BÜYÜK EGE VE AKDENİZ GENÇLİK KAMP TURLARI

BÜYÜK EGE VE AKDENİZ GENÇLİK KAMP TURLARI

Tourbulance, yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirmiş olduğu turlar, kamplar ve festivaller ile gençlerin hayallerini gerçekleştirmesine öncülük etmektedir. Covid-19 salgınının bitmesi durumunda 2020 yılında aksi takdirde ise önümüzdeki yıllarda Büyük Ege Ve Akdeniz Gençlik Kamp Turları büyük bir heyecanla kaldığı yerden devam edecek. Doğayla buluştuğumuz gençlik kamplarımızda, rahatlarken ve dinlenirken yapacağımız harika aktivitelerle de unutulmaz bir kamp macerası yaşayacağız.

Tourbulance Büyük Ege Ve Akdeniz Gençlik Kamp Turları’na Kimler Katılabilir?

Çadır-Kamp organizasyonlarımız ve turlarımız için yaş aralığı 18-38’dir. Doğayı seven daha doğrusu doğa ile iç içe olmak isteyen bütün gençler Büyük Ege Ve Akdeniz Gençlik Kamp Turları‘na katılabilirler.

Kampa katılabilmen için çadır kurmayı bilmene ya da bu konuda gerilmene gerek yok. Çünkü profesyonel Tourbulance ekibi kampımızın ilk gününde gerekli bilgilendirme ve eğitimleri siz sevgili gençlere verecek. Yapacağımız tek şey kampın tadını çıkarmak !

Hepimizin bir gün yapacağım dediği ve hep ertelediği çadır-kamp organizasyonunu artık ertelememize gerek yok. Bir otobüs dolusu gençle birlikte ve tam tamına 6 harika aktivite ile Tourbulance Kampları bizi bekliyor.

 

Tourbulance Gençlik Kampında Nereleri Göreceğiz Ve Nerelerde Çadır Kuracağız ?

Ege ve Akdeniz Gençlik Kampımız süresince izleyeceğimiz rotamız aşağıda ki gibidir?

  1. AKYAKA (MUĞLA)
  2. MARMARİS (MUĞLA)
  3. FETHİYE (MUĞLA)
  4. DATÇA (MUĞLA)
  5. KAŞ (ANTALYA)
  6. KEMER (ANTALYA)
  7. ANTALYA

6 gece 7 günlük Gençlik Kampımız süresince çadırlarımızı kuracağımız rotalarımız:

3 Gece Marmaris 

2 Gece Fethiye 

1 Gece Kemer

 

BÜYÜK EGE VE AKDENİZ GENÇLİK KAMP TURLARI’NDA PLANLAMIŞ OLDUĞUMUZ 6 HARİKA AKTİVİTEMİZ

 

  1. AZMAK AMAZON TEKNE TURU

Sazlıklarla çevrili olan Akyaka’nın bir diğer ismi de Amazon’dur. Gençlik kampımızda yapılacak etkinliklerimizden bir tanesi de Azmak Amazon Tekne Turu. Azmak’ın serin sularında ve Akyaka’nın harika denizinde  yüzme şansımız olacak.

2. KÖPRÜLÜ KANYON’DA RAFTİNG VE ÖĞLE YEMEĞİ

Antalya’da Köprülü Kanyon’un berrak sularında tarih ve heyecan kokan macera dolu bir aktivite bizleri bekliyor. Çadırlarımızda doğa ile iç içe huzurun tadını çıkarırken Rafting ile de gençliğin heyecanını ve adrenalini birlikte yaşayacağız. Bu doğa harikası kanyonda öğle yemeğimizi hep birlikte Tourbulance ekibi ile yiyeceğiz.

3. MARMARİS SCUBA DİVİNG (TÜPLÜ DALIŞ) AKTİVİTESİ

Marmaris’te bir çoğumuz için ilk olacak bir aktivitemiz de Scuba Diving. Marmaris’in harika dalış parkurlarında hep birlikte tüplü dalışımızı gerçekleştirerek hayatımızda yapılacaklar listemize bir tik daha atacağız.

4. FETHİYE’NİN RÜYA  KOYLARINDA TEKNE TURU VE ÖĞLE YEMEĞİ

Fethiye’nin rüya gibi koylarında Kelebekler Vadisi’ni de kapsayan Tourbulance’nin olmazsa olmazlarından bir tanesi Fethiye Tekne Turu. Burada denizin tadını doya doya çıkarırken huzurun ve eğlencenin tadını da hep birlikte çıkaracağız. Fethiye Tekne Turu aktivitemizde öğle yemeğimizi Tourbulance ekibi ile hep birlikte teknemizde yiyeceğiz.

5. MARMARİS BARLAR SOKAĞI EĞLENCE AKTİVİTESİ

Biraz da dans. Tourbulance Gençlik Kampının en güzel tarafı şudur. Kamplarımızda doğayı, denizi, arkadaşlığı, sosyalleşmeyi ve eğlenceyi hep birlikte yaşayacağız. Unutulmaz ve iyikiler listesinde en başlarda olacağına emin olabilirsiniz.

6. KEMER EĞLENCE AKTİVİTESİ

Kampımızın son aktivitesi ve son eğlencemiz diyebileceğimiz Kemer Eğlence Aktivitemizde Kemer’in dünyaca ünlü eğlence mekanlarında hep birlikte eğleneceğiz.

 

TOURBULANCE BÜYÜK EGE VE AKDENİZ GENÇLİK KAMPLARI İÇİN TARİHLERİMİZ

 

Tourbulance Kamp 1:    4 Temmuz – 9 Temmuz

Tourbulance Kamp 2:    25 Temmuz – 30 Temmuz

Tourbulance Kamp 3:    1 Ağustos – 6 Ağustos

Tourbulance Kamp 4:    22 Ağustos – 27 Ağustos

 

Kısacası Büyük Avrupa Turumuzun fragmanını ya da afterını görmek isteyen gençler kesinlikle Tourbulance Gençlik Kampını deneyimlemeliler ? Çünkü dünyaya bir kere geleceksin ve tadını çıkarmak senin de hakkın. Bu harika aile seni bekliyor olacak. Kararsızlıklarını, korkularını ve tedirginliklerini bir kenara bırak ve bize katıl. Tourbulance seni bekliyor ?

 

Sağlıkla Ve Şuan İçin Evde Kal Tourbulance…

 

Kamp Programımız Ve Detayları İncelemek İçin ?

Büyük Ege & Akdeniz Gençlik Kampı

Yorum

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır. Doldurulması gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.