2021 Otobüsle Avrupa Turları

2021 Otobüsle Avrupa Turları

Tourbulance, geçmiş yıllarda gerçekleştirmiş olduğu başarılı Avrupa Turu programlarına 2021 otobüsle Avrupa turu programları ile hız kesmeden devam edecek. Her yıl olduğu gibi 2021 yılı programlarımızda da dolu dolu ve en keyifli programları sizler için Türkiye’nin en uygun fiyatlarıyla hazırladık. 2021 Büyük Avrupa Turu programlarımızda yer alan yeni rotalarımızı yazarak blogumuza başlayalım.

2021 OTOBÜSLE AVRUPA TURU
2021 OTOBÜSLE AVRUPA TURU
2021 otobüsle Avrupa turu programlarında geçen senelere göre farklı olarak hangi ülke ve şehirlere gideceğiz?
  • 2021 yılı 18 Gün 18 Ülke 27 Şehir Büyük Avrupa Turu programlarımıza geçmiş yıllarda gerçekleştirdiğimiz programlarımıza ek olarak 4 farklı şehir ile birlikte 1 yeni ülke eklenmiştir.
  •  Rotamızın en güzel şehirlerinden biri olan Barselona, 1 günden 1.5 güne çıkarılmıştır.
  • Vergi cenneti Andorra programımıza dahil edilmiştir.
  • Kuzey Hollanda’da yer alan Volendam ve Zaanse Schans şehirleri programlarımıza dahil edilmiştir. Tourbulance, Amsterdam rotasında diğer programlardan farklı olarak bu 2 şehri de gezmektedir.
  • Bled Gölü’nde daha fazla vakit geçirebilmek adına Ljubljana‘ya, deniz tatili yapabilmek adına ise Güney Fransa’nın başkenti Nice şehrine konaklamalar planlanmıştır.

 

DİPNOT: 2021 yılı Otobüsle Avrupa Turu programlarımıza dahil edilmiş olan Andorra La Vella ve Nice şehirleri ön plana çıkan özelliklerinin yanı sıra programlarımızda yapılacak olan uzun yolculukların da önüne geçmektedir. Örneğin, Andorra La Vella şehri Paris-Barselona arasında yapacağımız uzun otobüs yolculuğumuzu dinlenme noktasında rahatlatırken, Nice şehri için planlanan konaklamamız ise Barselona-İtalya arasında yapacağımız uzun otobüs yolculuğunu engellemiştir. Tourbulance 2021 Büyük Avrupa Turu programları uzman ekibimiz tarafından birçok ayrıntı göz önünde bulundurularak en güzel şehirleri en konforlu şekilde gezilebilmek adına hassas bir çalışma ile hazırlanmıştır.

 

 2021 Otobüsle Avrupa Turu Ne Zaman Gerçekleştirilecek ?

2021 Otobüsle Avrupa Turu programlarımızı artık bütün katılımcılarımızın da bildiği üzere yaz dönemlerinde gerçekleştirmekteyiz. Bunun en önemli sebebi Avrupa’yı en güzel mevsim olan yaz mevsiminde keşfedebilmektir. Otobüsle Avrupa Turu programlarımızı kış mevsiminde gerçekleştirmememizin en büyük sebebi ise kar, yağmur gibi soğuk ve yağışlı iklim  biçimlerinden otobüsümüz ve katılımcılarımızın etkilenmemesini sağlamaktır.

 

2021 yılı yaz dönemi boyunca 3 farklı tarihte otobüsle avrupa turumuz olacak! (bkz. 2021 Otobüsle Avrupa Turu Tur Programı)

 

  • 25 Haziran ve 30 Ağustos 2021 tarihleri arasında gerçekleştireceğimiz 3 ayrı tarihte ki Otobüsle Büyük Avrupa turumuz için tarihler aşağıda yer almaktadır.
18 Gün 18 Ülke 27 Şehir Otobüsle Avrupa Turu programlarımız için tarih ve dönemler:

1.Dönem: 25 Haziran-14 Temmuz

2.Dönem: 14 Temmuz – 31 Temmuz

3.Dönem: 13 Ağustos-30 Ağustos

 

Otobüsle Büyük Avrupa Turu programlarımız arasında Plus, Gold, Maxi gibi isim ve fiyat farkları var mı ?

Tourbulance, 18 Gün 18 Ülke 27 Şehir Otobüsle Avrupa Turu ile en kapsamlı programı planlamış ve katılımcılarına tek program ile birlikte tek fiyat uygulamaktadır.

  • Küçük şehir, ülke ve gün sayısı farklarının oluşturduğu çılgın fiyat farkları yoktur !
  • Bütün Otobüsle Büyük Avrupa Turu programlarımız en güzel şehirler, en fazla gün sayısı ve en uygun fiyat garantisi ile hazırlanmıştır.

 

2021 Avrupa Turu programlarımızı kaç kişilik otobüslerle gerçekleştirmekteyiz?

Programlarımızda kullandığımız otobüslerimiz 46 ya da 54 kişilik olmak üzere iki farklı tiptedir. Otobüslerimiz, AB standartlarında, 2012 model ve üstü turizm paketli ve konforlu araçlardan oluşmaktadır.

 

2021 Avrupa Turu programlarımızda otobüs oturma düzeni nasıl ve neye göre planlanıyor?

 Ankara ve İstanbul buluşma noktalarımızda bir araya geldikten ve katılımcılarımız otobüsümüze bindikten sonra ilk oturdukları yerlerde Selanik’e kadar bu şekilde yolculuk etmektedirler. İlk rotamız olan Selanik’e vardıktan sonra Selanik konaklaması da dahil olmak üzere 9 gece konaklamanın her birinde 2 koltuk geriye giderek programlarımız tamamlanmaktadır. Bu şekilde bütün katılımcılarımız otobüsümüzün her yerinde oturabilme fırsatı yakalamaktadır.

 

Yorum

E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır. Doldurulması gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir.