arasından 3 ülkeyi çok sevdiniz. Bu 3 ülke üzerine daha uzun süreli ve daha detaylı bir program yapabilecek bilgi birikimine sahip olacaksınız.

 

 

  • İşin en önemli detay ve farklarından bir tanesi de tabii ki bütçe ve fiyat farkları.

Tourbulance 2020 yılı 18 Gün 17 Ülke & 23 Şehir Otobüsle Büyük Avrupa Turu programlarını 1290 Euro yerine 899 Euro ücretle sizlere sunuyor.

Bugün Türkiye’de 1 hafta tatil yapmak için harcayacağınız para ile tam tamına Avrupa’da 18 gün geçirmek, 17 Ülke ve 23 Şehir görmek!

 

  • “Bir yolculuğun en iyi ölçüsü katettiğin kilometreler değil, yolculuk sırasında edindiğin arkadaşlardır.” – Tim Cahill

Tourbulance, otobüsle büyük avrupa turu programlarında yaklaşık 10.000 km yol yapmaktadır. Çok kilometre öyle değil mi? Evet bu kadar fazla ülke ve bu kadar fazla şehir ayrıca 10.000 km yol fakat her programın sonunda geriye dönüp baktığımızda gördüğümüz en büyük ve ilk şey programda kazanılan harika arkadaşlıklar, dostluklar, kocaman gülümsemeler ve tabii ki unutulmaz anılar. Ne demiştik bu bir tur değil bir macera…

 

  • “Uzaklara gitmek, denizler, sınırlar, ülkeler, inançlar aşmak fırsatı çıktığı zaman hiç duraksama.” Amin Maalouf

 

Önemli olan macera için ilk adımı atabilmektir. Arkadaşımda gelirse başvuracağım ya da kardeşim de gelirse başvuracağım dememelisin. Beklediğin insanlar hiçbir zaman müsait olmayabilirler. Seyahat fırsatını yakaladığın zaman hiç duraksama ve ilk adımını atarak Tourbulance’ı ara.

 

  • “Seyahat etme mikrobu size bir defa bulaştıktan sonra artık tedavisi yoktur. Hayatımın sonuna kadar bu mikropla mutlu bir şekilde yaşayacağımı bilmek çok güzel bir duygu!” – Michael Palin

Unutma ilk adımı attıktan sonra artık her anını bir sonraki seyahatini planlayarak geçireceksin. Bu özgürlük ve keşfetme duygusu seni sonsuza kadar terk etmeyecek.  Hadi erken rezervasyon fırsatını kaçırma ve 2020 yılında sen de bize katıl ! Tourbulance seni bekliyor.

 

 

Otobüsle Büyük Avrupa Turu programlarımız:

Otobüsle Büyük Avrupa Turu

 

Benzer Yazılarımız:

Büyük Avrupa Turu nedir?

Otobüsle Büyük Avrupa Turu Günlük Tur Programı 

 

BAŞVURU YAP !

Yorum Yap

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacak. Gerekli Alanlar * ile işaretli.