Covid-19 Hakkında Duyuru

Covid-19 Hakkında Duyuru

Çok Sevgili Tourbulance Katılımcılarına,

Tourbulance, aile ve birliktelik ruhu ile yaşayan ve bu değer kapsamında projelerini geçekleştiren bir markadır. Her zaman katılımcı ve insan odaklı olmayı kendine hedef edinmiştir. Hayallerine dokunduğumuz ve Tourbulance’nin artık bir parçası olmuş binlerce katılımcımıza nasıl itina ve değer ile yaklaşmışsak bu yıl yaşanan COVİD-19 pandemisi sonrası da mevcut katılımcılarımız ve Tourbulance ile Avrupa hayali olan katılımcılarımız için de bu itina ve değer her ortamda devam edecektir.

Siz değerli katılımcılarımız ve sizler için çalışan ekibimizin zarar görmemesi adına bütün önlemler alınmış ve çalışmalar itina ile yapılmaktadır. Bu çalışmalar ile birlikte en öncelikli konumuz sağlık olmakla beraber çalışmalarımız yoğun bir şekilde de devam etmektedir. Hem teknik hem yazılımsal olarak bu süreçte uzaktan çalışma düzeni alarak sizlere hizmet vereceğiz. Tourbulance ailesi olarak her zaman olduğu gibi sürekli iletişime önem vermekteyiz ve bu süreçte iletişim kanallarımız açık olacak.

Covid-19 Hakkında Duyuru
Covid-19 Hakkında Duyuru

T.C. Sağlık Bakanlığı, Dünya Sağlık Örgütü ve sektör birlikleriyle sürekli temas halinde kalarak içinde bulunduğumuz bu zor dönemde herkesi önemsemeyi, gerekli her önlemi en titiz şekilde ele almayı ve konuyu ciddiyetle yönetmeyi sürdürüyoruz. Ayrıca süreci en yakından takip ederek en doğru tutum ve dayanışma ile en sağlıklı bir biçimde bu durumu hep birlikte atlatmayı umuyoruz.

Dünya’yı saran ve öngörülemez bir kimliği olan pandeminin en kötü senaryosu için altyapımızın ve sistemlerimizin hazır olduğunu bilmenizi isteriz. Bu süreçte de katılımcılarımız için “Tur İptali” ve “Turu Koruma” olarak iki seçenek sunuyor olacağız.

Bütün katılımcılarımız 2021 yılı için aşikar olan fiyat artırımlarından ve yeni dönem şartlarından etkilenmeden 2020 yılı anlaşmalı fiyat ve koşullarından faydalanacaklar. Eksiksiz bir biçimde aynı hizmet ve fazlasından faydalanabilecekler.

 

Covid-19 Hakkında Duyuru: Turu Koruma Seçeneği;

* Tourbulance programlarını 45 gün öncesine kadar erteleyip ertelemeyeceğine karar verir. Eğer virüs ile ilgili olumlu gelişmeler yaşanırsa, turlar iptal edilmez ve katılımcıların isteği doğrultusunda bu yaz programlar gerçekleştirilir.

* Eğer gündemdeki olumsuz gelişmeler ve belirsizlikler devam eder, Tourbulance ve katlımcılar programların güvenliği ile ilgili endişe duyarsa, programlar aynı koşullar altında 2021 yılına ertelenir.

* Yönetim kurulumuz süreç içerisinde, sektördeki gelişmeleri takip ederek tüm otel ve ulaşım araçlarında yaşanacak zamları da göz önünde bulundurmuştur. 2021 programlarının indirimli fiyatını 1 Eylül 2020 tarihine kadar 949 Euro olarak belirlemiştir. 1 Eylül 2020 tarihi itibariyle 18 Gün 18 Ülke 27 Şehir Otobüsle Avrupa Turu 990 € olacaktır.

* Turu koruma seçeneğini talep eden katılımcılarımız 2021’de programlara katılsalar bile 2020 fiyatları geçerli olacaktır.

 

En iyi ve en kötü senaryoları değerlendirip ciddi bir çalışma ile ailemizin her ferdi ile beraber bu süreci en sağlıklı şekilde arkamızda bırakarak güzel günlere beraber koşmayı umut ediyoruz.

 

Unutmayalım ki herkesin kişisel özverisi ile bu pandemi atlatılacak. Covid-19 Hakkında Duyuru ve bilgilendirmelere Tourbulance olarak web adresimiz ve sosyal medya hesaplarımızdan devam edeceğiz. Birbirimizi koruyarak sağlıklı ve mutlu günlerde buluşmak dileğiyle..

 

Sosyal Medya'da Paylaş

3 comments

 • Hasan AKBAŞ

  20/03/2020 at 16:14

  İyi ki Tourbulance var! Bize her konuda yardımcı olduğunuz için minnettarız. İnşallah bu süreci kısa sürede atlatır ve Tourbulance vesilesiyle hayallerimize kavuşuruz 🙏🏼

  Reply

 • Mehmet latif Astam

  17/04/2020 at 21:52

  çok iyi düşünülmüş bir uygulama tourbulance’ye olan güvenim şahsen daha fazla artmıştır teşekkürler.

  Reply

 • Mehmet latif Astam

  17/04/2020 at 21:53

  Tur da görüşmek üzere selam ve saygılarımızla

  Reply

Yorum

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır. Doldurulması gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.