fbpx
 

AnasayfaHAKKIMIZDA | BİZ KİMİZ | Tourbulance

Tourbulance neler yaptı? Sizler için neler hedefliyor bu bölümde görebilirsiniz.

Tourbulance Hikayesi

2012'li yılında turizm sektörüne adım adan Tourbulance, Avrupa Kıtası başta olmak üzere Asya Kıtası ve yurtiçi pazarında faliyet gösteren bir tur operatörüdür.

Özellikle Otobüsle Avrupa Turları, Büyük Avrupa Turları, Dubai ve Balkan Turlarında Türkiye'de öncü bir firmadır.

Avrupa ve Asya Kıtalarında mevcut bulunan çözüm ortakları ile en uygun fiyat garantili ve konforlu turları katılımcılarına sunmakadır.

Tourbulance Nedir?

Tourbulance, gezgin bir sanatçının 2012 yılında kurduğu seyahat, sanat ve eğitim alanında faaliyet gösteren turizm organizasyon şirketidir.

Tourbulance Ne Yapar?

Tourbulance Turizm Organizasyon Gıda Temsilcilik İnşaat Ticaret Limited Şirketi, NEW GENERATİON TRAVEL AGENCY (Yeni Nesil Tur Acentası) olarak TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acentaları Birliği) üyesi, A grubu bir seyahat acentasıdır. TÜRSAB NUMARASI A-12329 ‘dur.

Tourbulance bütün faaliyetlerini Turizm Bakanlığı bünyesinde TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acentaları Birliği) üyesi olarak kurumsal ve resmi olarak gerçekleştirmektedir.

Tourbulance, yurtiçi ve yurtdışına düzenlediği turların yanı sıra eğitim ve sanat alanında gerçekleştirmiş olduğu faaliyetlerine kurumsal kimliğiyle devam etmektedir.

Otobüsle Avrupa Turları ve Büyük Avrupa Turları şirketimizin ana konseptini oluşturmaktadır. Bu turlarda Tourbulance, bütün hizmet kalemlerini otel, otobüs, vize ve diğer hizmetleri kendisi planlar ve aracı kullanmaz. Aracıların olmadığı bu sistem, katılımcılarımıza en kaliteli ve en konforlu hizmeti en uygun fiyatlara sunmamızı sağlamaktadır.

Amacımız

Tourbulance’ın Amacı

Tourbulance, gelişen dünya ile birlikte yeni bilgiler öğrenmenin en iyi yolunun deneyimlemek olduğunu düşünmektedir. Deneyim kazanmanın en önemli yolu ise seyahat etmek, yeni kültürler tanımak ve keşfetmekten geçer. Bu düşünce yapısı dahilinde şirketimiz özellikle gençlerin, gelişen dünyayı ve kendilerini seyahat vasıtasıyla tanımalarını kendine amaç edinmiştir. Bu doğrultuda kaliteli hizmet ve en uygun fiyat sloganıyla hayalleri gerçekleştirmeye devam etmektedir.

Tourbulance’nin Olmazsa Olmazları

Müşteri odaklı çalışmak ve müşteri memnuniyeti Tourbulance’nin en önemli olmazsa olmazıdır.

Otobüsle Avrupa Turlarımız başta olmak üzere bütün tur programlarımız ve organizasyonlarımızda alanında uzman, tecrübeli kadrolarımız, rehberlerimiz ve tur liderlerimiz katılımcılarımızın maksimum seviyede keyif alması adına görev yapmaktadır.

Şirketimizin bir diğer en önemli olmazsa olmazı ise fahiş fiyatlara karşı olmasıdır. Tourbulance, Otobüsle Avrupa Turu programlarında ve diğer programlarında en uygun fiyat garantisiyle hizmet vermektedir.

İletişim Tourbulance

Bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz
Bizimle İletişime Geç
Bizimle iletişime geçebilirsiniz.
+90 553 199 87 22
+90 507 753 64 63
+90 850 885 12 30
info@tourbulance.com.tr
Atatürk Bulvarı 83 / 8
Kızılay Çankaya / Ankara

WHAT OUR CLIENT SAYAwesome Reviews

Objectively integrate enterprise-wide strategic theme areas with functionalized infrastructures. Interactively productize premium technologies whereas interdependent quality vectors. Rapaciously utilize enterprise experiences via 24/7 markets.

Great Trip!

This trip was easily the trip of a lifetime for our family of four, and it will be quite some time before we stop talking about it!

Memorable Experience

Few things command more respect than hard work, integrity, dedication and the ability to follow through. These are among the many…

Simply Travelicious!

My wife, daughter and myself cannot say enough about how wonderful a trip we had, how great this travel company – in particular our travel agent…

Best Cruise ever!

We’re sorry that we can only give this travel agency 5 stars — we’d have preferred 10 stars or more! What an awesome trip!

Just Awesome!

I’ve traveled A LOT in my life, but this was the best trip I’ve ever taken and it had everything to do with using this travel company and this agent…

Close

Hakkımızda

Lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. Başvurunuz sonrasında müşteri temsilcimiz tarafından size geri dönüş yapılacaktır. Teşekkürler ☺️
Aşağıdaki form aracılığıyla tur hakkında bilgi talep edebilirsiniz.☺️