Avrupa’ya Otobüsle Tur Ödeme Seçenekleri

Avrupa’ya Otobüsle Tur Ödeme Seçenekleri

Tourbulance katılımcılarımıza, Avrupa macerasını birlikte yaşamak ve hayalleri gerçekleştirebilmek adına, otobüsle Avrupa turu programlarında en kolay ve en çeşitli ödeme yöntemlerini sunmaktayız. 18 gün 18 ülke 27 şehir Avrupa’ya otobüsle tur programlarımızda, en kapsamlı tur programlarını, Avrupa’nın en güzel şehirlerinde gerçekleştirdiğimiz 9 gece konaklama (en fazla konaklama yapan Avrupa Turu) ile 1490 € yerine sadece 990 € ile 2021 yılı için satışa sunduk. En uygun fiyatlı ve en ucuz  Büyük Avrupa Turu için yine en kolay ve çeşitli ödeme seçeneklerini katılımcılarımıza sunuyoruz. Otobüsle Avrupa Turu programlarımız için ödeme seçeneklerini birlikte inceleyelim.

Avrupa'ya otobüsle tur | otobüsle Avrupa seyahati | otobüsle Avrupa turu ödeme | Avrupa turu ödeme | Avrupa'ya Otobüsle Tur Ödeme Seçenekleri
Avrupa’ya otobüsle tur

1. ELDEN TAKSİT SEÇENEĞİ (VADE FARKI YOK!)

Otobüsle Avrupa Turu programlarımıza katılacak olan misafirlerimizden ön kayıt aşamasında 100 € (Euro) ön ödeme talep edilmektedir. Ön ödeme miktarı olan 100 €, toplam tur ücretinden düşüldükten sonra kalan tur ücreti misafirimizin katılacağı tur döneminin 1 ay öncesine kadar eşit taksitlere bölünmektedir.

Elden taksit seçeneği ile şirketimiz hesaplarına havale ya da EFT olarak gerçekleştirilen işlemlerde vade farkı yoktur. Tamamıyla katılımcılarımızın vade farkı ya da banka komisyonu ödememeleri için bu yöntem Tourbulance tarafından Avrupa’ya otobüsle tur programlarımızda katılımcılarımıza sunulmuştur.

 

2. ÖN ÖDEME (VADE FARKI YOK!)

Toplam tur ücretinin %30 ‘u olan 300 € (Euro), ön ödeme miktarı olarak kayıt aşamasında katılımcılarımızdan talep edilmektedir. Kalan tur ücreti ise Otobüsle Avrupa Turu programımıza 1 ay kala katılımcılarımız tarafından ödenerek tamamlanmaktadır.

 

3. PEŞİN ÖDEME VE PEŞİN ÖDEME İNDİRİMİ 

Avrupa’ya otobüsle tur programlarımıza katılacak olan misafirlerimizden kayıt aşamasında ödemenin tamamını gerçekleştirmek isteyenlere 50 € (Euro) peşin ödeme indirimi yapılmaktadır.

 

4. GRUP İNDİRİMİ VE GRUP İNDİRİM KODU

Arkadaş gruplarınızla planlayacağınız bir Avrupa Turu macerası için Tourbulance yanınızda !

Otobüsle Avrupa Turu programlarımıza 3 kişi ve üstünde gerçekleştirilen grup katılımlarında kişi başına olmak kaydıyla 50 € (Euro) grup indirimi uygulanmaktadır.

 

5. KREDİ KARTI (VADE FARKI MEVCUT!)

Ülkemizde bankaların uygulamış olduğu kredi kartı vade farkı, kredi kartı ile ödeme yapmak isteyen katılımcılarımızdan bankalar tarafından talep edilmektedir. Katılımcılarımızın vade farkı ödememeleri adına Tourbulance, vade farksız diğer ödeme yöntemlerini misafirlerine sunmaktadır.

 

6. ÖDEMELERİMİ HANGİ PARA CİNSİNDEN YAPABİLİRİM ?

Avrupa’ya otobüsle tur (Büyük Avrupa Turu, Mini Avrupa Turu, Kuzey Avrupa Turu) programlarımızda hizmet aldığımız bölge Schengen Bölgesi olduğu için tur ücretleri de € (Euro) olarak yayınlanmaktadır.

Katılımcılarımız tarafından yapılacak olan ödemeler € (Euro) ya da güncel kur üzerinden TL cinsi hesaplanarak talep edilmektedir. Güncel kura göre hesaplanarak tahsil edilen ödemeler Tourbulance tarafından € (Euro) para cinsine çevrilmektedir.

Güncel euro satış kuru baz alınmakta ve TL cinsinden ödeme yapacak katılımcılarımız bu şekilde ödemelerini gerçekleştirmektedir.

 

7. KUR SABİTLEME 

Tourbulance, Otobüsle Avrupa Turu programlarında kur sabitlemez. Çünkü Avrupa Turu süresince şirket olarak vermiş olduğumuz bütün hizmetler Avrupa Bölgesi’nden alınmakta ve katılımcılarımıza sunulmaktadır. Fahiş tur fiyatları vererek kur sabitlemek ya da ciddi kur artışında tur iptal etmek Tourbulance iş prensipleri ve müşteri memnuniyetine aykırıdır.

 

8. DAHA ÖNCE OTOBÜSLE AVRUPA TURUMUZA KATILMIŞ OLAN SEVGİLİ ARKADAŞLARIMIZ

Tourbulance, önceki yıl ve dönemlerde Otobüsle Avrupa Turuna katılmış olan ve artık ailemizin bir parçası olmuş katılımcılarımıza tekrar katılımlarında 100 € (Euro) indirim uygulamaktadır.

Yorum

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır. Doldurulması gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.