En Ucuz Ve En Güvenilir Avrupa Turları

En Ucuz Ve En Güvenilir Avrupa Turları

Dünyayı gezmek, farklı kültürleri ve farklı hayatları keşfetmek her insanın hayalidir. Adı bazılarında Avrupa’dır, bazılarında Asya, bazılarında ise Amerika. Seyahatin başladığı yer ise kesinlikle ilk adımı atabilmektir. Ben korkuyorum, benim yeteri kadar param yok, benim yabancı dilim yok, sorularını bir kenara bırakarak ilk adımı atmak ve param yoksa biriktirmeye çalışırım, yabancı dilim yoksa en azından hayati cümleleri öğrenir ve orada pratik yaparım hatta bu şekilde de yabancı dilimde gelişmiş olur diyebilmek gerekiyor. Ve bahsettiğimiz adımda bu. Bu adımdan sonra sizler için bir adımıda en ucuz ve en güvenilir otobüsle Avrupa turu ve Avrupa turları ile Tourbulance atıyor.

 

Tourbulance‘de, dünyayı keşfetmenin ilk adımı otobüsle Avrupa turu yani büyük Avrupa turudur. 18 gün süren, 18 Avrupa ülkesini ve birbirinden güzel 27 Avrupa şehrini keşfettiğimiz ve dünyada gerçekten görülecek ve keşfedilecek birçok kültür olduğunu bize kanıtlayan ve ufkumuzu sonsuz şekilde açan maceranın adıdır büyük Avrupa turları. Biz zaten onların nasıl yaşadığını biliyoruz. Gitmeye gerek yok çünkü okuyoruz ve izliyoruz diyebilirsiniz. Fakat bilmek konusuna girdiğimizde şu sıralama asla şaşmıyor. Çok gezen sonra çok okuyan bilir, çok eğlenen de unutmaz…

 

Tourbulance, 18 Gün 18 Ülke 27 Şehir otobüsle Avrupa turu ile en ucuz ve en güvenilir Avrupa Turları ve tatillerini katılımcılarına sunmaktadır.

 

 

En kapsamlı otobüsle Avrupa turu dediğimizde neden, niçin soruları yani kısacası 5N1K hemen devreye girmeli. Şöyle madde madde ve tane tane Tourbulance neden en kasamlı Otobüsle Avrupa Turu anlatalım.

 

Barselona’ya Giden Otobüsle Avrupa Turu

Büyük Avrupa Turlarını Barselona’ya giden ve Barselona’ya gitmeyen Avrupa Turları diye ikiye ayırabiliriz. Çünkü Barselona programda yoksa bu programa bir büyük Avrupa turu demek doğru olmaz. Tourbulance birçok otobüsle Avrupa turu arasında Barselona’ya giden, gezen, konaklayan ve hatta en fazla vakit geçiren birkaç firmadan bir tanesi. Barselona olmasa da olur diyenlerdenseniz tabii ki bu büyük bir problem değil. Fakat bunun adı büyük Avrupa turu ise Barselona neden olmasın diyorsanız ki biz böyle düşünüyoruz, Barselona büyük Avrupa turu programlarında olmalı. Bu yüzden en kapsamlı Otobüsle Avrupa Turu Tourbulance’dir.

 

Nice

Fransız Rivierası’nın yani Güney Fransa’nın başkenti. Otobüsle Avrupa Turu’nda denize giriliyor mu ya da deniz tatili yapma şansımız olacak mı? diye soruyorsanız Nice bunun en güzel cevabı. Güney Fransa’nın en güzel sahil şehirlerinin başında gelen Nice bir tarafında Antibes bir diğer tarafında Cannes ile bu kadar güzel şehir neden bu kadar yan yana ve yakın sorularını kendinize sormanıza sebep olacak.

  • Barselona’dan İtalya’ya 1050 kilometre yol varmış, biz bu kadar yolu nasıl gideceğiz? diyorsanız işte bu sorunun cevabı da Nice. Tourbulance, Nice konaklaması ile katılımcılarına diğerlerine nispeten çok önemli bir ayrıcalık sunuyor. Barselona’dan İtalya’ya 1050 kilometrelik yolu bir anda yapmak yerine neredeyse 2 eşit parçaya bölüyor ve bu arada da deniz tatili yapma imkanı sunuyor. Bu yüzden en konforlu otobüsle Avrupa turu ve Avrupa turları Tourbulance’dir.

 

Andorra La Vella

Biraz alışveriş mi yapsak:) Vergi cenneti Andorra’da, otobüsle Avrupa turu katılımcılarımız Avrupa’nın en ucuz fiyatları ile alışverişlerini ve hediyeliklerini alabiliyorlar. Çünkü vergi yok denecek kadar az.

Avrupa Turları, Tourbulance Avrupa Turları, En Kapsamlı En Ucuz Ve En Güvenilir Avrupa Turu
En Ucuz Ve En Güvenilir Avrupa Turları | Tourbulance
VOLENDAM VE ZAANSE SCHANS

Onlar şuraya gidiyorlarmış bunlar şuraya gidiyorlarmış diye üzülmeyin çünkü Tourbulance katılımcılarımızla her ikisine de gidiyor. Biri Balıkçı Köyü, bir diğeri de Değirmenci Köyü. Bakalım bu sofistik ve masalsı Avrupa şehirlerini beğenecek misiniz?

 

  • Gidilecek ülkeler ve şehirler tur programı değildir sadece rotadır. Sizlere en kapsamlı Otobüsle Avrupa Turu programlarına sahip olduğunu söyleyen ve sizlerle sadece gidilecek ülke ve şehir isimlerini paylaşan firmalara bu konuda itimad etmemenizi tavsiye ederiz. Tourbulance, Otobüsle Avrupa Turu Tur Programı tam tamına 6 sayfadan oluşmakta ve içeriğinde ise ülkeler ve şehirlerde gezilecek ve görülecek yerler detaylı bir şekilde paylaşılmaktadır. (bkz. Otobüsle Avrupa Turu Tur Programı)

 

EN FAZLA KONAKLAMA YAPAN OTOBÜSLE AVRUPA TURU

EN GÜZEL ŞEHİRLERDE KONAKLAMA YAPAN OTOBÜSLE AVRUPA TURU

EN KONFORLU OTOBÜSLE AVRUPA TURU

ÜST ÜSTE EN AZ YOLCULUK YAPAN OTOBÜSLE AVRUPA TURU

 

BARSELONA, NİCE VE LJUBLJANA KONAKLAMASI

Barselona, Nice ve Ljubljana’da diğerlerinden farklı konaklamalar yaptığınızı ve bunların çok özel ve çok güzel konaklamalar olduğunu iddia ediyorsunuz ama diye başlayan cümlelere açıklık getirelim.

 

Barselona, Nice ve Ljubljana‘ya neden Otobüsle Avrupa Turu programlarında birçok şirket uğramıyor ya da konaklama yapmıyor?

 

Çünkü basit bir cevabı var. Barselona, Nice ve Ljubljana otel fiyatları bakımından Büyük Avrupa Turlarında en pahalı otellere sahip 3 şehir. Ama bahsettiğiniz gibi olamaz çünkü bu 3 şehre uğramayan ya da konaklama yapmayan otobüsle Avrupa Turu programları sizin 2 katı ücretinize bu turları satıyorlar diyorsanız. Şunu söylemekte fayda var serbest piyasa ekonomisi 🙂

EN UCUZ OTOBÜSLE AVRUPA TURU

Tourbulance otobüsle Avrupa turu 990 euro mu? Büyük Avrupa turları 1490 € ya da daha fazlası değil miydi? diye sorabilirsiniz. Hayır arkadaşlar 18 Gün 18 Ülke 27 Şehir Büyük Avrupa Turu evet duyduğunuz üzere 990 Euro !

 

EN FAZLA KONAKLAMA YAPAN VE EN UCUZ OTOBÜSLE AVRUPA TURU

Kesin bir şeyler eksiktir, oteller kötüdür vs. soruları yine akıllara geliyor değil mi 🙂 Bu soruların akıllara gelmesi çok normal ve çok güzel. Şunu söylemekte fayda var. Otobüsle Avrupa turu programlarımızın artılarında yukarıda bahsettik fakat burada da otellerden bahsedelim. Tourbulance, hangi otellerde konaklayacağız? diye sorduğunuzda size tura 3 gün kala cevap vermez. 2 ya da 3 ay kala otellerin tamamı şirketimiz tarafından alınmış ve sizlerle paylaşılmış olur. E tamam paylaşacaksınız da otelleri bu oteller nasıl? diye sorarsanız da şöyle söyleyelim. Otobüsle Avrupa turu programlarımızda gerçekleştireceğimiz 9 gece konaklamanın tamamı 3* ve 4* otellerde yapılmakta. Şu otelleri bir kıyaslayalım bakalım derseniz. 2019 yılında gerçekleştirdiğimiz Avrupa Turları ve otellerimize  ulaşabilirsiniz.

 

3 ya da 4 kişilik odalarda mı kalacağız? diye de sorular duyar gibiyiz. Hayır arkadaşlar Tourbulance 3 ya da 4 kişilik odalarda konaklama yapmaz. Odaların tamamı 2 kişiliktir. 3 kişi ya da 4 kişi kalmak isteyen arkadaşlarımız çıkarsa da onlara bu tür bir konaklamanın mantıklı olmadığı detaylıca anlatılır. Ama ısrarla 3 kişi konaklanmak isteniyorsa buna göre oda planlanır.

 

Peki fiyat güzelmiş, programda güzelmiş ama biz bu parayı ne şekilde ödeyebiliriz diye soran arkadaşlarımız için de şuraya OTOBÜSLE AVRUPA TURU ÖDEME SEÇENEKLERİ‘ni koyalım.

 

Otobüsle Avrupa Turu programlarımız arasında plus, gold ya da eko gibi program ve fiyat farkları bulunmamaktadır. Tourbulance, Otobüsle Avrupa Turu fiyatları her program için aynıdır. Çünkü en kapsamlı Avrupa Turları katılımcılarımız için Türkiye’nin en uygun fiyatları ile hazırlanmıştır. (bkz. Otobüsle Avrupa Turu Tur Programı)

 

EN GÜVENİLİR OTOBÜSLE AVRUPA TURU

Turizm Bakanlığı Ve TÜRSAB Üyesi 

Tourbulance Turizm Organizasyon Gıda Temsilcilik İnşaat Ticaret Limited Şirketi, Turizm Bakanlığı bünyesinde ve TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acentaları Birliği) üyesi; A grubu seyahat acentası olarak faaliyet göstermektedir.

New Generation Travel Agency yani Yeni Nesil Seyahat Acentası olarak tüm turlarımız Turizm Bakanlığı ve TÜRSAB onayıyla ve bünyesinde kurumsal ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

 

Turizm Bakanlığı Yatırım Ve İşletmeler Genel Müdürlüğü vasıtasıyla bir acentanın resmi bir acenta olup olmadığını ve TÜRSAB üyesi olup olmadığını iki şekilde öğrenebiliriz:

 

En Güvenilir Otobüsle Avrupa Turu

 

TOURBULANCE ACENTA BİLGİLERİ
12329
NEW GENERATION TRAVEL AGENCY
TOURBULANCE TURİZM ORGANİZASYON GIDA TEMSİLCİLİK İNŞAAT TİC. LTD. ŞTİ.
CUMHURİYET MAH. ATATÜRK BLV. FOTO CEMAL İŞHANI SİT.NO:83/8
ANKARA – ÇANKAYA
850 8851230
NEDEN EN GÜVENİLİR OTOBÜSLE AVRUPA TURU
Ülkemizde kaçak olarak faaliyet gösteren birçok seyahat aracısı şirket ya da şahıs bulunmaktadır. Bu şahıs ve tüzel kişilikler aracılığıyla alınan hizmetler, resmi olarak faaliyet göstermedikleri için herhangi bir sorun yaşanması durumunda kişilere ciddi anlamda maddi ve manevi sorunlar yaşatmaktadır.
Tourbulance, otobüsle Avrupa turu programları başta olmak üzere bütün tur programlarında resmi olarak Turizm Bakanlığı ve TÜRSAB tarafından denetlenmekte ve katılımcılarımıza sunmuş olduğumuz bütün tur ve organizasyon hizmetleri resmi kurumlar tarafından onaylanmaktadır.

 

Tourbulance Otobüsle Avrupa Turları İçin BAŞVUR!

Yorum

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır. Doldurulması gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.